PDA

View Full Version : До момичетата



Stoyancho
09-02-2007, 22:12
Какво наи-много ви възбужда у 1 момче ? Начин на обличане , прическа , характер и тн ? И ако е някое от тях какви трябва да са те според вас

Made_of_Pain
09-02-2007, 22:14
Да не е кретен.
Вече почти няма такива

Schnitzer
09-02-2007, 22:20
Има има. :)

Quasar
09-02-2007, 22:21
Абе кво значи кретен?!?
Така и не знам...аз се мисля за кретен а казват че съм бил много мил :-s :-s :-s е понякога съм идиотясвал ама по принцип съм бил мил...как става тва бе...кво представляват кретените :-k :-k :-k

^Sam90^
09-02-2007, 22:23
До колкото знам, ги възбужда тялото, лицето. От тялото май най-много наблягат на ръцете, гърдите и гърба - особено ръцете и гърба. Обичат да се чувстват сигурни в обятията на мъж, който може да я пази. Не става дума, че си мислят, че някой ще ги нападне, а просто мисълта, че са сигурни.
Лицето е важно, защото, дори да имаш тялото на Мистър Свят, ако във фейса си трагедия... не можеш да се надяваш на много =;

sunshine0107
09-02-2007, 22:25
tqloto, feisa... i hubav parfium.. lele deistva mi kato afrodiziak napravo :twisted:

Polinkaaaaa
09-02-2007, 22:33
Тялото на първо място след това ръцете,мн ми харесва широка длан с дълги пръсти и нежна кожа побъркват ме ...парфюма също и очите разбира се :)

LoveHim
09-02-2007, 22:33
Ами аз винаги гледам очите и характера и след тва другите неща

hahavteen
09-02-2007, 22:42
Ами не знам за другите но аз лично не мога да се възбудя само от едно тяло или едно лице колкото и хубаво да е то.Аз се възбуждам повече от отношението на момчето ми,от думите му,от начина по който ме гледа а не от вида му защото дори да ми дойде потен,мръсен и изморен от работа пак бих правила секс с него :roll:

Blab
09-02-2007, 22:42
Смехът.Гласът....и косми, ама косми ти казвам:))(съвсем сериозно)
пп:Ти попита кое най-много:))
ей този екземпляр ме кара да настръхвам... ТОЗИ:)) (http://www.slide.com/mscd?pxcid=vn1mV0XiNMtsg_Vok64rOg6DMIN6Rg0UoWHwaj4 CPTbycg1NlFhtDwPDtVHD_8j7)

evilkaAaAa
09-02-2007, 23:23
всичко в него ме възбужда :smt016

Devilka
09-02-2007, 23:24
всичко в него ме възбужда :smt016

morenita
09-03-2007, 00:29
Mi men moje da me privlekat fizicheski mn neshta kato naprimer tqlo, sladka mucunka, gotin parfum, sexy glas ili prostonachina po koite se darji ili neshtata koito mi kazva. Mnogo individualno e tova

Muca_mnogo_cuca
09-03-2007, 08:26
Очите,усмивката ии.. спортното тяло.. ако има такова ;)

naMy4Ho_KoTe
09-03-2007, 08:33
Като качества ме възбужда високия интелект. Ако проведа интелигентен разговор с момче, веднага се възбуждам. Сещам се когато с мъжа ми се запознахме и отидохме на кафе - 2 часа ми обясняваше различните видове тестостерон, различните химии и пр, а аз стоя и го гледам с влажен поглед... :roll:

Като външни черти - възбужда ме масивния гръден кош и прасците.

marina star
09-03-2007, 08:36
hubav parfum,kogato usetq maj s hubav parfum prosto ne moga da ostana bezrazli4na,slabost mi sa
est da ne e nqkoi le6,no tova mn mi pravi vpe4atlenie

MAiK88
09-03-2007, 09:32
Като качества ме възбужда високия интелект. Ако проведа интелигентен разговор с момче, веднага се възбуждам. Сещам се когато с мъжа ми се запознахме и отидохме на кафе - 2 часа ми обясняваше различните видове тестостерон, различните химии и пр, а аз стоя и го гледам с влажен поглед... :roll:

Като външни черти - възбужда ме масивния гръден кош и прасците.КАЖИ МУ ДА НЕ ХОДИ НА ФИТНЕС И ДА ЗЕМА ХИМИИИ ЧЕ СА ВРЕДНИ!!! А САМО ДА ХОДИ НА ФИТНЕС :)

