PDA

View Full Version : Как е най-добре първия път?



zzzaz
09-02-2007, 21:28
s priatelq mi shte go napravim skoro i na men shte mi e za pyrvi put,no me e strah,ako ne me otvori s pryst,che shte me boli a ne moga da mu kaja "davai s prusche" typo shte e..ii iskam da popitam kakvo da napravq..sama li da probvam s pryst ili da mu kaja,ili puk da tyrpq ako reshi da go napravi bez pryst ..? :? :?: :?

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

kinesis
09-02-2007, 21:33
Искам да кажа, че не съм момиче, но въпреки това ще си позволя да коментирам :)
Според мен болката и при двата случая ще е еднаква.. Доколкото знам, при някои момичета, болката е нищожна, при друга кръвотечението е обилно със силна болка. Но мисля, че не трябва във никакъв случаи сама да се "отвориш". Все пак изборът си е твои. Успех! :wink:

^Sam90^
09-02-2007, 21:34
Ъъъъ.. защо да трябва девственото момиче да се отваря с пръст? :roll:
Не се знае, дали ще те боли, а и дори да те боли, надали чак ще викаш от болка. Цял свят прави секс, но аз не съм чувал някоя жена да е умряла от разкъсване на ципата.... :roll:
Споко, дори да те отвори с пенис (както според мен трябва да направи), надали ще е чааак толкова болезнено.

CuteBaby
09-02-2007, 21:38
Еми ако те отвори направо с пениса си ще те боли повече..като почнете да го правите той предполагам,че ще се сети да почне с пръст,ако не му кажи,че така ще те боли по-малко к'во толкова страшно има в това да му кажеш ;)

Made_of_Pain
09-02-2007, 21:43
Явно нито си готова, нито ти се иска, нито си точна спрямо човека с който си..... Супер =)

Quasar
09-02-2007, 21:55
Ае луди сте и туй-то
С пръст няма как да изгубиш девствеността си..ко ще да е като на баща ми (тип На 'Танас наденицата..демек Македонска наденица "Леки" :-D :-D :-D ) Нали съм бъркал....с пръст не става и тва е...ама с пръст се отпуска, преди да достигне до същината ;)

naMy4Ho_KoTe
09-02-2007, 21:59
s priatelq mi shte go napravim skoro i na men shte mi e za pyrvi put,no me e strah,ako ne me otvori s pryst,che shte me boli a ne moga da mu kaja "davai s prusche" typo shte e..ii iskam da popitam kakvo da napravq..sama li da probvam s pryst ili da mu kaja,ili puk da tyrpq ako reshi da go napravi bez pryst ..? :? :?: :?

хахаха...няма ли да е по тъпо да викаш от болка???
Първо...може и да не те боли.Второ...кажи му,какво ще ти стане.Ако знае,че си девствена той сам ще се сети(надявам се)
Ако не се сети,му обясни,че така се прави на девствени момичета...
Може и сама да се отвориш у вас,пробвай,но трябва да си добре възбудена,иначе няма да стане.

За мен нямаше никакво пръстче! :smt017 Ама то пък и стана инцидентно.. Тъкмо се бях отказала от идеята да му дам девствеността си.. Той пък така и не разбра.. И ме боцна. Пф. Романтика :-D

sentient_
09-03-2007, 06:58
mii da ti kaja toq prast hi4 ne ti trqq. men kat ma otvoriha mom4eto ne razbra 4e sum devstvena a i az ni6to ne mu kazah
moje izob6to da ne te boli zavisi ot cipata ti. pri nqkoi momi4eta tq se rastqga tolkova 4e dori ne se raskasva pri polov akt tva e individualno

alkobalko
09-03-2007, 11:10
Кажи му, че ще ти е за първи път. Така ще бъде по-нежен и няма да те боли толкова, ако въобще те боли. Не е задължително да е с пръст. Не е задължително и да те боли. А е много глупаво да го направиш сама.

koalka
09-03-2007, 11:23
Недей с пръст, пак ще те боли, а и все пак той все някога ще трябва да проникне и с пенис.Пак ще те боли(най-вероятно, тясна си).

bebito0o
09-03-2007, 11:29
кажи му да бъде внимателен просто ...

