PDA

View Full Version : Нормално ли е майка ти да те обижда?



09-03-2007, 13:56
нормално ли е майкати да ти вика 4е си бавна,тъпа и 4е не си наред без нея не би могло да стигна и до тук даже казва 4е съм отка4ена и постоянно ми кре6ти :smt013 ох ве4е ми омръзна :( иде ми да се хвърля през терасата като се замисля няма да е наи доброто ре6ение но ве4е не се издържа за всяко не6то постоянно се караме

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Seducti0n
09-03-2007, 14:08
Здравей.Защо не си обяснила по-точно какви са причините за постояните ви конфликти.Не ми се вярва,че може да има родител,който да не обича детето си.Аз също се карам с наще,поради различни поводи и те използват понякога обидни думи,а аз отдавам всичко на това че са пренатоварени и в край на сметка,избиват нервите си върху хора,които с нищо не са заслужили подобно отношение. :? По-добре говори с майка ти открито и и кажи,че не ти е приятно да се държи по този начин,а баща ти,безочастен ли оставя в цялата ситуация :?: :roll:

09-03-2007, 14:25
разбирам 4е е претоварена но пък винаги на мен да си го изкарва не мога да търпя ве4е подхване не6то например 4е не съм го направила както трябва и след това запо4не да ме упреква за други не6та и така докато едната не излезе от стаята ,а ба6та ми не е при нас работи в софия и напоследък си идва доста 4есто но като си е тои тук се карат за пари

Seducti0n
09-03-2007, 14:35
Разбирам те,защото и аз съм на подобно,дередже и също често срещам упреци.С времето,обаче нещо спря да ми пука...........

Sk8er_fREak+
09-03-2007, 16:03
Споко, сигурно просто е била нервна и си го е изкарала на теб. Майка ми не ме обижда (тоест случвало се е единични пъти, но гледам да ги забравям), с нея по-скоро се караме. Е, тя не ме обижда директно, но пък понякога го намеква и много ме наранява. Веднъж трябваше да ме води на очен лекар и тъй като процедурата се забави малко, а тя имаше записан час при козметичката след това, само се вайкаше, че си изпуснала часа, като че ли маникюрът и е по-важен от мен. Както и да е де, мисълта ми е, че може би е била под пара и го е изкарала на първия срещнат. Ако е единичен случай забрави го и се опитай да водиш нормален разговор с нея между родител и дете. Ако е перманентно и колкото и да и говорпш продължава - ми.. опитай се да прекарваш колкото се може по-малко време в приказки с нея. Избягвай да говориш с нея, и може би ще осъзнае, че те е наранила. Аз така правя - нашите са по цял ден на работа, а като се приберат вечерям с тях и се забивам в стаята си. Поне избягвам излишни спорове.

Успех!

Presley
09-03-2007, 16:17
Абе споко.Доста тиинове имат проблеми с родителите си,не си единствена.Нормално е.И аэ напоследък с майка ми съм в доста лоши отношения.Не се впрягай.Остави я да си вика и се прави ,че я слушаш..

namina
09-04-2007, 08:32
Абе споко.Доста тиинове имат проблеми с родителите си,не си единствена.Нормално е.И аэ напоследък с майка ми съм в доста лоши отношения.Не се впрягай.Остави я да си вика и се прави ,че я слушаш..
=D>

Reed
09-04-2007, 09:10
бе то и наще ме обиждат,ама аз си знам,че има причина,така че не се засягам кой знае колко:)а и като знам аз колко обиждам ей така.. :-D

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-04-2007, 09:21
ох и моята ме обижда... :smt017 просто свикваш това е.. а иначе дали е нормално или не... ест че не е нормално :smt016

tItEufFf
09-04-2007, 10:41
Абе...не е нормално :!: Кажи и го...И ти и се развикай ако тряя счупи нещо (ама да не е главата и :P ) На една моя съседка майка и постоянно и вика: тиква, буца, глупачка...сякви такива. Само че тя няма избора да скочи от терасата защото живеят на 2ия етаж..тя наскоро падна и се отърва само с две счупени ръце и наснено око :-D :-D :-D

KaTinCeTy
09-04-2007, 11:05
За мен не е нормално една майка да си обижда детето по този начин. Та то трябва да и е най-милото същество на този свят! Моята майка никога не го е правила, а и нямя да го направи, защото много ме обича и не е способна на това. Кажи на майка си, че не ти е приятно да те обижда по този начин, седнете поговорете си и си изястнете нещата, тя трябва да знае, че по този начин те наранява, защото ако останат нещата така някой ден можеш дори да я намразиш.

