PDA

View Full Version : Направих го с братовчед ми



pussy_lady
09-03-2007, 12:06
Имам си приятел от 2 год. но преди няколко дни ми се случи нещо много странно.Имам 1-ви братовчед който е с 2 год. по-голям от мен.Винаги ми е бил симпатичен ,но нали все пак ми е братовчед.Онзи ден техните ги нямаше и се разбрахме да спя у тях.Всичко вървеше добре,гледахме филм,хапнахме и след това си легнахме.Изведнъж обаче той се обърна към мен и ме целуна.Докато се целувахме той бавно разкопча сутиена ми и го свали.Започна да целува гърдите ми и аз полудях от удоволствие...След това мина надолу и започна да ме лиже...Много ми е неловко като ви разказвам това...След това той пожела да му правя свирки...първо се притесних но после...го направих.Това беше най-невероятния секс в живота ми правихме го в няколко пози и свършихме 3 пъти.
На другия ден той се държеше много мило с мен....дано да не си мисли че ходим..все пак ми е братовчед. ](*,) ](*,) ](*,)

Но пък секса беше супер.Какво да правя?

sx
09-03-2007, 12:08
napravi go pak i mu rodi dete :-({|=

AnTiBuLLsHiTs
09-03-2007, 12:12
Имам си приятел от 2 год. но преди няколко дни ми се случи нещо много странно.Имам 1-ви братовчед който е с 2 год. по-голям от мен.Винаги ми е бил симпатичен ,но нали все пак ми е братовчед.Онзи ден техните ги нямаше и се разбрахме да спя у тях.Всичко вървеше добре,гледахме филм,хапнахме и след това си легнахме.Изведнъж обаче той се обърна към мен и ме целуна.Докато се целувахме той бавно разкопча сутиена ми и го свали.Започна да целува гърдите ми и аз полудях от удоволствие...След това мина надолу и започна да ме лиже...Много ми е неловко като ви разказвам това...След това той пожела да му правя свирки...първо се притесних но после...го направих.Това беше най-невероятния секс в живота ми правихме го в няколко пози и свършихме 3 пъти.
На другия ден той се държеше много мило с мен....дано да не си мисли че ходим..все пак ми е братовчед. ](*,) ](*,) ](*,)

Но пък секса беше супер.Какво да правя?
Кучкооо излез от филма.! Т'ва с пълни глупости.Ако се имаш за годините на които написа,че си.. Или нямаш мозък в тъпата ти глава? Или просто си побъркана.Мястото за такива е в едно място намиращо се на Четвърти Километър. :smt017

1337 user
09-03-2007, 12:13
аахах мини на него щом няма проблеми с изпотяването ти :mrgreen:

afrika bambaataa
09-03-2007, 12:13
:::

09-03-2007, 12:15
майко лелелелл това е непростиму да го направиш с братовчед си та за бога вие сте от една и съща кръв ..... лелеле това е кръвния грях

afrika bambaataa
09-03-2007, 12:17
Ся отивам да го напрая с братовчедка ми тя е мн привлекателна!
ХААХХАХА! Ебати хората има на тоя свят.. да го направиш с братовчед си =D>

Phantasmagoria
09-03-2007, 12:20
майко лелелелл това е непростиму да го направиш с братовчед си та за бога вие сте от една и съща кръв ..... лелеле това е кръвния грях
Споко. Вие как мислите, че са се появили хората след Адам и Ева? :mrgreen: :twisted:

AnTiBuLLsHiTs
09-03-2007, 12:21
Адам и Ева са идиоти.Както и човека написал тъпата библия. :)

1337 user
09-03-2007, 12:22
Адам и Ева са идиоти.Както и човека написал тъпата библия. :)
то да беше един само...ма ти си цифлив и не си си научил щото си си бърсал цифките вместо да четеш ахехеахаеаех

Phantasmagoria
09-03-2007, 12:22
Адам и Ева са идиоти.Както и човека написал тъпата библия. :)
Защо реши, че библията е писана от един човек? :)

Seducti0n
09-03-2007, 12:23
Ами,щом е толкова заблуден,по-добре го светни по този въпрос.Как въобще си е помислил,че може да имате връзка,та вие сте първи братовчеди. :shock: Ясно,че сте се поддали на моментната тръпка,но това не означава,че е редно това,което сте направили.Още повече,че си имаш и приятел.Това достатъчно причини ли са,за да си дадете сметка,че не може да има нищо по между ви :?: :roll:

09-03-2007, 12:25
mda e..i moq bratov4ed e mn slad1k .. dai sq da go obqzdq..vii ste nqkfi izrodi .. utre napi6i tema 4e si go napravila s bashta si .. posle s brat si .. s 4i4o si .. i sh t1 priznaq ! ](*,) ](*,) ](*,)

AnTiBuLLsHiTs
09-03-2007, 12:27
Адам и Ева са идиоти.Както и човека написал тъпата библия. :)
Защо реши, че библията е писана от един човек? :)
Защото съм атеист.И не мисля,че Христос е можел да пише.Той е бил идиот като последователите си :)

Klamer4o93
09-03-2007, 12:29
Имам няколко предложения с кого още да спиш :)
-баща си
-брат си
-майка си
-съседа от 3тия етаж
-човечецът от бакалията
-оргия с целия квартал :)

Като го изпълниш - ела ми се похвали

09-03-2007, 12:39
ne se trevoji-nali znae6 sled 8 4asa i purvite brativ4edi ne vajat :lol: :smt005 :smt005 puk nali ti e hareslo,kvo tolkova :twisted: prosto mu kaji be6e mi mom4e za 1 no6t i 4e kvoto e stanalo v legloto si ostava v legloto :wink:

09-03-2007, 12:46
Адам и Ева са идиоти.Както и човека написал тъпата библия. :)
Защо реши, че библията е писана от един човек? :)
Защото съм атеист.И не мисля,че Христос е можел да пише.Той е бил идиот като последователите си :)

1.Tи си под девети клас.
2.библията(Библията) се учи задължително тогава :P
3.Аз също съм атеист, но знам, че библията(Библиата) е писана от хора и никой никога не е казал, че е писана от Христос и се смята, че не е имало "Христово" евангелие.

AnTiBuLLsHiTs
09-03-2007, 13:16
Адам и Ева са идиоти.Както и човека написал тъпата библия. :)
Защо реши, че библията е писана от един човек? :)
Защото съм атеист.И не мисля,че Христос е можел да пише.Той е бил идиот като последователите си :)

1.Tи си под девети клас.
2.библията(Библията) се учи задължително тогава :P
3.Аз също съм атеист, но знам, че библията(Библиата) е писана от хора и никой никога не е казал, че е писана от Христос и се смята, че не е имало "Христово" евангелие.
1 2 3-то. Така ни питаха в детската градина за яденето. :)
Та. 1-во съм по-голям от тебе.И това го доказва,че гледаш аватара ми и виждаш анимационно геройче,но неможеш да разбереш смисъла.
2-ро в 9-ти клас не съм учил библията,защото не съм искал.
3-то БИБЛИЯ -> БИБЛИЯТА виж в гугъл ако не ми вярваш,което доказва ,че си идиот. А и ми е през ... дали Христос я е писал или 2000 идиота които са му вярвали.А щом знаеш толко много за БИБЛИЯТА значи не си никъв атеист,а си поза. :) А и вземи се регни,че няма да преличаш толко на идиот.

Muca_mnogo_cuca
09-03-2007, 13:21
Адам и Ева са идиоти.Както и човека написал тъпата библия. :)
Защо реши, че библията е писана от един човек? :)
Защото съм атеист.И не мисля,че Христос е можел да пише.Той е бил идиот като последователите си :)
е край :lol: .. това е доста грубо ..

AnTiBuLLsHiTs
09-03-2007, 13:28
Адам и Ева са идиоти.Както и човека написал тъпата библия. :)
Защо реши, че библията е писана от един човек? :)
Защото съм атеист.И не мисля,че Христос е можел да пише.Той е бил идиот като последователите си :)
е край :lol: .. това е доста грубо ..
Преди доста години вярвах в Него,ама когато го изпитате и Вие ще разберете защо Го мразя.

MoHuTo
09-03-2007, 13:33
Ако братовчед ти няма проблем с миризмата на пот, скъсай с приятеля ти и давай с него... :-D

09-03-2007, 13:34
Адам и Ева са идиоти.Както и човека написал тъпата библия. :)
Защо реши, че библията е писана от един човек? :)
Защото съм атеист.И не мисля,че Христос е можел да пише.Той е бил идиот като последователите си :)

1.Tи си под девети клас.
2.библията(Библията) се учи задължително тогава :P
3.Аз също съм атеист, но знам, че библията(Библиата) е писана от хора и никой никога не е казал, че е писана от Христос и се смята, че не е имало "Христово" евангелие.
1 2 3-то. Така ни питаха в детската градина за яденето. :)
Та. 1-во съм по-голям от тебе.И това го доказва,че гледаш аватара ми и виждаш анимационно геройче,но неможеш да разбереш смисъла.
2-ро в 9-ти клас не съм учил библията,защото не съм искал.
3-то БИБЛИЯ -> БИБЛИЯТА виж в гугъл ако не ми вярваш,което доказва ,че си идиот. А и ми е през ... дали Христос я е писал или 2000 идиота които са му вярвали.А щом знаеш толко много за БИБЛИЯТА значи не си никъв атеист,а си поза. :) А и вземи се регни,че няма да преличаш толко на идиот.

Глупакът си ти, мойто момче. Глупак си, че не знаеш кой и защо го мразиш. Правиш се на интересен. Атеист ми бил. Не ми се прави на по-голям и отворен, малкия. Колко знам за библичта го знам от обща култура. Какво точно трябва да видя в Гугъл? Колко си необразован ли? На келешчета като теб никой не обръща внимание, че да те има някъде из нета.

rihannka
09-03-2007, 13:36
i moq bratovched e mn hubav spala sam u tqh i toi u doma ama nikvi takiva prostotii...i brat mi e acki gotin s atleti4no tqlo i spim v edna staq...na razlichni legla est i tva kakvo nzachi 4e ako mi naleti tgrq mu otvarna li?tva e super izvrateno!!!!kak moje da pravish sex s bratov4et ti si be.normalna li si? :smt013 :smt013 :smt013 :smt017 :smt018 =;

AnTiBuLLsHiTs
09-03-2007, 13:43
Адам и Ева са идиоти.Както и човека написал тъпата библия. :)
Защо реши, че библията е писана от един човек? :)
Защото съм атеист.И не мисля,че Христос е можел да пише.Той е бил идиот като последователите си :)

1.Tи си под девети клас.
2.библията(Библията) се учи задължително тогава :P
3.Аз също съм атеист, но знам, че библията(Библиата) е писана от хора и никой никога не е казал, че е писана от Христос и се смята, че не е имало "Христово" евангелие.
1 2 3-то. Така ни питаха в детската градина за яденето. :)
Та. 1-во съм по-голям от тебе.И това го доказва,че гледаш аватара ми и виждаш анимационно геройче,но неможеш да разбереш смисъла.
2-ро в 9-ти клас не съм учил библията,защото не съм искал.
3-то БИБЛИЯ -> БИБЛИЯТА виж в гугъл ако не ми вярваш,което доказва ,че си идиот. А и ми е през ... дали Христос я е писал или 2000 идиота които са му вярвали.А щом знаеш толко много за БИБЛИЯТА значи не си никъв атеист,а си поза. :) А и вземи се регни,че няма да преличаш толко на идиот.

Глупакът си ти, мойто момче. Глупак си, че не знаеш кой и защо го мразиш. Правиш се на интересен. Атеист ми бил. Не ми се прави на по-голям и отворен, малкия. Колко знам за библичта го знам от обща култура. Какво точно трябва да видя в Гугъл? Колко си необразован ли? На келешчета като теб никой не обръща внимание, че да те има някъде из нета.
Мислиш ли че незнам защо го мразя? Мразя го защото е тъп КОМУНИСТ. Те затва го мразя.Аз съм на 8 и половина,вчера ми взеха компа.Трия си гъза със страницата на БИБЛИЯТА и си свивам цигарки от тях.Те т'ва съм аз.Шибано деграде. (: Ела да ме посочиш с пръст и да ми се присмееш .... да ме замеряш с камъни и да викаш "Да живее Христос."
Айде утре в 9 на НДК. :) Ще видиш малкото детенце приличащо на деграденце,а ти ела с расо о велики ми приятелю.Вземи и Библията.
Такива ги най-мразя,хора които вярват в нещо дори незнаещи в какво. А ти като си големия атеист,защо си атеист? :smt005 :smt006 :smt006

09-03-2007, 13:56
Мислиш ли че незнам защо го мразя? Мразя го защото е тъп КОМУНИСТ. Те затва го мразя.Аз съм на 8 и половина,вчера ми взеха компа.Трия си гъза със страницата на БИБЛИЯТА и си свивам цигарки от тях.Те т'ва съм аз.Шибано деграде. (: Ела да ме посочиш с пръст и да ми се присмееш .... да ме замеряш с камъни и да викаш "Да живее Христос."
Айде утре в 9 на НДК. :) Ще видиш малкото детенце приличащо на деграденце,а ти ела с расо о велики ми приятелю.Вземи и Библията.
Такива ги най-мразя,хора които вярват в нещо дори незнаещи в какво. А ти като си големия атеист,защо си атеист? :smt005 :smt006 :smt006

Ти наистина си тъпичък, малкия. Мислиш, че аз ги защитавам ли? Колкото и да иронизираш това, което пишеш като цяло показва на колко си. Поне набара как да ме обидиш. Изкара ме защитник на библията(ако не си се сетил го пиша с малко "б" от отношение). Атеист не е човек, който мрази бог, а човек, който не вярва в съществуването му. Това съм аз. Атеис не означава "деградирал човек", точно обратното->атеистите са съвременни, прогресивни личности. Какво си преживял? Обвиняваш бог, който не съществува за нещо? Той бил "комунист". Комунизмът е атеистична идеология, ама и това не знаеш.

09-03-2007, 13:57
AnTiBuLLsHiTs > Гост

09-03-2007, 13:59
Хубаво,спи с братовчед ти,ама после да не се оплакваш,че имаш дете изрод,което цял живот ще страда и психически,и здравословно,само защото братовчед ти много те е възбудил!!!Или пък,че ти е станало нещо със здравето!!!

AnTiBuLLsHiTs
09-03-2007, 14:03
Мислиш ли че незнам защо го мразя? Мразя го защото е тъп КОМУНИСТ. Те затва го мразя.Аз съм на 8 и половина,вчера ми взеха компа.Трия си гъза със страницата на БИБЛИЯТА и си свивам цигарки от тях.Те т'ва съм аз.Шибано деграде. (: Ела да ме посочиш с пръст и да ми се присмееш .... да ме замеряш с камъни и да викаш "Да живее Христос."
Айде утре в 9 на НДК. :) Ще видиш малкото детенце приличащо на деграденце,а ти ела с расо о велики ми приятелю.Вземи и Библията.
Такива ги най-мразя,хора които вярват в нещо дори незнаещи в какво. А ти като си големия атеист,защо си атеист? :smt005 :smt006 :smt006

Ти наистина си тъпичък, малкия. Мислиш, че аз ги защитавам ли? Колкото и да иронизираш това, което пишеш като цяло показва на колко си. Поне набара как да ме обидиш. Изкара ме защитник на библията(ако не си се сетил го пиша с малко "б" от отношение). Атеист не е човек, който мрази бог, а човек, който не вярва в съществуването му. Това съм аз. Атеис не означава "деградирал човек", точно обратното->атеистите са съвременни, прогресивни личности. Какво си преживял? Обвиняваш бог, който не съществува за нещо? Той бил "комунист". Комунизмът е атеистична идеология, ама и това не знаеш.
Първо не ти казвам деграде защото си атеист.Няма да споря повече(не очаквай да кажа "По-умния отстъпва",защото с това се оправдават само слабите хора).Така,че айде стига спам.Защо мразя нещо което не съществува си е моя работа.Стоп дъ флууд.

