PDA

View Full Version : Липсват ми приятелките!!



gazarkata16
09-02-2007, 22:50
Незнам как да започна на 16 години съм от 4 години бях с едни и същи приятелки (бяхме 4) и сичко си беше супер ... е правехме доста глупости...но станахме 8-ми клас и сичко се прееба...2 от приятелките ми се записаха в едно и също училище и от там те двете откачиха секи ден ходеха пияни на даксало и кво ли не и аз покраи тях.. почнах ... секи ден ни беше яко аз си ходех чат пат на даскало ама те отидат и само се мотаха из даскалото и аз с тях са весело ни беше момчета.... по цял ден кафета ... дискотеки .. беше мн яко и така тях ги изклиючиха и втория срок те се преместиха...ам сичко си продължи де праехме секи ден лудница...гаджета купони и сичко но те прекаляваха и след тфа едно от момичетата спря да бъде с нас тръгна по по лоши пътища..
и останахме 3 едното момиче беше по голямо и беше по сериозно а аз и другото момиче правехме лудница навсякъде аз на дискотека трезва и не друсана не ходех... и тфа всяки петък и събота... и беше хубаво..но се се карах с наще... и така станахме 9 клас и тфа момиче пак отиде в друго училище и там същото само че още не са я изключили и както и да е .. тя тръгна с едно момче сериозно уж само че аз и тя мн се обичахме де да знам се се целувахме (говора как трябва) натискахме се и тои нямаше нищо против а аз все с различни момчета секи месец.. и не ми пукаше а тя почна сериозно...да е с тфа момче...а тои се беше с нас и само се карахме...и един ден се бяхме напили ама много това някъде сега маи месец когато бяха баловете... и аз кво прих кво не прих се бях направила на свиня... :( и се прибирам в нас и маика ми почна ми се кара и ми каза повече да не излизам с това моми4е ... а на мен тя ми липсваше много...и аз нямаше с кои да излизам.. не ми беше яко с гаджето и го зарязах.. и поне даскалото ме разнообразяваше.. но почна ваканцията почнах да излизам с едно друго момиче ама не ми беше същото и един ден имаше купон и аз викам наще ги няма аре поне пак да съм със старите приятели и сичко беше яко както преди ама аз спах в това момиче там и гаджето и кво правихме ..непраихме прихме 3-ка :( и след това нищо на мен ми беше гадно... и сега тя е откачила тотално те скъсаха.. и тя секи ден е пияна не говора бира да пие или нещо такова ... тя секи ден с ракия по едно шише като няма пие .. спирт аз просто незнам..няма как да и помогна.. и мина доста време ...и са тя ми се обажда понякога но не е същото липсва ми много.. но нищо немога да направа аз се промених станах по добър човек..но неискам тя да потъва... какво да права???

nofi
09-02-2007, 22:59
За пръв път чувам подобна история! Честно!

LoVe_RuSlAn
09-02-2007, 23:02
vie vsi4kite ste ludi.. nqkfi kukuvci \:D/

gazarkata16
09-02-2007, 23:03
ем незнам може само че на мен ми е гадно като гледам как се проваля...миналта неделя имаше рожден ден и аз естествено не бях там.. а с нея се познаваме от повече от 10 години... и са ми е гадно ... за нея... ;(

Polinkaaaaa
09-02-2007, 23:07
И аз съм правила щуротии с моите приятелки ама чак пак толкова...Затанеш ли веднъж мн трудно меожеш да изплуваш....

AFT
09-02-2007, 23:10
А не ти ли липсва черният дроб? :lol:

gazarkata16
09-02-2007, 23:13
axhxahha mi vse o6te ne ...a na neq sigurno Da.. tq e stanal ujasna edin den az i kazah si4ko tfa be6e sa skoro predi 1 2 sedmici i vikam glei kfa si kurva stana seki den si piqna nekfi takifa i biv6iq i i toi be6e s mene i tq posle mi kazah 4e 6tqla se samoubiva.. nekfi takifa tq pred mene venite si e rqzala tfa momi4e e ludo.... Em ok tfa 4e nqma ba6ta ne i dava pravoto da si pravi kvoto si iska... prosto neznam maika mi vuob6te ne mi dava da izlizam s neq ... a az iskam da i pomogna i moga... ama kak da go obqsnq ponqkoga mi pisva ot tfa momi4e i se karame...ama mnogo q obi4am super mn..

