PDA

View Full Version : Зачервяване и болка при уриниране



pafkata
09-02-2007, 18:35
моля ви който има представа от проблема да си каже мнението
от няколко години имам парене при уриниране
каналчето ме боли и пениса ми е зачервен по долната му част(зачервяването обхваща и тестисите)
след уриниране също така продължава да се отделя течност (урина или някакъф сектрет не мога да определя)
правиха ми изследвания на урината гледаха ми бареците на ехограф но нищо не намериха
откриха ми само хламидии за които пих антибиотици и скоро трябва да направя изследвания да видя дали са изчезнали
Ако някой може да ми каже каква е причината за това зачервяване и тази болка при уриниране да каже моля

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

monityY
09-03-2007, 07:07
моля ви който има представа от проблема да си каже мнението
от няколко години имам парене при уриниране
каналчето ме боли и пениса ми е зачервен по долната му част(зачервяването обхваща и тестисите)
след уриниране също така продължава да се отделя течност (урина или някакъф сектрет не мога да определя)
правиха ми изследвания на урината гледаха ми бареците на ехограф но нищо не намериха
откриха ми само хламидии за които пих антибиотици и скоро трябва да направя изследвания да видя дали са изчезнали
Ако някой може да ми каже каква е причината за това зачервяване и тази болка при уриниране да каже моля

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

idi na urolog be 4ovek,kfo 4aka6,6tom 6e ti praat izsledvaniq 6e razbere6 kfo ti e,nie kak da ti pomognem? :|

09-03-2007, 15:46
пич незнам да има лекар в форума
сору човече но не ти трябват нашите коментари а специалист

batkodoki
09-03-2007, 18:03
моля ви който има представа от проблема да си каже мнението
от няколко години имам парене при уриниране
каналчето ме боли и пениса ми е зачервен по долната му част(зачервяването обхваща и тестисите)
след уриниране също така продължава да се отделя течност (урина или някакъф сектрет не мога да определя)
правиха ми изследвания на урината гледаха ми бареците на ехограф но нищо не намериха
откриха ми само хламидии за които пих антибиотици и скоро трябва да направя изследвания да видя дали са изчезнали
Ако някой може да ми каже каква е причината за това зачервяване и тази болка при уриниране да каже моля

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

ВЪЗРАСТ бе хора, ВЪЗРАСТ?!

"от няколко години "??!! :shock:

хламидиите могат да са крайно упорито нещо!

а на някой колега мина ли му на ум да проследят какво се случва с простатна жлеза през тези "няколко години" ?