PDA

View Full Version : Проблемация...



Nz_ko_da_prava
09-03-2007, 14:29
Здравейте на всички.Случайно попаднах ж този форум и реших и аз да поискам съвет.Проблема е следния,ако може да се нарече''проблем'':
Майка ми все повтаря,че съм малка,за да имам гадже,а не е така,все пак съм на 15...другите на моята възраст..охооооо... :x
Тя постоянно ми казва,4е иска да знаеа,ако има някой...кажете ми по какъв начин да и покажа че не съм малка ?!?!!?

w0sh
09-03-2007, 14:30
Както постъпват всички зрели хора. хвани си и не и казвай.

Sladinka_f
09-03-2007, 14:31
Pogowori seriozno s neq i i obqsni kak stoqt ne6tata...

Blab
09-03-2007, 14:33
1.Поемаш отговорност за действията си.
2.Умееш да се грижиш сама за себе си.
3.Доказваш 1 и 2 на майка си!

kofti_nick
09-03-2007, 14:41
Както постъпват всички зрели хора. хвани си и не и казвай.

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

LizZz
09-03-2007, 14:50
Както постъпват всички зрели хора. хвани си и не и казвай. :wink:

rashito0o
09-03-2007, 14:55
Аз съшо съм на 15 майка ми и баща ми нищо не казват за връзките ми на скоро приятеля ми искаше да се запознае с тях обаче те нещат иначе как да им покажеш че не си малка нззз винаги си оставаме малките им момиченца :)

Presley
09-03-2007, 16:08
Както постъпват всички зрели хора. хвани си и не и казвай.

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
Мда :-D

evilkaAaAa
09-03-2007, 16:14
покажи, й че си отговорна и можеш да поемаш последствията от действията си и тя сама ще разбере, че не си малка вече :wink:

Presley
09-03-2007, 16:22
покажи, й че си отговорна и можеш да поемаш последствията от действията си и тя сама ще разбере, че не си малка вече :wink:
Това по никакъв начин ,няма да промени мнението на майка и отностно момчетата.Просто майка и я приема ,като нейното малко момиченце и не може да си представи ,че нейното малко момиченце може да се оэове в прегръдките на някое момче.Предполагам е така.Единственото решение е просто да си хване момче,беэ да каэва на майка си.

teenkopele
09-03-2007, 16:40
От какъв зор трябва да я информираш за момците, с които излизаш?

kotetyyy
09-03-2007, 16:41
Както постъпват всички зрели хора. хвани си и не и казвай.

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
:-k

Lost_Kiss
09-03-2007, 16:46
Както постъпват всички зрели хора. хвани си и не и казвай.

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
Мда :-D



:lol: dobre kazano

lyly_lili
09-03-2007, 16:47
1.Поемаш отговорност за действията си.
2.Умееш да се грижиш сама за себе си.
3.Доказваш 1 и 2 на майка си!


+1 :wink:

monityY
09-03-2007, 17:43
Здравейте на всички.Случайно попаднах ж този форум и реших и аз да поискам съвет.Проблема е следния,ако може да се нарече''проблем'':
Майка ми все повтаря,че съм малка,за да имам гадже,а не е така,все пак съм на 15...другите на моята възраст..охооооо... :x
Тя постоянно ми казва,4е иска да знаеа,ако има някой...кажете ми по какъв начин да и покажа че не съм малка ?!?!!?
ne q luji kato si nameri6 nqkoi zapoznai go s neq razkazvai i za neq da e spokoina i taka

deathproof
09-03-2007, 17:51
Здравейте на всички.Случайно попаднах ж този форум и реших и аз да поискам съвет.Проблема е следния,ако може да се нарече''проблем'':
Майка ми все повтаря,че съм малка,за да имам гадже,а не е така,все пак съм на 15...другите на моята възраст..охооооо... :x
Тя постоянно ми казва,4е иска да знаеа,ако има някой...кажете ми по какъв начин да и покажа че не съм малка ?!?!!?
ne q luji kato si nameri6 nqkoi zapoznai go s neq razkazvai i za neq da e spokoina i taka
Точно така. Майка ти явно е мн притеснителна, затова я информирай, разказвай и за приятеля си къде ходите, запознай ги и постепенно тя ще свикне с мисълта, че ти растеш. Виж, ако реагира грубо и изобщо е против общуването ти с момчета и не е склонна на компромис става сложно.

koalka
09-03-2007, 17:55
За нея ще си малка, защото тя е израстнала в такова време, през което нещата не са започвали от толкова рано, а доста по-късно.И това е нормално.Няма как да я убедиш, че не си малка, това нейното виждане.Иначе, можеш да й кажеш, ако се появи някое момче.Все пак това си е нещо нормално и всъщност, ако го познава, надали ще има толкова против.