PDA

View Full Version : Вашите изцепки..



alex_5772
09-02-2007, 18:08
Значи..незнам дали има такава тема,но направих...Разкажете имате ли някакви смешни изцепки в училище или пред приятелите ви..Примерно аз се сещам как в часа по география господина ме изпитва и аз съм супер разсеяна..и казах: "Астероидите СКАЧАТ към Слънчевата система!",вместо "Астероидите СПАДАТ към Слънчевата система.." и всички много се смяхме..А пък веднъж в часа по математика господина ми казва: 19 номер..Красавицата,искаш ли да решиш една задачка ? (а той не ме обича особено,незнам защо..) и ми се усмихва..и аз казах: А не господине,благодаря за предложението все пак...класа избухна в смях,а той замалко да ми пише 2ка но накрая вдигна ръце от мен и се отказа да се занимава :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

BlueAvalanche
09-02-2007, 18:10
O, да не ти говоря като казах на госпожата по БЕЛ за РАЗВРАТНИТЕ глаголи в италианския :lol: Искаше да ме убие после :|

find_m3
09-02-2007, 18:16
еми по математика взимахме термините на английски и понеже тая наща е много зле и мяка яко много бърка думички и общо взето е голям смях като заговори на български да не говорим на английски.и взимаме как е тъждество и тая пише заглваието и вика "пруув да идиентити" и ние ахахаха,всички в следната поза :smt044 обаче няма кой да ни каже как се произнася всъщност и скоро след това имаме час по английски ,в който на мен ми се пада да чета като попадам на въпросната думичка ...минаха ми 100 варианта за прочит ,но след секунда се чувам как го произнасям по същия начин "идиентити" :lol: другите си помислиха ,че се ебавам ,ама .... =;

teenkopele
09-02-2007, 18:31
O, да не ти говоря като казах на госпожата по БЕЛ за РАЗВРАТНИТЕ глаголи в италианския :lol: Искаше да ме убие после :|

Ахахаха...представям си каква е била физиономията й. :smt044

За лични изцепки не мога да се сетя в момента...май съм нямал, а дори и да е имало са били прекалено отдавна, за да мога да си ги спомня. :-D

bobka
09-02-2007, 18:36
ooo az sum imala stra6no mn izcepki ama sega ne se se6tam da dam primer. :-D

BlueAvalanche
09-02-2007, 18:42
Изпитват ме по геометрия, госпожата : Росенчо, ако кажеш какво е хипотенуза ще ти пиша 3, аз и отговарям : Май беше някаква болест, не съм сигурен :lol:

Jack_Sparrow
09-02-2007, 18:53
Даскалицата по биология пита:"Кирчо,я кажи каква е функцията на сателитите(нещо в клетката е т'ва)." Кирчо(аз ) си слагам показалците на главата като антени и викам:"Добър ден,вие гледате обедния блок новини на БТВ........."После е ясно какво стана.... :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :mrgreen:

Хейтърката :PpPp
09-02-2007, 19:07
хахаха леле евала спуках се от смях :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 признавам те \:D/ \:D/

gabrielka@a
09-02-2007, 19:07
O!Сещам се за една изцяпка,но тя не беше моя,ами на една Анастасия от моя клас.Та-а-а......ще правим преразказ на непознат текст и класната казва:"...и ако видя двама ученици с едни и същи работи-ще ги анулирам и пишана двойки" и Ана се обажда:"Да,ама текста е един и същ".Целия клас:смях!Или пък веднъж правехме контролно по история и както винаги всички преписвахме.Г-жата само гледа,гледа Деница и накрая вика:"Деница,ти преписваш ли?" и тя най-спокойно отговаря:"Ми да!" :lol: :lol: :lol: Или пък веднъж в час по география,Грациела си гледаше деколтето и тая географичката вика:"Отдавна не си ги виждала ли?".И целия клас:смях....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

1n5ub0rd1na73
09-02-2007, 19:10
еми по математика взимахме термините на английски и понеже тая наща е много зле и мяка яко много бърка думички и общо взето е голям смях като заговори на български да не говорим на английски.и взимаме как е тъждество и тая пише заглваието и вика "пруув да идиентити" и ние ахахаха,всички в следната поза :smt044 обаче няма кой да ни каже как се произнася всъщност и скоро след това имаме час по английски ,в който на мен ми се пада да чета като попадам на въпросната думичка ...минаха ми 100 варианта за прочит ,но след секунда се чувам как го произнасям по същия начин "идиентити" :lol: другите си помислиха ,че се ебавам ,ама .... =;
Айдентити.

find_m3
09-02-2007, 19:12
еми по математика взимахме термините на английски и понеже тая наща е много зле и мяка яко много бърка думички и общо взето е голям смях като заговори на български да не говорим на английски.и взимаме как е тъждество и тая пише заглваието и вика "пруув да идиентити" и ние ахахаха,всички в следната поза :smt044 обаче няма кой да ни каже как се произнася всъщност и скоро след това имаме час по английски ,в който на мен ми се пада да чета като попадам на въпросната думичка ...минаха ми 100 варианта за прочит ,но след секунда се чувам как го произнасям по същия начин "идиентити" :lol: другите си помислиха ,че се ебавам ,ама .... =;
Айдентити.

вече знам :lol:

Jack_Sparrow
09-02-2007, 19:25
Ето още една изцепка:правим контролно по инглиш,аз съм готов 15 мин по-рано,оня зад мен ме побутва да му подскажа и аз си вдигам листа сякаш проверявам,а даскалицата се провиква:"Кирилееееее......"Аз й викам:"Ама госпожо,Мишо само си сверява контролното с моето!" :D :D :D :D :D :D

Maimunche_f
09-02-2007, 19:50
Ето и нещо от мен макар че не е от у-ще. Та, събрали сме се компания и аз седях до едно момиче, което е изрусено. Аз съм със светло кестенява коса и тъмни очи и руса няма да ми отива, но тя ми вика" ти трябва да се изрусиш" и на мен тъй като идеята никак не ми допадна, без да се замсиял че тя е руса и викам " искаш да ме направиш да изглеждам руса, нали???" И в следващата секунда като се осъзнах кво съм казала...зле ми стана, но тъй като всички около нас избухнаха в смях и аз започнах да се смея, тя също, извиних и се и по късно всичко беше забравено... :oops: :-D :wink:

mtg1992bg
09-03-2007, 05:43
Имаме български (това е в 7 клас). И г-жата пита Симеон:
- Ще разкажеш ли за първата среща на Илийца с бунтовника?
Оня измънква едно"Да" и почва:
- Ам върви си Илийца през гората и изведнъж от един храст изскача бунтовникът...
И г-жата, виждайки, че не може да си сдържа смеха, пита:
- Абе, Симеоне, я кажи какво е правел в храста тоя бунтовник бе!
:lol: :lol: :lol:
В друг час по БЕЛ. Изпитван е Стойчо. Говори за убитя Перо (пак от "Една българка"):
- И те видели един убит човек да стои до едно дърво...
Г-жата се намесва :
- Ей, и как ще стои ?
- Ами...той всъщност паднал...мъртъв...
:lol: :lol: :lol:
Пак за "Една българка", този път Стефан:
- Това се случило сутринта, по пладне.
Г-жата:
- Ааа, даваш ни да си избираме! Кеф ти сутрин, кеф ти пладне!
:lol: :lol: :lol:
Физика. Г-жата беше заместничка и говореше така бавно и монотонно, че сякаш си на погребение:
-Теглото е силата , с която едно тяло виси на нишката , на която е окачено, например, както когато сме обесени
:lol: :lol: :lol:
Ама вижте "оригинала" - първата ни физичка, която напусна :smt041 :
- Да знаете, 10 сантиметра са равни на 0.01 метра , това в учебника не го гледайте, мене гледайте!
:lol: :lol: :lol:
Този по трудово си показва оперираното шкембе с цезарово :lol: за да сме проумеели, че не само на жените и на машинните детайли им се прави такова :lol:

Това е за сега от мене :D

mid_get
09-03-2007, 09:21
Даскалицата по биология пита:"Кирчо,я кажи каква е функцията на сателитите(нещо в клетката е т'ва)." Кирчо(аз ) си слагам показалците на главата като антени и викам:"Добър ден,вие гледате обедния блок новини на БТВ........."После е ясно какво стана.... :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :mrgreen:
Хахах...това ме уби :smt005

mia
09-03-2007, 09:22
Mi zna4i vednaj gospojata po biologiq ima6e nqkakva rabota i trqbva6e da izleze po- rano i karahme 2 klas 4as. Prez mejdu4asieto po4ti vsi4ki bqha navan i gospojata sa6to. Na daskata ima6e napisano *doma6ni ptici* pak edno mom4e ot drugiq klas napisa "doma6ni cici". 4asa po4na i vsi4ki vlqzoha i taq po bio zapo4na da si vodi uroka oba4e nqkoi i kaza- "gospojo kakvo pi6e na daskata" i tq vidq i si4ki po4nahme da se hilim :-D :D :-D :D :-) i ima o6te mn mn izcepki ama drug pat 6e gi razkazvam :-)

alex_5772
09-03-2007, 15:15
Сега се сетих още нещо..Правим класно по литература в 7 клас..и по едно време един Свилен пита: Госпожо,може ли да отида до тоалетна? и тя: Не, не може!.. и едни момчета се намесиха и питат: Защо не го пускате бе госпожо?Всеки си има нужди..и тя отговаря: "Аз откъде да знам,че като отиде в тоалетната няма да си извади пищова!"...и всички се провикват: Еми как мислите,че ще се изпикае??...и избухват в смях..и тя вика: Имах предвид другия пищов.. :lol: :lol:

N0_feAR
09-03-2007, 16:39
Веднъж накарахме г-жата по химия да напише на дъската "к-у-р" и ето как: "Госпожо може ли да ни кажете как точно се чете следното съединение...Калий (К) йод (У) и Фосфор (Р) ...тая го написа и не схвана. Чак след междучасието друга госпожа й обясни какво е направила....смех, смех :smt005 :smt005 :smt005

Sk8er_fREak+
09-03-2007, 16:55
Аз съм имала големи изцепки в училище, но за съжаление не помня много от тях. Нищо, ще напиша сега тези, за които се сещам.

В края на миналата учебна година (2005/2006) бяхме шести клас, някъде през май месец. Оставаха ни два-три дни до зеленото училище и всички бяхме в еуфория и не слушахме много през часовете. Та въпросния ден имахме литература и точно се подготвихме за обичайните 80 минути спане, когато чухме крясъци и разбрахме, че изпращат абитуриентите от техникума (ние бяхме частно даскало, което ползваше стаи на техникум). Изкефихме се, защото мислехме да излезем и да гледаме, но в този момент влезе директорката да ни предупреди да не сме посмяли да излезем, а да стоим кротки в стаята. И така, започна скучния час, по време на който както обикновено лапах мухи и отвън почна да гърми музика. По едно време пуснаха Kelly Clarkson - Walk Away и всички много се изкефихме. Госпожата се опитваше да се надвиква с музиката и каза "ученици отворете учебника". Всички млъкнахме и си запрелиствахме учебниците, а аз шматката в тишината с отварянето на учебника изкрещях ДЖЪСТ УОЛК ЪУЕЙ. Всички ме зяпнаха с отворена уста и можете да си представите какво стана след това :-D

Тази година пък, изцепих още нещо велико. Класният ни, който ни е по физическо ни прави веднъж в седмицата тренировки по баскет след училище в салона. От нашия клас ходим всички момичета и няколко момчета. И така един ден, след училище момичетата си оставяме екипите в салона и отиваме в близкото кафе да си купим обяд. Взехме си сандвичи и се върнахме в двора. Вече започнахме да закъсняваме и господинът дойде да ни викне, но като видя, че няма да ни измъкне оттам преди да сме се наяли седна на пейката до нас да си побъбрим малко. И така...

