PDA

View Full Version : Нямам гърди и това е проблем



PoTaInATA
09-02-2007, 18:34
Zdraveite sega 6te sam za 7-mi klas i nqmam turpenie da po4na u4ili6te no...az sam edna ot tezi ili mojebi edinstvenata koqto se razviva bavno i nqma nito gurdi nito menzis!Znam 4e e normalno na moqta vyzrast tova za gyrdite no pone malko trqbva da imam apak az sam ploska kato dyska...Drugite ot klasa nosqt sutieni na pove4eto im doide a az ostavam nazad offf za6to li se smeq...Izlizam sas priqtelka vidi me nqkoi ot klasa i vednaga me zqpa v gyrdite dali imam imam cici Shocked
EBAHTI SADACITE ... MI NQMAM KVO ME ZQPATE!
v4era pak si 4atim po skype sas edno momi4e i to mi vika prati mi snimka i az mu pra6tam oba4e sam se oburkala i q pratih na edna druga ot klasa pak tq mi vika q mi prati v cql rast da te vidq Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad (noro4no)
i az i pratih edna deto sam sas sutien i ni6to e kaza ama...
RAzBERETE NE MI KAZVAITE IMA VREME 6TE PORASNAT A MOGA LI DA NOSQ SUTIEN ???

Moderated by Aleandra
т. 1 и 7 от Правилника!

StayClose
09-02-2007, 18:35
комплекси....има време...

09-02-2007, 18:38
комплекси....има време...
=D> To4no taka! Da ne ti puka

bEbsI
09-02-2007, 18:39
За къде бързаш? :-s

09-02-2007, 18:39
Пф да ти имам проблемите...
аз съм момче и ИМАМ женски гърди!
Така че на мен повече се подиграват :smt011 :smt011

gree_girl
09-02-2007, 18:43
ami samo da ti kaja 4e edna frendka za 9 klas pak nqma cici a ima cikal pak ti si o6te malka ne se pritesnqvai 6te ti porasnat ti se pak si za 7 klas pak tq kakvo da kaje kato e za 9

bloodranger
09-02-2007, 18:45
Si4ko nad 11 godini ve4e iska cici i sex tctc
daeba i akseleraciqta

thefreak
09-02-2007, 19:05
Огледай се по пътя малко.
Не всички жени имат гърди големи. Има и доста плоски.
Ти може да си оттях. Цял живот може да си плоска.

Communist
09-02-2007, 19:06
И в плоските има нещо :wink:

Anti-Paris Hilton
09-02-2007, 19:16
що ти беше и 2ра тема?
невърмайнд,както каза и rebelkid в другата тема,ще изглежда смешно отстрани ако носиш празен сутиен.пък и за къде бързаш-има да се развиваш още колко годинии..а и цикълът определено не е най-приятното нещо,радвай се,че късно ще ти дойде.
thefreak,много успокои момичето :lol:

thefreak
09-02-2007, 20:07
що ти беше и 2ра тема?
невърмайнд,както каза и rebelkid в другата тема,ще изглежда смешно отстрани ако носиш празен сутиен.пък и за къде бързаш-има да се развиваш още колко годинии..а и цикълът определено не е най-приятното нещо,радвай се,че късно ще ти дойде.
thefreak,много успокои момичето :lol:
Укриването на истината е по лошото решение, ако питаш мене.

naMy4Ho_KoTe
09-02-2007, 20:16
комплекси....има време...

Много е лесно да кажеш ”комплекси”. Всяко човешко поведение може да се обощи до тази думичка!

Не се притеснявай, не бива това да ти влияе. Не ти е късно нито за мензис, нито за цици. Нормално е. Мензиса може да ти дойде и на 16! Знае ли човек! Не го чакай с такова нетърпение - не е никак приятно :wink: Просто бъди търпелива. Аз например с удоволствие наблюдавах промените в тялото си - разширяването на ханша, развиването на гърдите, появата на косми по срамните места. Айде, да не се притесняваш и успех в даскало :)

naMy4Ho_KoTe
09-02-2007, 20:18
И в плоските има нещо :wink:

Да, дупе :-D Доказано е в разни там статистики, че за повечето мъже дупето е най-привлекателната част от женското тяло, и след дупето вече идват гърдите на второ място.

