PDA

View Full Version : Островът на изкушението



^Sam90^
09-03-2007, 11:16
Островът на изкушението
http://ostrov.ntv.bg/img/islandPhoto1.jpg

Форматът
Най-луксозното риалити шоу „Островът на изкушението” е световен формат, в който 4 двойки, избрани чрез кастинг, отиват на екзотичен остров, за да проверят има ли бъдеще тяхната връзка. Шоуто има локални издания в 16 държави – САЩ, Австралия, Франция, Белгия, Норвегия, Италия, Германия, Унгария, Бразилия, Мексико, Сингапур, Китай, Великобритания, Холандия, Швеция и Дания. До момента във всички тези държави са излъчени около 30 сезона на риалити формата.

България
„Островът на изкушението” ще изпрати на екзотичен остров 4 двойки, които имат сериозна интимна връзка помежду си, но нямат сключен граждански брак и деца. Те ще имат уникалната възможност за незабравима почивка при VIP условия на живот, без да бъдат подлагани на никакви физически изпитания. След като пристигнат на острова, двойките ще се разделят за известно време. Престоят им ще бъде подсигурен изцяло в стила „ваканция на частен остров”.
Островът, на който ще тече първия български сезон на шоуто хармонира напълно с концепцията на предаването – да е отдалечен на десетки хиляди километра от България, дори от Европа, окъпан от синьозелени води и непестелив разкош.
С всички тези условия на живот ще разполагат и необвързаните жени и мъже, които ще живеят заедно с двойките на „Островът на Изкушението”.
Двойките, както и „сингълите” ще бъдат избрани чрез кастинг. Записването за участие в „Островът на Изкушението” стартира на 11 юни и ще продължи до полунощ на 29 юни.

Наградата
В „Островът на изкушението” няма победител. Голямата награда за участниците в него е както самата почивка, достъпна за малцина в целия свят, така и увереността в силата на техните чувства.
„Островът на изкушението” ще предложи на всеки, който има или няма колебания по отношение на своя партньор възможността за ултимативен тест на връзката с него в условия на живот, които надминават и най-смелите очаквания за лукс и разточителство.
„Островът на изкушението” е пищна ваканция само за отбрани, свръх-скъпи условия на живот и неповторима екзотика.
Шоуто ще разглежда кандидатури за участие на двойки в свободно съжителство, които нямат деца и които все още не са взели най-сериозното решение – да обвържат връзката си с граждански брак, както и на необвързани в момента атрактивни жени и мъже.

http://ostrov.ntv.bg/img/islandPhoto4.jpghttp://ostrov.ntv.bg/img/islandPhoto3.jpghttp://ostrov.ntv.bg/img/islandPhoto5.jpg

Официален сайт: http://ostrov.ntv.bg/

Е... какво мислите за предстоящото риалити шоу по НОВА? Ще го гледате ли?

KiFy
09-03-2007, 11:18
Може и да погледам... сигурно ще е интересно, все пак е нещо ново.. :roll:

Shadow_Walker
09-03-2007, 11:22
плаж, море, лукс ^^ - яко, обаче сигурно ще е поредната боза като ББ ... :-#

^Sam90^
09-03-2007, 11:25
Така е ... ББ3 беше просто върха - от къде ги бяха събрали, не знам.
Надявам се това да е по-стойностно и да си свършат раобтата, както трябва

koalka
09-03-2007, 11:42
Може би ще е интересно, но пак няма да го гледам, както и другите.Предпочитам компа в това време. :wink:

quench
09-03-2007, 11:44
Сам90, ти ще издържиш ли? :twisted:
8)

09-03-2007, 12:22
a koga 6e po4va nqkoi znae li

lilit_666
09-03-2007, 12:26
Ми сигурно ще позяпам,ако има готини участници :-D
От кога започват да го излъчват? :roll:

Blab
09-03-2007, 16:09
Като цяло формата ми се вижда леко глупав, но явно се харесва.
Дано го направят добре, защото са хвърлили яко пари.
*Макар че БТВ съсипаха любимия ми "Сървайвър" все още тая добри чувства към Нова...

^Sam90^
09-03-2007, 17:21
Ооо... нямаш си представа какво мога да издържа! :::

rusalkata_
09-03-2007, 18:49
мисля да го гледам заедно със Сървайвър,въпреки че се обзалагам че ще сложат и двете риалита по едно и също време заради конкуренцията. :wink:

DjBaloon
09-03-2007, 19:01
Като цяло формата ми се вижда леко глупав, но явно се харесва.
Дано го направят добре, защото са хвърлили яко пари.
*Макар че БТВ съсипаха любимия ми "Сървайвър" все още тая добри чувства към Нова...
Taka e Bg Survavior e ebati pomiqta... naprao .. mnogo sasipano
A sled posledniq put kogato gledah tupiq Big Brother.. poeche nishto nqma da gledam ot tqh

Shadow_Walker
09-03-2007, 19:03
мисля да го гледам заедно със Сървайвър,въпреки че се обзалагам че ще сложат и двете риалита по едно и също време заради конкуренцията. :wink: а по-добре да ги сложат по различно време за да могат да имат оптимално количество зрители... =]
е, и аз ще си гледам сървайвър, а на това може да погледна някоя серия :)
п.п. не разбирам какво му имаше на бг сървайвъра, но все пак не е тук мястото да споря относно него :roll:

^Sam90^
09-03-2007, 19:04
Аз на първия Сървайвър гледах май 2 епизода :-D
А скоро няма ли да има ББ4? :-D

Blab
09-03-2007, 19:22
А скоро няма ли да има ББ4? :-D
дано не :::
А относно Сървайвър(тука темата малко на реалити я обръщаме) - аз съм фенка на американското издание.Камен Во :smt005 не може да се мери с Джак, а Слави развали самата идея на предаването...кака така ги "намираха" тея царевици и прочие наляво-надясно... :-#

DjBaloon
09-03-2007, 19:26
А скоро няма ли да има ББ4? :-D
дано не :::
А относно Сървайвър(тука темата малко на реалити я обръщаме) - аз съм фенка на американското издание.Камен Во :smt005 не може да се мери с Джак, а Слави развали самата идея на предаването...кака така ги "намираха" тея царевици и прочие наляво-надясно... :-#
Zad koeto i predavane da zastane Slavi i kato se poqvi i drupne nekoq 5 minutna bezsmislena i tupa rech i naprao go namrazvam samoto predavane :-D
Ne znam shte vidq noviq survavior dano bude qk
Vprochem i mene mnogo me radva Survavior America.. dosta interesen e :wink: Posledno bqh hvanal nqkakuf mai nai-dobrite ot starite sezoni se bqha vurnali i se boreha pak za parite i kvi skandali beha :-D

Reed
09-03-2007, 19:37
Сървайвър не ми е интересно,за това сигурно ще го гледам това.

Blab
09-03-2007, 19:39
Zad koeto i predavane da zastane Slavi i kato se poqvi i drupne nekoq 5 minutna bezsmislena i tupa rech i naprao go namrazvam samoto predavane :-D
Ne znam shte vidq noviq survavior dano bude qk
Vprochem i mene mnogo me radva Survavior America.. dosta interesen e :wink: Posledno bqh hvanal nqkakuf mai nai-dobrite ot starite sezoni se bqha vurnali i se boreha pak za parite i kvi skandali beha :-D
За втория "Сървайвър" хубаво са се усетили да викнат Карамазов да им вдигне рейтинга, аз бих го гледала само заради него:))(като си спомня началните епизоди на "Без багаж" ...оу...(:...)