Колко сте зле...
09-02-2007, 23:39
Красноречив пример за пълна, необратима, жестока деградация във всички възможни аспекти, които може да съществуват .. На 14-15 сте едни пълни пикли, които очевидно не знаят защо са живи и не оценяват факта, че имат дом и семейства... Алкохол на тази възраст е с ясни ефекти в бъдещето, а толкова алкохол, колкото твърдиш, че пие прословутата ти приятелка, а съм сигурна, че и ти "светата вода" е пълно самоубийство. Наркотиците са ми твърде тривиални вече, за да ги коментирам. Да не говорим колко красива картинка е надрусано и пияно момиче - кръгла 0, метил, парцал. Добавяйки вагините ви, които сигурно са вече с диаметър десетина сантиметра от грозно, селско и примитивно чукане, дори на секс и любов .. не ви знам смисъла в живота честно. Реже си вените - мда, тва е най-лесния изхооод. Да се предадеш пред трудностите. Да ама ако избушилите ви мозъчета се замислят малко човек е жив, за да се бори с проблемите и да се учи от грешките си ... whatever. А това, че си напълно неграмотна е съвсем различен въпрос. Съвет ли? Съжаление ли търсиш? Или оправия, решение на проблемчетата ... каквото човек сам си направи и Господ не може да му го направи пикл0 .

nofi
09-02-2007, 23:48
Красноречив пример за пълна, необратима, жестока деградация във всички възможни аспекти, които може да съществуват .. На 14-15 сте едни пълни пикли, които очевидно не знаят защо са живи и не оценяват факта, че имат дом и семейства... Алкохол на тази възраст е с ясни ефекти в бъдещето, а толкова алкохол, колкото твърдиш, че пие прословутата ти приятелка, а съм сигурна, че и ти "светата вода" е пълно самоубийство. Наркотиците са ми твърде тривиални вече, за да ги коментирам. Да не говорим колко красива картинка е надрусано и пияно момиче - кръгла 0, метил, парцал. Добавяйки вагините ви, които сигурно са вече с диаметър десетина сантиметра от грозно, селско и примитивно чукане, дори на секс и любов .. не ви знам смисъла в живота честно. Реже си вените - мда, тва е най-лесния изхооод. Да се предадеш пред трудностите. Да ама ако избушилите ви мозъчета се замислят малко човек е жив, за да се бори с проблемите и да се учи от грешките си ... whatever. А това, че си напълно неграмотна е съвсем различен въпрос. Съвет ли? Съжаление ли търсиш? Или оправия, решение на проблемчетата ... каквото човек сам си направи и Господ не може да му го направи пикл0 .
Не можеше да бъде казано по по-добър начин! =D>

gazarkata16
09-02-2007, 23:54
ah az ako iskah da me obijdate 6teh vi kaja :D :D em ne ne sum takafa az ve4e po4ti ne piq samo 4at pat i tfa nqma ni6to ob6to sus sexa...slu4va se de :D :D ama ne 4ak tolko mnnnnnn kak kaza...

StayClose
09-03-2007, 05:11
вие ли сте били това .... 8-[

sladko_dete
09-03-2007, 07:49
Апф!!! На къде върви света...!!! Казваш,че си се променила- едва ли... човек трудно изплува от дъното( а ти определено си била там...)Евала на майка ти, която не ти позволява да се виждаш с това момиче, от което нищо хубаво не можеш да видиш, само че се чудя къде е била още когато си западала...

rashito0o
09-03-2007, 08:23
А не ти ли липсва черният дроб? :lol: :lol:

Barbi_bad
09-03-2007, 08:27
Не вярвам на тая история!

MoHuTo
09-03-2007, 08:29
Амии честно казано, по неграмотно писане и ужасна история н бях чела...бахти пропадналите хора.. [-X

LizZz
09-03-2007, 08:34
Красноречив пример за пълна, необратима, жестока деградация във всички възможни аспекти, които може да съществуват .. На 14-15 сте едни пълни пикли, които очевидно не знаят защо са живи и не оценяват факта, че имат дом и семейства... Алкохол на тази възраст е с ясни ефекти в бъдещето, а толкова алкохол, колкото твърдиш, че пие прословутата ти приятелка, а съм сигурна, че и ти "светата вода" е пълно самоубийство. Наркотиците са ми твърде тривиални вече, за да ги коментирам. Да не говорим колко красива картинка е надрусано и пияно момиче - кръгла 0, метил, парцал. Добавяйки вагините ви, които сигурно са вече с диаметър десетина сантиметра от грозно, селско и примитивно чукане, дори на секс и любов .. не ви знам смисъла в живота честно. Реже си вените - мда, тва е най-лесния изхооод. Да се предадеш пред трудностите. Да ама ако избушилите ви мозъчета се замислят малко човек е жив, за да се бори с проблемите и да се учи от грешките си ... whatever. А това, че си напълно неграмотна е съвсем различен въпрос. Съвет ли? Съжаление ли търсиш? Или оправия, решение на проблемчетата ... каквото човек сам си направи и Господ не може да му го направи пикл0 .
Не можеше да бъде казано по по-добър начин! =D>
Да.

