PDA

View Full Version : МАлКо иНфО За НяКоИ фИЛмИ



LoOoLy
09-03-2007, 13:27
ЗДрАВеЙте! =; пиша ви с една молба АКО МОЖЕ ДА МИ ДАДЕТЕ МАЛКО ИНФО ЗА СЛЕДНИТЕ ФИЛМИ the cat in the hat,the shaggy dog, just married,little man, mr fix it, my lucky stars, school of rock, в смисъл горе долу в какъв жанр са , актьори и дали си струва да ги гледам :wink: много ви благодаря предварително

MusicIsTheKey
09-03-2007, 13:31
Влизаш в imdb.com,пишеш името на даден филм и ти излиза всичката информация. Същото е и в zamunda.net.

Blab
09-03-2007, 16:26
ЗДрАВеЙте! =; пиша ви с една молба АКО МОЖЕ ДА МИ ДАДЕТЕ МАЛКО ИНФО ЗА СЛЕДНИТЕ ФИЛМИ the cat in the hat,the shaggy dog, just married,little man, mr fix it, my lucky stars, school of rock, в смисъл горе долу в какъв жанр са , актьори и дали си струва да ги гледам :wink: много ви благодаря предварително
The cat in the hat - на мен не ми хареса, но аз не си падам по новата "анимация", Джони Деп като че ли играеше котката.
Just married - с Британи Мърфи и Аштън Къчър...сладко е, но нищо особено, не ми е останал в съзнанието. - романтична комедия
Little man - комедия, аз много й се накефих:))

за другите разбра - imdb:))

rusalkata_
09-03-2007, 18:41
ЗДрАВеЙте! =; пиша ви с една молба АКО МОЖЕ ДА МИ ДАДЕТЕ МАЛКО ИНФО ЗА СЛЕДНИТЕ ФИЛМИ the cat in the hat,the shaggy dog, just married,little man, mr fix it, my lucky stars, school of rock, в смисъл горе долу в какъв жанр са , актьори и дали си струва да ги гледам :wink: много ви благодаря предварително

The shaggy dog-брат ми го гледа,а аз само видях за какво се разказва.един мъж започва да се превръща в куче...доста плиткоумен филм... :-s
Just married-романтична комедия с Аштън Къчър и Британи Мърфи.на мен ми хареса и ти препоръчвам да я гледаш. :wink:
Mr Fix it-романтична комедия с Дейвид Бореаназ.не ми хареса...

другите не съм ги гледала и не мога да ти кажа... :wink: