PDA

View Full Version : Униформите-За или Против?!



ЕмО-СлАдУрЧе
09-03-2007, 14:46
:smt006
Имам известно притеснение. :roll: Днес разбрах,че ще има родителска среща,заедно с учениците #-o .Откакто уча(10 години),такова нещо не е имало...в смисъл родителска среща с ученици...Проблема е ,че се говори...че ние трябвало да идем за да ни вземат мерки,за ученическите унифорими....Притеснявам се,защото не знам какви ще са,и как ще изглеждаме :smt010 Нямам нищо против тях...но...Все Пак има едно НО.Дайте съвети...съгласнили сте с това правило...и ако някой знае как изглеждат тези униформи нека каже-поне за женските де ... :smt012 Чао,чао [-o<

MostHated
09-03-2007, 14:59
естествено че против! харесвам си стила и има ли униформа... пак няма я обличам :)))))))

ЕмО-СлАДуРчЕ
09-03-2007, 15:05
Е,да...но ако ни задължат... :roll: То нямаш друг избор...Тия мойте съученици ще правят стачка...ама нз какво ще постигнем 8-[

xpucuto
09-03-2007, 15:07
...

ЕмО-СлАдУрЧе
09-03-2007, 15:10
Ако някой горе-долу знае какво представляват...униформите за момичета~*Лято-зима*~,нека ме просвети... :mrgreen:

mid_get
09-03-2007, 15:16
Ако някой горе-долу знае какво представляват...униформите за момичета~*Лято-зима*~,нека ме просвети... :mrgreen:
Ами те не са ли различни във всяко училище? :-) :roll:

AFT
09-03-2007, 15:25
Ако някой горе-долу знае какво представляват...униформите за момичета~*Лято-зима*~,нека ме просвети... :mrgreen:
Ами те не са ли различни във всяко училище? :-) :roll:


Различни са! РАЗЛИЧНИ! РАЗЛИЧНИ! РАЗЛИЧНИ! Запомнихте ли? РАЗЛИЧНИ СА,мамка му! Стига с тея малоумни теми! :smt013

09-03-2007, 15:33
Е,НЕ Е ЧАК ТОЛКОВА ЛОШО,ЗАЩОТО СЪВРЕМЕННИТЕ УНИФОРМИ НЕ СА КАТО ТИЯ НА НАШИТЕ РОДИТЕЛИ.В ДОСТА BG ФИЛМИ СМЕ ВИЖДАЛИ ЧЕРВЕНОТО ШАЛЧЕ ИЛИ ТАМ КАКТО СЕ НАРИЧА,БЯЛАТА РИЗКА И ДР.УНИФОРМИТЕ ДНЕС СА ГОТИНИ.ЛОШОТО Е,ЧЕ АКО ИСКАШ ДА СЕ ПОХВАЛИШ С НОВИ ДЪНКИ ПРИМЕРНО НА ДАСКАЛО,ТРЯБВА ДА ХОДИШ ИЗВАНРЕДНО :-D :-D :-D :D

09-03-2007, 15:42
Вече има тема за униформите!Но,както и да е!
Мен ме интересува дали някой може да прати снимки на някакви униформи,да видим горе-долу за ко стаа дума!???Мноооооооооого моля! [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<

Presley
09-03-2007, 15:44
Против съм.

hamilcar
09-03-2007, 15:52
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=120999

AFT
09-03-2007, 16:01
Ето това са униформите в ОМГ гр. Пловдив (летните):
http://img46.imageshack.us/img46/2169/img325jm8.jpg

Ест, има училища (като езиковите в гр. Пловдив), в които униформите им се състоят само от една вратовръзка. :roll:

FiRe_LaDy
09-03-2007, 16:12
Във всяко училище униформите не са ли различни ... смисал директора или там нз кой ги избира .... ама ако не са нещо смотано .... и са примерно с паднала талия панталоните ... нещо готинко - нищо против нямам,ама иначе - ужас!

ЕмО-СлАдУрЧе
09-03-2007, 16:25
Абе аз знам че са различни...помолих да ми дадете"ГОРЕ-ДОЛУ"някаква представа.Ами аз съм ЗА униформите...щото в мойто даскало...по-специално в моя клас има 2-3 "беднички"момичета :roll: и тя фукли :evil: от моя клас им се подиграват с думите:-Абе вия що всеки ден сте с еднакви дрехи"или:-Абе бахти клошарките"Тия госпожички са егати тъпите офци...като нямат момичетата пари,виновни ли са?На мен не са говорили така...ама сме от един клас мамка му :oops: Така,че с униформите всички ще сме равни-не е ли така?Няма да има-точ е беден,оня е тия дрехи от вчера...

09-03-2007, 16:27
Абе аз знам че са различни...помолих да ми дадете"ГОРЕ-ДОЛУ"някаква представа.Ами аз съм ЗА униформите...щото в мойто даскало...по-специално в моя клас има 2-3 "беднички"момичета :roll: и тия фукли :evil: от моя клас им се подиграват с думите:-Абе вия що всеки ден сте с еднакви дрехи"или:-Абе бахти клошарките"Тия госпожички са егати тъпите оФци...като нямат момичетата пари,виновни ли са?На мен не са говорили така...ама сме от един клас мамка му :oops: Така,че с униформите всички ще сме равни-не е ли така?Няма да има-точ е беден,оня е тия дрехи от вчера...

sladku_bebzi
09-03-2007, 18:14
Квито и да са униформите съм сигурна, че няма да ми харесат.Твърдо против =;

CuRly_Doll
09-03-2007, 18:37
PROTIV

sexy_for_you
09-03-2007, 19:27
ЗА!

Sk8&amp;PunkF
09-03-2007, 19:31
мии..незнам,донякъде да заради дискриминацията която тъпите изтърсени кифли (и не само ) налагат върху по-бедните което е тъпо от всякъде погледнато =),но от друга страна..всеки си има свой собствен стил (предполагам) така че трябва да имаме и свобода да го изразяваме,а къде сме най-мн-в даскало..тъй чее и за двете съм аз и против и за =)

bobka
09-04-2007, 13:21
ami az sum protiv 6toto nqmam ideq kak 6te izglejdam v takova ne6to.se pak ne na vs xora im otiva edno i su6to ne6to.a i pove4eto momi4eta mislqt 4e s mn kusa pola uniformata 6e e super.ama tva ne e taka 6toto 1. ne na vs momi4eta im otivat kusi poli4ki dori i na slabi4ki
2.ne e udobno za xodene postoqnno primerno den dva 6ti e udobno ama sled tva 6e se 4udi6 kak da sedne6.

monityY
09-04-2007, 13:21
твърдо ПРОТИВ

09-04-2007, 13:22
Аз съм за
Писна ми да гледа мразни емота.
Писна ми да гледам разни чавове
Писна ми да гледам хора ходещи толкова смъкнато се едно имат 5 кила лайна в гащите
Писна ми от ланци
Писна ми ОТ ВСЕКИ НАТРАПВАЩ СЕБЕ СИ.
С униформа всички.
Дали ще е грозна или не, все в "задни части".
Всички ланци,гривни,обици,дранкул и се обират на вратата и се връщат като излизаш.
С мп3 плайерите е същата история.
Закво ти е м3 плайер в училище? Да слушаш музика в междучасията? ДА ДА.
Телефоните? МИ НЕ , никога не съм завиждал на някой за по-скъпия телефон.
Т'ва е телефон мамка му стара не висоговорител,преносим компютър.
Никаква музика от телефоните в училище. Аз да не съм отишал дам та слушам музика? Ае бе, и в къщи ще си слушам чалга,метал,рап,сякви други шитове.
Да ви знам в разглезените мамини дечица.
Ако не си облечете блузките за 50 лева и панталонките за 100 лева ще умрете ли уе'?
Грозни са ви били униформите.
Ми като са грозни бягайте в часните училища/ там където няма униформи.
Аз с РАДОСТ ще си нося униформата.
Или о не, вие ще се срамите, че сте с униформа пред яките батковци/какички?
МНОГО СТЕ ЗЛЕ.
Стига сте мрънкали все едно житова е свършил. Щото, бас ловя , че повече от половината ревящи за униформи, ако ги оставят без нищо или се загубят някаде , ще си пукнат още първия час.
И кво като всички сте еднакви?
Че вие и сега сте ендакви, просто с различни дрехи. Мислите еднакво като стадо и се обличате еднакво. И с еднакви дрехи пак ще покажеш на другите че си различен, но за съжеление НЕ СИ.
Тоя "собствен уникален стил на обличане" , извън училище!

