PDA

View Full Version : Прекалено много се потя по време на секс



pussy_lady
09-03-2007, 11:38
Скъпи приятели,
Аз съм Роси от Благоевград и искам да ви споделя проблема си.С приятеля ми правим секс от около две години и всичко върви прекрасно.Имам само един проблем-потя се прекалено много по време на секс,а като на всеки човек потта ми доста мирише.Приятелят ми доста пъти ми го е намеквал и аз се чувствам много лошо от това.Опитвала съм много методи да го предодвратя но е невъзможно.Потя се като "прасенце". ](*,) .А това става когато го правим спокоино.Представете си какво е когато се разгорещтим повечко за това и рядко го правим .. миризмата е непоносима #-o :-&
Ще се радвам ако дадете мнения и съвети по въпроса..Благодаря предварително.

AnTiBuLLsHiTs
09-03-2007, 11:41
Ми вземи един ароматизатор и пръскай като усетиш,че мирише.То потеното си е нормално..мисля,че няма хапчета против това.Тъй,че кажи на приятеля ти да свиква. ;-)

bebito0o
09-03-2007, 11:41
мммм лошо ами правете го под душа тогава може да се избегне \:D/

rihannka
09-03-2007, 11:47
mi polzvai rexona ili neshto takova..pone na men mn mi pomaga..potq se no ne mirisha na gadno a na rexona...takache kupi se neshto takova moje i da pomogne

ThePainIsReaL
09-03-2007, 11:58
Всеки се поти по време на секс. Нормално е. Но не е нормално да мирише.. не казвам нищо за личната ти хигиена, но щом не е само миризма, ами направо воня.. може би трябва да почнеш да се къпеш по-често .. 1-2 пъти на ден лятото особено, да използваш антиперспирант. Препоръчвам ти този на Адидас.. (:

1337 user
09-03-2007, 12:05
Скъпи приятели,
Аз съм Роси от Благоевград и искам да ви споделя проблема си.С приятеля ми правим секс от около две години и всичко върви прекрасно.Имам само един проблем-потя се прекалено много по време на секс,а като на всеки човек потта ми доста мирише.Приятелят ми доста пъти ми го е намеквал и аз се чувствам много лошо от това.Опитвала съм много методи да го предодвратя но е невъзможно.Потя се като "прасенце". ](*,) .А това става когато го правим спокоино.Представете си какво е когато се разгорещтим повечко за това и рядко го правим .. миризмата е непоносима #-o :-&
Ще се радвам ако дадете мнения и съвети по въпроса..Благодаря предварително.
не пуши, не пий и мини на плод-зеленчукова диета :)

потта ти няма да "бъзди" толкоз :smt005

има и друг вариант - правете го под душа или у ваната :-&

hasaiko
09-03-2007, 12:08
Правете го на студено \:D/

Лилиту
09-03-2007, 13:29
женската пот мирише само ако не си се къпала - иначе не

09-03-2007, 13:43
OOO obicham mirizlivki kat tebe ela shta skusam ot seks shte izfarlish 2 litra pot shti prusna pichkata lelina !!! {}{}{} sha skusam ot chukane ei MRUSNICO :D :D

Anti-Paris Hilton
09-03-2007, 13:52
а братовчед ти как прие миризмата?

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=126552

09-03-2007, 14:45
еми гажето ти явно добре прави секс,щом те изпотява :-D

bloodranger
09-03-2007, 16:10
sloji si aromatizator bor4e na vrata :wink:

bEbsI
09-03-2007, 16:18
Всеки се поти по време на секс. Нормално е. Но не е нормално да мирише.. не казвам нищо за личната ти хигиена, но щом не е само миризма, ами направо воня.. може би трябва да почнеш да се къпеш по-често .. 1-2 пъти на ден лятото особено, да използваш антиперспирант. Препоръчвам ти този на Адидас.. (:
+1

naMy4Ho_KoTe
09-03-2007, 18:37
женската пот мирише само ако не си се къпала - иначе не

Всяка пот мирише ако остане достатъчно време по тялото, че да се развият онези гадни микроорганизъмчета, дето от тях мирише.

Инак.. Може да си купите климатик и да го пускате на -20 градуса :>

minava6t 4i4ko :)
09-03-2007, 19:25
sloji si aromatizator bor4e na vrata :wink:

а дали едно ще е достатъчно :roll: , най-сигурно о6те 3 на двете бозки и на клитора :smt016 йеееее, може и да си пуснат " Jingle bells ", като мом ъка си сложи и един 4ервен кожух за да поддържа празничното настроение а и нивото на отделяните секрети от потните жлези..
ина4е в тия жеги и аз много се потя, не 4е мирише но целия ставам мокър и не се понасям :smt009

beb4o_bu
09-03-2007, 19:37
Отвратително е като се изпотиш максимално! Аз нямам такива проблеми като миризма на потта, но много се потя през големите жеги. То как да правиш секс на 40 градуса?! Наистина и аз познавам хора, които имат по-засилено потоотделяне така да го кажа. Лошото е, че средствата за предпазване от това не са се променили много и действат различно за всеки организъм. А не знам кой може да ти каже, кое е най-добро за теб. Моя позната и досега продължава да си купува какви ли не дезодоранти, рол он-ове и т.н. , но за сега няма успех с проблема ИЗПОТЯВАНЕ.