09-03-2007, 14:06
Klamer4o93 moje i da si napravqt orgiq :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

swords1010
09-03-2007, 14:14
Ами,щом е толкова заблуден,по-добре го светни по този въпрос.Как въобще си е помислил,че може да имате връзка,та вие сте първи братовчеди. :shock: Ясно,че сте се поддали на моментната тръпка,но това не означава,че е редно това,което сте направили.Още повече,че си имаш и приятел.Това достатъчно причини ли са,за да си дадете сметка,че не може да има нищо по между ви :?: :roll:
Най-смисленото мнение дотук. И все пак аз си мисля, че темата не е сериозна! :wink:

09-03-2007, 14:50
АМИ ОЖЕНЕТЕ СЕ,НАПРАВЕТЕ СИ ДЕЦА И СИ ЖИВЕЙТЕ КАТО 1 ЩАСТЛИВО СЕМЕЙСТВО...ТАКА И ТАКА ТИ ХАРЕСВА ДА ДУХАШ НА ПЪРВИЯ СИ БРАТОВЧЕД :-& :-& :-&

ChRiSTiaNo_07
09-03-2007, 14:52
След 9 месеца очакваме продължение на тази тема,но със заглавие "Родих изрод.Ами сега?"

BASSA89
09-03-2007, 15:25
Опитай сега със някой друг братовчед да спиш 8)

Cherkeza
09-03-2007, 15:33
Засрами се !

bloodranger
09-03-2007, 16:12
napravi go pak i mu rodi dete :-({|=
i to 6e e kato spaidarmen s 8 kraka :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

bEbsI
09-03-2007, 16:13
Докаде стигна светът.. :-s

Leksi23
09-03-2007, 16:24
Засрами се !

devil_feel_f
09-03-2007, 16:53
Браво!!! =D> Ти май не мислиш с главата си,а?Как така ще си легнеш с братовчед си,и то 1 братовчед??? Накъде върви света ... :smt011

alkobalko
09-03-2007, 16:56
По-добре не се занимавай с него. Обясни му, че това е било нещо моментно, което няма да се повтори.

lyly_lili
09-03-2007, 16:58
EMI 4ESTITOOO :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

MajeStic
09-03-2007, 17:37
Братовчедски секс от време на време. Е т'ва е иначе жаждата все ще си остава 8)

edelweiss
09-03-2007, 17:47
idi se grumni nqkade !!![/i]

аничка
09-03-2007, 17:49
Разбирам те!Все пак не те оправдавам...аз също имам 1 братовчед който искаше да ме насили...разликата е че ти си се отдала доброволно...е той не успя да го направи...наще не знаят...но от 2 години не съм го виждала и се моля на Бога...да не го виждам...А по темата ти....МНООООГО ГЛУПАВО...той ти е братовчед...къде ти е бил ума?Сигурно не у теб е този момент...по -добре забрави за случилото се и се постараи никога да не се повтаря....нали знаеш че когато кръвни роднини правт секс...и момичето забременее...ражда деца с увреждания...не си го измислям-чела съм го!!!

naia
09-03-2007, 17:54
normalno niama problemi :-D

lilit_666
09-03-2007, 18:02
Гледай да не си бременна,4е се раждали големи изроди! #-o
По темата-ако стане въпрос-поговорете,ако не-трай си и толкова! :-$
Не повтаряйте същата грещка!1 път може да мине за грешка,ама повтори ли се си е цяла изродщина!

ThePainIsReaL
09-03-2007, 19:53
Ти наистина си глупава и зелена в главата. По-добре забрави случилото се. Никога не си го спомняй..

minava6t 4i4ko :)
09-03-2007, 20:04
napravi go pak i mu rodi dete :-({|=
i to 6e e kato spaidarmen s 8 kraka :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

няма зна4ение важното е любовта да даде плод, а за възможните малформации и генетични (д)ефекти няма да мислим ::: #-o

Iv4eTy
09-03-2007, 20:12
Пфф накаде върви тоя свят... той ти е първи братовчед бе момиче.... това е почти като брат .... ти ....... ](*,)

09-03-2007, 20:41
Много се дразня на необразовани хора с мнение по въпрос,който не разбират. Прочетете малко книжки по въпроса с детето-изрод, което евентуално би се родило и ще разберете поне, защо е така. При кръвосмешение е по-голяма вероятността за дете с проблеми (умствени или физически), НО НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО. Другия път внимавайте в часовете по биология и по-специално частта с генетиката.

P.S. Малка подсказка-рецисивни доминантни алели на гените.

miss sweety
09-03-2007, 21:15
emi pogovorete dr otgovor ne vijdam :(

DivoTo_KoTe
09-03-2007, 22:18
OMG.......
Баси хората толкова ли няма момчета,че на родата си налиташ?!? пффф
ако темата е ебавка бая тряа да си плиткоумна,че да си загубиш времето с такова нещо!!!

golf_5_r32
09-03-2007, 22:42
OMG.......
Баси хората толкова ли няма момчета,че на родата си налиташ?!? пффф
ако темата е ебавка бая тряа да си плиткоумна,че да си загубиш времето с такова нещо!!!