Господинът: Добре сега, защо така се обиждате с момчетата ви?
Аз: Ама господине, те започват.. Ние нямаме нищо против тях, ама те като са такива идиоти...
Господинът: Е добре де, бъдете пък вие по-мили с тях
Аз (очевидно взела позицията на феминистка): Еми господине, щото сме нимфоманки!!!

Спомням си само че всички се задавиха със сандвичи, а господинът ме гледаше така ококорено... А аз го бях казала с най-сериозния си тон, просто защото мислех нимфоманка за синоним на феминистка... Оттогава щом класния ме види казва "оо нимфоманке, как е?" :smt005 :smt005 :smt005

CuRly_Doll
09-03-2007, 18:39
emi za daskaly ne se se6tam,ama naskoro se izcepih "Fanta Light" :smt005

[TNT]
09-03-2007, 18:48
az mn se ebavam s daskalite,no nai-redovnata i kultovata e: g-jata si durdori ne6to i az "ari ve?" :mrgreen:

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-04-2007, 09:09
Даскалицата по биология пита:"Кирчо,я кажи каква е функцията на сателитите(нещо в клетката е т'ва)." Кирчо(аз ) си слагам показалците на главата като антени и викам:"Добър ден,вие гледате обедния блок новини на БТВ........."После е ясно какво стана.... :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :mrgreen:
Хахах...това ме уби :smt005

хахахах и мен :smt005 мн е яко :) а иначе...за изцепка не се сещам :smt011

09-04-2007, 10:13
Аз миналата година бях седми клас и нали изучавахме "Една българка",частта в която баба Илийца се бори с кола.И една моя съученичка,дет се пише за мнооооооого умна слуша,слуша и по едно време се ядоса от продължителната борба на бабата и се изцепи:"Абе госпожо,тая баба Илийца що не земе да преплува реката?!" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

MostHated
09-04-2007, 10:42
уахахах ей много сте луди!

mrynkalo
09-04-2007, 21:16
Ей големи сте образи начи!
Мм, мн изцепки съм имала, но точно сега не се сещам за повечето.

Та тъй де една от изцепките ми беше в час по литература.Обикновенно в тези часове правя всичко друго но не и да слушам даскалката. И както си драскам.. някой кихна.И аз нали съм много учтива казах "Наздраве!" ама никой не ми отвърна.И естествено следващата ми реплика беше "Казва Се МЕРСИ!" и даскалката казва "Знам, че се казва мерси!" и целия клас само ме изгледа, а аз се извиних и си продължих да си драскам. :D

Начи по биология имаме един даскал, който много приличаше на педера*т и с натърпение чакахме часовете при него, защото само се е*аваме с него, просто му казвахме сичко което ни дойдеше на акъла, ма и той не си поплюваше и яко ни обиждаше. И един ден бях с поличка и съм си седнала на стола(като по чудо) и той дойде при мен да ме изпитва(беше края на годината и ни оформяше) и аз ест се лигавя и му отговарям некви простотии.Той ми каза "Облякла си се .. "(той не хващаше нищо от мода, пък и нищо и нямаше на полата, т.е. не беше кой знае колко къса.. ) и не довърши и аз му викам "Като.. проститу*ка ли?"(като се смея в тоя момент, щото само тва ми дойде на акъла в нея секунда) и той само се усмихна мазно и аз му казах "Спокойно.. аз от колежки не се обиждам!" и в тоя момент целия клас избухна в смях.А той се обърна и ми каза "Мн.Добър за годината!" :smt082

ZaHaRcHe
09-04-2007, 22:41
ми за мой не се сещам ама за чужди да..и така госпожата по биология пита коя е тая бавно мудна и мързелива клеката и една от нашия клас отг-Мозъчната или една аверка бута с химикал неината съучени4ка ж ребрата и тя жика пред целия клас стига ма ръга м/у бедрата...
и т.н.

inSane_baby
09-05-2007, 18:40
Те са адски много ама аз няма да ги разказвам всичките (предварително се извиняяям за правописните грешки)

таа например (ама то не беше в даскалото) бях някаде 6 - 7 клас и се събирахме в една градинка и играехме криеница. там в градинката имаше мноо храсталаци и аз се писах за по умна и бях изкършила клоните на 1 място и беше станала дупка в която аз тъкмо се побирах. и отиваме аз и 1 момче в храстите да се крием и аз викам "къде ми е дупката" , "къде ми е дупката", "пф дупката ми е обрасла" и после ма базикаха 1 месец за тва.. :smt005

друг случай по литература аз седя на 1 маса с 3 момчета и е голям купон. учителката ни разказва за един автор и вика усмивката му идва от душата. а ние в тва време си говориме за съвсем други работи и се смеееме якооо направо се заливаме от смях и тя ми вика деница стани да обясниш на класа защо се смееш и аз продължаам да се смея и ставам и тя вика слушам те и аз викам "еми госпожо усмивката ми идва от душата" и всичко туууш... :lol:

Един друг път по литература също се заливахме от смях и тя вика вие на задната маса все сте били били лигави ама днес незнам какво ви става а ние се обаждаме еми незнам госпожо сигорно е пълнолуние :lol:

един друг път ме изкарват по история на картата да посоча откъде е дошло незнам си кое таам племе ( а на моя атлас е посочено сас сини стрелки) и аз глеах глеах и по 1 време викам "бах му майката тука беше" и оная как ма изгледааа :smt005

sk[a]te_girl
09-06-2007, 07:21
vednuj v 4asa poo bulgarski vliza posledno edno momi4e s lenta na glavata sled gospojata i gospojata i kaza milena svali si lentata 4e 6te izpari i malkoto mozuk koito ima6 ... a milena i kazava vie li mi govorite za mozuk za6toto qsno se vijda koi e rusiq tuk ... gospojata po4nala da se opravdava s nqkakvi gluposti ... :smt005

sexa_na_kompleksa
09-06-2007, 08:33
Така да видиме ...
Значи в деня на самоуправлението един сученик ни преподаваше по литература и тама нещо ни изпитва.А аз по литература никога не взимам участие,защото това ми е един от най-омразните предмети и почти винаги не знам за кво става на въпрос ... Обаче виждам,че госпожата си пише тама някви неща в тефетера и изобщо не ни слуша кво си говориме и исках малко да се побъзикам с "даскала".И пита той "Кой е Иво Обретанович ?" , аз уверено дигам ръка и казвам "Сръбски военнопленик от Русия !" , а пък един друг съченик се обажда и казва "Кой каза Сибир ?!" :-D
Пак в час по литература: Една сученичка си води бивша съченичка в часа. :-D Но не е предопредила госпожата,че ще има и външни лица.Та влизат те двете и :
Г-жата : Гости ли си имаме ?
Съученичката : Ми да
Г-жата : И от къде са тия гости ?
Аз(със възможно най-сериозен глас) : От Павликени !
И целия клас туш доло :-D
Имаме още много,даже ги записваме в една тетрадка :-D , но сега не се сещам за повече.

09-07-2007, 12:23
hah ..mi naprimer -v 4as po geografia sme ,i gospodina razkazva razpaleno uroka za nekvo ezero s ime na nqkakva ZAKUSKA(ne se se6tam sq kvo be6e) i az se izcepvam "ami mislq ,4e be6e svishtovska bani4ka" i si4ki smqh :smt005
ili pa po geografia sme i momi4eto s koeto sqdam mi vika mn tiho "Vij kuf lanec ima na vrata gospodina" ,a az 4uvam "Vij kakuf patilanec ima na vrata gospodina" i seda i go gledam i ne fa6tam kvo iska da mi kaje ,tq povtarq i kato po4vame s edin smqh ..si4ki mal4at az ve4e mi izliza para ot u6ite ot smqh :D :smt005
Po engl. taq kakto si predava uroka ,vsi4ki slu6at i az samo se izcepvam "abe gospojo koq vi e lubimata pesen" i pak smqh smqh :D
i mn mn drugi :D

freAk_arKa
09-07-2007, 14:06
Края на 7-ми клас,последен час за оформяне на годишните оценки по география,госпожата изпитва повечето от класа писменно с няколко задачи.Естествено никой нищо не знае и пишат не повече от двама човека,а пък ние другите сме на произвола на съдбата...И идва момента,в който аз трябва да занеса отговорите си на госпожата,отивам с едно тефтерче(и тетрадка нямах...),което беше в окаян вид,и започвам да се обяснявам...
-Абе,госпожо,за толкова кратко време какво може да се напише,а пък и толкова много се притеснявам каква оценка ще получа(всъщност не ми дреме по никакъв начин,просто се пробвам какво мога да я убедя да направи)...
-Не се притеснявай,дай да видя какво си написала!
-Ами аз не съм написала нищо,не можах,притесних се,какво да направя?!
-А аз какво да направя?!
-Ами пишете ми 6,защото ще кандидатствам с география(абсолютно нищо нз по география...) и оценката ви ми е много важна,моля ви!(тук още говоря с нормален тон)
-Как да ти пиша 6,като нямаш нито тетрадка,нито полагаш някакви усилия в часовете ми?
-Госпожоооооооо,проваляте ми живота,винаги съм искала да уча география и сега ако нямам 6 при вас всичко ще се провали,няма да ме приемат никъде и ще умра от мъка(и почвам да се тръшкам и да я гледам жално)
-Добре,ще ти пиша 6 за годината,обаче за втори срок остава 5.
Аз най-нахално почвам да настоявам и втория срок да имам 6,след като ми минаха номерата...
-Госпожо,ама те като ми гледат оценките в дипломата и като видят 5 за втори срок,и ако от тази оценка ми зависи бъдещето,как ще понесете вие да сте отговорна?! Не е честно! на всички други им вдигате оценките само на мене не!Вие ме мразите(тва го казвам на висок глас и то някак сърдито го казах и само се врътнах и си седнах)

Е,писа ми 6 и за втори срок...хах.Това винаги ще го помня и то май само аз имах незаслужена оценка,всички други си бяха с ниските оценки.
Сори,че е толкова дълго,увлякох се 8-[