VerryBerry
09-03-2007, 10:35
darjanieto mu sred horata

krem4et0
09-03-2007, 10:54
Ивайло ме възбужда. Другите нямат никакъв шанс. А какво най-много. Устните, миглите и носа му. Луда съм по тях!

koalka
09-03-2007, 11:22
Ами, това как изглежда би ме възбудило доста.Тялото му, начина, по който ме гледа и т.н.

abvgdejzi
09-03-2007, 12:50
tqloto, feisa... i hubav parfium.. lele deistva mi kato afrodiziak napravo :twisted:
OBOJAVAM MAJKI PARFUMI.
NO KOLKOTO I DA MU E HUBAV PARFUMA VINAGI GLEDAM PARVO 2 NE6TA-VAN6EN VID I HARAKTER.A 4AK TOGAVA PARFUMA :lol:

~BoRn^InLoVe~
09-03-2007, 12:52
всичко...но най много лицето или по точно очите+устните

09-03-2007, 13:19
tqloto, feisa... i hubav parfium.. lele deistva mi kato afrodiziak napravo :twisted:
Мда

macka123
09-03-2007, 13:22
Тялото , най - вече коремчето (плочки офф... :oops: ) и дупето.Освен тва парфюма...и той също е мн важен.Тва ме възбужда мен , но всеки е различен.

`Death`Whore``
09-03-2007, 13:24
Възбуждат ме неща, които може да са странни за днешното поколение метросексуални и момичета, харесващи такива...възбужда ме мъжествеността. Стремя се да съм независима, но обичам да усещам силата и мъжествеността на човека до мен. Възбуждат ме брадясали мъже с дълги коси /дългата коса е много мъжествена, поне за мен/...възбуждат ме мъжете, показващи сила /което не означава да се бият/. Възбужда ме в сексуално отношение да доминира /в повечето случаи/, да ме желае и да е спонтанен...

Мъжките аромати и на мен ми действат възбуждащо. Особено някои афтършейви :smt007

АА, възбуждат ме мъже, свирещи метъл. Или "пеещи" дет метъл :smt007 Мъжо само да беше метъл...щях да си падам по него 2 пъти повече /ако е възможно повече :lol: /. Възбуждат ме и доста други неща.

09-03-2007, 14:46
Ивайло ме възбужда. Другите нямат никакъв шанс. А какво най-много. Устните, миглите и носа му. Луда съм по тях!
aide weche e wreme traesh s toq,ne mislish li?drugite nqmali shans.ahAHHAHAHAHA.. nqmali i kato nqmat da si rejat glawite,a? patka

ChRiSTiaNo_07
09-03-2007, 14:51
Да не е кретен.
Вече почти няма такива

Аз се чудех що не ме харесват :smt005

deathproof
09-03-2007, 19:01
Дълга коса, леко брадясал вид, неглиже.С най- обикновена тениска ( да не е розова и без светещи надписи) и най- обикновени леко смъкнати панталони и кецове. Да е екстремен и да обича щурите неща, да е леко романтик, отнесен и мечтател. Да свири на китара или поне да слуша рок и метал. Да има момчешки чар, но да знам, че мога да разчитам на него. Това е перфектното момче 8)

naMy4Ho_KoTe
09-03-2007, 19:04
Като качества ме възбужда високия интелект. Ако проведа интелигентен разговор с момче, веднага се възбуждам. Сещам се когато с мъжа ми се запознахме и отидохме на кафе - 2 часа ми обясняваше различните видове тестостерон, различните химии и пр, а аз стоя и го гледам с влажен поглед... :roll:

Като външни черти - възбужда ме масивния гръден кош и прасците.КАЖИ МУ ДА НЕ ХОДИ НА ФИТНЕС И ДА ЗЕМА ХИМИИИ ЧЕ СА ВРЕДНИ!!! А САМО ДА ХОДИ НА ФИТНЕС :)

Ненапразно използва връзки и дава доста пари за тези химии. Беше ги взимал доста пъти преди, направи си пълна кръвна картина - абсолютно всичко му е наред, здрав като бик. Но той успява да си намери наистина качествена химия :)

П.П. Общата му култура не се ограничава до тема ”химия”. Когато ми заговори за психология просто млъквам и се наслаждавам подмокрена :-D Пак имах предвид влажния поглед де :-D

naMy4Ho_KoTe
09-03-2007, 19:07
Възбуждат ме неща, които може да са странни за днешното поколение метросексуални и момичета, харесващи такива...възбужда ме мъжествеността. Стремя се да съм независима, но обичам да усещам силата и мъжествеността на човека до мен. Възбуждат ме брадясали мъже с дълги коси /дългата коса е много мъжествена, поне за мен/...възбуждат ме мъжете, показващи сила /което не означава да се бият/. Възбужда ме в сексуално отношение да доминира /в повечето случаи/, да ме желае и да е спонтанен...