Briseis
09-04-2007, 13:55
В моето училище няма такива работи :lol:

find_m3
09-04-2007, 14:28
не мерси

AFT
09-04-2007, 14:32
Аз съм за
Писна ми да гледа мразни емота.
Писна ми да гледам разни чавове
Писна ми да гледам хора ходещи толкова смъкнато се едно имат 5 кила лайна в гащите
Писна ми от ланци
Писна ми ОТ ВСЕКИ НАТРАПВАЩ СЕБЕ СИ.
С униформа всички.
Дали ще е грозна или не, все в "задни части".
Всички ланци,гривни,обици,дранкул и се обират на вратата и се връщат като излизаш.
С мп3 плайерите е същата история.
Закво ти е м3 плайер в училище? Да слушаш музика в междучасията? ДА ДА.
Телефоните? МИ НЕ , никога не съм завиждал на някой за по-скъпия телефон.
Т'ва е телефон мамка му стара не висоговорител,преносим компютър.
Никаква музика от телефоните в училище. Аз да не съм отишал дам та слушам музика? Ае бе, и в къщи ще си слушам чалга,метал,рап,сякви други шитове.
Да ви знам в разглезените мамини дечица.
Ако не си облечете блузките за 50 лева и панталонките за 100 лева ще умрете ли уе'?
Грозни са ви били униформите.
Ми като са грозни бягайте в часните училища/ там където няма униформи.
Аз с РАДОСТ ще си нося униформата.
Или о не, вие ще се срамите, че сте с униформа пред яките батковци/какички?
МНОГО СТЕ ЗЛЕ.
Стига сте мрънкали все едно житова е свършил. Щото, бас ловя , че повече от половината ревящи за униформи, ако ги оставят без нищо или се загубят някаде , ще си пукнат още първия час.
И кво като всички сте еднакви?
Че вие и сега сте ендакви, просто с различни дрехи. Мислите еднакво като стадо и се обличате еднакво. И с еднакви дрехи пак ще покажеш на другите че си различен, но за съжеление НЕ СИ.
Тоя "собствен уникален стил на обличане" , извън училище!

Съгласна съм, само това за гривните и джуджурииките - не. Нямам нищо против униформите, но обичам да си играя с гривните ми и ... както и да е. Все пак отиваме на училище, за да учим, а не за да се правим на много важни и да правим модни ревюта!

Kub4e_Led
09-04-2007, 14:42
И аз съм против! [-(

love_only_one_boy
09-04-2007, 14:57
Еми против съм,но може би по-добре ще сме с униформи. Никой няма да се хвали, че си е взел дънки за еди си колко лева. Момичетата няма да носят блузи от които им излизат някои части от тялото :D Няма да се набиват на очи Имота,Фешъни,Метали и сякакви др за които сега не се сещам :wink:

sladkish_14
09-04-2007, 15:54
Има и хубави уноформи :roll: още е рано да се измъчваш...Ми ако ти допаднат...? :roll:

Reed
09-04-2007, 19:44
абе..."за" съм,ноо не искам в нащо даскало да въвеждат... :roll: колко умно само..
наще ще са блуза с къс и дълъг ръкав,суичер и чанта...добре поне че надолу няма