Fluffy^;pp
09-07-2007, 14:24
Ууу моите не са много..в 8 клас..след 5 часа английски..влизаме за 6-ти час..ПАК АНГЛИЙСКИ..и госпожата вика -Отворете на 54 стр. ..аз ИМЪЪНКАХ ..ъ...еротично -оооу йес....и сички леш..Другоо..ъм..по физическо трябваше да ме изпитват на някво ХОРО..и аз лъгах,мазах ,че съм танцьорка и че предишния ден съм имала концеерт и ся съм изморена..И на другия ден дойде една госпожа по музика да ме пита дали искам да участвам в някъв концерт на даскалото..А аз ...ъм..не мога нито да танцувам,нито да пея..пълен музикален инвалид съм.Хванаха ме да преписвам по физика и аз седя,гледам сладко и викам на госпожата-Добре,няма повече..ОБЕЩАВАМ *wasntme* и продължих да си пиша..Иначе на др от класа ми..ух ух..мн са..Имаме си един Никола-страшен образ начи.Пита госпожата по английски дали може да отиде до тоалетната..тя вика-Не..вече ходи три пъти..Той-Ма госпожо,къде да пишкам? ..при което се чува-ПИКАЙ НА ПАРКЕТА И ТРАЙ!..след мн смях го пуснаха да иде и се връща накрая на часа.Госпожата го пита-Какво направи ти бе Никола?> Никола- ААААми госпооожоо,тръгнах аз да пикАМ..та по пътя срещнах един ДРУГАР и затва се забавих..ЪЪХХХХЪХЪХЪХ..Та тва е..не са кой знае какви изцепки..ама все пак ^^

bqsna_teenagerka
09-08-2007, 19:55
:-D ами..имам някакви такива изцепки:
когато още не бях така ограмотена относно сексуалните термини :lol:
4ух как 2 мом4ета от нашия клас си говореха за ерекция в 4аса по английски..попитах ги какво озна4ава ерекция...и те ми казаха:
- ами питай госпожата! :twisted:
- госпожо,какво озна4ава ерекция? :D
- веднага обяснявам! на английски озна4ава издигане,изправяне,поняког а втвърдяване!
- ами на българси? :::
- ми сама си го преведи де! аз преподавам все пак само английски!
:-D и тогава нашите добре обу4ени мом4ета решиха да ме светнат преди да продължа да се излагам! ;-) :lol:

друг слу4ай:
идват в у-ще да ни обясняват за превръзките и пубертета и менструалния цикъл.
обясняват ни и за овулацията :-D и аз като се израсих:
- боже,а аз си мислях 4е това е семенна те4ност! :smt005 :smt005

в 4аса по български:
- ще пишете докато ръцете ви не капнат!
-ееее госпожо ама много сте гадна!
- ще го приема за коплимент александра...и ще го имам впредвид теста ти :smt005 след което вси4ки избухват в смях

bqsna_teenagerka
09-08-2007, 20:10
сетих се още:
в 4аса по математика имаме важно контролно...на ръбсти и вал4ести тела...аз не зная формулите и съм си направила пищов и си го гледам през 4аса. по едно време г-жата
- александра,да знаеш 4е изобщо не виждам пищова ти!
абе деца поне не се крийте толкова явно! :-D

в 4аса по география:
-г-жо може ли да отида до тоалетната
- не денис не може!
- ама много ми се пишка!
- ами извади си пишката и пишкай! :smt005 :smt005 :-D

CaSsIe
09-09-2007, 10:59
sega se se6tam samo za nqkolko izcepki
v daskalo v 4as po italqnski sedime si s edna fr i to ve4e e kym kraq na 4asa i tq vadi dve cigari ,oba4e izpusna ednata i v sy6toto vreme g-jata obikalq6e iz staqta i samo se spira do nas i vika:"opaaaa padna vi cigarata i sa kfo 6e praim?" :-D i samo se usmihna i si prodylji napred.
Edna fr pak v daskalo mislq 4e be6e po biologiq mi pi6e belejka:"tyrsi6 li si ne6to za ry4kane" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
pak edna fr:"AaAa ne tfa e na Vesi nqma da go lapam" - dokato dyv4e6e edna himikalka :D
a vednyj se oplakvam na nai dobrata mi fr za edno mom4e i tq mi vika:"mi ako be6e jena v cikul 6tqh da go razbera ama toi ne e taka 4e trqbva da ima pri4ina" :-D
amm drug pyt nqmah djobove i se 4udeh kyde da si sloja tel-a i go davam na edna fr i vikam :"aaa ne znam nabutai si go nakyde"
Vry6tat ni kontrolnite po matematika i dve macki ot klasa sedat zaedo i im vry6tat kontrolnite i ednata ima 4 a drygata 3 i samo taq s troikata se izcepva:"aaa kak 3ka be gospojo az prepisah ot Stefi" stefi e taq s 4-kata :D
gadjeto na sestra mi i tq me karaha kym garata i az im vikam "pusnete nekfa muzika" i tq vika:"e to radioto na niki raboti samo kat si pyhne prystite vytre" :D
a pak nai dobrata mi fr napisala sms na edno mom4e:"tfa dneska be6e celuvka tip ivan4o i mariika 1898" :D i vednyj se be6e napila i sedi na bulevarda pred mola i to sveti 4erveno i tq vika:"segaaaa sveti 4erveno no sled malko 6te doide dobroto malko zeleno 4ove4e i nie 6te prese4eeem" :D amiii za tiq se se6tam za sega ako se setq za o6te ne6to 6e go napi6a :smt005

i am not okay
09-09-2007, 11:01
имаме час по английски и всеки много ясно си прави каквото иска.аз си слушах музичка и тая нали забеляза и вика там нещо н амен ма аз не я чувам и ги свалям и викам: Кфо, а тя ,,Какви са тези слушалки" и аз само ги поглеждам и викам ,,Сони" тя се нацупи, а аз продължих да си слушам

bebito0o
09-09-2007, 11:29
в уроците..имаше едно момче дето пишеше мн странно и госпожата му беше казала:
- Георги,писането ти прилича на кардиограма!!
и сички леж и смех

а в бтрзината сме казвали и такива думи :
напуркани,збишкани,натаман ънкани,изнервира,сгелпен,т пчита
а ето и преводите
напуркани-не знам точно как беше превода
збишкани-сгъчкани
натаманънкани-натаманени,нагласени
изнервира-страшно много се нервира
сгелпен-тъпак,глупак
тъпчита-настъпваш ме
:mrgreen:

има хипер много но не се сещам в момента
аз лично много се ебавах с изкуфелата госпожа по бг :smt005

caRamelO_cHicA
09-14-2007, 08:01
Ами мойте са доста и не ми се занива да разказва.Но ще разкажа за един съученик връщаха ни тестовете по Роден край бяхме 4 клас и господина ни чете кой кво е пишал и стигна до едно момце и ни чете"Богът на христианите е Алах",Стара планина е най-високата в България", 4Ще ида да си взема бележка" знам че не беше особено в началния курс много се състезавахме по ум бяхме малки и тва ни беше смешно

Sweet__baby
09-14-2007, 09:03
имаме час по английски и всеки много ясно си прави каквото иска.аз си слушах музичка и тая нали забеляза и вика там нещо н амен ма аз не я чувам и ги свалям и викам: Кфо, а тя ,,Какви са тези слушалки" и аз само ги поглеждам и викам ,,Сони" тя се нацупи, а аз продължих да си слушам :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

sladko_f
09-14-2007, 14:36
Emi nai-skoro6nata e ot ve4era ili ot onzi den.Zna4i imahme Nemski i u4ihme 4islata,6toto sme zaici.Gospojata me kara da broq i az po4vam tam ama mn mi se spi.Gledam da svar6a po-barzoi vmesto da pro4eta kaja pravilno sechs (6) izrasih sex ama barzo se opraih.Posle golqm smqh be6e.

great_mari
09-14-2007, 14:38
vednuj otidoh po pijama na daskalo :smt005

IfeTyy
08-06-2008, 10:23
хаха когато бях в 7ми клас в часовете по география се пръскахме с някви изцепки..ще споделя само няколко ,защото не помня всичко г-жата "до кой град се намира резервата "Сребърна" всички дигат ръце и г-жата "Ралица?" ралица- "ами до Русе" :D друго... "от каде внася бяла техника Сърбия?" Алекс дига ръка "да алекс кажи" "от Албания госпожо" :-D г-жата изпитва Алекс за Черно море.. "Алекс разкажи всичко ,за което се сещаш" Алекс зашочва разказва разказва.. и стига "В Черно море почвите са от пясък" :razz: малко да се прехвърлим на физика... дойде замесничка на госпожат..ии жената преподава си урока и се облегнала на един чин и изведнъж "Аз не знам има ли пират" и почва да се оглежда из стаята :D :D :D :razz: :razz: в час по математика някаде в 6 клас нз не помня.. говорим за окръжност и г-жата вика "на домата кое му е окръжността?" целия клас мълчи и аз се изцепвам "Люспата!" :razz: и нещо от 8ми клас ..в час по биология класната си разказва там урока никой както обикновенно не я слуша и аз си драскам в тетрадката...и по едно време чувам тя да изрича имена и аз си насочвам слуха към нея и само чувам "Николинкаи Ралица са покрити с косми.." :razz: :razz: :razz: това беше краят :)

TheNewReligion
08-06-2008, 10:40
Това се случи в едийн час по литература . Трябваше да разкажа какво са правели хайдутите в гората в стихотворението "Хубава си моя горо" . И изреждам всичко и накрая казвам , че са ядяли разни неща . И г-жата ме гледа странно и ме попита къде съм видяла в текста , че хайдутите са ядяли и аз и казах:
-Г-жо , тука пише "агнета тлъсти " . Значи са пекли агнета и не са били гладни , както вие се надявахте .
И целия клас много ми се смя , ама какво да направя ... :oops:

bekssa
08-06-2008, 11:23
ami ima mnogo takiva az sq 6te sum 8mi klas i ot 1vi do 7mi bbqh v edno daskalo i popadnah na mn lyd klas :D to dobre za hymora ama za drygoto... kakto i da e ta ima mn izcepki spomnqm si vuv treti klas:
-G-jata:Kristina,kaji ne6to za trakite?
-Kristina:Ami...kakvo da kaja trakite sa bili pirati i pqnici
:D :D :D :D
Drygo imalo e mn,predstavete si 6tom za edno godina s4ypihme 3-4 prozoreca,duskata padna :D, ami mn tropahme i edna ot lampite leko padna...vrata i tq si otide,izkurtihme malko ot stenata,nqkolko stola po4inaha :lol:
po geografiq:
gospojata:Ivane,stavai na duskata!
Ivan:nqma ni6to ne znam
G-ta:Ami togava si zatvarqi ystata,4e miri6e!
Ivan:A vie vzemete da porastnete malko,4e ste mn niska!
G-ta:A tivzemi da otslabne6 malko,4e si mn debel!!! (mom4eto naistina be6e baq debelo... a gospojata niska,no ne mn)
po bg:
Abe mn izcepki bee...direktorkata ni mraze6e!
a setih se o6te ne6to,zna4i v 4as po matemat,vsi4ko e normalno!Edno momi4e pysnlo myzika ot tela nali,to prez pove4eto vr be6e taka,ama gospojata se qdosa...i vze telefona na drygoto momi4e,a ne na tova,koeto be6e pysnalo myzikata i tva momi4e kato se razbesnqqqq:
momi4eto: Ama K***O dai mi telefona!M**** ti ***** dai mi go!
gospojata i kaza da vnimava oburna se i si otide mirno do biyroto :D
pak tazi gospoja i tva momi4e edin put se sbiha i be6e zabavno,a da su6to i gospojata po bg se sbi s edna Petq:
Petq izlezna na duskata za sintakti4en razbor i ni6to ne napravi,gospojata est i namekna 4e e glypava...si4ki se hilehme momi4eto izpatka po4na da bqga kum vratata gospojata q hvana za rukata i ne q pyska,momi4eto q byta durpa se i dokato izliza6e s rev i krqsuci gospojata re6i da zavur6i boq s frazat:
-Ey,ama to zdravo be!
Celiq kals i se podigrava6e prez cqlata godina! :razz:
am ima i dr,no za men 6te si mul4a,4e i az ne sum primerno dete (mi to v takuv klas :d) da ne me izporti nqkoi!

