PDA

View Full Version : Отчаяна съм..



09-02-2007, 19:12
problemyt mi e takyv.. dosega sym si haresvala mnogo momcheta.. bila sym s dvama po seriozni... no vinagi,kogato si haresam nqkoi po seriozno i iskam da stane neshto mejdu nas.. vsi4ko se precakva.. ili se okazva kreten, ili se skarvame za ne6to.. ili toi re6ava 4e ne iska ni6to seriozno s men.. a primerno samo sex.. natiskat mi se nqkvi drugi, koito vyobshte ne me interesuvat..pishat mi liubovni obqsneniq .. gluposti a az prosto ne gi iskam.. kazvam im go no te ne spirat..
ta ..ve4e se 4uvstvam iz4erpana.. i me e strah da se obvyrja s nqkoi po seriozno za6toto imam 4uvstvoto 4e pak vsi4ko 6te se precaka..?!? :smt009

bEbsI
09-02-2007, 19:15
Недей да си внушаваш глупости.Мисли позитивно.Ако от самото начало на връзката ви мислиш,че нещо ще се прецака то найстина ще се прецака..затова спри да си внушаваш,че имаш лош късмет.Просто такива са били обстоятелствата.. :wink:

Naked in the wind
09-02-2007, 19:18
И какво можем да направим ние?Това май е по-скоро за izpoved.com :roll:

Muca_mnogo_cuca
09-02-2007, 19:21
емииии.. то тва си зависи само от теб.. и с какво желание започваш една връзка.. ако наведеш глава и ревнеш,че пак всичко ще се прецака.. то ще се.. но може би досега си имала неуспех във връзките,защото просто не си срещнала подходящия.. споко и твоят ред ще дойде ;)

09-02-2007, 21:58
problemyt mi e takyv.. dosega sym si haresvala mnogo momcheta.. bila sym s dvama po seriozni... no vinagi,kogato si haresam nqkoi po seriozno i iskam da stane neshto mejdu nas.. vsi4ko se precakva.. ili se okazva kreten, ili se skarvame za ne6to.. ili toi re6ava 4e ne iska ni6to seriozno s men.. a primerno samo sex.. natiskat mi se nqkvi drugi, koito vyobshte ne me interesuvat..pishat mi liubovni obqsneniq .. gluposti a az prosto ne gi iskam.. kazvam im go no te ne spirat..
ta ..ve4e se 4uvstvam iz4erpana.. i me e strah da se obvyrja s nqkoi po seriozno za6toto imam 4uvstvoto 4e pak vsi4ko 6te se precaka..?!? :smt009


Господи,все едно слушам себе си,преди да спещтна гаджето си...
Мила...не губи надежа.И аз съм била така , и аз бях отчаяна..но след време намерих човек с който се радвам, че споделяме чувствата си.Не спирай да търсиш.Помисли какво би ти харесвало в една връзка и поговори за това с гаджето за да го изпълни.Постарай се още в началото да ти се набие в очите,повтаряй си колко е готин,опитай се да не си обръщаш внимание,когато в теб се загнездява мисъл за отегчение...абе...не знам.Сама ще намериш път към себе си.Надявам се да е скоро.Успех... :)


Me 2 ... i az se bqh ot4aqla taka predi godina ... sexita e prava ... vypreki 4e pri men moje bi se polu4i za6toto ne iskah ni6to seriozno s tova mom4e i ne zalagah osobenni nadejdi 4e 6te izleze ne6to seriozno , noo ve4e edna godina sme zaedno :-D

Quasar
09-02-2007, 22:10
Ай стига бе на 17 да си най много...кво живота е пред теб...отчаяла се нашта (ако някой се захване за това "шт" да вземе да прочете малко граматика) Кво толкова ходила си с двама...какво сериозно може да е на тази възраст (до 17) давай там че квото стане...е може и сериозни да има ама това е малшанс...затова давай смело напред-колкото повече, толкова повече 8)

Made_of_Pain
09-02-2007, 22:12
:::

+1

^Sam90^
09-02-2007, 22:14
Имам си представа за какво говориш, но все пак сме прекалено млади, за да се отчайваме така. Тепърва има да намираш нови хора и да бъдеш намирана от такива. Не всички са принцове на бели коне, но и не всички са нещастници.
С времето, всичко ще си дойде на мястото.

Лилиту
09-03-2007, 06:21
явно имаш талант да харесваш само тъпаци, а добрите момчета да не ги забелязваш...

Спокойно много сме така :D

miss sweety
09-03-2007, 22:45
ne se ot4aivai vse nqkoga 6te sre6ne6 4oveka za teb vse pak jivota e pred teb.spox :-)

evilkaAaAa
09-04-2007, 00:08
ne se ot4aivai vse nqkoga 6te sre6ne6 4oveka za teb vse pak jivota e pred teb.spox :-)

+1

09-04-2007, 00:09
ne se ot4aivai vse nqkoga 6te sre6ne6 4oveka za teb vse pak jivota e pred teb.spox :-)
+2

RisingSun__
09-04-2007, 02:37
problemyt mi e takyv.. dosega sym si haresvala mnogo momcheta.. bila sym s dvama po seriozni... no vinagi,kogato si haresam nqkoi po seriozno i iskam da stane neshto mejdu nas.. vsi4ko se precakva.. ili se okazva kreten, ili se skarvame za ne6to.. ili toi re6ava 4e ne iska ni6to seriozno s men.. a primerno samo sex.. natiskat mi se nqkvi drugi, koito vyobshte ne me interesuvat..pishat mi liubovni obqsneniq .. gluposti a az prosto ne gi iskam.. kazvam im go no te ne spirat..
ta ..ve4e se 4uvstvam iz4erpana.. i me e strah da se obvyrja s nqkoi po seriozno za6toto imam 4uvstvoto 4e pak vsi4ko 6te se precaka..?!? :smt009
v tochniq razdel si slojila temata za tvoite lubovi povqrvai mi .... \:D/