Мъжките аромати и на мен ми действат възбуждащо. Особено някои афтършейви :smt007



И аз съм така :oops: Даже преди имах фетиш към дългата коса - не можех да изпитам сексуално привличане към момче/мъж с къса коса или гола глава. Слава богу, само си мина :)

П.П. Мразя плочки на корема :smt012 Обичам малки шкембенца :-D

`Death`Whore``
09-03-2007, 19:14
Аз нямам фетиш, просто като цяло изглежда много яко...прави вида по-брутален :smt007

monityY
09-03-2007, 19:18
tqloto,na4in na obli4ane,pri4eska,nai4n na govorene,laskite i si4ko :::

lilit_666
09-03-2007, 20:24
Съразмерно тяло с дълги крака,развити гърди,гладка кожа,стегнат корем,големи длани,широки рамене,силни ръце с лек бицепс,очи,плътни устни и дълга коса и.......и......и......
Но в никакъв случай някой напомпан културист!!!

naMy4Ho_KoTe
09-03-2007, 20:28
nai4n na govorene :::

О, да, начина на говорене е много важен - да не е монотонен и бавен.. Като на бавноразвиващ.. :roll: Обичам експресивна, бърза, огнена реч - като моята :-D

lilit_666
09-03-2007, 20:35
За държание-да е збавен,да не се интересува от хорското мнение,защото има свое лично,от време на времеда пуска по някоя простотия за уют,да умее и оби4а да говори и насериозни теми.Психологията е необятна и мн ми харесват вещите по тая тема.Обичам когато не се съгласява със всяка моя дума и да спорим-иначе доскучава!Да е импулсивен и непредсказуем!
И МОМЧЕТА, ;-) В ПОГЛЕДА МУ Е ЦАКАТА!!!!

minava6t 4i4ko :)
09-03-2007, 20:47
Какво харесвате в тялото на мъжа?
Според предпочитанията си към някои части от тялото на партньора можете да узнаете какво да очаквате от отношенията си с него.
Стегнато дупе

Сексолозите са единодушни - мъжкото седалище привлича преди всичко онези жени които не желаят да имат сериозни отношения, не търсят постоянен партньор, а любовник за развлечение.

Задните части на избраника са олицетворение на мъжкото начало за онези жени, които се възбуждат от тях. Тези дами са импулсивни и неукротими в желанията си. Но не бива да се плашите от подобна оценка на сексолозите.

Ако мъжкото тяло ви привлича именно със задните си части, твърде възможно е да сте склонни към експерименти в леглото.

8-[ ей затова не искам да си ка4а дупИито на аватара,опасявам се дори само от мисълта за броя на неприли4ните съобщения в личната ми поща 8-[

naMy4Ho_KoTe
09-03-2007, 21:32
Какво харесвате в тялото на мъжа?
Според предпочитанията си към някои части от тялото на партньора можете да узнаете какво да очаквате от отношенията си с него.
Стегнато дупе

Сексолозите са единодушни - мъжкото седалище привлича преди всичко онези жени които не желаят да имат сериозни отношения, не търсят постоянен партньор, а любовник за развлечение.

Задните части на избраника са олицетворение на мъжкото начало за онези жени, които се възбуждат от тях. Тези дами са импулсивни и неукротими в желанията си. Но не бива да се плашите от подобна оценка на сексолозите.

Ако мъжкото тяло ви привлича именно със задните си части, твърде възможно е да сте склонни към експерименти в леглото.

8-[ ей затова не искам да си ка4а дупИито на аватара,опасявам се дори само от мисълта за броя на неприли4ните съобщения в личната ми поща 8-[


Сексуално чудовище такова :Р Аз не си падам по дупета, споко :-D

`Death`Whore``
09-03-2007, 21:42
Нен ме кефи много как ходи мъжът...едно такова властно...леко смешно всъщност...но в съчетание с коженото яке, кубинките, пуснатата коса и слънчевите очила...УУууу... :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :mrgreen:

devil_feel_f
09-03-2007, 22:30
Мен най-много ме кефят очите и усмивката,също така и фигурата,лицето,характера, о най-вече очите и усмивката. :-)