PDA

View Full Version : Утре ще се запозная с майка и..



09-02-2007, 17:21
Такам..утре вечер ще се запозная с майка и съм много притеснен :) Ходя с моето момиче вече 3 месеца и малко и напоследак майка и не й дава да излиза никъде заради мен, защото и бях направил смучка и тя е разбрала, че ходим. Явно се е притеснила и сега не я пуска да излиза никъде, но просто няма повод за притеснение. Искам да бъда с нея, тя иска да бъде с мен, но майка й ни ограничава :roll: Та утре съм решил да отида да се запозная с нея и искам да ме посъветвате какво да започна разговора, защото докато не започне разговора няма да мога да се отпусна и ще спека яко :) Та моля за съвет.. :)

Presley
09-02-2007, 17:24
`Эдравейте.Каэвам се....Много ми е приятно..`
После ,ако ще сядате на маса,иэчакай майка и да отвори тема.Бъди сдържан,не говори прекалено много.

09-02-2007, 17:26
Да, наистина така ще започне. Няма да сядаме на маса ми ще я изкарам пред тях (хах с ритници :Р базик) и ще се запознаем и ще започна лека полека темата :)

alkobalko
09-02-2007, 17:56
Ако стане на въпрос, увери я, че не искаш само да си играе с дъщеря и, че намеренията ти са сериозни и никога не би я наранил.

09-02-2007, 19:18
Благодаря ви, както вие така и приятелите ме увериха, че е най редно така да направя. Дадохте ми надежда и увереността, която ми лиспваше :)

StayClose
09-02-2007, 19:21
бъди любезен и много очтив,все пак трябва да й направиш впечетление и да докажеш че си нормално момче,което прави смучки.(ако си такъв де)

FuckLove
09-02-2007, 19:22
Само не се прави на интересен и вси4ко ще е ОК :wink: Айде успех :smt006

BlueAvalanche
09-02-2007, 19:24
Дръж се възпитано и се прави на стеснително и чувствително момченце :)

09-02-2007, 19:26
Дръж се възпитано и се прави на стеснително и чувствително момченце :)

Аз и да не се правя то ще е така, защото много се притеснявам от майка й. Попринцип съм много общителен, но това ми се случва за пръв път. Никога не се правя на интересен и смучки не правя никога, а просто от простотия го направих :) Дано всичко мине добре утре

StayClose
09-02-2007, 19:28
Напротив бъди по-нахакан и отиди със самочувствие,но не до тавана ...

09-02-2007, 19:40
Напротив бъди по-нахакан и отиди със самочувствие,но не до тавана ...

Никога не съм имал самочувствие до тавана, ще си се държа най нормално без притеснения и надувки :)

TIMEX
09-02-2007, 19:44
Ако стане на въпрос, увери я, че не искаш само да си играе с дъщеря и, че намеренията ти са сериозни и никога не би я наранил.
+1 =D> И за малко хумор "Седнете на масата 1 срешто друг ти с 1 ръка разчисти масата и кажи сега да играем КАНАДСКА БОРБА ДА ВИДИМ ОИ Е ПО ДОБЪР" :-D

LoveHim
09-02-2007, 20:56
Ами няма нищо страшно. Кажи като мине срещата какво е станало.

kofti_nick
09-02-2007, 21:24
Дръж се възпитано и се прави на стеснително и чувствително момченце :)

O:) O:) O:) 8-[

nofi
09-02-2007, 21:37
Предупреждаваш твоето момиче да остави майка си да отвори вратата и когато дамата се появи се представяш "Приятно ми е, казвам се... Аз съм приятелят на дъщеря Ви и бих искал да поговорим." Тук тя или ще ти каже да говориш, или ще те покани вътре. Тогава започваш да обяснваш: "Госпожо еди-коя-си, първо искам да се извиня, че онзи ден осмуках дъщеря Ви. Знам, че това не би говорило добре за едно толкова добро и възпитано момиче като нея и обещавам да не се повтори никога!" После обясняваш какво изпитваш към момичето и че имаш сериозни намерения към нея, не си като останалите момчета, които искат само секс. После учтиво я молиш да й позволява да излиза с теб и обещаваш ЧЕ ЩЕ Я ПРИБИРАШ В УРЕЧЕНИЯ ЧАС(гледай наистина да го спазваш)! След което тя може да започне да говори нещо, да те разпита за семейството ти, отговаряй честно, не преувеличавай, не бъди прекалено нахакан. От там нататък -каквото сабя покаже! Ти си направил всичко по силите си! :wink:

