PDA

View Full Version : na 3 no...



PoTaInATA
09-02-2007, 18:33
Zdraveite sega 6te sam za 7-mi klas i nqmam turpenie da po4na u4ili6te no...az sam edna ot tezi ili mojebi edinstvenata koqto se razviva bavno i nqma nito gurdi nito menzis!Znam 4e e normalno na moqta vyzrast tova za gyrdite no pone malko trqbva da imam apak az sam ploska kato dyska...Drugite ot klasa nosqt sutieni na pove4eto im doide a az ostavam nazad offf za6to li se smeq...Izlizam sas priqtelka vidi me nqkoi ot klasa i vednaga me zqpa v gyrdite dali imam imam cici Shocked
EBAHTI SADACITE ... MI NQMAM KVO ME ZQPATE!
v4era pak si 4atim po skype sas edno momi4e i to mi vika prati mi snimka i az mu pra6tam oba4e sam se oburkala i q pratih na edna druga ot klasa pak tq mi vika q mi prati v cql rast da te vidq Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad (noro4no)
i az i pratih edna deto sam sas sutien i ni6to e kaza ama...
RAzBERETE NE MI KAZVAITE IMA VREME 6TE PORASNAT A MOGA LI DA NOSQ SUTIEN ???

rebel_kid
09-02-2007, 18:35
Ти си носи сутиен, но отстрани ще изглежда смешно.

Naked in the wind
09-02-2007, 19:28
Не мога да разбера каква е тая мания за сутиени при положение,че няма какво да сложите вътре.Какво те интересуват другите.Нека си зяпат.И твоят ред ще дойде рано или късно.Радвай се,че още не ти е дошло :!: Още малко ще си поживееш без мацаници и без болки в корема :wink:

TIMEX
09-02-2007, 19:30
Ами нз ко те посаветвам носй сотиен щом искаш иначе има имплантанти :?

shadow4e
09-02-2007, 20:34
Ако се чувстваш по-добре като си със сутиен, си го носи. Иначе като почнат да ти растат те съветвам да си носиш бюстиета по-удобно ще ти е. :wink:

Maimunche_f
09-02-2007, 20:40
Ах като се сетя как и аз исках да ми дойде, тъй като и на 2те ми приятелки им беше дошло....а сега....пфффф...защо сме устроение така?
Не бързай, поживей си така...че като ти дойде...кофти история, особено отначало когато не е редовно....

Made_of_Pain
09-02-2007, 20:41
Ъ :-s
Като начало.. да вметна, че пишеш адски неразбираемо, дори и за 7-мо класничка.

Ами... Според мен хората не те гледат в несъществуващите цици ... ами просто на теб вече такава параноя ти е избила, че просто си въобразяваш.

И.... иди на лекар =) Може да си хермафродит (тва съвсем сериозно)
Теститсите ти да не се паднали и всички да си ги мислят за яйчници, а външно да си с женски полови белези =)
Честито, ако си =)
Ще искам да се запознаем... Винаги ми е било мечта да познавам хермафродит носещ сутиен пълен с памук :D :D :D

09-02-2007, 20:47
има ли смисъл да пускаш една и съща тема 1000 пъти. нали ти отговориха вече още на първата. фани се гръмни като не знаеш какфо да правиш. :smt011

sunshine0107
09-02-2007, 20:50
kvo se kosi6 be macka? na men v 7 klas mi porasnaha i v 7 klas mi doide... samo 4e az sam trugnala 1 g po-rano na daskalo. demek togava bqh na 13.. ama se taq de.. da ne ti puka ima vreme da se razvie6 ne se pritesnqvai :smt004

09-02-2007, 20:57
Ами нз ко те посаветвам носй сотиен щом искаш иначе има имплантанти :?Некои друг бисер?7ми клас с импланти... :lol: :lol:

sexy_for_you
09-02-2007, 21:10
Не мога да разбера каква е тая мания за сутиени при положение,че няма какво да сложите вътре.Какво те интересуват другите.Нека си зяпат.И твоят ред ще дойде рано или късно.Радвай се,че още не ти е дошло :!: Още малко ще си поживееш без мацаници и без болки в корема :wink:

Don't worry,be happy!

CuteBaby
09-02-2007, 21:19
За цикъла си се раздвай,че още не ти е дошъл..както казаха преди мен ще си поживееш още малко без мазаници и болки в корема ;) А за гърдите ако искаш си носи сутиен-виждала съм много малки размери..ама все пак гледай като си избираш и като го облечеш да не си личи много,че ти е голям примерно ;) успех

09-02-2007, 21:29
Лелее... Едно и също постоянно и непрекъснато!!! В 6ти клас и аз ревех щото бях плоска!!!! Сега ме питат дали нямам силикон... Както и да е ... Колкото по-късно толкова по-добре ... А като ти дойде ще ти порастнат по-бързо отколкото си мислиш!!! Защо толкова ви се носи сутиен на всички бее?!?!? Толкова е неудобно... На тия жеги човек да се свари ... Сега те запат щото си плоска ама после за друго ще гледат ... Спокс!!!

Blab
09-02-2007, 22:47
Не мога да разбера каква е тая мания за сутиени при положение,че няма какво да сложите вътре.Какво те интересуват другите.Нека си зяпат.И твоят ред ще дойде рано или късно.Радвай се,че още не ти е дошло :!: Още малко ще си поживееш без мацаници и без болки в корема :wink:
!