bekssa
08-06-2008, 11:30
ami su6to i po trydovo...a edin po fizi4esko lejim na edni diy6eci i razglejdame spisanie i nali ima6e tam ne6to za peting ama nie sq ne znaem kfo e...i otiva edno momi4e pri gospodina i vika gospodine moje li da vi pitam ne6to,kakvo zna4i peting
-ami nali na angliiski e jivotno pet i peting e galq jivotno ili ne6to takova,e ti sii pravi izvodite kakvo e na bg :razz:

yarrr
08-07-2008, 22:08
em onaq 20 godi6nata putka po geografiq me izpitva i az si 4e6a ta6aka i tq mi vika awe tam mn ta sarbi mai i az vikam mi da i tq vika mi da doida da te po4e6a togava i az vikam ok np gospojo :grin: ili pri drugata po geografiq pak... kolko magistrali ima v BG? miii 200-300 :D

lenito_sf
08-07-2008, 22:34
mi sq se se6tam za ena mnou qka izcepka no ne moq a na ena moq fr ta taka nie sme na exkurziq sq v kraq na godinata i patuvame ta stana na vapros 4e vaprosnata mi fr i druga moq fr sa rodeni na edna i sa6ta data prez 12 4asa i g-jata viki 4e sa astralni blizna4ki a sled malko vaprosnoto momi4e ne6to govore6e i vika "se pak sme menstrualni blizna4ki" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a moq izcepka mi iam stra6no mnou ma na4i tfa ne be6e to4no izcepka a ...nz vsa6nost nz kfo be6e ma bole6e na4i s ena priqtelka si drankame gluposti po skypeto i tq mi prati snimka na eno mom4e a az se klatex na stola i kat go vidqx padnax porazena ot negovata grozota :lol: tfa e dosta boleznen spomen no sam izri4ala dosta gluposti kato"moq priqtel stola";"xorata sa stanali sabudili sa se,tfa se slu4va v 14.45";pred kaka se izcepvam "6te staam kravodaritel ma kraven";i tem podobni gluposti :lol: :lol:

gab4eto_gr
08-08-2008, 00:40
В ден на самоконтрол аз и една фр бяхме даскалки по български.Има едно момче, което всеки час пита учителите да го пуснат до талетната, така и стана в този час.Той идва при мен и ме пита: Може ли да отида до тоалетната? АЗ малко се замислям и най-гордо и високо му отговарям : Ама на теб вече всеки час ТИ СТАВА! И всички от бившия ми клас :razz: , но аз не осъзнавам какво съм казала, а гледам всички се смеят вече с назълзени очи :D и питам мойта фр : Какво толкова казах
После като зацепих :D и аз започнах да се смея :razz: :razz: :razz:
емии :oops:

DeviL4y
08-08-2008, 12:47
за мой изцепки не се сещам много са щот попринцип много се бъзикам с даскалите ма ние си имахме една госпожааа... тя си въртеше 5-6 фрази на ден по 16 пъти като едни от тях бяха:

например някой закъснява за час... влиза и госпожата го пита "защо закъсняваш?" съученика нали почва да се извинява и да обеснява защо а госпожата "ма защо ми се оправдаваш изобщо не ми обяснявай!"

или пък... непрекъснато щом някой направеше нещо тя му казваше "Shame on you! Shaaame oon you!" (демек засрами се)

или пък нещо друго .. когато заплашваше с родители казваше "Баща ти утре да ми се обади .. ученикът казва добре госпожо! (и точно след секунда) ..Госпожата : ма какво ше ми се обажда аз няма какво да говора със него!

Та тая госпожа няма да си я забраиме никога :razz:

TehPro
08-08-2008, 13:30
Аз лично нямам много изцепки,мисля преди да кажа нещо :razz: :razz:
Но веднъж в час по английски,класната,държи много висчки да пишем но аз нещо си седя и не пиша и тя..
-Владимире защо не пишеш?
-Забравих.. (имах впредвид че съм забравил че е задължително :-P )

Пак по английски госпожата вдига някой да прочете някакво изречение и той казва:
-Can i park between your car? (незнам точно какво трябваше да е в реалност :P )

Госпожата по англиийски пак:
-За домашно...homework..
или пак госпожата по английски:
-Петре престани да говориш за майката на иван...!!!! :P

Имаше още мнооого други(1 ги записваше на тетрадката си по английски,само бисери по английски) Ако се сетя за още ще пиша ;)


ПС. Сетих се за още нещо макар че то не е много бисер..
Пак по английски правим контролно и госпожата ми вика(когато ме видя че подсказвам на този до мен):
-Владимире прекратете приказките с дейвид!!!
Аз-есега госпожо,само секунда...
(но си довърших това за което бях започнал да му подсказвам де :-P :-P )

Този до мен,Дейвид беше задрямал на чина в час по английски,и със слушалка в ухото,слушаше музика..и госпожата го пита за нещо да прочете,той не реагира и госпожата започва да му се кара защо спи в час..аз бързо го сръчквам и му викам госпожата ти се кара..а той спокойно се надига,едва отваря очи,маха слушалката и вика:
-кфо?
-госпожата ти се кара!!
-ааа добре,се едно..и пак заспа,дори не погледна госпожата..а тя просто спря да се кара и продължи да пита ккой ще прочете тва.. :D

[Ифчето <3]
08-09-2008, 08:16
хах аз мн имим понеже съм си и лигла....... :oops: мии а ся се сетих.... 8-) седим си в час.....и аз виждам една муха.......ама малка...... и тъкмо да кажа муха и ми си стори че е комар и викам "мухаааар" и сички леш.......
ся в 7-ми клас в часовете по англ. господина беше мн зле горкия... :-D :D :grin: и седим и си лафим и чоплим семки........ и герито вика пссст ифе виж господина носи прашки..... аз се загледах и така на доста висок глас казах "абе господине защо носите прашки" той горкия мн се изчерви........
друго....... ааа слаф от моя клас и тя като мене мн луда....... и вика на господина "господинее от де сте си зели перукатааа" "а с къф прах за пране я перете" "господине при следващата двойка която ми пишете ше ви смачкам стафидките....." и сички мн леш..... ааа веднъж слаф слиза по стълбите с едни оооогромни слушалки и си подскача и аз съм по напред....... и по едно време чувам плиоооос и се обръщам и гледам слаф на земята смея се и я гледам а та седи седи и аааааау и аз смях..... влизаме в час а ад продължавам да се смея...... и като видях госпожата с кфи обувки още повече..... и докато обясня кфо е станало щях да се напишкам........ :D :D :D :-D а веднъж слаф пак......бърза о блъска вратата а тя една желязна и мн тешка и блъска я със сичка сила и спира да си огледа..... обачи вратата мн силно се удари в камъка отсреща и се върна със страшна бързина.... ииии напрао в окото и........ аз седях и я гледах а тя.......... обърна се и се смее ама от окото дег си е ударила тече сълза....... и аз леш и тя века ся тфа не е важно важната е да намерим софи........ ама оооох как ме заболяяяя.... и двете смях...... 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) :D :D :D е това от мен като се сетя нещо друго ще пиша... надявам се да се забавлявате....... убичъм да стаам за смях...... 8-) 8-) 8-) 8-) и е мн интересно да се смея на чужд гръб....... 8-) 8-) 8-) :D :-)

TehPro
08-09-2008, 09:02
Аз се сетих в предишния си клас,1 двойкар винаги кагато биеше звънеца тичаше към вратата за да имат повече време да пушат с още 1 от класа.И поредния час,звънеца бие,той тръгва към вратата,натиска дръшката и бута вратата с рамо,обаче не беше натиснал дръшката достатъчно и вратата падна цялата на земята..пантите се бяха строшили. 8-) Всички почнаха да се смеят и зяпат учудено 8-) после трябваше да плаща пантите обаче той така и не ги плати,макар че викаха майка му в даскало. :-D

Inncho
08-09-2008, 12:03
Няма да забравя една тъпа от моя класс :D :D :D
Правим конторлно по биология и на тая върпосната глупачка и подсказват.Свършва часа при което госпожата се згалежда в конторлните и пада на земята от смях :shock: .Смее се неможе 1 дума да каже.. и като се успокои се оказа ,че таяя тъпата и подсказали еволюция тая написала ерекция..... :lol:

Аверката на еидн мой приятел в едно междучасие била седнала на стола.Оригнала се кихнала паднала от стола и пръднала :lol:

SabrinaAa
08-09-2008, 14:10
imalo e mnoo izcepki.....i pove4eto sa v y4ili6te :grin:

malka_sladkka
08-10-2008, 12:08
Имаме български (това е в 7 клас). И г-жата пита Симеон:
- Ще разкажеш ли за първата среща на Илийца с бунтовника?
Оня измънква едно"Да" и почва:
- Ам върви си Илийца през гората и изведнъж от един храст изскача бунтовникът...
И г-жата, виждайки, че не може да си сдържа смеха, пита:
- Абе, Симеоне, я кажи какво е правел в храста тоя бунтовник бе!
:lol: :lol: :lol:
В друг час по БЕЛ. Изпитван е Стойчо. Говори за убитя Перо (пак от "Една българка"):
- И те видели един убит човек да стои до едно дърво...
Г-жата се намесва :
- Ей, и как ще стои ?
- Ами...той всъщност паднал...мъртъв...
:lol: :lol: :lol:
Пак за "Една българка", този път Стефан:
- Това се случило сутринта, по пладне.
Г-жата:
- Ааа, даваш ни да си избираме! Кеф ти сутрин, кеф ти пладне!
:lol: :lol: :lol:
Физика. Г-жата беше заместничка и говореше така бавно и монотонно, че сякаш си на погребение:
-Теглото е силата , с която едно тяло виси на нишката , на която е окачено, например, както когато сме обесени
:lol: :lol: :lol:
Ама вижте "оригинала" - първата ни физичка, която напусна :smt041 :
- Да знаете, 10 сантиметра са равни на 0.01 метра , това в учебника не го гледайте, мене гледайте!
:lol: :lol: :lol:
Този по трудово си показва оперираното шкембе с цезарово :lol: за да сме проумеели, че не само на жените и на машинните детайли им се прави такова :lol:

Това е за сега от мене :D

Тва ме разби направооооооооо :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

BlueGirl
08-10-2008, 14:59
Аз по принцип не правя изцепки,но се сетих за една в края на учебната година,когато повечето от класа бяхме в напрежение,защото трябваше да си оправяме оценките и изобщо една от последните седмици беше фул от контролни и изпитвания.И с един съученик си говорим в междучасието и той ми казва:
-Оф,тая седмица ще ни е*ат отвсякъде.
И аз отговарям съвсем спокойно:
-А,на мен не ми пречи(После и двамата се усетихме и избухнахме в смях :-D 8-) )

westggirl
08-10-2008, 20:44
Прекалено са много но само някои от тях :
Госпожата по математика си драска нещо на дъската ама засилва темпото и почва да ни заплашва и по едно време се чува : Кротнете се бе и таа кат се обърна и кат почна да крещи ... не е истина ...
В час по математика пристигам със 25 мин закъснение с една фр ходихме да търсим отворена аптека да си зема абокат че реших че трябва да се пробия а на мойта фр и требваха презервативи .... и влизаме в часа и госпожата : къде бяхте ? ние : до аптеката госпожата :за кфо ? ние : ми за презервативи и абокат госпожата : а дайте да ви вида нали са хубави тия презервативи а тоа абокат за кфо ти е ... е тогава беше голям смех и тя каза че презервативи стават :D
Директорката - преподаваше ни по биология (най -голямата змия съществувала някога !!!) ме изкарва да и нарисувам некъф червей аз си драскам некфи простотии писах името на едно момче абе ... писа ми забележка след което ме пита некфи въпроси така и не и отг .... после не накара и да и чета и тогава кат и се развиках просто ... и разбира се ме изгони както винаги :(
А сетих се имаме час по история и правим контролно а в този час аз ако не препиша ... но всички разбират шот си вада тетрадка по особено звучен начин и веднъж господина кат ми се ядоса взе ми всичко премести ме на първия чин и ми вика гледай в една точка и да не съм те чул да гъкнеш ... самоче така и не си намерих точка в която да гледам следователно той ми нарисува една точка но пак неставаше номера
:(

1994_gabi_94
08-14-2008, 10:37
аз изцепки имам много но веднъж отидах с мама до магазина и беше почти тъмно и една кола изхвърча доста бързо и едва не мина през мен и тогава пред мама като започнах да псувах точно като някакъв хамалин и най смешното :D беше че не се осетих че майка ми седи до мен и ме слуша какви ги дрънкам...това е една от многото ми изцепки...друга значи седим с една приятелка в двора на училището и идва при нас господина по история и започна да ни обеснява нещо и така около 5 10 минути и мина една катеричка и аз се изцепвам''я катеричка''при което на господина му стана ясно че не съм го слушала изобщо аз съм блеела из облаците и тем подобни изцепки... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

WaterLilly
08-14-2008, 11:20
И аз имам много изцепки. Най-лошата ми беше в час по английски, бяхме на урока за парите и на английски се питахме по двойки "Колко струва еди какво си" и другият отговоря "Струва еди колко си пенса". При нас е прието множественото число на пенито да е пенсове, ама аз съм чувала по много филми да го казват пенис (звучи смешно, но пенис на английски се чете пинис, така че на тях едва ли им е смешно като го казват :-D) и изтърсих "7 пенис" и всички умряха от смях, включително и даскалицата! :razz: :oops: Сега като се сетя ми е много смешно, ама тогава щях да умра от срам! :lol:

Spider4eto
08-14-2008, 12:00
о аз ако не се изцепя, няма да съм аз, сега не се сещам за много, ам ще разкажа най-култовото :D

7-ми клас, литература, четем част от "Немили недраги". И идва моя ред да чета, чета си аз всичко точно, докато не стигам до изречението "Помещението беше запълнено от киселите изпарения на виното" или нещо такова и аз чета помещението беше изпълнено от киселите изпражнения на виното, от което всички леш, а госпожата се залива и тя 8-)

porky
08-14-2008, 12:02
ХъХ :D Уникати сте бе :razz: Ае аз ще пиша :smt003

Класната:- Добър ден!
Ние:- Боб берем :D


Или по английски трябва да се питаме по двойки колко струва някоя дреха. И вече една фр ме пита и аз и викам 100 :D И тя ви вика `WTF!? Факай се ма патко` :D :D :D


Ахах е тая изцепка по музика няма да я забравя :D Начи даскалката вика:
- Сега ще чуете еди кво си от Щраус.
Да ама всички бехме чуби "Боли го щраусо" :D И от там на сетне като се видиме с тая фр аз и викам "Кво те боли" и тя вика "Боли ме щраусо" :D

sladur4etyYy
08-18-2008, 17:31
:razz: добри стееее :D

аз имам доста. ся се сещам за няколко лееко тъпи ама карай.. :D

по математика закъснявам, влизам си с кола в ръка и си сядам без да й се извиня. тя ме гледа някво зверско, аз си вадя гсм-а и по4вам нещо да си ръ4кам. тя истерясва: ''абе моми4е твойта наглост няма край!!! идваш ми с питие, закъсняла, без извинения, сяда6 си и по4ваш да си ръ4ка6 по гсм-а!!!!!!'' аз: ''и кво?'' :D :D тогава жегата ми бе6е до6ла в пове4ко 8-)

пак математика: бе6е към края на 4аса и г-жата вика ''като бие звънеца,останете в между4асието, да ви кажа едни неща'' . бие звънеца,оба4е ние с 1 фр-ка сме се побъркали от глад и в момента, в който го 4уваме,ска4аме, изстрелваме се от стаята с гръм и трясък и бееегооом към лавката :razz: :razz: 4ак като стигнахме, се сетихме кво бе6е казала математи4ката :D

паак математика 8-) : веднъж целия 4ас г-жата ни обяснява6е една единствена зада4а. към края на 4аса ми каза: ''ти какво мисли6 по въпроса?'' аз се наддигам сънена от 4ина, поглеждам я и казвам някво заспало ''ммм...кой въпрос?'', при което целия клас се смее,щото аз, разбираш ли, цял 4ас не съм зацепила къв е въпроса :razz:

lisi4ety
08-18-2008, 18:14
Сега се сещам за няколко:

1. Класната казва на един съученик - Георги да чете, и Гошето почва:
"Даскал Славе е казанлъшки педаЛог.." :razz: (педаГог)
2. Пак по литература този път Танита чете "Немили-недраги":
"..дъска със следующия надпис: Народна кръчма на ЗЕМЕДЕЛЕЦА!.." :razz: (знаменосеца)
3. Обсъждаме "Ангелинка"
Класната: Някой ще каже ли какво му казва леля му?
Мишо: Защо плачеш, лели :razz:
4. Един друг съученик коментира "Немили-недраги". Класната го пита какво е направил Страндажата и той:
Тони: Странджата захърка..

Един друг съученик имаше уникален бисер.. и така ме е яд ама не мога да се сетя!

BrokenAngel
08-18-2008, 18:54
Eми това е моя изцепка по български :D само,че са ми я разказвали...сега ще разберете защо:та значи български език,първи час.Ама една подробност-точно напървия чин пред даскалката съм,обаче 2-3 дена не съм спала кат хората.Та заспивам си аз.Момичето до мен ми разказа какво е станало нататък-отначало никой не забелязвал,докато учителката не започнала да ме гледа втренчено.Приятелката ми ме бутала да се събудя,ръчкала ме,бутала ме..ама аз спя кат пън.При това целия клас избухнал в смях,даскалката също :lol: :lol: и по едно време се събуждам и дигам сънено глава,учителкага ме пита нещо и аз ,,аааа....кво?,,

porky
08-18-2008, 19:22
:razz: добри стееее :D

аз имам доста. ся се сещам за няколко лееко тъпи ама карай.. :D

по математика закъснявам, влизам си с кола в ръка и си сядам без да й се извиня. тя ме гледа някво зверско, аз си вадя гсм-а и по4вам нещо да си ръ4кам. тя истерясва: ''абе моми4е твойта наглост няма край!!! идваш ми с питие, закъсняла, без извинения, сяда6 си и по4ваш да си ръ4ка6 по гсм-а!!!!!!'' аз: ''и кво?'' :D :D тогава жегата ми бе6е до6ла в пове4ко 8-)

пак математика: бе6е към края на 4аса и г-жата вика ''като бие звънеца,останете в между4асието, да ви кажа едни неща'' . бие звънеца,оба4е ние с 1 фр-ка сме се побъркали от глад и в момента, в който го 4уваме,ска4аме, изстрелваме се от стаята с гръм и трясък и бееегооом към лавката :razz: :razz: 4ак като стигнахме, се сетихме кво бе6е казала математи4ката :D

паак математика 8-) : веднъж целия 4ас г-жата ни обяснява6е една единствена зада4а. към края на 4аса ми каза: ''ти какво мисли6 по въпроса?'' аз се наддигам сънена от 4ина, поглеждам я и казвам някво заспало ''ммм...кой въпрос?'', при което целия клас се смее,щото аз, разбираш ли, цял 4ас не съм зацепила къв е въпроса :razz:


ХаПхахахПхах това ме уби :razz: :razz: :razz:

evelinka1122
08-18-2008, 20:03
ами един моя приятел вместо "guess" прочете ГЪС и супер мн му са смяхма и накрая тъкмо са бяхме укротили и някой като все да превежда текста и стигна до това изречение се получи " всеки има право да има само по един гъз" и просто часа се провали :D :D :D

unicorn_f
08-18-2008, 20:46
7ми клас ме изпитваха по География и понеже не си бях научила и едно момиче ми подсказваше и аз без да се замислям казвах квото ми подсказваха и г-жата ме пита Кви животни има в тайгата и ми подсказват и аз вече супер радостна че ми подсказват и ще отг на последния въпрос правилно и отговарям "В тайгата има катерици,лисици и МАЙМУНИ" и целия клас с г-жата на чело сСМЯЯЯЯЯЯЯЯхХХХххХ :lol: :lol:

InFaTuAtEd
08-18-2008, 20:46
O!Сещам се за една изцяпка,но тя не беше моя,ами на една Анастасия от моя клас.Та-а-а......ще правим преразказ на непознат текст и класната казва:"...и ако видя двама ученици с едни и същи работи-ще ги анулирам и пишана двойки" и Ана се обажда:"Да,ама текста е един и същ".Целия клас:смях!Или пък веднъж правехме контролно по история и както винаги всички преписвахме.Г-жата само гледа,гледа Деница и накрая вика:"Деница,ти преписваш ли?" и тя най-спокойно отговаря:"Ми да!" :lol: :lol: :lol: Или пък веднъж в час по география,Грациела си гледаше деколтето и тая географичката вика:"Отдавна не си ги виждала ли?".И целия клас:смях....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: умрях си от смях

InFaTuAtEd
08-18-2008, 21:10
ам....значи тази година в час по история предаваше урок,но аз не я слушах какво приказва,а тя е казала: "...стомана... и аз чух Йоанна и само си вдигам ръката и викам да да аз съм йоанна кажете госпожо :D :D :D :D :D :D

lipsvashh_mi
08-18-2008, 21:15
ъ...аз за мои не се сещам много ама бившата по английски беше голяма работа....
таа значи понеже всички много я мразехме и винаги часовете си бяха чист саботаж,та нали сме в поредния час..всеки се намира на приказки или си спи спокойно и един съученик си изважда пълнителя на химикалката и почва да цели с хартиики седящият пред него и в същият момент г-жата се спира по средата на изречението си,и се чува само...
-...Което означава ,Мартине да спреш да духаш на тая химикалка и отива до чина да му я вземе,а всички избухваме в смях

или друг път нали правиме контролно и момичето до мен пита:
-Абе г-жо,нали dove беше гълъб и тая отговаря-Еми,Деница ще проверя в речника и ще ти кажа,при което отива да си го търси из чантата... :razz:

sladur4etyYy
08-18-2008, 21:31
ам....значи тази година в час по история предаваше урок,но аз не я слушах какво приказва,а тя е казала: "...стомана... и аз чух Йоанна и само си вдигам ръката и викам да да аз съм йоанна кажете госпожо :D :D :D :D :D :D

:razz:

258
10-25-2008, 21:54
Ам госпожата решава няква задача и вика "отговора е А и Б" и аз и викам " А ибе?! Кво ибе? С ли?" . . . Сички много ми се смяха :lol:

YoUr_LiTtLe_SuN
10-26-2008, 07:45
Миналата година по география:
Господина: И така, номер 19, да ми каже какво се получава от смесените бракове?
Аз гледам тъпо.
Г-на (помага ми) : Какво се получава от браковете на черните и белите хора?
Аз: Ми.... черно-бели хора?
Целия клас избухва в смях, включително и даскала.