ем ко да са праи народа са изроди

sentient_
09-04-2007, 08:00
maleee ti si mnogo prosta ma nqma li s kogo da sa ebe6 4e si trugnala s bra4ed si em ti utre i s ba6ta si 6te se naebe6. eh 4e ne te poznavam li4no 6tqh da ti se ispluq v liceto

golf_5_r32
09-04-2007, 08:11
maleee ti si mnogo prosta ma nqma li s kogo da sa ebe6 4e si trugnala s bra4ed si em ti utre i s ba6ta si 6te se naebe6. eh 4e ne te poznavam li4no 6tqh da ti se ispluq v liceto

ко е некой дзвер знаеш ли хахахаха

DivoTo_KoTe
09-04-2007, 09:07
maleee ti si mnogo prosta ma nqma li s kogo da sa ebe6 4e si trugnala s bra4ed si em ti utre i s ba6ta si 6te se naebe6. eh 4e ne te poznavam li4no 6tqh da ti se ispluq v liceto

ко е некой дзвер знаеш ли хахахаха


Обиколи ли майлътъ а? хахаха

cskamoni4ka
09-04-2007, 09:57
Гледай някой роднина да не разбере какво сте направили,че лошо ви се пише и на двамата!А ти въобще как можа да го направиш?Акъл в главата имаш ли бе момиче? ](*,)

golf_5_r32
09-04-2007, 10:34
maleee ti si mnogo prosta ma nqma li s kogo da sa ebe6 4e si trugnala s bra4ed si em ti utre i s ba6ta si 6te se naebe6. eh 4e ne te poznavam li4no 6tqh da ti se ispluq v liceto

ко е некой дзвер знаеш ли хахахаха


Обиколи ли майлътъ а? хахаха

за ко да я обикалям марзи ма

Линчето
09-04-2007, 16:07
Докато четях цъобщението ти се замислих над това ,че хората сме като животните - не можем да не се подчиняваме на инстинктите си.Казвам това ,защтото нали знаеш , че всички сме гледали предаванията по ТВ,в който когато едно животно е гладно е готово на всичко; Когато дойде периода на размножаване всички животни се втурват към мъжките или женските индивиди ...Но това може би няма значение.При теб както може би и при 80% от хората е надделяло личното ти егоистично чувство.Не те съдя-било ти е хубаво,но само помисли колко ли"приятно" ще ти е ако ти разбереш,че човека който обичаш те е прецакал по този начин???знам ,че няма да ти е приятно.Никои не обича да бъде заместван или пренебрегван и най-малкото лъган.Но и това няма значение , защото дълбочината на проблема при теб идва от това , 4е си се изчукала с братовчед ти.Независимо колко хубаво ти е било той ВИНАГИ ще си остане твой братовчед.При вас има връзка още откакто сте се появили на този свят,но не любовна , а много по силна -кръвна.Аз съм сигурна . че скоро ще започнеш да изпитваш чувство на вина и ако решиш да запазиш случката в тайна ще се чувстваш много неловко , когато твоето момче и любимият ти братовчед застанат един до друг.Успех ти желая

sladkish_14
09-04-2007, 16:11
napravi go pak i mu rodi dete :-({|=

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 ае стига бе :smt005 Ми обесни му,че не може така и,че случилото се между вас е плод на ваще моментни желания... :smt005 леле...и така :-D кажи му,че не е редно и това е!Направи по-як секс с приятеля си и ще го забравиш(брачед си)

sashoTo
09-04-2007, 17:23
Имам си приятел от 2 год. но преди няколко дни ми се случи нещо много странно.Имам 1-ви братовчед който е с 2 год. по-голям от мен.Винаги ми е бил симпатичен ,но нали все пак ми е братовчед.Онзи ден техните ги нямаше и се разбрахме да спя у тях.Всичко вървеше добре,гледахме филм,хапнахме и след това си легнахме.Изведнъж обаче той се обърна към мен и ме целуна.Докато се целувахме той бавно разкопча сутиена ми и го свали.Започна да целува гърдите ми и аз полудях от удоволствие...След това мина надолу и започна да ме лиже...Много ми е неловко като ви разказвам това...След това той пожела да му правя свирки...първо се притесних но после...го направих.Това беше най-невероятния секс в живота ми правихме го в няколко пози и свършихме 3 пъти.
На другия ден той се държеше много мило с мен....дано да не си мисли че ходим..все пак ми е братовчед. ](*,) ](*,) ](*,)

Но пък секса беше супер.Какво да правя?


brawo kolejke ewala iskam i as da chukam bratowchedkata tq jiwee w italiq i skoro she idwa w sofia a ne sum q wijdal ot 7 god tq si ima muj ama se 1 :] : :::

TIMEX
09-04-2007, 18:53
O:)

monityY
09-04-2007, 18:55
xaxaaxx si4ki li se vurzahte na taq tema ebavka we? ako e verno 6to se pritesnqva6 da ima6 vruzka s nego,a ne se pritesnqva6 4e ste se ebali? :smt005 pfff... vie ste ludi ma... a btw kuf suvet iska6? kakva poza da polzvate sledva6tiq put,4e 3 sa vi bili malko

