PDA

View Full Version : селф-мейд пиърс



RAWRRR
09-02-2007, 22:51
Изобщо целта ми не е да спестя 20 лева от пробиването,но искам сама да се пробия.
Братовчедка ми така си проби езика.
Аз искам да си пробия в ляво на долната устна и да си сложа халка.
Някой с опит да ми даде препоръки?

Devilka
09-02-2007, 23:14
Ти добре ли си?Как ще се дупчиш сама?Знаеш ли какви инфекции ще си докараш?И за тяхното лекуване ще дадеш много повече от 20 лева.Стига глупости,ако искаш пиерсинг -отиди при специалисти!

Polinkaaaaa
09-02-2007, 23:15
Пробих си ухото сама беше готино но небих посмяла да си пробия езика или устната сама.....Та как го направих взех една игла стерeлизирах я със запалка взех няколко ледчета държах си ги известно време на ухото и след това с иглата се пробих,заболя ме малко защото беше на хрощияла....Ако искаш сама да си пробииеш усната мисля че няма да те боли там...Успех !

^Sam90^
09-02-2007, 23:16
Съвет от неопитен: НЕ ГО ПРАВИ! :wink:

RAWRRR
09-02-2007, 23:20
Ти добре ли си?Как ще се дупчиш сам?Знаеш ли какви инфекции ще си докараш?И за тяхното лекуване ще дадеш много повече от 20 лева.Стига глупости,ако искаш пиерсинг -отиди при специалисти!
Ахахах
очаквах коментари като твоя
както казах не ме интересува колко пари ще дам за този пиърс.
просто искам сама да се продупча..да кажем от любопитство.
В момента чета какви неща трябва да избягвам за да не стане инфекция..

FelisDirus
09-02-2007, 23:35
и аз съм експериментатор, дупчила съм си ухото сама (неведнъж), но не смятам, че е удачно да пробваш с други части от тялото

може да последва евентуално осакатяване, което сякаш не си е оферта :lol:

BlueAvalanche
09-03-2007, 05:59
Пробии се сама. Ще пробиеш и някой нерв, а това е жестока и непоносима болка, ще умреш от самата болка
И аз ушите сам си ги пробивам, но в ушите няма разни нервни тъкани и такива щуротии. Иди си при специалист и за 30 лева ще знаеш, че няма да има странични ефекти и други лоши работи

SunnyG
09-03-2007, 06:49
Пробии се сама. Ще пробиеш и някой нерв, а това е жестока и непоносима болка, ще умреш от самата болка
И аз ушите сам си ги пробивам, но в ушите няма разни нервни тъкани и такива щуротии. Иди си при специалист и за 30 лева ще знаеш, че няма да има странични ефекти и други лоши работи

Не е вярно,че не е опасно да си пробиваш сам ушите [-X Аз също го правя,но погледнете това и колко опасно може да бъде..
http://www.578.ru/pregnancy_press/com/img/21_009_2.gif

quench
09-03-2007, 07:12
не можеш ли да намериш познат, който да го направи вместо теб?

AliceSw
09-03-2007, 07:17
трябва ти стерилен абокат от аптеката, не трябва да го гориш или друга глупост, просто нов абокат, после слагаш ледчета или прскаш с дезодорант, за да изтръпне мястото и дупчиш смело

RAWRRR
09-03-2007, 11:56
не можеш ли да намериш познат, който да го направи вместо теб?
да дам някой друг да твори върху мен,неееее :twisted:

`Death`Whore``
09-03-2007, 12:51
НЕ СИ ДУПЧИ ЛИЦЕТО САМА! КАК МОЖЕШ ДА СИ ТОЛКОВА МАЛОУМНА ДА ГО ПОМИСЛИШ ДОРИ! На всичкото отгоре 100% ще бъде адски криво и ще преебеш нещо.

Разпитай приятели и познати - все ще имат някой познат, който за 1 шише ракия или дори за кефа ще те продупчи.

VerryBerry
09-03-2007, 13:01
absolutno saglasna s 'Death Whore'

09-05-2007, 20:43
попринцип и аз искам да си продупча езика ... при условие че наще не ми дават ... една приятлка ми каза че би ме продупчила,но тя не е дупчила езика на никой... много е опасно да си дупчиш сам/а защото на езика има точки които ако ги оцелиш повече никога няма да осещаш никакви вкусове ... кадето и да се продупчиш има опасност да се получи инфекция и с най малката грешка

HopeLesss
09-05-2007, 22:58
Не разбрахте ли, че не й е за парите?!?

И все пак аз също не бих се дупчила сама. Ако толкова искаш да експериментираш, хващай някоя плюшена играчка и действай смело :lol:

...BlAcK_OrChId...
09-06-2007, 07:48
Добре де,като не ти е за парите,за кво ти е?За тръпката?Ебаси тръпката ще е,ако си направиш няква инфекция.Много гот,нали!? :smt011

09-06-2007, 08:08
Пробих си ухото сама беше готино но небих посмяла да си пробия езика или устната сама.....Та как го направих взех една игла стерeлизирах я със запалка взех няколко ледчета държах си ги известно време на ухото и след това с иглата се пробих,заболя ме малко защото беше на хрощияла....Ако искаш сама да си пробииеш усната мисля че няма да те боли там...Успех !

боли си и там...