PDA

View Full Version : Първи път :)



eneа
09-02-2007, 22:41
Ами мисля си че утре ще го направя за пръв път и..съм малко притеснен..може да ми се смейте..но нямам никакъв опит в тази област и затова реших да попитам тук..а въпроса ми е за свършването...каде да свърша вътре ли вън ли... 100% ще го правим с презерватив но незнам точно при сваршването какво да направя какво да и кажа.. :smt011 :|

hahavteen
09-02-2007, 22:48
Мисля че би било разумно да свършиш навън защото като ти е за първи път може от притеснение да поставиш презерватива не както трябва и да се скъса а няма смисъл да си разваляш първия път с подобни изцепки :wink:

nohuty
09-02-2007, 22:56
Вътре? [-X

FelisDirus
09-02-2007, 23:00
вече имам усещането, че всеки един тийнейджър в България ни информира за първия си път.. свят ми се завива като видя подобно заглавие на тема

каааакто и да е

свършвай си вътре, тъпо е да го вадиш, ако си презерватив (само го боцни правилно и внимавай)
айде, успех :lol:

bloodranger
09-03-2007, 00:29
вече имам усещането, че всеки един тийнейджър в България ни информира за първия си път.. свят ми се завива като видя подобно заглавие на тема

каааакто и да е

свършвай си вътре, тъпо е да го вадиш, ако си презерватив (само го боцни правилно и внимавай)
айде, успех :lol:
po parvoto nema lo6o
po vtoroto malko sa tez det sa tolkoz nakadarni 4e da ne znaqt kak i kade O_O se slaga kondoma :smt017

morenita
09-03-2007, 00:34
Svarshvai si vutre kvoshte se pravish na defstven da go vadish :P Bz se nqma problemi da si svarshish vatre shtom polzvate kondom ,)

bloodranger
09-03-2007, 00:39
Svarshvai si vutre kvoshte se pravish na defstven da go vadish :P Bz se nqma problemi da si svarshish vatre shtom polzvate kondom ,)
ima ako e idiot i ostai vazduh v nakrainika \:D/

FelisDirus
09-03-2007, 00:41
вече имам усещането, че всеки един тийнейджър в България ни информира за първия си път.. свят ми се завива като видя подобно заглавие на тема

каааакто и да е

свършвай си вътре, тъпо е да го вадиш, ако си презерватив (само го боцни правилно и внимавай)
айде, успех :lol:
po parvoto nema lo6o
po vtoroto malko sa tez det sa tolkoz nakadarni 4e da ne znaqt kak i kade O_O se slaga kondoma :smt017


идеята е да не се изхлузи

bloodranger
09-03-2007, 00:52
вече имам усещането, че всеки един тийнейджър в България ни информира за първия си път.. свят ми се завива като видя подобно заглавие на тема

каааакто и да е

свършвай си вътре, тъпо е да го вадиш, ако си презерватив (само го боцни правилно и внимавай)
айде, успех :lol:
po parvoto nema lo6o
po vtoroto malko sa tez det sa tolkoz nakadarni 4e da ne znaqt kak i kade O_O se slaga kondoma :smt017


идеята е да не се изхлузи
ideqta e da ne se spuka O_o

morenita
09-03-2007, 01:02
Svarshvai si vutre kvoshte se pravish na defstven da go vadish :P Bz se nqma problemi da si svarshish vatre shtom polzvate kondom ,)
ima ako e idiot i ostai vazduh v nakrainika \:D/

Kato e takuv idiot kudee trugnal sex da mi pravi

bloodranger
09-03-2007, 01:05
Svarshvai si vutre kvoshte se pravish na defstven da go vadish :P Bz se nqma problemi da si svarshish vatre shtom polzvate kondom ,)
ima ako e idiot i ostai vazduh v nakrainika \:D/

Kato e takuv idiot kudee trugnal sex da mi pravi
e kak kade za rodilnoto \:D/

morenita
09-03-2007, 01:24
hahahahaha da mu misli priqtelkata mu :P

nohuty
09-03-2007, 01:25
hahahahaha da mu misli priqtelkata mu :P
Майка му да му мисли че колко ли ще я
споменават горката жена ако
спука презерватива :::

krem4et0
09-03-2007, 06:28
Вади го преди да свършиш. Презервативът може да се спука точно тогава или да има дефект. Не си прави експерименти още в началото. Увери се 10-тина пъти, че след акта е здрав и тогава действай вътре. Но за първи път недей!

marina star
09-03-2007, 08:14
Вади го преди да свършиш. Презервативът може да се спука точно тогава или да има дефект. Не си прави експерименти още в началото. Увери се 10-тина пъти, че след акта е здрав и тогава действай вътре. Но за първи път недей!


=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

naMy4Ho_KoTe
09-03-2007, 08:14
вече имам усещането, че всеки един тийнейджър в България ни информира за първия си път.. свят ми се завива като видя подобно заглавие на тема



То да беше тъй.. Всъщност си има точен поведенчески модел -

1. Пуска тема ”Еди колко си ми е оная ралта, малка ли е”
2. След това пуска тема ”Ще правя секс”
3. Следва темата ”Дали е станал гафа”

.... No comment!