втф
09-04-2007, 20:35
леле кво стана а шерифът се посра??22222

lumpy
09-04-2007, 21:09
Изпраскваш всичките роднини и пак ни пишеш \:D/

09-04-2007, 21:28
i bratov4edka mi iska6e da se ebem 1nuj kato be6e u nas na gosti i az q izritah :smt011 :lol: :smt018 :smt097

tItEufFf
09-04-2007, 21:32
йеее..ще си народите изродчета и копеленца :smt005 Ама ти нормална ли си??? Да прайш секс с братчед..бхт отврата :smt078

hforce
09-05-2007, 08:27
1. tva koeto ste napravili ne e neredno, neredno e da se ojenite i da mu rodi6 dete, a tova 4e ste se praskali ili 4e 6te hodite - dreme ti na 6i6arkata.... maleeeeeeee, a jenata jivee s brat4ed si.... :evil:
2. bibliqta ne e pisana ot 1 4ovek, nito ot 10, nito ot 100... bibliqta q e pisal gospod.... pfffffffffffff da we da, kak li puk ne... bibliqta sa subrani vavilnoski razkazi i e ne6to kato sbornik ot razkazi :D hva6tat, prevejdat vavilnoskite razkazi, okrasqvat gi malko i pravat sbornik (tva mi go kaza edin istorik ateist koito se interesuva ot tezi ne6ta, taka 4e koito misli 4e ne e taka da hodi da se samoobesi)
3. brat4ed ti e ebati pi4a :)


йеее..ще си народите изродчета и копеленца :smt005 Ама ти нормална ли си??? Да прайш секс с братчед..бхт отврата :smt078
a ti znae6 li zna4enieto na dumata kopele?

09-05-2007, 08:30
вие сте луди :smt013

fNatiC
09-05-2007, 08:50
Кво ви става на всички, бе.
Ебала се с брачед си, начесала си сливата.
Ползва ли са презерватив (дано :smt017 ), нали няма да имат деца. Никво кръвосмешение не е... Нема ли деца - нема смешение!

† “~ALpHa d0g~” †
09-05-2007, 11:43
Еми х0рм0ните са избили и се е п0ддала на м0ментн0т0 изкушение....Не е к0й знае какф0 станал0, н0 ак0 пр0дължи да п0ддържа сексуална, а и др вид връзка с брат0в4ед си, ще е л0ш0, първ0 защ0т0 има приятел, а и защ0т0 се пак пи4ът и е 1ви брат0в4ед....

09-05-2007, 14:10
:smt013 :smt013 :smt013 Abe da vi eba u 6ibanqcite tapi! ](*,)
Kvo tolko kat sa bratov4edi bre po dobre li be6e da go e napravila s ku4e ili kon?!
Vie ste qko zadrasteni i konservativni :smt013 ....porno ne gledate li be,kvi izvra6teniq pravqt raztvarqt si zadnicite s nekvi jeleza pakat si kvi li ne gadosti u telata vie za edno 4ykane s bratov4ed i q napravihte ebati yli4nicata qko me draznite takiva! ](*,)
Momi4e preceni sama koi ot dvamata e po dobriq izbor!V toq jivot malko ili nogo trebe da si egoist i nepukist! :smt018 Kvo ti puka za drygite kvo ti puka kvo mislqt stiga ti da go iska6 nqma lo6o! :::
Mani ne gi slu6ai teq pederasi tyka! :smt019 :smt011 :smt013

eu.hyricane
09-05-2007, 15:41
qj mi 4epa e pedal

~-> eMiN3McHoY.
09-05-2007, 15:48
ИЗВРАТЕНА СИ БЕ.... Неможа ли да му кажеш да спре!? 1ви Братовчед = БраТ (почти де...) Малоумница...

eu.hyricane
09-05-2007, 15:53
по моему, трябва да гниеш в ада во веки веков, изчадие мръсно ! Дано забременееш и ти се родят калпави уродчета с 3 очи и 2 глави (изключва се аборт, щото си бедна циганка)

Fagile
09-05-2007, 16:25
=; svinq

Huk40
09-05-2007, 16:37
е аз поне съм застрахован-мойте брат. са грозни! :-D :smt016

vasil4o
09-05-2007, 19:16
AnTiBuLLsHiTs > Гост
Не се излагай госта разказа играта на AnTiBuLLsHiTs отвсякаде.Аз ще взема да се регна тука :smt014

golf_5_r32
09-05-2007, 19:19
:smt013 :smt013 :smt013 Abe da vi e** u 6ibanqcite tapi! ](*,)
Kvo tolko kat sa bratov4edi bre po dobre li be6e da go e napravila s ku4e ili kon?!
Vie ste qko zadrasteni i konservativni :smt013 ....porno ne gledate li be,kvi izvra6teniq pravqt raztvarqt si zadnicite s nekvi jeleza pakat si kvi li ne gadosti u telata vie za edno 4ykane s bratov4ed i q napravihte ebati yli4nicata qko me draznite takiva! ](*,)
Momi4e preceni sama koi ot dvamata e po dobriq izbor!V toq jivot malko ili nogo trebe da si egoist i nepukist! :smt018 Kvo ti puka za drygite kvo ti puka kvo mislqt stiga ti da go iska6 nqma lo6o! :::
Mani ne gi slu6ai teq pederasi tyka! :smt019 :smt011 :smt013