09-02-2007, 20:18
ако цикъла не ти дойде до 16г тогава се притеснявай.Относно гърдите-малка си може да ти пораснат по-късно може и изобщо да не пораснат...
Сутиени има всякакви така че със сигурност можеш да си намериш.И недей пращай твои снимки по сутиен бе

naMy4Ho_KoTe
09-02-2007, 20:19
ако цикъла не ти дойде до 16г тогава се притеснявай.Относно гърдите-малка си може да ти пораснат по-късно може и изобщо да не пораснат...
Сутиени има всякакви така че със сигурност можеш да си намериш.И недей пращай твои снимки по сутиен бе

Мхм. Знае ли човек - може цяла млекоцентрала да ти порасне. :!:

punkrock
09-02-2007, 20:28
Спокойно има време, ти едва сега ще започваш да се развиваш.
Като толкова те притеснява, че си плоска носи някакъв сутиен, колкото да се вижда, че уж имаш гърди. Една приятелка тъй прави :-D

DeAd_LooSeR
09-02-2007, 20:44
Zdraveite sega 6te sam za 7-mi klas i nqmam turpenie da po4na u4ili6te no...az sam edna ot tezi ili mojebi edinstvenata koqto se razviva bavno i nqma nito gurdi nito menzis!Znam 4e e normalno na moqta vyzrast tova za gyrdite no pone malko trqbva da imam apak az sam ploska kato dyska...Drugite ot klasa nosqt sutieni na pove4eto im doide a az ostavam nazad offf za6to li se smeq...Izlizam sas priqtelka vidi me nqkoi ot klasa i vednaga me zqpa v gyrdite dali imam imam cici Shocked
EBAHTI SADACITE ... MI NQMAM KVO ME ZQPATE!
v4era pak si 4atim po skype sas edno momi4e i to mi vika prati mi snimka i az mu pra6tam oba4e sam se oburkala i q pratih na edna druga ot klasa pak tq mi vika q mi prati v cql rast da te vidq Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad (noro4no)
i az i pratih edna deto sam sas sutien i ni6to e kaza ama...
RAzBERETE NE MI KAZVAITE IMA VREME 6TE PORASNAT A MOGA LI DA NOSQ SUTIEN ???

Спокс мила,и аз бях така...ще ти дойде времето.а за гърдите..мдаа...ама..погледа малко тв и забележи,че много от най-харесваните известни личности нямат гърди! :wink: не знам дали ще ти помгне..а по повод сутиена-предлагам ти д ане слгаш сутиен защото исглежда мн смешно едно плоско момиче д аси тури сутиен.!хайде рекс и д ане ти пука!

eu.hyricane
09-02-2007, 21:47
http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/421840/2/istockphoto_421840_baby_oil_breasts.jpg
ako sa ti takiva si blagoslovena ot boga naprao :P

btw, grozno e da ima6 prekaleno golemi gardi, no pyk ne e i hubavo da sa ti prekaleno malki.. ne iskam da te obezkurajavam, oba4e imam poznata, koqto e sa6to na 16, i gardite i star4at savsem malko(kato izklu4im zarnata), ama tq e sportistka, taka 4e e "pozvoleno"... ;p imai vqra vavvvvv zakonite na fizikata i si4ko 6e e mkay.

naMy4Ho_KoTe
09-02-2007, 21:53
http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/421840/2/istockphoto_421840_baby_oil_breasts.jpg
ako sa ti takiva si blagoslovena ot boga naprao :P


Бля, тип ”лисича муцунка” :-D И аз не си падам по големите, ма не и по такива :roll:

az sym ebasi pedala lllll
09-02-2007, 21:58
piini bozi4ka ta da ti porastnat po golemi :smt005

naMy4Ho_KoTe
09-02-2007, 22:00
piini bozi4ka ta da ti porastnat po golemi :smt005

Страшен съвет дава, няма що! Гърдите й да се удвоят, а гъза - утрои! Пф. :|

Fs_Impulse
09-02-2007, 22:44
spokoino e , 6te izpadne6 v nervna kriza o6te malko..iz4akai i s vremeto moje i da se opravqt ne6tata :D puk za sutiena ti si izbira6 dali da nosi6 ili ne , no ako nqma6 nikakvi gurdi i nosi6 sutien e malko :-& a puk gurdite tip lisi4i mucunki sa si mnogo qki daje...

Seducti0n
09-03-2007, 00:20
Ох,трябмва да ти кажа,че се измъчих докато прочетох постта ти.То не бяха главни букви то не беше чудо.Изказваш се твърде лековато и посредствено.Какво толкова,като нямаш гърди и като цикълът ти не дошъл все още.Не се сравнявай с останалите и не се компенсирай заради тях.Приеми факта,че си отделна личност,с различно развитие.И колкот и да се дразниш ще ти кажа-има време и няма смисъл да се терзаеш за подобни неща.Що се отнася до сутиен,въпроса не е да си сложиш там нещо,колкот да не е без хич,а наистина да имаш нужда от него.Аз сложих такъв преди няколко месеца едва,а съм на 15 години.По-добре приеми тялото си такова каквото е,а не се коплексирай,че не е като на съученичките ти и приятели.И има още нещо,големите гърди понякога създават дискомфорт,така че недей се терза за дреболии.Айде успех и няма да е зле да се научиш да пишеш на кирилица. :|

NeKvA nIkVa
09-03-2007, 02:11
horata sa go kazali - vnimavai kakvo si pojelava6!Pri men situaciqta otnosno cikala be6e podobna.Pove4eto mi sau4eni4ki i priqtelki ve4e imaha cikal a az - ne.Mn se pritesnqvah za tva i se moleh da mi doide po - barzo a sega se 4udq: Za kvo be6e toq zor?Kolkoto po-kasno ti doide tolko po-dobre!A otnosno sutiena nie nemojem da ti kajem da nosi6 li ili ne za6toto ne sme te vijdali,na vaprosa ti moje da otgovorqt hora koito te poznavat i znaqt kakvo e polojenieto.Vaprosa e ako kato si sloji6 sutien dori i da e 4a6ka "A" e palen nosi,no ako e prazen nqma smisal za6toto taka 6te ti se podigravat pove4e!6te ti go kazvat v o4ite ne6ta ot sorta: Pepel pri pepelta,prah pri prahta,za kakvo ti e sutien bez busta! Sega pone samo te gledat,dokato togava 6te te boli mn pove4e kato ti go kazvat v o4ite!Neznam dali 6te me poslu6a6,no az bqh dlajna da ti go kaja!S nai - dobri pojelaniq! :D

oNe_BitcH
09-03-2007, 05:28
ei mila spk,az sega sm za 10 kl i kogato bqh na tvoite god imah syshtiq problem nqmah nikakvi cici,vsichko ot moq klas noseha sytieni samo az ne i az mn se pritesnqvah,no za smetka na tova sega grydnata mi e 105 :P taka che ima vreme za vsichko :wink:

qg0dkata
09-03-2007, 05:53
Не се притеснявай,аз съм по-малка от теб и имам гърди,но е мн неприятно..сега като ми растът и като тичаш мн боли,така,че не бързай мила (: Гледай напред и не мисли за тези неща..не е приятно,а особено за менструацията,да не говорим (: Ще ти пораснат,за всичко има време :wink:

Veno0m
09-03-2007, 07:40
Ммм ами за къде бързаш и аз да попитам??? Има време кога да растеш :shock:

namina
09-03-2007, 07:45
пий боза :lol: :lol: :lol: :lol: 8)

rihannka
09-03-2007, 07:47
a edna moq poznata e za 10 klas i nqma gram cici....absolutno nikakvi..pak menzis si ima ot 5 klas kolkoto i da ne vi se vqrva..teiche spokoino ...

09-03-2007, 09:31
Слушай сега,мила!Тая година сам за осми клас!Точно преди една година имах същия проблем като теб,ама съвсем същия!!!Бях се обезкуражила!И за една година...порасна ми бюст(е,не много голям,но не съм и плоска) и,за съжаление,си имам и мензис!Много исках да ми дойде,но сега съжалявам,че съм искала!Колкото и банално да звучи ще ти кажа-НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ!Има време!
А по въпроса със подигравките...заеби го!Ко ти пука,дали те гледат?И мен ме гледаха,а някой "крави"(без лошо чувство към момичетата с по-големи гърди)още си ме гледат,ама...ко от тва?
А за сутиена-ако искаш носи,но аз бих ти препорачала да изчакаш!И все пак...пробвай някой по-мъничък размар и ако го "пълниш"-купувай и носи!
Айде,успех и ... ДА НЕ ТИ ПУКА!

