PDA

View Full Version : един въпрос относно мъжкия оргазъм



09-02-2007, 21:17
Здравейте. Вчера изпаднах в една ситуация, която беше доста странна за мен. С едно момче се натискахме и аз го стимулирах с ръка няколко минути. След това усетих как изтича течност, но не даваше почти никакви признаци на оргазъм. Никакво стягане на мускули и т.н. Възможно ли е да не е достигнал оргазъм,а това д е била друга течност .. иначе след това се успокои, както по принцип става.
Момчета, вие как сте при оргазъм?

kinesis
09-02-2007, 21:30
При оргазъм, мускулите на половият орган се съкращават в продължение на няколко секунди - до самият му край обикновено. Отделя се бяла течност - сперма. За количествата й не бих говорил, защото зависи от много фактори - например дали скоро преди тази еякулация не е имала друга. Относно тази течност за която говориш ти, се нарича предеякулационна течност, която представлява сперма, но в малки количества. Забременяването от нея е възможно, но с много нищожни шансове. :wink:

Schnitzer
09-02-2007, 21:32
Много ли ти оцърка ръката?Ако да и с нещо лепкаво нема съмнения. :P :-D

swords1010
09-02-2007, 21:33
За пореден път.

Оргазмът е предпоследната фаза на човешкия копулативен цикъл, обикновено наричана плато. И мъжете, и жените изпитват оргазъм, характеризиран от силна телесна наслада и контракции на тазовите мускули, контролирани от вегетативната нервна система. Възможни са и други неволни действия, например говор, издаване на звуци, спазми на други мускулни групи и общо чувство на еуфория. При мъжете оргазмът завършва с еякулация.

Умора и желание за покой обикновено последват оргазма. Това се обяснява с отделянето на пролактин, който потушава действието на хормоните, отговорни за сексуалната възбуда.

By Wikipedia

sunshine0107
09-02-2007, 22:06
tova ne e bilo svur6vane.kogato e vuzbuden mujkiq polov organ otdelq edna te4nost i tva e predeqkulacionna te4nost. ne e sperma!

Quasar
09-02-2007, 22:17
Ако беше свършил щеше а си омазана с лепкава белезникава течност....и щеше да му се "подуе" още повече, точно преди да те оцапа...просто е отделил някви течности...абе не ги знам и аз отделям такива като съм на "ръчна" :-D :-D :-D

hforce
09-03-2007, 08:06
Ако беше свършил щеше а си омазана с лепкава белезникава течност....и щеше да му се "подуе" още повече, точно преди да те оцапа...просто е отделил някви течности...абе не ги знам и аз отделям такива като съм на "ръчна" :-D :-D :-D

az otdelqm takiva samo kato si pomisla za neq ili kato se celuvame, puk kvo ostava kato me pipne

mom4eto ti e e svur6ilo spoko

marina star
09-03-2007, 08:24
kakto kazaha i po-gore predeqkulacionna te4nost :!: :!: :!:

Quasar
09-03-2007, 08:30
Ако беше свършил щеше а си омазана с лепкава белезникава течност....и щеше да му се "подуе" още повече, точно преди да те оцапа...просто е отделил някви течности...абе не ги знам и аз отделям такива като съм на "ръчна" :-D :-D :-D

az otdelqm takiva samo kato si pomisla za neq ili kato se celuvame, puk kvo ostava kato me pipne

mom4eto ti e e svur6ilo spoko
Оле съжалявам те, ако свършваш от едното докосване :smt009 :smt009 :smt009

09-03-2007, 14:59
ИМА 1 ТЕЧНОСТ,КОЯТО ПЕНИСА ОТДЕЛЯ ЗА "СМАЗКА",ТАКА ДА ГО НАРЕЧЕМ И ТОВА СТАВА ПРЕДИ СЕМЕИЗПРАЗВАНЕТО! =D>

Dr.Hause
09-03-2007, 16:59
ИМА 1 ТЕЧНОСТ,КОЯТО ПЕНИСА ОТДЕЛЯ ЗА "СМАЗКА",ТАКА ДА ГО НАРЕЧЕМ И ТОВА СТАВА ПРЕДИ СЕМЕИЗПРАЗВАНЕТО! =D>

да и на мен така някои път ми пуска такава течно като спермата излгежда но е много малко една две капни просто за "смазка"

MajeStic
09-03-2007, 17:29
Чак да свърша не... не и при такава ситуация, но има и момчета, при които става и така 8)

swords1010
09-03-2007, 18:26
ИМА 1 ТЕЧНОСТ,КОЯТО ПЕНИСА ОТДЕЛЯ ЗА "СМАЗКА",ТАКА ДА ГО НАРЕЧЕМ И ТОВА СТАВА ПРЕДИ СЕМЕИЗПРАЗВАНЕТО! =D>

да и на мен така някои път ми пуска такава течно като спермата излгежда но е много малко една две капни просто за "смазка"
Предеякулационна течност. Отделя се по време на половия акт, с цел- смазочна течност. Съдържа малко на брой сперматозоиди, но достатъчно, за да настъпи бременност, но шансът за това е малък!

hforce
09-04-2007, 06:35
Ако беше свършил щеше а си омазана с лепкава белезникава течност....и щеше да му се "подуе" още повече, точно преди да те оцапа...просто е отделил някви течности...абе не ги знам и аз отделям такива като съм на "ръчна" :-D :-D :-D

az otdelqm takiva samo kato si pomisla za neq ili kato se celuvame, puk kvo ostava kato me pipne

mom4eto ti e e svur6ilo spoko
Оле съжалявам те, ако свършваш от едното докосване :smt009 :smt009 :smt009

govoreh za predekulacionnata, ne sum kazal 4e svur6vam

sujalqvam za gre6kata gore sum propusnal edno "n"
trqbva6e da e mom4eto ti ne e svur6ilo spoko

lumpy
09-04-2007, 13:51
moje pi4a da ne e svar6il, a da se e opikal ot kef :smt005 :smt005 :smt005