krem4et0
09-03-2007, 11:32
Ъъъъ.. защо да трябва девственото момиче да се отваря с пръст? :roll:
Не се знае, дали ще те боли, а и дори да те боли, надали чак ще викаш от болка. Цял свят прави секс, но аз не съм чувал някоя жена да е умряла от разкъсване на ципата.... :roll:
Споко, дори да те отвори с пенис (както според мен трябва да направи), надали ще е чааак толкова болезнено.
Боли си, ама се трае. Който, обаче не е имал ципа няма думата!

abvgdejzi
09-03-2007, 12:41
NEDEI SAMA SE OTVARQ.TVA E RABOTA NA MOM4ETATA.I MU KAJI.ZA TVA BOG NI E DAL USTA :-&

`Death`Whore``
09-03-2007, 12:47
Ъъъъ.. защо да трябва девственото момиче да се отваря с пръст? :roll:
Не се знае, дали ще те боли, а и дори да те боли, надали чак ще викаш от болка. Цял свят прави секс, но аз не съм чувал някоя жена да е умряла от разкъсване на ципата.... :roll:
Споко, дори да те отвори с пенис (както според мен трябва да направи), надали ще е чааак толкова болезнено.
Боли си, ама се трае. Който, обаче не е имал ципа няма думата!
А така! Не се правете, че знаете. Както ние не знаем какво изпитвате по време на секс, така и вие няма как да знаете.

1. Отваряне с пръст няма. Аз и сама съм си пъхала пръсти...и са ми пъхали...и пак си болеше.
2. Пръстът дебел колкото пенис ли е? Боже...
3. Не е важен пръстът, важно е овлажняването. Той ако иска да действа от главата за краката, му кажи, че не искаш да умираш от болки, та може и да се сети да поиграе с теб.
4. Добре е да има пръсти преди секса и при много недевствени момичета/жени.
5. В крайна сметка ТРЯБВА да се прави това, което е приятно и на двамата.

И престанете с това "отваряне". Пфууу, аз ли съм гениална, че не съм се питала дали съм изгубила девствеността си с пръст :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

abvgdejzi
09-03-2007, 13:06
AZ PAK NQMAM CIPA OT 6 KLAS-SKASAH Q DOKATO PRAVEH 6PAGAT PO FIZKULTURA I POSLE IZTI4AH EDNI 300 METRA I IZVEDNAJ TAKA ME ZABOLQ KATO SE PRIBRAH IMA6E MALKO KRAV I TVA BE6E.BOLKATA BE6E MOMENTNA.I SEGA S 3 PRASTA NE ME BOLI -AMA 6TOT SA TANKI ZA TVA 3.
AZ NE SAM GO PRAVILA NO SEGA KAT NQMAM CIPA DALI 6TE ME BOLI?VSE PAK SAM TQSNA.OFFFFF NZ
MISALTA MI E 4E S PRASTI NE SE KASA CIPA ILI AKO SE SKASA TO E 4ASTI4NO.

`Death`Whore``
09-03-2007, 13:09
Момиче...може би когато си вкарваш/ти вкарват 3 пръста, си просто много възбудена, затова не боли. От ципата боли няколко секунди, другата болка е от теснотия. Моята е разкъсана и често ме боли в началото. :)

macka123
09-03-2007, 13:15
Аз не усетих болка от разкъсването...в смисъл...болеше ме от самата "теснотия" както се изразиха на поста преди мен.И ме болеше първите 5 пъти примерно но значително по - малко.А тва да се отвориш с пръст....НЕДЕЙ!Мое мнение.

`Death`Whore``
09-03-2007, 13:18
С пръст е добре да се действа винаги, ама никой не ми чете постовете...действайте направо :)

miss sweety
09-03-2007, 21:27
ama koi e kazal 4e 6te te boli?ne vs gi boli?pri seki e razli4no.taka4e uspeh :smt006

hungry_vampire_f
09-03-2007, 21:37
О, дам ... една крава ми беше казала, че се е отворила със спирала. Като я попитах защо ми отговори, че НЕ ИСКАЛА ДА Я БОЛИ ПЪРВИЯ ПЪТ :shock: Друга пък с вилица ... Аве все УМНИ девойчета. Не ставай като тях [-o<

`Death`Whore``
09-03-2007, 21:44
Аз съм мастурбирала доста със спирала за мигли. Какъв ти е проблемът? А и си ме боля доволно.