09-03-2007, 09:35
Ами начи аз съм на 12 ама нося С. И въпреки това пак не ми достига и искам да са ми по големи. От мен да знаеш, че почти няма момиче, което да е напълно доволно от гърдите си.

09-03-2007, 18:58
oo spoko macka az sum kolkoto tebe i az sum taka,ama puka ti 6e porasnat se nqkoga..a i ne si4ki mom4eta gledat tfa az sum ploska kat duska,ama pak mi se lepkat...ne se vprqgai za si4ko si ima vreme i na6te 6e porasnat :P :-)

09-03-2007, 19:24
Edva 7mi klas 6te si iz4akai podqvolite. I ot kade si tolkova sigurna 4e na dr sa im istinski, a ne nosqt podplanki?

sladku_bebzi
09-03-2007, 19:36
Аз исках цикъла ми да дойде по-бързо, но сега съжелявам, че изобщо го имам.Много пъти ми е създавал проблеми.В дадени дни не съм можела да излизам заради него.Други дни пък мойте фр отидат на басейн и аз кво да правя, оставам си в нас.За нищо на света не ти е изтрябвал.А за сутиена нз...Може ако някой ти каже, че нямаш гърди ти да му отговориш, че няма задник.

emo_girl
09-03-2007, 20:06
lele ti si luda i pita6 dali moje6 da nosi6 poznavam momi4e kadeto e kato anoreksi4ka i nqma gram garda i zurno nqma daje :lol: ako si misli6 4e nqkoi 6te ti kaje ne6to mnopo se luje6 nikoi ni6to ... i da nosi6 i da ne nosi6 imam fr koqto e za 7 i nqma nito gurdi nito menzis :wink: spoko tpo si znae koga ... ima si vreme da ne za purvi put go 4uva6 az sum za 8 klas i az nqmah gurdi prez u4ebnata godina kogato bqh 7 klas no sa tva lqto mi porasnaha i sa sa dosta golemi povqrvai ima razlika ne se kosi ... ko te boli fara ako 6te te haresvat 6te te haresvat kakvato si ne se opitvai da im se haresa6 za6toto te nqma da go ocenat za tqh e vse edno i nqma nikakuv smisul na tqh ne im puka ... spoko :wink: :wink: :wink:

miss sweety
09-03-2007, 21:33
еми някои хора са развиват по бавно така4е не се притеснявай

miki4kata_
09-04-2007, 20:08
spoko norm e za tvoita vuzrast da nqma6,ima6 dostatu4no vreme,ne gi znam kvi sa tiq ot tvoq klas oba4e kogat bqh kolkoto tebe bqh su6tata ama suvsem ne bqh edinstvena...a cikula ti izob6to ne zakusnqva ne se pritesnqvai.
a za sutiena ne e mn dobra ideq,6toto moje da ti popre4i na rasteja i da ti deformira cicite,tvoe se e re6enieto ma po-dobre iz4akai :P

miki4kata_
09-04-2007, 20:12
andy_k mn ti e sexy snimkata

PINK_FLoyD
09-04-2007, 20:46
един виц по тоя повод:
-Сега ще ти кажа един виц от който ще ти паднат циците........опа на тебе май вече са ти го казвали.
Сериозно сега вариантите са 2:силикон или почвай да употребяваш боза в промишлени количества.