защо дан не да имаш опит :D

han
09-05-2007, 19:19
ostava da go naprawish i s ba6ta si

09-05-2007, 19:22
Имам си приятел от 2 год. но преди няколко дни ми се случи нещо много странно.Имам 1-ви братовчед който е с 2 год. по-голям от мен.Винаги ми е бил симпатичен ,но нали все пак ми е братовчед.Онзи ден техните ги нямаше и се разбрахме да спя у тях.Всичко вървеше добре,гледахме филм,хапнахме и след това си легнахме.Изведнъж обаче той се обърна към мен и ме целуна.Докато се целувахме той бавно разкопча сутиена ми и го свали.Започна да целува гърдите ми и аз полудях от удоволствие...След това мина надолу и започна да ме лиже...Много ми е неловко като ви разказвам това...След това той пожела да му правя свирки...първо се притесних но после...го направих.Това беше най-невероятния секс в живота ми правихме го в няколко пози и свършихме 3 пъти.
На другия ден той се държеше много мило с мен....дано да не си мисли че ходим..все пак ми е братовчед. ](*,) ](*,) ](*,)

Но пък секса беше супер.Какво да правя?Направи го пак :lol: :lol: :lol:

09-05-2007, 19:23
ostava da go naprawish i s ba6ta si :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

09-05-2007, 22:11
U want to suck the horn of gondor?

maini4ka_sladka
09-06-2007, 04:10
замисли се малко вашите колко са близки... братя. сестри или брат и сестра... и си представи същата случка между тях... нека ти стане гадно

AnTiBuLLsHiTs
09-06-2007, 07:03
AnTiBuLLsHiTs > Гост
Не се излагай госта разказа играта на AnTiBuLLsHiTs отвсякаде.Аз ще взема да се регна тука :smt014
Ми регни се кой те спира? :twisted:

:smt012

VeRdiSSima
09-06-2007, 10:54
](*,) Мале не искам да сьм на твое място! По добре стой далеч от него да не вземе да се влюбиш че тогава незнам :-&

RafaNadal
09-06-2007, 12:46
Хахахаххаха ,ххаххахахаяхххяхяххяххах аххяхахя :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 такова изварено нещо не бях чувал ... ай го пробваш с брат си ако имаш ....

find_m3
09-06-2007, 14:07
](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) .................................................. .........

polq_m
09-06-2007, 15:24
Имам си приятел от 2 год. но преди няколко дни ми се случи нещо много странно.Имам 1-ви братовчед който е с 2 год. по-голям от мен.Винаги ми е бил симпатичен ,но нали все пак ми е братовчед.Онзи ден техните ги нямаше и се разбрахме да спя у тях.Всичко вървеше добре,гледахме филм,хапнахме и след това си легнахме.Изведнъж обаче той се обърна към мен и ме целуна.Докато се целувахме той бавно разкопча сутиена ми и го свали.Започна да целува гърдите ми и аз полудях от удоволствие...След това мина надолу и започна да ме лиже...Много ми е неловко като ви разказвам това...След това той пожела да му правя свирки...първо се притесних но после...го направих.Това беше най-невероятния секс в живота ми правихме го в няколко пози и свършихме 3 пъти.
На другия ден той се държеше много мило с мен....дано да не си мисли че ходим..все пак ми е братовчед. ](*,) ](*,) ](*,)

Но пък секса беше супер.Какво да правя?


Братовчед ти на колко години е ??

gabrielka@a
09-06-2007, 15:28
:smt078

bebito0o
09-06-2007, 15:28
амм... :-({|= :-({|= :-({|= доста тъпа изтория

B1ZzY
09-06-2007, 15:35
амм... :-({|= :-({|= :-({|= доста тъпа изтория Има не6то вярно .... :smt011 :smt011 :smt011

09-06-2007, 15:40
Имам си приятел от 2 год. но преди няколко дни ми се случи нещо много странно.Имам 1-ви братовчед който е с 2 год. по-голям от мен.Винаги ми е бил симпатичен ,но нали все пак ми е братовчед.Онзи ден техните ги нямаше и се разбрахме да спя у тях.Всичко вървеше добре,гледахме филм,хапнахме и след това си легнахме.Изведнъж обаче той се обърна към мен и ме целуна.Докато се целувахме той бавно разкопча сутиена ми и го свали.Започна да целува гърдите ми и аз полудях от удоволствие...След това мина надолу и започна да ме лиже...Много ми е неловко като ви разказвам това...След това той пожела да му правя свирки...първо се притесних но после...го направих.Това беше най-невероятния секс в живота ми правихме го в няколко пози и свършихме 3 пъти.
На другия ден той се държеше много мило с мен....дано да не си мисли че ходим..все пак ми е братовчед. ](*,) ](*,) ](*,)

Но пък секса беше супер.Какво да правя?

ми кфо да правиш ми следващия път гонаправи с баща си мрьсна уруспио :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

KiLLeR_InSTiNkT
09-06-2007, 18:04
=D>

eu.hyricane
09-06-2007, 18:07
trqbva da q nasar4avame i da q davame za primer na drugite malki momi4enca, TOVA E NA4INAT DA USPEE6 V JIVOTA.. OBA4E SE STARAITE DA EBETE BRATOV4ED SI, SAMO AKO E INDUSTRIALEN MAGNAT, NOMER 1 BROKER ILI FINANSIST, SOTINIOR S 4UJDESTRANEN BIZNES ili kvot vi hrumne, stiga da ima pari i golemi kuri6ta ;)

