PDA

View Full Version : Изрусяване на косата



Mimentseto
09-03-2007, 18:15
Моята коса е тъмно кестенява, а искам да си я боядисам в русо,но ей-така да я боядисам няма да стане,защото косата ми е тъмна.Знам,че преди това трябва да си я изсветля с кислородна вода,но незнам точно как става,изобщо си нямам на представа какво трябва да правя.ПЛС кажете ми каква по-точно е процедурата......ааа и още нещо......каква боя да използвам,по-точно кажете ми каква марка да си купя,защото не ги знам,препоръчайте ми някоя,каято ще ми запази цвета за по-дълго,някоя по-качествена.Благодаря предварително!

ninsy
09-03-2007, 18:33
с кислородна вода ли кой ти я каза таз глупост..
трябва с блондор ..
а за марка боя бих ти препоръчала лореал или гарниер

di
09-03-2007, 18:39
Отиди задължително на фризьор поне първия път, иначе на нищо няма да заприличаш!

fuklichka
09-03-2007, 20:44
амиии мила и аз съм така като теб ама вече се боядисах и да ти кажа първия път ена фр ме боядисва и бес кислородна вода си стана даже не беше рижаво ;)ама после се боядисах 2ри път и ся да ти кажа съжалявам дето сам се боядисвала щот косата ми е страшно истощена...ся нз кво да я прая щото вече ф корените се показа кестенявото ..

ninsy
09-04-2007, 09:09
амиии мила и аз съм така като теб ама вече се боядисах и да ти кажа първия път ена фр ме боядисва и бес кислородна вода си стана даже не беше рижаво ;)ама после се боядисах 2ри път и ся да ти кажа съжалявам дето сам се боядисвала щот косата ми е страшно истощена...ся нз кво да я прая щото вече ф корените се показа кестенявото ..

боядисвай си само корените!

Mimentseto
09-04-2007, 13:28
a kakvo e tva blondor i ot kade moga da si go kypq?struva li skypo?

merilin1
09-04-2007, 14:35
аз я изрусявам със обезцветител /или супра/ и после с боя...

sladko000
09-08-2008, 10:38
супраааа само тва е спасението

harabelka
09-08-2008, 13:17
i ot kade moje da se kupi supra?

Nadelina
09-08-2008, 15:33
Po-dobre pyrvia pyt da ti go napravi frizior, no vse pak reshenieto si e tvoe. Trqbva da q obezcvetish s perhidrol, inache shte stane rijavo, zavisi kolko ti e tymna kosata de. I si vzemi boq na Loreal naprimer, koqto da ti shtadi kosata, inache mnogo shte se izstoshti i nqma da prilichash na nishto.