PDA

View Full Version : Остават белези, без никаква причина



LoveHim
09-02-2007, 23:24
Имам много пъпки по челото и брадичката. Не ги чопля и бутам, мия си лицето и го почиствам редовно и те отново стават на белези. Ходих на дерматолог и ми преписа някакви антибиотици и нещо за мазане и пак не се махат и сега вече се чудя какво да правя. Белезите които остават са ужасни. Някой имал ли е такъв проблем (дано не съм само аз). Помощ!!!

namina
09-03-2007, 08:28
Имам много пъпки по челото и брадичката. Не ги чопля и бутам, мия си лицето и го почиствам редовно и те отново стават на белези. Ходих на дерматолог и ми преписа някакви антибиотици и нещо за мазане и пак не се махат и сега вече се чудя какво да правя. Белезите които остават са ужасни. Някой имал ли е такъв проблем (дано не съм само аз). Помощ!!!




ми ходи на хомеопат аз ще ти препоръчам.......аз така преди малко повече от година имах някоклко години екзема на гърба една голяма червена и постоянно се възпаляваше и сърбеше ,но от периодично ходене на хомеопат вече нямам и помен от нея. :-) и наистина действа.ако искаш ми пиши ЛС ще ти дам кординатите на 2ма хомеопати. :-)

LoveHim
09-03-2007, 11:38
Ами къде се намира, в кой град? и каква е цената средно. Аз съм доста далеч от София или пък от Варна...