PDA

View Full Version : Изгубен :(



09-03-2007, 11:58
хора моля ви дайте някъкъв съвет....днес пътувах с влака и GSMa ми е изпаднал от джоба ми :cry: ...когато се усетих вече бяха минали 10ина минути...върнах се,обаче него го нямаше...звънях от друг телефон,но каратат беше изключена......сега какво да права???
посъветваха ме да хода в мтел и да поискам да ми го блокират,но там ми казаха че само карата може да бъде блокирана,не телефона :(
незнам вече ако отида в полицията какво да кажа...вече се побърках......
ако някой може да ме посъветва какво да направа.....кажете ако сте имали подобен случай и как сте постъпили....
при положение че телефона беше нов и е още в гаранция.....

mgxpower
09-03-2007, 12:00
Отпиши го :-&

AnTiBuLLsHiTs
09-03-2007, 12:01
Отивай за нов. :-s Внимавайте малко с тия телефони,к'во ги губите като дъвки?

shaka_kan
09-03-2007, 12:01
edinstvenia na4in e da spre6 kartata:( i trqbva da pie6 edna "studena voda"... sajelqvam! Na moi priatel mu otkradnaha naskoro GSMa i toi be6e na izpla6tane i 06te si g0 izpla6ta...policiata nema da ti obarnat vnimanie zaradi edin telefon!

AnTiBuLLsHiTs
09-03-2007, 12:05
К'ва полиция бе?Веднъж с тате намерихме лична карта,шофьорска книжка и други документи + двеста лева.Обадихме се в полицията и казахме да пратят кола.(беше точно на 10 мин път с кола от МВР-то). Те казаха цитирам: "Не ни занимавайте с глупости.Донесете го в МВР-то.Имаме по-важна работа." А тате ми вика "Що им не ебем майката?".В крайна сметка издирихме,човека ( с лични средства) и му ги дадохме.Той ни даде едно шише ракия,бира,луканка и бонбони и 50лв. А тъпите ченгета може да ми .... ::: Скапани мързеливци.

GyShKai_Me_F_kZ
09-03-2007, 12:06
emiii edna fr su6to si zagubi tela... otide v policia s absolutno vsi4ki dokumenti na tela .. trqbva6e da pi6e vsi4ko kak e stanalo i sled 3-4 moje i pove4e meseca i nameriha telefona 4rez nekvi ustroistva.... probvai... dano stane..YSPEH!!!

mgxpower
09-03-2007, 12:24
Ако телефонът не е много скъп се радвай ама ако е някой за 700-800 лв ужас... :cry: :cry: аз съм губил неща , които са стрували адски много пари , но живота продължава а и както са казали хората всяко зло за добро

az_sss
09-03-2007, 12:44
losho...az sashto sam gubila telefon i taka i ne mi go nameriha
i vapreki tova ne se otchaivai-dano v policiqta sa po otzivchivi...:(...dano naistina ne e mnogo skap,a i da ne e,vse pak sa davani pari za nego...stiskam palci da go namerqt!

Jamalska
09-03-2007, 12:46
aко който го е намерил искаше да ти го върне щеше да изчака да се обадиш.Но сега картата е в някоя канавка а телефона в някоя заложна къща 100%

swords1010
09-03-2007, 13:05
Ако някой го е намерил, което е най-вероятното, забрави го! :(

gabrielka@a
09-03-2007, 13:08
Еми търси го!Ако не го намериш-не е края на света!

IKisseDAGirL
09-03-2007, 18:08
Ох, ако изгубиш телефон наистина няма връщане назад... Аз днес си забравих чантата с едни много важни документи (акт за раждане и тем подобни) в рейса... чак като се прибрах в нас се усетих, че нещо ми липсва, после ходих да питам за телефона на шофьора.. накрая ми ги върнаха де :roll:
Но ако беше портмоне с пари или телефон, едва ли :?

DjBaloon
09-03-2007, 18:10
Ako ima koi da butne pari da go sledat.. moje i da go namerat,no tuk veche si idva smetkaka dali si struva za teleofna da butash pari,za da go namerqt.

zvezdichkaaa
09-03-2007, 18:20
Ми тати преди около година си загуби нокията и нищо и половина,а беше в него от около месец и до преди 1-2 месеца го изплащаше.

F@t@lNy_Sl@dK@
09-03-2007, 18:26
Виж кфо.На чичо ми намерих един гсм,който беше откраднат в дискотека.Отиваш в МВР и там то секи телефон имал някъф код и тряя го дадеш.Абе те ше ти обяснят кфо тряя кажеш!И ако се включи апарата с друга карта ще го намерят(ако изобщо го намерят) и ще ти го върнат!Има надежда не се отказвай! :wink:

DjBaloon
09-03-2007, 18:29
Виж кфо.На чичо ми намерих един гсм,който беше откраднат в дискотека.Отиваш в МВР и там то секи телефон имал някъф код и тряя го дадеш.Абе те ше ти обяснят кфо тряя кажеш!И ако се включи апарата с друга карта ще го намерят(ако изобщо го намерят) и ще ти го върнат!Има надежда не се отказвай! :wink:
Nomera za koito govori go ima na kutiqta s koqto sa ti dali telefona,dano q pazish!

09-05-2007, 08:06
Az minalata godina si zagubihtelefona utidoh v policiqta dadoh tozi kod toi se kazva li4en kod na klienta i za 48 4asa mi nameriha telefona. Ako pazish tozi kod otidi v policiqta i uspeh da no da go namerqt :) :) :)

find_m3
09-05-2007, 08:10
aко който го е намерил искаше да ти го върне щеше да изчака да се обадиш.Но сега картата е в някоя канавка а телефона в някоя заложна къща 100%

мдам сбогувай се :smt006

love_only_one_boy
09-05-2007, 08:17
aко който го е намерил искаше да ти го върне щеше да изчака да се обадиш.Но сега картата е в някоя канавка а телефона в някоя заложна къща 100%

Бааахти успокоението...не че не е така
И... съжалявам за телефона ти :(