Sladinka_f
09-02-2007, 21:48
Предупреждаваш твоето момиче да остави майка си да отвори вратата и когато дамата се появи се представяш "Приятно ми е, казвам се... Аз съм приятелят на дъщеря Ви и бих искал да поговорим." Тук тя или ще ти каже да говориш, или ще те покани вътре. Тогава започваш да обяснваш: "Госпожо еди-коя-си, първо искам да се извиня, че онзи ден осмуках дъщеря Ви. Знам, че това не би говорило добре за едно толкова добро и възпитано момиче като нея и обещавам да не се повтори никога!" После обясняваш какво изпитваш към момичето и че имаш сериозни намерения към нея, не си като останалите момчета, които искат само секс. После учтиво я молиш да й позволява да излиза с теб и обещаваш ЧЕ ЩЕ Я ПРИБИРАШ В УРЕЧЕНИЯ ЧАС(гледай наистина да го спазваш)! След което тя може да започне да говори нещо, да те разпита за семейството ти, отговаряй честно, не преувеличавай, не бъди прекалено нахакан. От там нататък -каквото сабя покаже! Ти си направил всичко по силите си! :wink:
=D> bravo to4no taka napravi i 6te vidi6 4e 6te ima6 uspeh ;)

nofi
09-02-2007, 22:50
Предупреждаваш твоето момиче да остави майка си да отвори вратата и когато дамата се появи се представяш "Приятно ми е, казвам се... Аз съм приятелят на дъщеря Ви и бих искал да поговорим." Тук тя или ще ти каже да говориш, или ще те покани вътре. Тогава започваш да обяснваш: "Госпожо еди-коя-си, първо искам да се извиня, че онзи ден осмуках дъщеря Ви. Знам, че това не би говорило добре за едно толкова добро и възпитано момиче като нея и обещавам да не се повтори никога!" После обясняваш какво изпитваш към момичето и че имаш сериозни намерения към нея, не си като останалите момчета, които искат само секс. После учтиво я молиш да й позволява да излиза с теб и обещаваш ЧЕ ЩЕ Я ПРИБИРАШ В УРЕЧЕНИЯ ЧАС(гледай наистина да го спазваш)! След което тя може да започне да говори нещо, да те разпита за семейството ти, отговаряй честно, не преувеличавай, не бъди прекалено нахакан. От там нататък -каквото сабя покаже! Ти си направил всичко по силите си! :wink:
=D> bravo to4no taka napravi i 6te vidi6 4e 6te ima6 uspeh ;)

Да бе,ще се извинява,че е "осмукал" дъщеря и... Вие добре ли сте бе :lol: Дай да се извини и,че я гледа с очите си! :?
Да, да се извини, че я е осмукал 1-во защото родителите не одобряват такива неща и второ защото пенсиите в квартала ще одумват цялото й семейство, а е гадно да ги е срам да излязат по улицата защото някой я е осмукал и сега се говори. Ако се га ще кажеш нещо за това как не трябва на човек да му пука за другите-на родителите им пука и не можеш да промениш виждането на човек за живота само с думите "Да не ти пука за другите!"

nohuty
09-02-2007, 23:03
Предупреждаваш твоето момиче да остави майка си да отвори вратата и когато дамата се появи се представяш "Приятно ми е, казвам се... Аз съм приятелят на дъщеря Ви и бих искал да поговорим." Тук тя или ще ти каже да говориш, или ще те покани вътре. Тогава започваш да обяснваш: "Госпожо еди-коя-си, първо искам да се извиня, че онзи ден осмуках дъщеря Ви. Знам, че това не би говорило добре за едно толкова добро и възпитано момиче като нея и обещавам да не се повтори никога!" После обясняваш какво изпитваш към момичето и че имаш сериозни намерения към нея, не си като останалите момчета, които искат само секс. После учтиво я молиш да й позволява да излиза с теб и обещаваш ЧЕ ЩЕ Я ПРИБИРАШ В УРЕЧЕНИЯ ЧАС(гледай наистина да го спазваш)! След което тя може да започне да говори нещо, да те разпита за семейството ти, отговаряй честно, не преувеличавай, не бъди прекалено нахакан. От там нататък -каквото сабя покаже! Ти си направил всичко по силите си! :wink:
+1
И мен ме чака същата съдба и то пак заради смучка но този път заплахата към мен е че мамчето на моето момиче ще ми оскубе брадата косъм по косъм :-s

razl1cHnaTa
09-03-2007, 08:47
e vsichko she mine ok :wink: i posle kaji kfo e stanalo :P

FuckLove
09-03-2007, 09:02
e vsichko she mine ok :wink: i posle kaji kfo e stanalo :P
+ 1 \:D/ \:D/ \:D/