Cold_as_Fire
09-04-2007, 20:51
ти не си добре бе мила. 7ми клас и се притеснява за гърдите си. сигурно се срамуваш, че и секс не си правила (или пък си :roll: )
отивай да играеш на сляпа баба и да си учиш уроците. има време кога да ти мачкат гърдите. :smt004

SlAdKa_YsMiVkA
09-05-2007, 10:57
mi poneje pro4etoh malko zlobni mneniq po gore i ni6to konkretno ne vidqh da sa ti kazali to4no za tva koeto pita6 a to4no obratnoto kazvat ti tova koeto gi pomoli da ne ti kazvat ma aode 4e stana mn obarkano :D sloji si sutien oba4e si kupi takav bez baneli ili ako ne nameri6 gi izvadi edin sutien kato go pusnah v peralnqta mu padnaha banelite ama nedei da go pravi6 tova 6toto se s4upi peralnqta posle :D no mooje6 da gi mahne6 s pinseta ili ne6to ot sorta malko po malki 6te izglejdat no nqma da ti e prazen sutiena i nqma da e sme6no a kato ti doide 6te ti se razviqt gardite i 6te moje6 da nosi6 golemi dekoltenca predpolagam 4e ti se iska :) :wink: adi kasmet4e ot meni probvai q taq ideika

FiRe_LaDy
09-05-2007, 17:43
За къде бързаш?Защо ти е сутиен?Ще дойде време когато ще носиш и ти сутиен.Просто се развиваш по - бавно.А ми е интересно казваш,че си плоска,а слагаш сутиен? :smt017 С какво го пълниш този сутиен? ](*,)

ZaHaRcHe
09-05-2007, 18:47
ae ne e nai vojnoto da ima6 golemi cici ne se pritesnqvai a za cikala sy6to ne se pritesnqvai 6te ti doide vremeto spox

miminia
09-05-2007, 19:11
не ти и трябват мн големи =; казвам ти го защото мене пък ми омръзна момчетата да ме гледам само заради това или да ми питат "може ли да ти снимам циците" :smt011 :smt011 ебаси

mon4eto
09-05-2007, 19:19
RAzBERETE NE MI KAZVAITE IMA VREME 6TE PORASNAT A MOGA LI DA NOSQ SUTIEN ???

Moderated by Aleandra
т. 1 и 7 от Правилника!
E izvinqvai kvo da ti kajem??? :-s
A po vaprosa za sutiena-6tom si ploska kvo 6te napaha6 v nego...?moje6 da si sloji6 4orapi 4uvala sam 4e pomaga za rasteja na gardite :smt005 :smt005

abe, edin tam
09-05-2007, 21:28
ето как се пораждат курвите

rubi
09-05-2007, 21:37
хаха мене ми дойде лятото преди 9 клас....а сутиен почнах да нося след 7 клас....аве кфа сте такава младеж само за тфа мислите :smt011 :smt011 :smt011

BaiboCo
09-05-2007, 22:27
Ти ква си ве да не си по голяма?

rubi
09-05-2007, 23:11
Ти ква си ве да не си по голяма?
ами да по-голяма съм....нещо заяждаш ли ми се?

drama
09-06-2007, 02:33
[quote="PoTaInATA"]Zdraveite sega 6te sam za 7-mi klas i nqmam turpenie da po4na u4ili6te no...az sam edna ot tezi ili mojebi edinstvenata koqto se razviva bavno i nqma nito gurdi nito menzis!Znam 4e e normalno na moqta vyzrast tova za gyrdite no pone malko trqbva da imam apak az sam ploska kato dyska...Drugite ot klasa nosqt sutieni na pove4eto im doide a az ostavam nazad offf za6to li se smeq...Izlizam sas priqtelka vidi me nqkoi ot klasa i vednaga me zqpa v gyrdite dali imam imam cici Shocked
EBAHTI SADACITE ... MI NQMAM KVO ME ZQPATE!
v4era pak si 4atim po skype sas edno momi4e i to mi vika prati mi snimka i az mu pra6tam oba4e sam se oburkala i q pratih na edna druga ot klasa pak tq mi vika q mi prati v cql rast da te vidq Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad (noro4no)
i az i pratih edna deto sam sas sutien i ni6to e kaza ama...
RAzBERETE NE MI KAZVAITE IMA VREME 6TE PORASNAT A MOGA LI DA NOSQ SUTIEN ???

Moderated by Aleandra
т. 1 и 7 от Правилника![/
MILAAAAAA.....TI ZA CICI NE SE TREVOJI....
VAJNOTO E AKUL DA IMA....
SHTOT CICITE UVISVAT :smt005
AZ PUK IMAM MNOGO MUSKULESTI PRASCI...BUZIKAT ME AMA...MAINATA IM.....
AKO TI SE PODIGRAVAT TIQ"RAZVITITE"TI SAUCHENICI....
KAJI IM DA VURVQT PO DQVOLITE....