_Ana_Carenina_
09-06-2007, 21:47
Адам и Ева са идиоти.Както и човека написал тъпата библия. :) хахахаха смешнице....с тези думи си навличаш ти грях..... амиии ако са далечни братовчеди нямат никфа връзка-е не че бих спала с братовчед ми...тва е гадно-но случило се е ...пък и ако е чел някой от вас примерно древна митология-"Илиада" примерно,ще знае,че там се твърди,че Боговете главно са спали със своите близки..майки,сестри,братов чедки....не че е нормално,но не е невъзможно

Rise Agains't
09-06-2007, 21:50
Имам си приятел от 2 год. но преди няколко дни ми се случи нещо много странно.Имам 1-ви братовчед който е с 2 год. по-голям от мен.Винаги ми е бил симпатичен ,но нали все пак ми е братовчед.Онзи ден техните ги нямаше и се разбрахме да спя у тях.Всичко вървеше добре,гледахме филм,хапнахме и след това си легнахме.Изведнъж обаче той се обърна към мен и ме целуна.Докато се целувахме той бавно разкопча сутиена ми и го свали.Започна да целува гърдите ми и аз полудях от удоволствие...След това мина надолу и започна да ме лиже...Много ми е неловко като ви разказвам това...След това той пожела да му правя свирки...първо се притесних но после...го направих.Това беше най-невероятния секс в живота ми правихме го в няколко пози и свършихме 3 пъти.
На другия ден той се държеше много мило с мен....дано да не си мисли че ходим..все пак ми е братовчед. ](*,) ](*,) ](*,)

Но пък секса беше супер.Какво да правя?


AHAHAHAHAHA а не просто ще умра от смях вече изебахте сички момчета от градовете и почнахте да скачате на фамилият ужас , ама евала права на оня пич дето и даде идеите с кой още да спи :D брао ман :)

09-06-2007, 21:58
Адам и Ева са идиоти.Както и човека написал тъпата библия. :)

Da ti eba maikata

09-06-2007, 22:15
А братчедка ти кво прави ? Тя ли е следващата :lol:

H8_mE
09-06-2007, 22:20
Имам си приятел от 2 год. но преди няколко дни ми се случи нещо много странно.Имам 1-ви братовчед който е с 2 год. по-голям от мен.Винаги ми е бил симпатичен ,но нали все пак ми е братовчед.Онзи ден техните ги нямаше и се разбрахме да спя у тях.Всичко вървеше добре,гледахме филм,хапнахме и след това си легнахме.Изведнъж обаче той се обърна към мен и ме целуна.Докато се целувахме той бавно разкопча сутиена ми и го свали.Започна да целува гърдите ми и аз полудях от удоволствие...След това мина надолу и започна да ме лиже...Много ми е неловко като ви разказвам това...След това той пожела да му правя свирки...първо се притесних но после...го направих.Това беше най-невероятния секс в живота ми правихме го в няколко пози и свършихме 3 пъти.
На другия ден той се държеше много мило с мен....дано да не си мисли че ходим..все пак ми е братовчед. ](*,) ](*,) ](*,)

Но пък секса беше супер.Какво да правя?

Taq ili se 6eguva ili e mn zleeeeeeee! :-$

09-07-2007, 02:59
ebahti kura

tianiira
07-03-2008, 21:22
6TOM VI E BILO GOTINO TI SVALQM 6APKA
E KOGATO TI SE PRIISKA NE6TO PO - RAZLI4NO OT GAJETO TI
VE4E ZNAE6 KADE DA GO NAMERI6

Ophelia
07-03-2008, 21:25
Имам си приятел от 2 год. но преди няколко дни ми се случи нещо много странно.Имам 1-ви братовчед който е с 2 год. по-голям от мен.Винаги ми е бил симпатичен ,но нали все пак ми е братовчед.Онзи ден техните ги нямаше и се разбрахме да спя у тях.Всичко вървеше добре,гледахме филм,хапнахме и след това си легнахме.Изведнъж обаче той се обърна към мен и ме целуна.Докато се целувахме той бавно разкопча сутиена ми и го свали.Започна да целува гърдите ми и аз полудях от удоволствие...След това мина надолу и започна да ме лиже...Много ми е неловко като ви разказвам това...След това той пожела да му правя свирки...първо се притесних но после...го направих.Това беше най-невероятния секс в живота ми правихме го в няколко пози и свършихме 3 пъти.
На другия ден той се държеше много мило с мен....дано да не си мисли че ходим..все пак ми е братовчед. ](*,) ](*,) ](*,)

Но пък секса беше супер.Какво да правя?

Що не се гръмнеш?Ае я иди с лаща ти може майкати скоро дан му е пускала

Yallama
07-03-2008, 21:26
...2007 година.. :? до сега се е ебала поне с още 3ма братовчеди

Re5peC7
07-03-2008, 21:55
ми кво пречи пробвай и другите си роднини мой да ти хареса и с още някой :) горкия ти приятел, дано е разбрал що за стока си :?

Iv4eTy
07-03-2008, 22:05
Тая история я разправяй в детската градина - може и да ти повярват

migancy
07-03-2008, 23:06
napravi go pak i mu rodi dete :-({|= omg :D:D:D:D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Xtuning
07-03-2008, 23:06
Честито - ще родиш Шрек ....

gPa3HuTeJl
07-03-2008, 23:18
hahahah т'ва кат' някой безцел1р..

spiderka
07-03-2008, 23:30
pffff tva e psiharsko be hora...

Seducti0n
07-03-2008, 23:32
Темата е доста старичка, с оглед на което я заключвам. :)