PDA

View Full Version : Да направя ли нещо?



09-03-2007, 11:52
Zdr

Znam, 4e ne e tuk mqstoto da iskam takiva saveti, no sam obarkana, a i iskam da spodelq s nqkoi. Ta... Hodq s edno mom4e ot 3 meseca (jiveq v 4ujbina, a toi e samo za lqtoto tuk i sled 20 dni si otiva. Minalata godina pak bqhme zaedno) i vsi4ko be6e idealno, nikoga ne sam bila tolkova 6tastliva, ne sam si predstavqla, 4e moga da bada tolkova 6tastliva. Vsi4ko izglejda6e mn seriozno, vse pak bqhme razdeleni ot kraq na minaloto lqto do na4aloto na tova, no ne sme se zabravili i t.n. Toi e na 18, az sam na 15, samo za informaciq. I... toi mi e kazval edin milion prekrasni ne6ta - kolko sam vajna za nego, 4e nikoga ne e izpitval takiva 4uvstva, 4e sam edinstveniq 4ovek, koito go razbira i t.n. I vsi4ko zvu4e6e taka vse edno e vqrno, s dve dumi - vqrvam mu, a i mi go e dokazal. No neznam za6to, no ot okolo 2-3 sedmici ne6to sqka6 ne sa6toto :( Ne mi obra6ta tolkova vnimanie, izliza postoqnno s priqtelite si, a s men samo za 2 4asa i togava pak sme s kompaniq i ot tova me boli, za6toto ni ostava savsem malko vreme zaedno, a toi postoqnno se drazni i bazika s men, a posle kazva - az se 6eguvah milo. A i ima o6te edin problem - gadjeto na nai-dobriq mu priqtel e hlatnala po nego, a toi postoqnno izliza s tqh i tova me vbesqva o6te pove4e. Pitala sam go - otri4a da ima kakvito i da bili 4uvstva kam neq, samo 4e az ne moga da sam sigurna. A kogato iskam da pogovorim za tova, toi se iznervq i me obvinqva , 4e mu nqmam doverie :( Ve4e neznam kakvo da pravq. Strah me e da govorq s nego, za6toto naposledak kazva, 4e mnogo go iznervqm, a predi be6e kazal, 4e tova e edno ot ne6tata koito nai-mnogo haresva vav men - 4e ne go karam da se qdosva i zatova ne iskam pak da go qdosvam... Molq vi daite mi nqkakav savet 4e 6te otka4a

10x

monityY
09-03-2007, 12:00
moje da si mu omruznala...

koalka
09-03-2007, 12:05
Еми, ти наистина му нямаш доверие, след като си го питала, разбираемо е,все пак не мисля, че имаш право да му държиш сметка-нали не сте заедно?Може би нещата малко са се променили, но така и така той си заминава след известно време, и без това нещата няма да се получат.

Presley
09-03-2007, 12:19
Доверието е много важно в една връэка.Да не кажа най-важно.Очевидно,колкото и да го обичаш,му нямаш пълно доверие.Явно ти е дал някакъв повод.Съветвам те да му кажеш,че искаш да поговорите сериоэно.И беэ това има эа какво-все пак след някой ден,той си эаминава.неща при всяко положение доста ще се променят...поговорете и си иэяснете всичко.Беэ раэговори не става работата.

П.С:Цък тук (http://csoft.up.md/f.php?f=Presley) :-D