MajeStic
09-06-2007, 02:38
Казва се ... малка, но с възможности :D

gabrielka@a
09-06-2007, 08:55
Огледай се по пътя малко.
Не всички жени имат гърди големи. Има и доста плоски.
Ти може да си оттях. Цял живот може да си плоска.
Напрово успокои момичето :lol:
Не се притеснявай-има време!И аз нямам бюст-не се притеснявам,защото знам,че това е ген!И майка ми и сестра ми на тези години са нямали гърди......може и при теб да е ген!
А представи си на мен какво ми е-8 клас-бюстие :smt005
А за цикъл-не го искай!И аз като бях 7-ми клас нямах цикъл и се притеснявах и сега лятото като дойде :oops: е ужасТ!

09-06-2007, 10:26
[quote=thefreak]Огледай се по пътя малко.
Не всички жени имат гърди големи. Има и доста плоски.
Ти може да си оттях. Цял живот може да си плоска.
Напрово успокои момичето :lol:
Не се притеснявай-има време!И аз нямам бюст-не се притеснявам,защото знам,че това е ген!И майка ми и сестра ми на тези години са нямали гърди......може и при теб да е ген!
А представи си на мен какво ми е-8 клас-бюстие :smt005
А за цикъл-не го искай!И аз като бях 7-ми клас нямах цикъл и се притеснявах и сега лятото като дойде :oops: е ужасТ![/quote
ami nadqvam se naistina da sum q uspokoila... :|
ami kakvo da q posavetvam da se grumne li??? :smt013
leleeeee.....
(sorry milo momiche s delikatniq vupros [-o< ne me mrazi mnogo)

xax
09-06-2007, 11:10
; ) Ne moje cql jivota da si ploska ima si silikoni a u kvi li ne raoti napraeni za toq problem ;) ne se pritesnqvai qj pove4e mekici,pii boza i 6e se oprai6 ;) XAXA gg

^^^БоГинЯ^^^
09-06-2007, 11:48
mila,spoko ni6to ti nqma,,,,a i si o6te malka :D ...ima vreme koga da porasnat;)

miki4kata_
09-07-2007, 08:39
[quote=thefreak]Огледай се по пътя малко.
Не всички жени имат гърди големи. Има и доста плоски.
Ти може да си оттях. Цял живот може да си плоска.
Напрово успокои момичето :lol:
Не се притеснявай-има време!И аз нямам бюст-не се притеснявам,защото знам,че това е ген!И майка ми и сестра ми на тези години са нямали гърди......може и при теб да е ген!
А представи си на мен какво ми е-8 клас-бюстие :smt005
А за цикъл-не го искай!И аз като бях 7-ми клас нямах цикъл и се притеснявах и сега лятото като дойде :oops: е ужасТ![/quote
ami nadqvam se naistina da sum q uspokoila... :|
ami kakvo da q posavetvam da se grumne li??? :smt013
leleeeee.....
(sorry milo momiche s delikatniq vupros [-o< ne me mrazi mnogo)

neznam neq dali si q uspokoila ama za tva s bustieto mene ne me uspokoi mnogo :smt005

09-07-2007, 08:54
ne se pritesnqvai ,posle kato tii porasnat gardite i kato ti doide cikala,6te ti vtrasne :)

lilit_666
09-07-2007, 09:43
За цикала ако сама ти не кажеш,няма кой да разбере и да ти се подиграва-просто пред съучениците ти се прави,че имаш,все ще дойде!
За гърдите,всеки иска това,което няма

barbie__girl
09-07-2007, 10:11
abe momi4e zemi se stegni si4ky s vremeto si

Heaven_Can_Wait
09-07-2007, 10:59
Всичко с времето си! А и гърдите ли са най-важното? [-X

...BlAcK_OrChId...
09-07-2007, 12:03
Ми те сигурно ще ти пораснат,ама дотогава няма смисъл да носиш сутиен...Само ще ти е неудобно.

09-07-2007, 12:49
пий боза ;) ще порастнат ;)