Пак по география, аз говоря: В ценралните задни части на Южна Америка...

8-) Тая година по история
Същия даскал, който ни преподаваше по геграфия...
Г-на: Какво ще ми кажеш за фараоните?
Аз ( без изобщо да се замислям) : Миришат им краката!!! :lol:

Изпитват ме по билогия.
Г-жата: Какво е еволюцията?
Аз: Еволюцията е процес, при който организмите се ъпгрейдват...

Много ми се хилят... Аз съм си клоуна на класа, един вид :D


Имам доста изцепки, даже една фр. си ги записваше да се смеем, ама сега се сещам още само за отделни думички - Османските революционери, роболюбие.

mtg1992bg
10-26-2008, 09:22
Аз съм родена баш на края на 1992 и би следвало да съм 10 кл,ама съм била 2 години предучилищна и съм 9. И имаме нали нова г-жа по география, която като всички нови учители любопитства кой е тоя дето е роден `92 и защо е един клас назаде...Ама вече сиг стотен път ми се налага да обяснявам и ми е писнало...А госпожата ме е зяпнала в очакване на отговор и аз само "Оф, ми щото повтарям, много ясно!". Целият клас очаква реакцията. Госпожата (след около минута мълчание): "Ама сериозно ли?" и последва вълната от смях :lol:

Иначе нали сме с втори език английски и тая година го почваме от нулата...мн тъпо...И госпожата се държи с нас като бебета...Вземаме there is , there are и тя пита "Някой ще каже ли какво значат тези изрази?" ,а едно от момчетата (не помня точно кое) "Не, госпожо, нямаме си никаква представа" и я гледа от сериозно по-сериозно :-D А госпожата се направи че не го е чула :lol:

По биология пък (учим я на немски) госпожата говори за черепа и черепната кухина и подхвърля един череп естествено, за да видим нагледно и пита на немски "И какво има в черепната кутия" при което аз не чух добре и реших, че пита какво се захваща за черепа и казах "Гръбначният стълб" :lol: А тя "Ъъъ, мозъка..."
Е ясно беше и за нея и за мене , че и през ум не ми е минало , че в черепа е навит на кълбо гръбначният стълб :lol:

По психология е най-забавно, като се има в предвид това, което учим. И вземаме за структората на пола, нали там хромозоми, това , онова...И госпожата обяснява :
- Хромозомите се групират така: ху - момче, хх- момиче. Понякога има и аномалии...хху - хермафродит...
Милко се обажда тихо :
- Демек изроди...
Госпожата се направи че не го е чула и си продължи:
- хху - хермафродит. Знаете какво е, нали? Има и ххх и хуу - които са свръхжена и свръхмъж...
А Милко :
- Ооо, още изроди!
При което госпожата пробва да го изгледа сърдито, ама нещо не успя :lol: Много е готина госпожата :grin:

Bianca
10-26-2008, 09:46
Абсолютно всеки ден се изцепвам в даскало. :(

it_ends_tonight_
10-26-2008, 09:46
Ми мои...
в края на миналата година тряше да ме изпитват за 6-ца по БЕЛ и г-на каза да се готвя за "Крадеца напраскови" . Аз исках да го питам дали устно или писмено ще ме изпитва и в паниката си питах "Г-не, за 'Крадеца на праскови' с уста ли трябва да говоря"

Миналата година по математика проспах цял един час и съченичката ми ме събуди в края, щот тогава Стойчева винаги задава въпроси върху тва, коет е преподала и въпроса е 'С какво мерим централния ъгъл' и аз уверена в себе си вдигам ръка и казвам ' с транспортир'

Пак миналата година чета некво стихче по музика, ама аз чета кат къртечница и не спазвам запетайки, точки и други припинателни знаци. Г-жата ме прекъсва и казва 'Стоп! Имаш ли точка?" Аз :'Да' Тя:' Какво имаш след точката?' Аз:'Ммм... главна буква'

mtg1992bg
10-26-2008, 18:12
Миналата година по математика проспах цял един час и съченичката ми ме събуди в края, щот тогава Стойчева винаги задава въпроси върху тва, коет е преподала и въпроса е 'С какво мерим централния ъгъл' и аз уверена в себе си вдигам ръка и казвам ' с транспортир'


:D Ти от Езиковата ли си? Данча Стойчева в последно време се оплакала на другите учители, че в 9г много задачи решават и че не можела да насмогва да дава нови и нови :lol: Ама то наистина има около 8-10 човека, които направо се бият кой да излезе на дъската...сериозо, чуват се и заплахи :P

ifeto95
10-26-2008, 18:54
Миналата година ..
Госпожата по история изпитва едно момче на урока за Търновската конституция .. и той малко от онез по простите :
Г-жата : - Стани и ми разкажи за Търновската конституция !
Момчето : - Еееми госпожо какво да Ви разказвам за Търновската протитуция ..
:D :razz: :D

Същия час трябваше да изпитва друго момче , но то отсъстваше .. обаче на средата на часа влезе и вика :
Момчето : Тва го знае всяко хлапе .. :D
Госпожата : - Пресияне сядай си .. 2-ка и отсъствие !
Момчето : Чи ко ? !
И излези .. :razz: :D

------------------------------------

Госпожата по математика изпитва на дъската едно момиче :
Госпожата : Отвори скоба да се проветри .. тай тай .. ай ся затвори да не духа .. :D :razz:

Пак тя :
- Ко ми се хилиш кат хавайска праскова .. ? :D
- Тука трябва да знаете номера на китайката ..
:razz: :razz:

Magichkaa_
10-26-2008, 19:03
V 4as po Bel :

Gospojata: za6to Xristo Botev napisva "Na Pro6tavane" ?
Nikolai: Ami razkarval se e prez dynava i taka gospojo
Gospojata : Nikolai Kakvi sa tezi "sve6tenni" glupusti bee ?

Po geografia :
Gospojata: Bojidare kaji koq reka minava prez grad Qmbol da ti p6ia pone troika za sroka
Bojidar:Tixiq okean gospojo !!!

PO BEl pak :
Gospojata : Be nikoleto ti y4i li za toq test ili samo dremi6 po cql den i se 4ydi6 koe 4ervilo da slojish ?
Nikoleta:Y4ih gospojo ama sa obarkah ! :D

PO Bel :
Gospojata me pita sled test : sigorna li si vyv vsi4ki ypr ?
Az: Mi na nqkoi gospojo si broih na on4e bon4e :D

Nachi ima edin sluchai gospojata po math zakasnqva za 4as i ve4e bie 2riq zvanec.. I nie nali hoim se shmatkame do toaletnata i ve4e mrynkame 4e gospojata q nqma! I vlizame si nie v toaletnata i gledame gospojata izliza ot neq i otiva da si mie racete i az se izcpeih.. -E gospojo nai nakraqq !!!! :D sled koeto moite fr ymrqha ot smqh 8-) 8-) Pak az dokato se ysetq... :D

BeBsItO
10-26-2008, 20:43
В бързината си да кажа за кучешката и котешката тения..... съчетах.....КОЧешкаа тения :D

Angel Pixi
10-27-2008, 08:05
имаме час по математика и тая наща ни изпитваше.написа задачите и пита да ли има по желание някой.и аз изобщо не я слушам ко обяснява със слушалките в ушите и си зяпам дъската.обаче задачите са супер лесни и й се провикнах,че аз ще ги реша и така със слушалките ставам да ги решавам.обаче телефона ми звънна и аз й викам на даскалката- "чакайте да вида за кво ме търсят и ще дойда" и си излезнах да говоря по телефона,а оная взе,че ми писа отсъствие

има и др случки,ама не са за малки деца

Detestation
10-27-2008, 18:45
Ами най-последното беше тва-
Госпожата дрънка някакви глупости за родовите ценности (това по литература) и аз колко слушам,ама все пак чувам как тя казва "Когато двама души се свържат в брачен съюз се получава резултата от любовта им-детето" или нещо подобно.И в стаята пълна тишина,нали,и аз да се избъзикам със съседката по чин и казвам "Абе то май преди детето друго се получава" и гласът ми яко отеква из стаята. И така...

И след малко се повтаря същото нещо,тя казва "Къщата е родова ценност,която се завещава от поколение на поколение" И аз (уж дискретно)- "Даааа,Mercedes S класа родова ценност!"

Или вървя си аз от катедрата към чина и по едно време госпожата нещо ме пита и аз и отговарям и тя казва: "А,и да си изплюеш дъвката!" И аз изкарах някаква тъпа сконфузена физиономия- :shock: - и нали вече с вдигнала ръце напред и "Аааама аз нямам дъвка" и тва прозвуча като "Аве ей как може да не знаеш!"...ся звучи тъпо,но беше супер смешно и всички умряха да ми се подиграват.

Иначе на господина ни (той само заместваше де) са супер яки-

Close test е тест,в който трябва да попълвате празните места.
wtf?!

Аз-Господине,с какви думи трябва да заместваме тука?
Той-Е,как с какви?! С подходящи!

Много обича и да прави неща от тоя тип:
-Господине,коя е тая дума?
Мазна зъбата усмивка и дотам.

А най-якото беше:
Господина-Пише се фотьойл бе! Не разбрахте ли? Фотьойл!
Йо,йо,йо... (при което маха с ръце като 50 cent и всички леш)

Господина по безопасност-
-Абе те жените не могат да паркират,защото цял живот ги лъгали че 20 сантиметра било ей толкоз!
Пак той-
(ръси няква глупост,при което всички гледат тъпо)
Той- Абе,странно,преди се смееха на тва!