09-04-2007, 11:14
mi 6te polu4avate upreci kvo e tva 12 godi6ni pe6ligari da se ebut da hodqt po diskoteki i da se napivat pulna degradaciq

FiRe_LaDy
09-04-2007, 11:22
Не и обръщай внимание като ти крещи!И мен някой път ми крещят крещят и накрая аз най - спокойно им казвам,че не ги слушам и когато решат нормално да говорят с мен да дойдат и се изнасям в другата стая....сега виждат,че и да ми крещят и т.н. ефект няма.И идват наи - спокойно и говорят с мен. :wink:

09-04-2007, 11:30
i vie 6te stanete roditeli 6te vi vidq az togaz az sum si kazal neiskam semeistvo i deca ina4e 6te si sukratq jivota s godini samo kurvi mu e maikata :twisted:

monityY
09-04-2007, 13:41
не ама мойта редовно го прави,луда работа

SunnyG
09-04-2007, 21:28
Не очаквай майка ти да мисли като теб и ти като нея.Конфликтите са нещо нормално,и на мен ми се случва често,и мен ме обижда,но го прави не защото го мисли,а защото е ядосана и казва каквото и дойде на ума :wink:

LoveHim
09-05-2007, 00:56
И майка е така. Е това не са убиди, ама аз като и повиша тон мълчи, щото вече съм с 2 глави над нея и казва, че я е страх да не я ударя(въпреки че няма никога да я ударя).

sladkish_14
09-05-2007, 15:50
нормално ли е майкати да ти вика 4е си бавна,тъпа и 4е не си наред без нея не би могло да стигна и до тук даже казва 4е съм отка4ена и постоянно ми кре6ти :smt013 ох ве4е ми омръзна :( иде ми да се хвърля през терасата като се замисля няма да е наи доброто ре6ение но ве4е не се издържа за всяко не6то постоянно се караме

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

И аз бях така!И вече се оправихме..ИЗОБЩО не й говора и нея слушам,тя си дрънка на мен не ми пука,така докато се научи да ми приказва,като на хората,а не на някоя от улицата..Сега,ако иска нещо ми се моли съвсем нормално и горе/долу закрепихме нещата

kasiopea
09-05-2007, 15:53
Абе споко.Доста тиинове имат проблеми с родителите си,не си единствена.Нормално е.И аэ напоследък с майка ми съм в доста лоши отношения.Не се впрягай.Остави я да си вика и се прави ,че я слушаш..
:wink:

gal4ety
09-05-2007, 18:30
ами то и майка ми нещо с възрастта.......ама и мн други мой фр се оплакват от техните затва трябва да свикнеш да ги търпиш до 18 :D ....абе остави я да си дрънка нещо прави се че я слушаш ама въобще не и обръщай внимание.....

Mimka_sweet
09-05-2007, 20:13
Нормално е .
На мен са ми викали мързел,говедо,вчерашна пикла............. :-D

Mimka_sweet
09-05-2007, 20:14
Забравих да кажа боклук :-D

caRamelO_cHicA
09-07-2007, 06:48
Пфф как ще е нормално все пак това е майка ти.Споко не й обръщай внимание тя щеси дрънка на теб кво ти пука като станеш на 18 и айде чао.

'IrReSiStIblE'
09-09-2007, 07:24
Еми,аз се разбирам с майка ми,което става все по - трудно и по-трудно,но намираме общ език и никога не ме е обиждала.Но на тази възраст често се случва,тийновете да не се разбират с родителите си.Но чак пък такива обиди....

bqsna_teenagerka
09-09-2007, 07:40
може просто да е изтощена от работа,да и е нервно и да не се осеща как изкарва яда си вкъщи. поговори с нея кажи й 4е не ти е приятно да те обижда така. попитай я какво то4но толкова я дразни в теб

Muse_of_Madness
09-13-2007, 17:30
нормално ли е майкати да ти вика 4е си бавна,тъпа и 4е не си наред без нея не би могло да стигна и до тук даже казва 4е съм отка4ена и постоянно ми кре6ти :smt013 ох ве4е ми омръзна :( иде ми да се хвърля през терасата като се замисля няма да е наи доброто ре6ение но ве4е не се издържа за всяко не6то постоянно се караме

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!
Да, постоянно. Обаче не себе си бих хвърлила през терасата, а нея :twisted:

09-13-2007, 18:03
dali me ubijda axxaaxxa...kato se po4ne ot pikla v4era6na,za kva se misli6 ti,smotana si,typa si,ne moje6 1 ne6to da svur6i6 kato xorata...oblqkla si se kato ciganka..aaaaaaammm nesry4na si,6e te voda na psixiatar..laino v4era6nooo i takam..ma kvo da kaja svivka se i ve4e ne q slu6am ;)

gabrielka@a
09-13-2007, 18:03
Абе споко.Доста тиинове имат проблеми с родителите си,не си единствена.Нормално е.И аэ напоследък с майка ми съм в доста лоши отношения.Не се впрягай.Остави я да си вика и се прави ,че я слушаш..
Подкрепям!

die_die_my_darling_
09-13-2007, 22:34
много хора сме така
ама аз няма да умра скоро
е да й е гадно на майка

Kras4eto_lp
09-14-2007, 09:13
Аз мойта не я слушам като ми мрънка тия глупости :smt019 Иначе вече почна да го прави повече с брат ми понеже е по-малък :evil:

Iviqna
09-14-2007, 18:42
ами вчера маика ми ми каза ''разглезена пикла''
хахах мн се смях,просто нещо не и отива да ми говори така точно на нея

Sweet__baby
09-15-2007, 10:56
Абе споко.Доста тиинове имат проблеми с родителите си,не си единствена.Нормално е.И аэ напоследък с майка ми съм в доста лоши отношения.Не се впрягай.Остави я да си вика и се прави ,че я слушаш.. :smt005 :smt005 :smt005 емииии и аз ''я слушкаамм и то мн'' :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

DEviL_BG
09-15-2007, 13:26
Да нормално е , мен ме обижда по друг начин, но за добро !!!