Schnitzer
09-03-2007, 19:48
Ауе човеци...?Вие от марс ли падате?Мажете се с рол он,пръскаите се със спреиове еба ли ги и нема да вуните.Аз дося никога не съм го имал тоя проблем. :x Пу че сте и вие.Даже кат се намажете и се изпотите мирише на яко. 8)

09-03-2007, 20:59
Сипвай повече сол!

nohuty
09-03-2007, 21:04
а братовчед ти как прие миризмата?

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=126552
+1 Е ти ме застреля :smt005

Иначе или под душ-а или ще търпи .. за да не му се потиш толкова ти бъди отдолу :Р
Лично аз пък обичам да ми капят отгоре ... :smt005

summer4e
09-12-2007, 10:24
Скъпи приятели,
Аз съм Роси от Благоевград и искам да ви споделя проблема си.С приятеля ми правим секс от около две години и всичко върви прекрасно.Имам само един проблем-потя се прекалено много по време на секс,а като на всеки човек потта ми доста мирише.Приятелят ми доста пъти ми го е намеквал и аз се чувствам много лошо от това.Опитвала съм много методи да го предодвратя но е невъзможно.Потя се като "прасенце". ](*,) .А това става когато го правим спокоино.Представете си какво е когато се разгорещтим повечко за това и рядко го правим .. миризмата е непоносима #-o :-&
Ще се радвам ако дадете мнения и съвети по въпроса..Благодаря предварително.
REXONA ACTIV - Дълготрайна защита през целия ден !!!!!!!!!!! ТОВА Е РЕШЕНИЕТО :-D

09-12-2007, 13:56
Aз по принцип никога не се потя...съвсем малко,когато е много топло или като тичам,но виж...при секс...извирам :smt042 Ама не мириша...не знам...
Знам,че ако съм с грим и правя секс,като стана после и се погледна в огледалото... :smt043 , като чудовище съм...цялата се размазвам...
И приятелят ми се поти...даже ми капена лицето :smt082

KAK NQMA DA SE POTI TOQ MAZNIQ REZNQK!!!!!! V PE6TITE 6TE SE POTI O6TE POVE4E!!!!!

VeRdiSSima
09-12-2007, 16:22
Скъпи приятели,
Аз съм Роси от Благоевград и искам да ви споделя проблема си.С приятеля ми правим секс от около две години и всичко върви прекрасно.Имам само един проблем-потя се прекалено много по време на секс,а като на всеки човек потта ми доста мирише.Приятелят ми доста пъти ми го е намеквал и аз се чувствам много лошо от това.Опитвала съм много методи да го предодвратя но е невъзможно.Потя се като "прасенце". ](*,) .А това става когато го правим спокоино.Представете си какво е когато се разгорещтим повечко за това и рядко го правим .. миризмата е непоносима #-o :-&
Ще се радвам ако дадете мнения и съвети по въпроса..Благодаря предварително. :-k Нямам такъв проблем :roll:

Schnitzer
09-12-2007, 16:29
женската пот мирише само ако не си се къпала - иначе не

Всяка пот мирише ако остане достатъчно време по тялото, че да се развият онези гадни микроорганизъмчета, дето от тях мирише.

Инак.. Може да си купите климатик и да го пускате на -20 градуса :>Пък може да идат да се чукат и в сибир?Там няма да го имат тоя проблем изощо. :twisted:

glezan4e
09-12-2007, 16:37
hm.. naistina e gadno.. sega se setih 4e ima edno rol-on4e na AVON, koeto namalqva okosmqvaneto ( uj ) i e dosta efikasno sre6tu izpotqvane.. edna priqtelka go polzva i do kolkoto mi e kazvala hi4 ne se poti.. sorry no ne se se6tam kak se kazva.. porazpitai tuk tam za nego ;) uspeh :)

`Death`Whore``
09-12-2007, 16:39
hm.. naistina e gadno.. sega se setih 4e ima edno rol-on4e na AVON, koeto namalqva okosmqvaneto ( uj ) i e dosta efikasno sre6tu izpotqvane.. edna priqtelka go polzva i do kolkoto mi e kazvala hi4 ne se poti.. sorry no ne se se6tam kak se kazva.. porazpitai tuk tam za nego ;) uspeh :)
Дезодорантите НЕ ТРЯБВА да спират изпотяването, те са предназначени просто да ароматизират потта. Потта има своя функция и е много опасно да се спира по такъв начин!!!