Той-Ако е тъмно,слагате ръка на релсата,за да проверите дали идва влака.А пък ако вали и ви прасне някоя мълния,не отговарям.

И най-последната ни забележка в бележника на ученик- "Един льохман се разхожда в час по музика."

porky
11-08-2008, 11:20
Една френдка вместо цианобактерии каза цианобластери :D

6o6kotooo
11-08-2008, 11:53
Хах ми понеже често пиеме бира иии имаме час по българскии (при мутрата) хахах иииии аз нещо си блея ии той идва до моя чин и аз не го вийдам и си се оригнах така доста обилноо :D :D :D иии кат го видях къде беше умрях от срам :D :D сми тфа беше наскоро за тфа ся него иначе съм имала доста брутални изцепки :D

sladky2009
11-08-2008, 23:05
Аз пръднах в час по бг и мн замириса ама не се чу :oops: беше ужасно тва ми се случва често.най вече като ще ми идва и ме боли корема :o :cry:

DieselBlood
11-08-2008, 23:27
Аз пръднах в час по бг и мн замириса ама не се чу :oops: беше ужасно тва ми се случва често.най вече като ще ми идва и ме боли корема :o :cry:
брао аре да земиш да напуснеш форума а

sladky2009
11-08-2008, 23:59
Аз пръднах в час по бг и мн замириса ама не се чу :oops: беше ужасно тва ми се случва често.най вече като ще ми идва и ме боли корема :o :cry:
брао аре да земиш да напуснеш форума а

темата е за изцепки и аз споделих моята..що не вървиш в на майка си оная работа а :x

slaveto1989
11-09-2008, 14:33
В час по БЕЛ дъвча дъвка доста шумно,госпожата :
- Какво си ми се раздъвкала с тия дъвки ?!?
-Отпуснах се малко,извинявай ! :grin:


Или час по англе,госпожата:
-Къде го има това в учебника бе ?
- Нигде. 8)

ger4e7y
11-09-2008, 19:34
един от нашия клас разказваше нещо, ама мн тихо и аз му викам "абе ти да не разказваш на химикалката" :lol:

а тва беше в 5-ти клас.. "най-любимия" ученик на госпожата преразказва "котарака в чизми" и той вика "...влязъл заекът в торбата.." и госпожата допълва "влязъл заекът в торбата и казал добър ден .." :razz:

porky
11-10-2008, 13:37
Ам днеска едни момчета от моя клас нещо се лигавеха и госпожата им вика "Абе вие да не сте обърнали резбата та да се опипвате" :razz:

Lqlichka1
11-10-2008, 17:02
Наща по география е много печена и само двама от нашия клас нещо праят под чина и тя отива там.. "Абее, не знам кфо си мерите, ама се пак сте ф час, спрете се!" И целия клас смяяях 8-)

Mi6inka
11-10-2008, 18:50
след като прочетах всички яки изцепки се надъхах сега и аз да ви споделя някой от моите :) Значи по етика и право нещо коментирахме дали бихме си дарили органите за трансплантация след като умрем.. и аз "еми аз ако умра жива и здрава що па да не си ги даря... " Имах предвид нали ако стават оргабите ми... иначе чак жива няма как да умра....



сега от даскалите малко...
начи г-жата ми по италиански изцепка след изцепка "Кат се съмняваш сигурна ли си?" :lol: Или пък "Мислете с главите си не с космите на краката...""мислете собственоглавно" Много обича да измсисля нови думи или словосъчетания то сорта на " минало нестанало"

пак същата даскалка.. след като сигурно 5тия човек я моли да го пусне до WC и тя "пикайте ,пикайте,после като правите контролно и аз ще пикая.... " :grin:

или пък едно момиче я черпи за имения си ден :"Имам имен ден :) " и г-жата:" Ааа днеска си роденаа " :grin:

"чакам да чуя някой да вдигне ръка" ,"почнахте ли да седнете" :lol: :lol: :lol:

един път пък...... бие звънеца,едно момче стана и потегли да излзиа и тя му каза "чакай бе не съм ти дала свободно"

Тая по химия се изцепи "МолекуРа" (молекула )


даскалката по руски се кара на мен и на една аверка че мн говорим и ние съответно почваме да спорим и тя "аз ги виждам че говорят те не приказвали..." :lol:

о0ох много са дано не съм ви оттегчила...

последно : един от моя клас съчини думата "мюсюлмазъм" каквото и да означава това..... :grin:

bloodyF
11-10-2008, 20:27
почва часа и аз на вратата и викам още не идва тая по английски а тя дребничка и можеш да я сбъркаш с ученичка :D и само седа си на вратата и викам на класа няма я ве кво сте станали като погледна тя на бюрото :shock: :D

или пък днес : чета си съчинението и само вместо dish казах bish и се бях разлигавила и 17 минути(една фр ми засича) съм се хилила като идиот :razz:

ImmortalForever
11-11-2008, 15:25
Ами много бяхме набрали на пачата по география..И купихме една кутия бонбони..Взехме капака, разказахме му играта и написахме "НЕ ХРАНЕТЕ ЖИВОТНОТО" и го сложихме пред бюрото, така хубаво го залепихме и тя сяда точно над надписа и не го вижда..Всички сме затаили дъх, да не разбере кфо става, щото хем сеира е пълен, хем ако го види, много гъзене ще има..И по едно време картона се отлепя, но за щастие се обърна с надписа на обратно и така не го видя... :razz: ..Ама голям сеир си беше..Снимахме я..ако изпрося снимки ще документирамм

------
Друго беше, че някой беше разлял айрян по стъклото на прозореца и изглеждаше картинката знаете как.... :razz: И всички се гаврят и най накрая взехме интервю пред госпожата по английски за айряна по прозореца, ама тя милата никога нищо не прайм в час..
Интервюто беше с човека, който снима "Филм за Филма за Айряна по прозореца" , аз бях интервюиращия..

Аз: какво мислите за това творение по прозореца
Д: Ами мисля, че е гениално и този който го е направил спокойно слага в ануса си Ван Гог и Леонардо ДИ каприо ..Ъъъ Извинете Да Винчи..
Аз:Каквото мислите за филма, който направихте...ще има ли успех?
Д:Ами..Мисля че е времем Стивън СПилбърг да ми лапне едната топка а Джери Брукхаймър Другата...и иначе не виждам..защо още нямам оскар..
Аз:Какво мислите че се е случило с твореца
Д:Надявам се да е добре..и да ни радва с още такива чудеса на изкуствот..ге(й)ний като него не може да остане не забелязан!
Аз:Какви ще бъдат следващите ви филми от поредицата "Филм за Филма"
Д:Ами мисля да направя ФИлм за филма как пикая срещу вятъра.....и т.н.
Общо взето се попикахме от смях..

------

Ходихме на поход..да изследваме някакви дървета по биология и да правим протоколи..Една група се бяха изгубили и на следващия ден разказват на госпожата по биология
-Еййй, как можахте да си посмилите, че сме избягали..Ние се изгубихме в продължение на 1 час се чувствахме като в Сървайвър и ви търсихте
Госпожата:Как ме търсихте?
-Ами викахме ви..: Госпожо по биология, госпожо по биология...ми чи къ...?

:lol: 8-) :razz: :D

lori
11-11-2008, 15:37
Днес г-жата по БЕЛ изкарва един Ивайло да пише на дъската некфо определение. Нописа той едно-две, а след пет минути класа поглеждаме на дъската да видим кфо е написал, и гледаме- срещу третото определение написал DDZ и всички избухват в смях а госпожата :shock: :shock: :shock: но накрая и тя почна да се смее

BrainlessROCKBABY
11-11-2008, 17:50
арабци (араби)...

gree_girl
11-11-2008, 17:58
В час по информатика се въртя на стола и слушам музика и ... изведнъж излетях през вратата навън :D

Редовен номер е като ме вдигнат на дъската и да започн ада се смея без причина :D

Biskfitka
11-12-2008, 17:30
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Значии подсказвам на едно момиче.Трябва да преведе изречението Току що написах домашното си (не помня дали беше точно така) и аз и викам I`ve just done my homework.И тя не ме чу.Аз се ядосах и и викам I`ve just done my homework МА (ма като обръщение към нея 8-) ) и тя казва: I`ve just done my homework МА :shock: :shock: :shock: и г-жата А?! ИИ азз :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Пак в час по АЕ.....госпожата прай много грешки и граматични и правописни ама сега ще кажа само две 8-) та пише на дъската BELIVE и аз и викам г-жо имате грешка :) и тя не нямам...викам имате трябва да има още едно Е :x и тя взе учебника и провери :shock: вика а да права си! Втора грешка 8-) написа She DONT и аз викам не е ли She doesn't а тая патка спори с мен и вика,че е права :x

Час по БГ.....г-жата проверява кой има домашно и вика Първи номер!
Той:ми нямам
Г-жата: кой номер си :shock: :razz:

Пак по бг Г-жата обяснява,че тесните гласни влизали в широките 8-) и едно момче от класа "Абе то ясно,че тясно влиза в широко,ама широко в тясно влиза ли?!И аз ми да с малко повече усилия и вазелин 8-) Г-жата вика:Ееее ученици много се задълбочавате.Ние говорим за БГ не за ФИЗИКА (напрай не,че не разбира :lol: )

gree_girl
11-13-2008, 19:55
Днеска в почивката ям пица и без да исках я обърнах върху чина на идна съученичка ии ... :o всичко се размаза :grin: :-D :D

AnIvAt
11-14-2008, 13:08
И аз имам малко :D

1.Миналия петък имахме нулев история,но в нашата сграда има още едно училище,а те имаха седем часа(ние бяхме втора смяна)и се застъпихме.Караме си часа в една стая и после се качваме на третия етаж където ни е класната стая.Докато се вървяхме, с една фр се закачахме и аз реших че ще я изпреваря и ще се шмугна в стаята първа.За по интересно отворих вратата без да погледна (бях с гръб) и влязох в стаята заднешком. 8-) Обръщам се и ги гледам всичките от другото даскало, насядали и ми крещят:"В час сме!"Аз се стреснах, блъснах се във вратата и веднага излязох-после естествено се попиках от смях. :lol:

2.Имахме седем часа, а на мен много ми се ходеше до тоалетната.През пет минути повтарях на тая дето седи до мен че адски много ми се пикае.Започнахме да пишем нещо и пълна тишина обаче аз не издържах и както и повтарях тихо, изведнъж креснах:ПИКА... и се осетих.Обаче в тва време тия от класа ми вече бяха паднали от смях :D

3.Имаме англ.език и аз нещо си се лигавя и както обяснявам нещо на една фр тя ме пита кое упражнение имаме да правим.И аз влязох в роля и без да искам изръсих :Exerfour Four! вместо Exercise Four

:-D

gree_girl
11-15-2008, 16:42
Днеска в един магазин счупих един сребърен пръстен, защото мислех че се разширява и той ... на 2 части :-D

Drebs
11-15-2008, 22:41
Замервах госпожата по немски със солети ии после идват директорките и нали почват да се карат ... и аз изправена пред целия клас,с наведена глава и госпожата по немски казва на едната директорка: Ето тази ученичка ме замерваше със слънчоглед цял час!
Аз: ЛЪЖЕ! Не беше със слънчоглед,а със СОЛЕТИ! :-x


Госпожата по немски: Елена как е на немски "Обичам излетите в гората!"
Аз: " Их либе кавален махен унд клецен ин дайне анале" и всички долу :D :D :D


Аз: Господине,може ли да ме освободите от последния час,защото съм на един рожден ден,а нямам време да се приготвя.
Господина: Не.
Аз: А казах ли ви,че майка ми роди преди няколко минути? Бихте ли ме пуснали?
Господина: Не бе,Елена.
Аз: Господине,малката ми сестра се разболя и трябва да я гледам. Ще ме пуснете ли?
Господина: Не,Елена. Ставаш досадна,стига си се лигавила.
Аз: Господине,днес изписват една приятелка от болницата,ще ме пуснете ли последния час,да я видя?
Господина: Оооооооо,изчадие такова. Свободна си! :D


Аз: Госпожо,каква музика слушате?
Госпожата: Метъл.
Аз: Госпожо,поздрав с Азис - Автомонтьор.
Госпожата: Отвратителна си.
Аз: Поне не ми миришат краката. :D


Госпожата ( която МЕГА мн. ми се мазни ): Елена,днес пак си много красива,пак с нова прическа,много ти е хубава косата!!
Аз: Да,за сметка на вашата,която прилича на метла / или слама ( не помня точно ) ...