Octofunk
09-03-2007, 08:51
И аз не вярвам на тази история, но ако все пак е истина, то много жалко...
Госта добре го каза.

gazarkata16
09-03-2007, 13:32
emi istoriqta e vqrna pi6a negramotno 6ot mi e trudno da pi6a na bg..
Jalko e tfa no az ne sum su6tiq 4ovek ..ot dosta vreme...tova sa 4 meseca emi maika mi po cql den se zanimava6e sus firmata .. a ba6ta mi vse patuva po rabota...i po4ti vinagi sme si sami az i brat mi.. moje bi zaradi tova.. bqz kontrol ..bqh... i si praveh kavkoto si iskam...
E VIJTE TOVA!!

[15:34:23] *MeGiTyY* каза: eti nali kaza 4e nqma da pie6 pove4e
[15:34:25] ETI {P} каза: xaxax
[15:34:27] ETI {P} каза: da be mn qsn
[15:34:33] *MeGiTyY* каза: vijdam..
[15:34:40] ETI {P} каза: ama dneska bratov4ed ima rd
[15:34:46] *MeGiTyY* каза: ah
[15:34:51] ETI {P} каза: aaa i za na beti svadbata
[15:34:52] *MeGiTyY* каза: e to seki den moje si nameri6 praznik
[15:34:58] ETI {P} каза: e to se namira
[15:35:00] *MeGiTyY* каза: vie ste ve4e piqni..
[15:35:06] *MeGiTyY* каза: :|
[15:38:04] ETI {P} каза: neeeeee
[15:38:05] ETI {P} каза: drugo po hubavo znae6 :D :D

Tq produljava....az ni6o nemoga da napravva.. no me boli i to mnogo ..kato q gledam kakvo pravi...Tolko mn go ob4am tfa momi4e... a tq si sasipva jivota

Iv4eTy
09-03-2007, 14:57
На приятелката ти според мен и трябва лекарска помощ.... щото като стигнеш дъното мн трудно се излиза.... неразбирам защо си мислите, че това което сте правили е голям героизъм... всеки се е напивал няма спор за това, но вие напрао .... деградация отвсякаде... ](*,)

gazarkata16
09-03-2007, 15:14
em az ne sum kazala 4e e bilo tfa golqm geriozum .. be6e qko zle na po 14 15 godini...da ne iztreznqva6...em lekar i trqbva..sigurno neznam...

Iv4eTy
09-03-2007, 15:19
em az ne sum kazala 4e e bilo tfa golqm geriozum .. be6e qko zle na po 14 15 godini...da ne iztreznqva6...em lekar i trqbva..sigurno neznam...

Еми трябва и, обаче щом родителите не са се заинтересували и не са направили нищо... ти едва ли ще успееш.

ninsy
09-03-2007, 15:28
пропаднала работа,..

gazarkata16
09-03-2007, 15:31
:( :smt012 dedaznam tq vse si misli 4e e nai zle ot vsi4ki ba6ta i po4ina kogato bqhme o6te deca... maika i se e poburkala ot neq i ot brat i... dokolkoto znam e bolna mn...i nqkfa operaciq 6te i pravat...ne6to nemoje da govori..sega ili ne6to takova ... :smt012

tedi_sunny
09-03-2007, 16:21
На приятелката ти според мен и трябва лекарска помощ.... щото като стигнеш дъното мн трудно се излиза.... неразбирам защо си мислите, че това което сте правили е голям героизъм... всеки се е напивал няма спор за това, но вие напрао .... деградация отвсякаде... ](*,)

Дамм.....ми приятелката ти родители няма ли?Те какво гледат?Как се грижат за нея?

valentinaaaa
09-03-2007, 16:49
Abe mn si zle 4estno kazano,ama kato stigne6 danoto ili ostava6 tam ili se izdiga6 pojelavam ti da e vtoroto za6toto i tvoito i polojenieto na priqtelkata ti ne e cvetno.

DivoTo_KoTe
09-03-2007, 21:33
Красноречив пример за пълна, необратима, жестока деградация във всички възможни аспекти, които може да съществуват .. На 14-15 сте едни пълни пикли, които очевидно не знаят защо са живи и не оценяват факта, че имат дом и семейства... Алкохол на тази възраст е с ясни ефекти в бъдещето, а толкова алкохол, колкото твърдиш, че пие прословутата ти приятелка, а съм сигурна, че и ти "светата вода" е пълно самоубийство. Наркотиците са ми твърде тривиални вече, за да ги коментирам. Да не говорим колко красива картинка е надрусано и пияно момиче - кръгла 0, метил, парцал. Добавяйки вагините ви, които сигурно са вече с диаметър десетина сантиметра от грозно, селско и примитивно чукане, дори на секс и любов .. не ви знам смисъла в живота честно. Реже си вените - мда, тва е най-лесния изхооод. Да се предадеш пред трудностите. Да ама ако избушилите ви мозъчета се замислят малко човек е жив, за да се бори с проблемите и да се учи от грешките си ... whatever. А това, че си напълно неграмотна е съвсем различен въпрос. Съвет ли? Съжаление ли търсиш? Или оправия, решение на проблемчетата ... каквото човек сам си направи и Господ не може да му го направи пикл0 .


