PDA

View Full Version : Моята тежка връзка



struva_li_si
09-02-2007, 19:50
здр.Значи имам си от 3-4 месеца гадже аз съм на 22 а тя е на 21 год.Проблема е следния ,че аз много страдам :( тежко ми е когато я няма и ми е хубаво когато е с мен.Но постоянно ме гонат мисли ,че тя ми изневерява и секви такива и това ме влудява.Приказвахме си относно това аз и казах ,че я обичам но тя ми каза ,че мен все още не ме обича но имала силни чувства.А аз си мисля ,че не е така ,че крие нещо от мен но незнам какво точно е :( Не сме правили секс все още защото тя неиска и като трагна да я целувам с език тя се дърпа :( на какво може да се дължи това ? и имаме ли успех според вас за по напред ? мерси предварително :(:(

BlueAvalanche
09-02-2007, 19:52
Може би крие нещо, аз по друг начин не си го обяснявам :?

thefreak
09-02-2007, 19:55
Не се какво с език?
На първа среща се цеува с език е пич.
На 3 месеца секса трябва вече да е редовен.
Нещо лъжеш за годините май май.

struva_li_si
09-02-2007, 19:58
нелъжа за нищо.Просто мисля ,че има нещо гнило в нашата връзка и се съветвам с вас

MiMcHeToOo
09-02-2007, 20:00
нелъжа за нищо.Просто мисля ,че има нещо гнило в нашата връзка и се съветвам с вас

е след като така мислиш говори с нея.. мисля, че чак тогава ще разбереш дали има нещо гнило :wink:

thefreak
09-02-2007, 20:02
Аз пък мисля, че нещо гнило има в твоя разказ пък.
Мисля, че си измисляш нещо.

struva_li_si
09-02-2007, 20:04
нелъжа за нищо.Просто мисля ,че има нещо гнило в нашата връзка и се съветвам с вас

е след като така мислиш говори с нея.. мисля, че чак тогава ще разбереш дали има нещо гнило :wink: Говорил съм и тя казва ,че няма нищо такова но мен си ме тормози някаква мисъл отвътре и все повече става силна

Fyrforanche
09-02-2007, 20:14
Ми според мен ако нямаш някакви доказателства и нещо наистина да ти показва че ти изневерява...но според мен ти нямаш и ако продължаваш да си мислиш как тя ти изневерява и крие нещо ще се побъркаш.Да не говорим че изнервяш и самото момиче.Освен това вие сте в началото на връзката ви...някои хора по-трудно се привързват-може и да я е страх от обвързване и т.н.А относно секса...едва ли е девствена но има нещо което я възпира... Според мен трябва да поговориш с нея и да и обясниш какво те измъчва.Успех ;)

XisoNe
09-02-2007, 21:11
3 месеца........ бая са, това че още не може да ти каже обичам те значи би могло да се нарече проблем. а пък и това че нямаш търпение да я видиш значи че я обичаш а тя щом не те обича.... по добре пак говори с нея и и кажи обичаш ли ме? тя ако ти каже не , кажи и тогава според мен няма да се получи между нас и ще е по добре ако прекратим нашата връзка и ако каже добре значи не се е е мъчила да те обича защото който не иска нещо търси оправдание а този който иска търси начин да го постигне!!! а ако ти каже че те обича сам си вади изводите... :)

struva_li_si
09-03-2007, 04:57
мерси за отговорите.Говорил съм доста с нея и тя казва ,че е била много наранявана и и е трудно да се довери на мъж трябвало и доста време.И неините думи относно всичко са "Не мога за 3 месеца да кажа на някои ,че го обичам трябва ми повече време"

_Imaginary_girl_
09-03-2007, 05:16
Еми попитай нея всичко това ..настоявай,ако трябва,защото наистина не е нормално тва държание за сериозна връзка ...така да се каже!Питай я какво изпитва към теб за да си наясно имате ли бъдеще,а не да си останеш с празните надежди и и кажи на нея,че не разбираш държанието и и защо се дърпа,когато я целуваш ..кажи и всичко тФа,което изпитваш и мислиш и очаквай отговори ..след като ги получиш вече си прави заключението и дали има смисъл ...
Все пак не я притискай много,наистина може да има нещо,което да я е предизвикало да се държи така!Ама и ти трябва да знаеш какво е щом искаш да си с нея ..хайде успех!И гледай да се изясните ...по-добре без да питаш нейни приятелки и така нататък ..тия неща най-добре стават на 4 очи :)

monityY
09-03-2007, 06:09
naemi detektiv i razberi kakvo krie ;) ne e normalno da ima silni 4uvstva kum teb a da se durpa kato iska6 da q celune6

XxX*MeTaJL^BiTcH*XxX
09-03-2007, 06:43
be nai-dobre sedni pogovori s neq..Nie ne mojem da ti kajem dali ti izneverqva .. :smt017

Leksi23
09-03-2007, 07:03
Ти сам казваш, че много пъти е била наранявана, разбери я. Може би не иска да ти се довери, защото смята, че и ти ще го направиш. Говори с нея, кажи и, че не си като другите и , че си готов да я изчакаш колкото вереме е нужно, НО и че не можеш да я чакаш вечно. НО-то е ЗАДАЛЖИТЕЛНО. Айде успех :smt008 :smt006

koalka
09-03-2007, 08:12
Изчакай малко.Ако продължи да се държи така-това е проблем.Независимо, че е била наранявана-това не е нормална връзка, да не иска дори да го целуне.Ако още е наранена-просто не започва връзка, а така измъчва и него и той започва да си задава въпроси.
Недей веднага да си мислиш, че ти изневерява.

rashito0o
09-03-2007, 08:16
Мисля че крие нещо :roll:

Barbi_bad
09-03-2007, 08:21
Ако има нещо ,което я е наранило в миналото и... споделяй си с нея и я научи итя да споделя с теб , най на пред и покажи ,че си и истински приятел,че ще я защитиш от всичко .... има и шанс да ти изневерява ,щом сте от няколко месеца заедно ,а те не иска да се целувате ..... айде да правите любов,хубаво е да не се бърза,но чак за целувки ... ами ти я наблюдавай ,в смисъл дали е замислена , тъжна .... и т.н. .... но не знам ако е замислена,когато е с теб , дърпа се , не ти казва ,че те обича малее .... говори с нея направо ,кажи и какво те тормози .... най добре да сте откровени един с друг ....



късмет!!!!

MoHuTo
09-03-2007, 08:22
Не е нормално да прави така, няма значение че е била наранявана - една целувка какво и струва...може би наистина има нещо - седни и поговори с нея!

rihannka
09-03-2007, 09:34
tva e mn..i az nz kakvo..starnno e da e tolkova golqma i kato q celuvash s ezik da se darpa..vii kak se celuvate togava??i za sexa ne e normalno da ne iska...takiva neshta pravqt malkite momi4enca na 13 primerno..nz zashto si s neq..nito se celuvate nito sex praite ..za ko si s neq..qvno nei e hubavo s teb dr obqsnenie nqma..!!!

struva_li_si
09-03-2007, 16:41
мерси много на всички ,мисля да я остава още малко може и чудо да стане :) хихихихихи ако продължава така ще си поговорим с нея може и за последно да е :roll: :roll: :roll: :smt010 :smt010 това за мен за вас много целувки и успех дано не попадате в такива ситуации

tedi_sunny
09-03-2007, 16:48
Поговорете си!Явно нещо има,щом те отблъсква

lyly_lili
09-03-2007, 16:49
Не е нормално да прави така, няма значение че е била наранявана - една целувка какво и струва...може би наистина има нещо - седни и поговори с нея!


+1 :roll:

Lost_Kiss
09-03-2007, 16:54
Taq malko te budalka na lqvo i nadqsno, a ti si stanal myj na 22 godini i i se dava6. [-X [-X

09-03-2007, 17:36
Taq malko te budalka na lqvo i nadqsno, a ti si stanal myj na 22 godini i i se dava6. [-X [-X Е какво да правя така се получиша нещата нали трябва някои да е пре***н и това съм аз :roll: неостанаха свястни момичета всичките са един дол дренки