Госпожо,може ли да отида до тоалетната?
Тя: Не.
Аз: Добре,благодаря :) ( И станах и излязах )


- Госпожо как е на немски " Вземи един калашник и се застреляй " ( това беше намек за госпожата )
Госпожата: ( казва как е нали на немски ) .. и все пак НЯМА да ти доставя тази чест,Елена. :D :D


Господина ни по физика си пада малко изнежен и ние го обиждаме на педераст хахах иии веднъж ( тва скоро ) казва: Вижте я бе,вижте я - пак и е пълна устата с храна,спри да се храниш в часа ми бе,май си свикнала да ти е пълна устата. ( и се смее,той всичко на секс обръща тоя ) И аз: Поне дупката на гъза ми не е с диаметъра на училището. :D


Аз към същия господин като свърши часа: Довиждане господине,да ме сънувате гола!
Господина: Пепел ти на устата! :D


Някой наскоро беше пръднал и всички викат: " Кой пръдна бе,кой пръдна!" и аз супер силно: Госпожата беше,госпожата бешееее! :grin: И тя само изцътка,отчаяно такова.


Или пък веднъж накарах един съученик да отиде да целуне госпожата по немски по устата и ще му купя цигари и кола 2 литра и той отиде,ама тя му заби шамар хУАхуах :-D


По биология: Елена,какво е АТФ?
Аз: Аз Тъпча Филии. :-D :-D :-D


Миналата година класната нещо мрънка: Пак имаш много отсъствия,знаеш че не трябва да закъсняваш,спри с тези закъснения,защото има още много време и ще те изключат и,и .. ( и развива някви теореми пет часа ) и накрая ме пита: Нали?
Аз: Вали ли? Да бе,и аз гледах прогнозата,че дават леки превалявания.

( пък аз наистина чух ВАЛИ и изобщо не слушах преди тва какво ми приказваше,аз говорех с някой друг ) :D

Miimiinka
11-16-2008, 08:16
Хаха един ден в час по "Физика" ми иска тетрадката да види дали има нещо в нея...хах ама немаше и тя вика:"Следващия път ще те изпитам на един кво си" и аз викам:"Добре".И аз си сядам на чина вече и след малко вижда,че си лафа с момчетата и вика:"Мария,готвишли се?" (демек за изпитването)и аз викам:" Не все още не се готва" хаха :-D

Или в Петък първи час по Биология и тая ни проверява за отсъстващи.И ни проверява и почна да вика,че всички много тихо говориме и не ни чувала.И стига до номер 19 - един Радослав,който е мн луд и тоя Радослав,като изкрещя:" Тука съмммм..." и оная седи и гледа и Радослав вика:"Нали по-силно искате.." ма госпожата него е чула и вика:" какво тука ли е 19 номер" хахах :D :D

sunchouz
11-16-2008, 08:43
Изцепка 1:
В часа по литература г-жата ни пита,защо една майка е избрала грозно име за детето си,каза да се повлияем от заглавието,което е Славки си рожба НЕ ТРАЕ.И аз нали вдигам ръка,за да отговоря и г-жата вече доволна,че все пак някой има отговор по въпроса,и в тоя момент аз ставам и викам:Ми явно щото не може да я понася. :lol: Г-жата:тебе не мога да те понасям вече! :razz:
Изцепка 2:
Имитирам една моя съученикчка в голямото междучасие ,подскачам и викам:Пък,г-жо,пък г-жооо,пък като сложиш пък г-жоо,пък тенджера г-жоо пък на котлон...".И в тоя момент г-жата се обръща и вика/била точно пред мен/ "еее айде изкажи се най-накрая!" :lol:
Изцепка 3/на един съученик/:
Г-жата по музика вече разярена,пък тоя съученика ми един мангаал,и тая вече се пени и му се кара,амаа.И мангала седи седи и слуша и по едно време вика:Тц тц тц Идоса ма ма вечи маа!" :x :D :D :D
Изцепка 4:
В часа по Инф.технологий г-на седи зад мене и една фр,ама ние още малко ще си пикнем от смях.И фр-то ми по едно време/без да знае,че г-на е зад/нас вика:Ние сме големи побъркани молекули! :razz:
Изцепка 5:
Г-жата пък ни обяснява там за изпарението и стана там дума,че като излезем от банята ни е студено,точно заради тва и един мой съученик вика:"Бах мама му,аз са насирам от студ пък там някви тъпни ми са изпаряват! :-x " ОМГ! :lol:

InnchetO
11-16-2008, 10:28
О .. аз кооолко изцепки имам :D хахах ще кажа за колкото се сетя /не само мой а общи ;) /

Такаа .. 6ти клас , час по биология .. Изпитват ме там за семействата на растенията .. не съм учила .. госпожата ми казва да кажа колкото растения знам от еди кое си семейство .. аз мълча , всички подсказват .. чувам аз от някъде в шумотевицата някаква дума..
Аз: ХЛЯБ !
Класа : смяяяяяяяяяяяяяяяях ..
Госпожата/през смях/ : Иннче .. ще ми кажеш ли на кое дърво расте ХЛЯБА !? :D


Математика , 8ми клас : учим за квадратни уравнения ..
Госпожата : А + Бе .. тоя минус на Бе ше духа .. а на Цеее .. тва Це ще не ще ше духа :D


Литература , 8ми клас ..
Госпожата : .. ии му направила свирка .. :D :D


Руски , 8ми клас : учим кога се използва Родителен падеж ..
Госпожата : Използва се когато .... бла бла .. и в този въпрос тоест когато пожелаваме на някой нещо , това нещо е неодушевено ..
Аз : Е .. госпожо , не е задължително пожеламнията да са неодушевени .. :D
Госпожата : Е как така .. ?
Аз : Еммии може някой да пожелае на Анна (името от изречението в учебника) ... БОЯН !
Боян : :shock:

gree_girl
11-16-2008, 20:20
Слушам музика и прахосмукирам, ама нещо се кефих на песента и си куфях без да забелязвам наще как ме гледат и ... загасям прахосмукачката и наще: В първия момент помислихме, че си луда, ама после чухме музиката :D

Jumbie483
11-16-2008, 21:58
Ем в даскалото миналата седмица имахме 1 час история, втори биология и трети география.. та нещо стана и ни разместиха биологията с географията и мен даскалицата ме дига да ме изпитва и аз почвам:
- Та значи растенията...
Даскалицата: Какво растения те гонят, ние имаме георграфия
Аз: Добре дее.. Та както почнах да казвам, цар Симеон... :lol:

П.П: Объркаването стана, защото по тия предмети ни е една даскалица..пък и ми се спеше :oops:


Час по математика. Тишина..всички пишат. По едно време гледам вратата на стаята се отвори и влезе един от нашия клас (циганин) И вратата след него си остана отворена и взе да става студено (течение) и аз само се провикнах, както си пиша:
- А затвори вратата бе малоумник !
И целия клас взе да се смее и аз като погледнах то на вратата стои заместник директора :razz: Какъв срам беше, не е истина :oops:

srpsko_1988
11-16-2008, 23:05
2.Имахме седем часа, а на мен много ми се ходеше до тоалетната.През пет минути повтарях на тая дето седи до мен че адски много ми се пикае.Започнахме да пишем нещо и пълна тишина обаче аз не издържах и както и повтарях тихо, изведнъж креснах:ПИКА... и се осетих.Обаче в тва време тия от класа ми вече бяха паднали от смях :D
:-D

и напика ли се :oops:

Millen4ety
06-18-2009, 14:46
моя запазена марка е:"пред мен или след теб?"
веднъж с една приятелка се майтапим и тя ми казва: "ти на мен ли беее" и моят отговор беше: "аз на теб ли беее?"
отиваме аз и една фр в книжарницата да си купим учебници по география:
продавачът: докарани са географиите, но едната е 20 лв
аз: коя?? :D
може да не ви се струва смешно, но на мястото си беше 8-)

e_r_d
06-18-2009, 17:39
амии аз онзи ден по френски вз=место да кажа mais non казах на класната МАМО и просто щях да умра после
:D

dorsichh
06-19-2009, 20:59
Госпожицата по География: "Галя,извади близалката от устата си и си я заври някъде другаде!"
След секунди целия клас се залива + госпожицата :D

clever
06-19-2009, 21:55
Оо Да сетих се .... вървим си с моя наи добър приятел към новото ни даскало (Изгониха ме за лошо поведение :D :D :D ... Запалих косата на едно момиче) и минава едно момиче с прилично голям бюст и аз викам... Шта Шпоря на задна прашка... Тя просто обърна глава и продължи... Ние после стигнахме в даскало и продължаваме да обсъждаме онова момиче... Викам : Тая сигурно ги ползва вместо възглавница... :shock: :shock: :shock: И изведнъж някои ме потупва до рамото... и гледаме тва момиче с една жена до нея и жената вика: Добър ден,Младежо Аз съм директора на новото ти училище... А ТОВА Е ДЪЩЕРЯ МИ ... :shock: :shock: :shock: :D :D :D :razz: :razz:

Tempest
06-19-2009, 23:12
учителката по география:
- В Ловеч(май беше) се произвеждаха малки самолети...
аз - Боинг
тя - по-малки
аз - еем, начи совалки :D

clever
06-20-2009, 00:00
леле прочетох цялата тема :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: пълни клоуни сте !! :lol: :lol:

След коледната ваканция имаме час по БГ.И един съученик;който много обича да бъзика учителката по БГ я пита
-Госпожо;как прекарахте празниците?
Тя-добре
Той отива по-близко до нея и й казва-Усещам;че мирише на етанол . . Много сте пили нещо! :lol: :lol: :lol: