PDA

View Full Version : Кога тръгнахте на кандидат-студентска подготовка?



09-02-2007, 20:50
zdr na vsik4i taka poneje taia god 6a sam 12 ti klas ta se 4udex ako ima i drugi koito 6a sa ili skoro sa bili da spodeliat koga sa trugnali na teia kandidat -studetski uroci podgotovki . plssss kajete 4e az o6te ne sam :lol:

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
1 и 7 точка от правилника!

shadow4e
09-02-2007, 20:54
То много зависи и от това какво ще кандидатстваш.

Примерно, ако е медицина, стоматология, фармация т.е. химия и биология, даже си закъснял, ако е математика и си решаваш задачки в у-ще, може и към Коледа да почнеш.

П.п. Не забравяй, че ще имаме и матура по БЕЛ, така че сега е времето да си оправиш правописа /същото важи и за мен/ =).

IKisseDAGirL
09-02-2007, 20:57
И аз се чудя дали да започвам моите сега или след Нова година (по география) :?

MostHated
09-02-2007, 21:00
аз ще съм 10 клас! и се радвам ::: ::: ::: :::

AliceSw
09-02-2007, 21:08
ммммм, аз съм 12-ти клас тая година...курсове съм почнала от средата на миналата година - по рисуване и математика...каквото и да си няма да е лошо да почнеш курсове поне от началото на учебната година

OtherDimension
09-02-2007, 21:10
ммммм, аз съм 12-ти клас тая година...курсове съм почнала от средата на миналата година - по рисуване и математика...каквото и да си няма да е лошо да почнеш курсове поне от началото на учебната година

по рисуване и математика ?
брех.. много странна комбинация :D

AliceSw
09-02-2007, 21:11
УАСГ - архитектура :wink:

OtherDimension
09-02-2007, 21:12
уф.. как не се сетих:)
браво

^Sam90^
09-02-2007, 21:26
Никога не е рано да започнеш. Аз съм започнал моите курсове по Рисуване в 10ти клас, а другите сигурно тази година (11ти клас).
Не си мисли, че имаш много време, защото точно в такива моменти то лети без да го усетиш.

AliceSw
09-02-2007, 21:39
мда, или пък Художествена Академия и Висша математика едновременно двете..

Blab
09-02-2007, 22:19
УАСГ - архитектура :wink:
Точно там:))
От октомври започва курса ми по рисуване, нямам нужда от други уроци, в училище ни подготвят достатъчно добре!

FelisDirus
09-02-2007, 23:08
и аз почнах от миналата година - литература иии скоро почвам история :D

sinful`girl
09-03-2007, 09:45
Ми гледай сега трябва много хубаво да решиш какво искаш да следваш,а не като мене дето ходех 2 години на рисуване,защото щях архитектура да следвам и сега когато съм 12 клас реших,че не искам архитектура вече,ами журналистика. И кво се оказва,две години пари и усилия на вятъра :) За това си помисли хубаво и няма да е лошо да почнеш от средата на септември :)

Blab
09-03-2007, 14:20
Ми гледай сега трябва много хубаво да решиш какво искаш да следваш,а не като мене дето ходех 2 години на рисуване,защото щях архитектура да следвам и сега когато съм 12 клас реших,че не искам архитектура вече,ами журналистика. И кво се оказва,две години пари и усилия на вятъра :) За това си помисли хубаво и няма да е лошо да почнеш от средата на септември :)
винаги можеш да учиш журналистиката задочно :wink:

аз ще си играя на училище и с двете специалности:))...

meri88
09-03-2007, 15:32
И аз се чудя дали да започвам моите сега или след Нова година (по география) :?



оооооооо мацко няма да успееш ......казват ти го от опит, аз почнах септември да се готвя и не успях....имам на изпита 4-ка.Абсурд е да можеш ( не че нещо те обиждам) това са към 25-30 теми, данните се променят страшно много и бързо,а и ако не си ходила на уроци във ВУЗ-а където искаш едва ли ще успееш.Тази година заварших...колко ли теми и данни съм прочела, ма да ходя на курсове в Свищов няма да стане.Аз моге да ти дам теми и данни, но е много трудо.Мен ме приеха в Свищов, но отказах.....и реших до година с математика.
Географията ще ти е много трудна, а и зависи на какво ще се явяваш....Темата от една страна е ледна, защото имаш 5 часа....а при теста също е лесно макар че там са три предмета и можеш да ползваш четиризначните таблици....Но щом си решила с география почвай от сега - давам ти съвет ( половината от класа кандидатствахме с география, хора които ходиха на уроци към УНСС само си дадоха парите и нещо не направиха.По-добре е ти сама да си вземеш темите или тестовете и сама да се готвиш) почвай да се готвиш от сега.Ако искаш драсни едно ЛС и ще ти помогна.Успех на всички с подготовката

IlLuSi0nS`
09-03-2007, 18:00
аз пък не съм ходила на уроци.. аз даже не знаех какво искам да правя с живота си.. реших 1 седмица преди срока за записване.. после 1-2 седмици "решавах" тестове по бг като преписвах отговорите и така ги попълвах, за да е споко майка ми, че уча и се подготвям хахха и после се напуших супер мн за изпита и ме приеха още от 1во класиране (искарах мн.добър) и всичко без почти никфи усилия.. даже аз бях мега шокирана, че ме взеха хахаха ама аз съм някакъв мнооо голям късмет, щото мои съученици учиха по 2 години по уроци и не ги приеха.. ама кфо да прайш - живот хахах аре успех и не се стресирай.. кфото тряа ще стане..

RAWRRR
09-03-2007, 20:02
Еми сравнително рано..година и половина преди изпитите,но защото съм леко несериозна в ходенето по уроци-обичам да си уча у дома.
Но явно е имало ефект,защото в три университета получих над 5 и 50 по география :-D

09-04-2007, 20:14
УАСГ - архитектура :wink:



ee qko =D> iskam i az arhitektura!samo v sofiq li ima VUZ za arhitektura :-k 6te moje li da mi dade6 info :wink: :smt038 :wink:

Blab
09-04-2007, 20:37
УАСГ - архитектура :wink:



ee qko =D> iskam i az arhitektura!samo v sofiq li ima VUZ za arhitektura :-k 6te moje li da mi dade6 info :wink: :smt038 :wink:
имаше тема специално за архитектурата, потърси.

sinful`girl
09-04-2007, 20:41
За архитектурата в София освен във ВИАС има и в Любен Каравелов(в Суходол),а също и във Варна в свободния университет Черноризец Храбър,само че каквото и да си говорим истината е във ВИАС. И в Любен Каравелов и в Черноризец Храбър архитектурата е някаква такава измислена....ако искаш да учиш архитектура или ВИАС или някъде в чужбина ;)

Blab
09-04-2007, 20:42
За архитектурата в София освен във ВИАС има и в Любен Каравелов(в Суходол),а също и във Варна в свободния университет Черноризец Храбър,само че каквото и да си говорим истината е във ВИАС. И в Любен Каравелов и в Черноризец Храбър архитектурата е някаква такава измислена....ако искаш да учиш архитектура или ВИАС или някъде в чужбина ;)
Да, ама не!В УАСГ всичко е с връзки!...за съжаление...

sinful`girl
09-04-2007, 20:45
За архитектурата в София освен във ВИАС има и в Любен Каравелов(в Суходол),а също и във Варна в свободния университет Черноризец Храбър,само че каквото и да си говорим истината е във ВИАС. И в Любен Каравелов и в Черноризец Храбър архитектурата е някаква такава измислена....ако искаш да учиш архитектура или ВИАС или някъде в чужбина ;)
Да, ама не!В УАСГ всичко е с връзки!...за съжаление...


Мне точно....факт е че има няколко запазени места за връзкарчетата,но останалите места са за "простолюдието" ;) ..... само че там трябва да си скъсаш задника от учене :)

Blab
09-04-2007, 20:49
За архитектурата в София освен във ВИАС има и в Любен Каравелов(в Суходол),а също и във Варна в свободния университет Черноризец Храбър,само че каквото и да си говорим истината е във ВИАС. И в Любен Каравелов и в Черноризец Храбър архитектурата е някаква такава измислена....ако искаш да учиш архитектура или ВИАС или някъде в чужбина ;)
Да, ама не!В УАСГ всичко е с връзки!...за съжаление...


Мне точно....факт е че има няколко запазени места за връзкарчетата,но останалите места са за "простолюдието" ;) ..... само че там трябва да си скъсаш задника от учене :)
за ученето ясно(то по-скоро чертане, де), но който и да питаш ще ти каже, че ако не познаш никой по-нагоре...шансът ти е минимален...

sinful`girl
09-04-2007, 20:57
Не е така,защото имам 7 приятели,които влезнаха там. Трима влезнаха миналата година и други 4 тази...Те не познаваха никой "по-горе". Да не говорим,че едно 50% от хората,с които ходих на курсове по рисуване са влезнали. Просто истината е,че ВИАС си е утвърден университет,докато в Любен Каравелов и Черноризец Храбър колко се учи архитектура и колко после ще ти признаят дипломата е много спорен въпрос :)

Jamalska
09-04-2007, 20:57
Аз тая година ще съм 12кл и наще сега ме натискат да измисля кфи да са курсовете така,че скоро ги записвам ама нз кога почват:/...И тъпото е че за БЕЛ съм сигурна ама 2рия ми е тежък избор-биология за лесотехническия или история за Симеоново:/:(

Blab
09-04-2007, 21:16
Аз тая година ще съм 12кл и наще сега ме натискат да измисля кфи да са курсовете така,че скоро ги записвам ама нз кога почват:/...И тъпото е че за БЕЛ съм сигурна ама 2рия ми е тежък избор-биология за лесотехническия или история за Симеоново:/:(
според мен Симеоново е по-перспективно, но ти ще решиш:))

dafi86
09-05-2007, 06:31
Ами аз сама си се подготвях (кандидатствах с информатика). Почнах декември месец, като не съм си давала много зор :) Преди изпитите ходих на 2-3 частни урока да ми обяснят това което не ми е много ясно :)

bobka
09-05-2007, 06:37
mi az o6te ne sum stignala i do teq izpiti ama bratov4et mi dokolkoto si spomnqm(be6e predi 5 god) zapo4na ot 12 klas ama toi si ima6e straxotna podgotovka i...posle se qvi nali na ispit ima6e vse otli4ni ocenki i zapisa pravo v sorbonata(parij).e kusmet na vs bude6ti i nastoq6ti studenti!!!

09-05-2007, 23:29
И аз се чудя дали да започвам моите сега или след Нова година (по география) :?



оооооооо мацко няма да успееш ......казват ти го от опит, аз почнах септември да се готвя и не успях....имам на изпита 4-ка.Абсурд е да можеш ( не че нещо те обиждам) това са към 25-30 теми, данните се променят страшно много и бързо,а и ако не си ходила на уроци във ВУЗ-а където искаш едва ли ще успееш.Тази година заварших...колко ли теми и данни съм прочела, ма да ходя на курсове в Свищов няма да стане.Аз моге да ти дам теми и данни, но е много трудо.Мен ме приеха в Свищов, но отказах.....и реших до година с математика.
Географията ще ти е много трудна, а и зависи на какво ще се явяваш....Темата от една страна е ледна, защото имаш 5 часа....а при теста също е лесно макар че там са три предмета и можеш да ползваш четиризначните таблици....Но щом си решила с география почвай от сега - давам ти съвет ( половината от класа кандидатствахме с география, хора които ходиха на уроци към УНСС само си дадоха парите и нещо не направиха.По-добре е ти сама да си вземеш темите или тестовете и сама да се готвиш) почвай да се готвиш от сега.Ако искаш драсни едно ЛС и ще ти помогна.Успех на всички с подготовката

Не е така, тия неща си зависят от човека, една приятелка почна уроците 4 месеца преди самия изпит, всички и се смеехме, че толкова късно се е усетила, а изкара 5.90. Няма пари, нито връзки ако тва си мислите. Така че...

09-06-2007, 07:06
e za vias ne e vs s vruzki edin priqtel minalata godina zavyr6i smg ,po4ti cqla godina ne u4e6e,samo nakraq i go priecaa :lol:

sinful`girl
09-06-2007, 07:35
e za vias ne e vs s vruzki edin priqtel minalata godina zavyr6i smg ,po4ti cqla godina ne u4e6e,samo nakraq i go priecaa :lol:

Хахахаха в СМГ не може почти да не е учил...Там всички УЧАТ!!! Не случайно се знае,че там са събрани зубарите на София :smt005

09-06-2007, 07:53
e za vias ne e vs s vruzki edin priqtel minalata godina zavyr6i smg ,po4ti cqla godina ne u4e6e,samo nakraq i go priecaa :lol:

Хахахаха в СМГ не може почти да не е учил...Там всички УЧАТ!!! Не случайно се знае,че там са събрани зубарите на София :smt005
abe ti dobre li si..kato ne znae6 i ne govori!to4no poneje vs sa umni i ne im se nalaga da u4at :smt019

sinful`girl
09-06-2007, 07:59
e za vias ne e vs s vruzki edin priqtel minalata godina zavyr6i smg ,po4ti cqla godina ne u4e6e,samo nakraq i go priecaa :lol:

Хахахаха в СМГ не може почти да не е учил...Там всички УЧАТ!!! Не случайно се знае,че там са събрани зубарите на София :smt005
abe ti dobre li si..kato ne znae6 i ne govori!to4no poneje vs sa umni i ne im se nalaga da u4at :smt019


Хахахаха да бе,нз ..... Там отиваш полу-умен и излизаш хипер умен,точнот защото те спукват от зада1и и от учене ;)

krem4et0
09-06-2007, 08:01
Аз започнах от ноември месец, но не особено стабилно. решавах си там задачи от 2 сборника и това е! Януари-февруари ходих на курс към ВУЗ-а, в който кандидатствах. Тия курсове са супер-няма не влязъл, посетил курса. След това взех 15-тина частни урока по стереометрия(нея изобщо не я бяхме учили в училище) и изреших въпросните 2 сборника. Влязох и на двете места, където кандидатсвах. Във Велико Търново на 2-ро желание, а в Свищов на първо с най-висок бал!
П.С. Кандидатсвала съм с математика само във ВТ и Свищов!

09-06-2007, 08:14
e za vias ne e vs s vruzki edin priqtel minalata godina zavyr6i smg ,po4ti cqla godina ne u4e6e,samo nakraq i go priecaa :lol:

Хахахаха в СМГ не може почти да не е учил...Там всички УЧАТ!!! Не случайно се знае,че там са събрани зубарите на София :smt005
abe ti dobre li si..kato ne znae6 i ne govori!to4no poneje vs sa umni i ne im se nalaga da u4at :smt019


Хахахаха да бе,нз ..... Там отиваш полу-умен и излизаш хипер умен,точнот защото те спукват от зада1и и от учене ;)
pfffffffffff zleta takiva osyznaite se malko kato ne ste v smg ne govorete.to otstrani drugu izglejda ;)

sinful`girl
09-06-2007, 08:19
e za vias ne e vs s vruzki edin priqtel minalata godina zavyr6i smg ,po4ti cqla godina ne u4e6e,samo nakraq i go priecaa :lol:

Хахахаха в СМГ не може почти да не е учил...Там всички УЧАТ!!! Не случайно се знае,че там са събрани зубарите на София :smt005
abe ti dobre li si..kato ne znae6 i ne govori!to4no poneje vs sa umni i ne im se nalaga da u4at :smt019


Хахахаха да бе,нз ..... Там отиваш полу-умен и излизаш хипер умен,точнот защото те спукват от зада1и и от учене ;)
pfffffffffff zleta takiva osyznaite se malko kato ne ste v smg ne govorete.to otstrani drugu izglejda ;)


Зле,ще викаш на себе си .....много добре знам как е там!!! Но няма да споря,явно още нищо не си видял от СМГ......като гледам не са ви и научили да пишете на БГ език,а не на латиница....Няма да се занимавам повече с глупости :)

09-06-2007, 08:23
e za vias ne e vs s vruzki edin priqtel minalata godina zavyr6i smg ,po4ti cqla godina ne u4e6e,samo nakraq i go priecaa :lol:

Хахахаха в СМГ не може почти да не е учил...Там всички УЧАТ!!! Не случайно се знае,че там са събрани зубарите на София :smt005
abe ti dobre li si..kato ne znae6 i ne govori!to4no poneje vs sa umni i ne im se nalaga da u4at :smt019


Хахахаха да бе,нз ..... Там отиваш полу-умен и излизаш хипер умен,точнот защото те спукват от зада1и и от учене ;)
pfffffffffff zleta takiva osyznaite se malko kato ne ste v smg ne govorete.to otstrani drugu izglejda ;)


Зле,ще викаш на себе си .....много добре знам как е там!!! Но няма да споря,явно още нищо не си видял от СМГ......като гледам не са ви и научили да пишете на БГ език,а не на латиница....Няма да се занимавам повече с глупости :)
Ako ne u4i6 tam,povqrvai mi ne znae6 kak e.Za 6 godini v SMG nadali ne znam ni6to.6si pi6a kato si iskam..i tva za nau4vaneto sai be6e mn typ i posredstven komentar i nqma6e ni6to ob6to s daskaloto.

Blab
09-06-2007, 17:15
e za vias ne e vs s vruzki edin priqtel minalata godina zavyr6i smg ,po4ti cqla godina ne u4e6e,samo nakraq i go priecaa :lol:
хаха, Витан ли? :lol:

В СМГ не знам колко ни "спукват от задачи"...предстои ми 8-ма година и не съм се побъркала....е, да де, аз съм от по-...лошите деца :smt005

09-06-2007, 17:56
e za vias ne e vs s vruzki edin priqtel minalata godina zavyr6i smg ,po4ti cqla godina ne u4e6e,samo nakraq i go priecaa :lol:
хаха, Витан ли? :lol:

В СМГ не знам колко ни "спукват от задачи"...предстои ми 8-ма година и не съм се побъркала....е, да де, аз съм от по-...лошите деца :smt005
нее :lol: яя дай едно скайпче,или ако искаш аз,че не мога да се регнаа :lol:

Blab
09-06-2007, 18:04
e za vias ne e vs s vruzki edin priqtel minalata godina zavyr6i smg ,po4ti cqla godina ne u4e6e,samo nakraq i go priecaa :lol:
хаха, Витан ли? :lol:

В СМГ не знам колко ни "спукват от задачи"...предстои ми 8-ма година и не съм се побъркала....е, да де, аз съм от по-...лошите деца :smt005
нее :lol: яя дай едно скайпче,или ако искаш аз,че не мога да се регнаа :lol:
дай на лично, че при тебе няма :smt005

09-06-2007, 18:11
мааа не мога да се регнаа и се седа от нз колко време като гостт в смисъл регвам се ма не ме вписва.. :smt013

shadow4e
09-06-2007, 19:56
В СМГ си ги има и пропадняците като навсякъде. Не всички учат и не всички искат 6-ци :wink:

А по темата според мен всеки сам си знае собствените възможностти и е глупаво да се казва, че някой нямало да се справи за 1 година със само 25 теми. Да, за медицина, наистина, зор ще види и би било адски трудно, но там темите не са толкова малко. Много си зависи и от училищната подготовка. Аз първоначално бях решила Туризъм и в последствие се отказах, защото просто в у-ще нищо не правим и нямаше какво да ми привлече вниманието, винаги си пишех някое домашно по друг предмет, то ние дори не взехме всички уроци, а и това е предметът по който наистина не познавам съдържанието на учебника.

Аз съм се насочила към математиката и си решавах и през лятото някакви задачки, ходих на 2-3 урока...безполезни и не знам какво ще правя за през учебната година.

belerofone
09-07-2007, 09:36
zdr na vsik4i taka poneje taia god 6a sam 12 ti klas ta se 4udex ako ima i drugi koito 6a sa ili skoro sa bili da spodeliat koga sa trugnali na teia kandidat -studetski uroci podgotovki . plssss kajete 4e az o6te ne sam :lol:

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
1 и 7 точка от правилника!

Сопдели какво кандидатстваш....Аз кандидатствах право и тръгнах на подготовка Януари месецтази година....и ме приеха....

Ако си за медицина е постижимо да започнеш сега но......

sladkish_14
09-07-2007, 10:38
zdr na vsik4i taka poneje taia god 6a sam 12 ti klas ta se 4udex ako ima i drugi koito 6a sa ili skoro sa bili da spodeliat koga sa trugnali na teia kandidat -studetski uroci podgotovki . plssss kajete 4e az o6te ne sam :lol:

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
1 и 7 точка от правилника!

Сега ще ти кажа какво направи батко...Не ходи на никакви подготовки един месец,не се спря в къщи...Понеделник,вторник,с яда...цяла седмица ДИСКО,ДИСКО кафета,барове,приятели,гад ета и пален КУПОН и РЕЛАКС!Един месец нон-стоп,после отиде на море-Слънчев бряг(не се спря),после на балкан и последните 5 дена..Толко много си беше отпочинал,беше си изпразнил мозъка от всичко!2 от тия 5 дена по леглата и пред тв-то...На 3-тия ден си седна на задника и учи,ама учи както трябва!Отиде и на изпита искара 5.43..сега си е студент в унсс...от първо класиране..Евала му права

belerofone
09-07-2007, 12:38
zdr na vsik4i taka poneje taia god 6a sam 12 ti klas ta se 4udex ako ima i drugi koito 6a sa ili skoro sa bili da spodeliat koga sa trugnali na teia kandidat -studetski uroci podgotovki . plssss kajete 4e az o6te ne sam :lol:

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
1 и 7 точка от правилника!

Сега ще ти кажа какво направи батко...Не ходи на никакви подготовки един месец,не се спря в къщи...Понеделник,вторник,с яда...цяла седмица ДИСКО,ДИСКО кафета,барове,приятели,гад ета и пален КУПОН и РЕЛАКС!Един месец нон-стоп,после отиде на море-Слънчев бряг(не се спря),после на балкан и последните 5 дена..Толко много си беше отпочинал,беше си изпразнил мозъка от всичко!2 от тия 5 дена по леглата и пред тв-то...На 3-тия ден си седна на задника и учи,ама учи както трябва!Отиде и на изпита искара 5.43..сега си е студент в унсс...от първо класиране..Евала му права

Евентуално не ти вярвам....

sinful`girl
09-07-2007, 13:28
zdr na vsik4i taka poneje taia god 6a sam 12 ti klas ta se 4udex ako ima i drugi koito 6a sa ili skoro sa bili da spodeliat koga sa trugnali na teia kandidat -studetski uroci podgotovki . plssss kajete 4e az o6te ne sam :lol:

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
1 и 7 точка от правилника!

Сега ще ти кажа какво направи батко...Не ходи на никакви подготовки един месец,не се спря в къщи...Понеделник,вторник,с яда...цяла седмица ДИСКО,ДИСКО кафета,барове,приятели,гад ета и пален КУПОН и РЕЛАКС!Един месец нон-стоп,после отиде на море-Слънчев бряг(не се спря),после на балкан и последните 5 дена..Толко много си беше отпочинал,беше си изпразнил мозъка от всичко!2 от тия 5 дена по леглата и пред тв-то...На 3-тия ден си седна на задника и учи,ама учи както трябва!Отиде и на изпита искара 5.43..сега си е студент в унсс...от първо класиране..Евала му права

Евентуално не ти вярвам....

Евентуално и аз ...Първо защото тази год в УНСС хора с оценки около 5.50 едвам влизаха на второ и трето класиране. И второ .....omfg,как за 3 дена може да се научи материал,който по принцип е предвиден за няколко месеца.....

sladkish_14
09-07-2007, 14:01
zdr na vsik4i taka poneje taia god 6a sam 12 ti klas ta se 4udex ako ima i drugi koito 6a sa ili skoro sa bili da spodeliat koga sa trugnali na teia kandidat -studetski uroci podgotovki . plssss kajete 4e az o6te ne sam :lol:

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
1 и 7 точка от правилника!

Сега ще ти кажа какво направи батко...Не ходи на никакви подготовки един месец,не се спря в къщи...Понеделник,вторник,с яда...цяла седмица ДИСКО,ДИСКО кафета,барове,приятели,гад ета и пален КУПОН и РЕЛАКС!Един месец нон-стоп,после отиде на море-Слънчев бряг(не се спря),после на балкан и последните 5 дена..Толко много си беше отпочинал,беше си изпразнил мозъка от всичко!2 от тия 5 дена по леглата и пред тв-то...На 3-тия ден си седна на задника и учи,ама учи както трябва!Отиде и на изпита искара 5.43..сега си е студент в унсс...от първо класиране..Евала му права

Евентуално не ти вярвам....

Евентуално и аз ...Първо защото тази год в УНСС хора с оценки около 5.50 едвам влизаха на второ и трето класиране. И второ .....omfg,как за 3 дена може да се научи материал,който по принцип е предвиден за няколко месеца.....

Евентуално може да не ми вярваш,АМА ГО ПРИЕХА НА ПЪРВО,ако щеш квото искаш ми говори,защото когато излезнаха класиранията той пак беше на море и аз му ги казах от нас!И не само изпита се гледа а и дипломата!На него му е над 5,50..Затова,че не ми говори,кога приемали тия под 5,50!Ама той изчака второ и се записа по-хубава "професия"...А как се учи ли?Ми единия му изпит беше по география,трябва да си МАЛОУМЕН за да не можеш да си направиш теста по география с въпроси от 4-и клас...А другите по бел май и мат..и на него му беше лесно,това че някои почват подготовка една година по рано,незначи не някои не може да си направи подготовката за "1 седмица"(3дена+нощи)

sinful`girl
09-07-2007, 14:15
Хахахахаха тея ги говори на баба ми....но ок,айде не искам да споря,защото е безсмислено. 3 дена и 3 нощи учене ....не може. Човек не трябва ли да поспи малко,а? А и има един такъв момент при хората,когато приемат много инф. за отрицателно време мозъкът блокира и докато не му дадеш нужната почивка отказва да приема повече инф. и забиваш. Изпитвала съм го на гърба си и за това ти го казвам...но както и да е,нямам време да споря за глупости :)

krem4et0
09-07-2007, 16:15
За 3 дена и 3 нощи евентуално мога да мина темите по 1 път(ако е с тема), но пак ще се озоря. Иначе мъжа отиде на тестове по БЕЛ и Английски без изобщо да е чел и изкара добри оценки във ВТУ. Само по история беше чел и го приеха на първо класиране в 2 ВУЗ-а. Ама той си е при мен сега :wink:

belerofone
09-08-2007, 10:51
zdr na vsik4i taka poneje taia god 6a sam 12 ti klas ta se 4udex ako ima i drugi koito 6a sa ili skoro sa bili da spodeliat koga sa trugnali na teia kandidat -studetski uroci podgotovki . plssss kajete 4e az o6te ne sam :lol:

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
1 и 7 точка от правилника!

Сега ще ти кажа какво направи батко...Не ходи на никакви подготовки един месец,не се спря в къщи...Понеделник,вторник,с яда...цяла седмица ДИСКО,ДИСКО кафета,барове,приятели,гад ета и пален КУПОН и РЕЛАКС!Един месец нон-стоп,после отиде на море-Слънчев бряг(не се спря),после на балкан и последните 5 дена..Толко много си беше отпочинал,беше си изпразнил мозъка от всичко!2 от тия 5 дена по леглата и пред тв-то...На 3-тия ден си седна на задника и учи,ама учи както трябва!Отиде и на изпита искара 5.43..сега си е студент в унсс...от първо класиране..Евала му права

Евентуално не ти вярвам....

Евентуално и аз ...Първо защото тази год в УНСС хора с оценки около 5.50 едвам влизаха на второ и трето класиране. И второ .....omfg,как за 3 дена може да се научи материал,който по принцип е предвиден за няколко месеца.....

Евентуално може да не ми вярваш,АМА ГО ПРИЕХА НА ПЪРВО,ако щеш квото искаш ми говори,защото когато излезнаха класиранията той пак беше на море и аз му ги казах от нас!И не само изпита се гледа а и дипломата!На него му е над 5,50..Затова,че не ми говори,кога приемали тия под 5,50!Ама той изчака второ и се записа по-хубава "професия"...А как се учи ли?Ми единия му изпит беше по география,трябва да си МАЛОУМЕН за да не можеш да си направиш теста по география с въпроси от 4-и клас...А другите по бел май и мат..и на него му беше лесно,това че някои почват подготовка една година по рано,незначи не някои не може да си направи подготовката за "1 седмица"(3дена+нощи)

Ама те и ДИПЛОМАТА ли гледат....От кога се крие тази информация....

АЗ съм с диплома 5.92...На изпита имах 5.50 и 5.75 по история и литература....На френски имах 4.50....и ме приеат на 2 класиране....тъй че не ми разправяй на мен....

Kianna
09-08-2007, 21:49
И аз се чудя дали да започвам моите сега или след Нова година (по география) :?



оооооооо мацко няма да успееш ......казват ти го от опит, аз почнах септември да се готвя и не успях....имам на изпита 4-ка.Абсурд е да можеш ( не че нещо те обиждам) това са към 25-30 теми, данните се променят страшно много и бързо,а и ако не си ходила на уроци във ВУЗ-а където искаш едва ли ще успееш.Тази година заварших...колко ли теми и данни съм прочела, ма да ходя на курсове в Свищов няма да стане.Аз моге да ти дам теми и данни, но е много трудо.Мен ме приеха в Свищов, но отказах.....и реших до година с математика.
Географията ще ти е много трудна, а и зависи на какво ще се явяваш....Темата от една страна е ледна, защото имаш 5 часа....а при теста също е лесно макар че там са три предмета и можеш да ползваш четиризначните таблици....Но щом си решила с география почвай от сега - давам ти съвет ( половината от класа кандидатствахме с география, хора които ходиха на уроци към УНСС само си дадоха парите и нещо не направиха.По-добре е ти сама да си вземеш темите или тестовете и сама да се готвиш) почвай да се готвиш от сега.Ако искаш драсни едно ЛС и ще ти помогна.Успех на всички с подготовката


Това пък егати тъпия пост!Аз тази година кандидатствах с география-теми.Пълба простотия е,че ако не ходиш на уроците,които предлага съотвения ВУЗ е абсурдно да те приемат.Аз не съм ходила и ме приеха.
Моят съвет е да тръгнеш от средата на септември на уроци,за да си си взела всички теми до края на зимата.Април месец се явяваш на предварителен изпит,изкарваш си яка оценка и после кеф!Аз април месец изкарах 5,50 във ИУ-Варна и другаде не съм кандидатствала никъде.Успех.

bawarec
09-10-2007, 19:31
Аз започнах да се готвя от 15-ти Септември изпитите по математика и до първия ми изпит който беше на 12.07.07 бях готов :-) така,че ако ще се готвите почвайте от рано,защото няма да усетите кога ще мине времето :-) УСПЕХ НА ВСИЧКИ! :-D

09-11-2007, 13:18
Izkarah edin kurs po himiq uj za Medicinska i posle reshih, che ne shta da hodq tam! Ama se chudq, ne stiga che stavah rano, bqh neadekvatna tam i s myka se sysredotochavah 4 chasa... po-dobre da si bqh sednala v nas da cheta. Sichko si zavisi ot choveka, tiq deto iskat i bez uroci she se opravqt, da ne govorim, che nqkoi nqmat pari za takiva glezotii... Sedash si na zadnika i tva e, na koito mu se uchi she se opravi i bez uroci. Az sega shte sym 12 klas, ama she si cheta v nas.