+1 само един съвет гледай от многото помощ за твойта приятелка да не затънеш още повече,че тогава и майка ти няма да ти помогне....Пък и майка ти е права тя най-добре знае какво е добро за теб вземи я послушай малко няма да ти навреди спокойно.Гледай филмчето thirteen и ако решиш да пиеш тогава ми кажи!!

gazarkata16
09-03-2007, 22:16
em slu4i se edin put...az vikam da izlezna s tfa momi4e 6ot na6te sa lqtoto bqha v kipur na po4ivka i za 1 sedmica.. i az bqh taq sedmica vse s tova momi4e..6ot tq mi kaza 4e se e promenila..i togava taka se razmazahme ...4e nqma na kude i az spah v tqh govorihme si bqhme mnogo hora de...i sutrinta kato se sabudih v tqh i gledam sumati hora e taka okolo men i si kazah kvo po dqvolite prava tuka..i si trugnah i ot togava ne sme se vijdali pi6em si po skype ama tq se e piqna kato pi6e... tq jivee v susedniq blok na 1 min e ot nas..i gi gledam seki den si4ki e taka uj stari priqteli kum teh kak otivat...Gledala sum go toq film odavna i dori se kefehme 4e teq sa takifa pf....az ne sum 4ak tolko zle.... kolkoto teq v filma no moita priqtelka opredeleno e ... tolko zle.. i prosto neznam kakvo da prava v srqda si idva drugoto momi4e tq mi e su6to mnmnmn dobra priqtelka i tq ne e bila kato nas.. nikoga tq se ni paze6e..i sega kato si doide 6ot rabote6e na moreto ... i kato razbere si4ko kakvo e stanalo neznam.. si4ko se promeni samo za 1 lqto.. :( :( i ve4e neznam sviknala sum s tezi hora i nezma kakvo da prava

DivoTo_KoTe
09-03-2007, 22:33
нз...според мен се опитай да си намериш нови приятели с който да ти е добре и да не вършите глупости.Пък за приятелката ти нз,щом така си е избрала живота никой не може да го промени пак макар и ти,има си родители който да им помагат :) успех от сега нататък какво ще избереш за живота си за бъдещето си е в твой ръце :)

Vikitooo
09-03-2007, 23:27
Друсала се, ебала се, пияна била всеки ден... е па накрая вземи се гръмни ](*,)

gazarkata16
09-03-2007, 23:43
e 6to ?? axxa tfa si e predi bilo

Lolla
09-04-2007, 00:09
Първо...не ми звучи мн реалистично, но нека се съсредоточим върху втория вариант...че е истина. Когато бях 8 клас и с най-добрите ми приятелки вече не бяхме в едно даскало, една от тях тръгна по същия път....Всеки ден ми обясняваше в подробности как е пила, къде е пила, с кой е пила....А на мен ми се струваше толкова грозно, ама си мълчах :( Девети клас наистина шяха да я изключат.... Започна да пущи трева и нз си още кво, и аз започнах да се притеснявам. намеквах й че тва е тъпо. И тя като теб, всеки петък и събота в double vision.....Тъпа работа :smt012 Смени мн компании, приятелки, но когато беше мъртво пияна някъде познайте кой я прибираше....Най-близката й приятелка от новото даскало я заряза и тя при кой мислите дойде...при мен....Мисълта ми е че наистина хората излизат от правия път понякога, но жалкото е ако не го осъзнават. След няколко години ще осъзнаеш че не е мн голяма гордост да се напиваш ( особенно ако си момиче) Но дали тогава няма да е прекалено късно??/

gazarkata16
09-04-2007, 00:43
Lolla
Si4ko tfa e istina glupavo e no e fakt...I znam to4no za kakvo govori6 az ne sum su6tiq 4ovek ot ..promenih se MNogo.. lipsvat mi priqtelkite adski mnogo ni6to ne e su6toto govora kogato ne praehme gluposti si bqhme prosto edni mn dobri priqtelki.. govorehme si si4ko be6e mn hubavo ne6tata se promeniha...korenno...ot togava Az ne se gordeq s tova kakuf 4ovek bqh predi v nikakuf slu4aq...i ne za6titavam tova koeto bqh a tova koeto sum...i to e mnogo po dobre ot predi...I neznam..mojebi trqbva da spra da mislq za tova momi4e prosto..si4ko svur6i...no me boli za6toto q obi4am naistina...a q vijdam kak propada ..