PDA

View Full Version : доста съм объркана...



RoSsY88
09-03-2007, 18:16
Обикновенно почти не пускам теми а само отг и помагам ама тоя път съм прекалено мн объркана...трудно си харесвам или тръгвам с някой но акос е преваржа после боли и ми е мн кофти...всичко започна преид няколко месеца като тръгнах с едно момче,той си имаше приятелка но предпочете мене....уви не я заряза под претекст че аз след 3 месеца ще замина да живе у варна и каза че не се виждат или търсят....не се чуствах застрашена от тая лапетия но не знам и защо и аз ходих с него...след месец една от най-добритеми приятелки - гери ми сподели че го е видяла на кафе да се натиска с притялката си докато аз бях у варна на изпити...последва скандал у едно кафе но му простих след хиляди негови молби...надявах се да я зареже...Между временно започнах да си чатя с негов приятел-миро който ми сподели че "сашо(приятеля ми) е мн объркан и не знае какво исак и за тва е с две",никога не съм била втора и искахда си докажя че мога да го накарам да се влюби в мен и да зареже оная лапетия...уви нещата се развиха мн страмно...миро почна даме търси излязохме на кафе но не искаше сашо да е с нас...започнаха свалки у чата...постоянно ми повтаряше "толкова си малка и сладка ,за ко не си намериш и ти още един или не го зарежеш сашо".Не осъзнавах в началото какво прави но ме тласан към тва да намеря друг...Викна ме у тях да му направя масаж...Е не очаквах да стане нещо,щот познавам миро от години но никога не съм си говорила с него бях само на здр и до там...смятах го за прекалено готин и че никога не би се занимавал с мен,за него бях слушала страшно мн от най-добарата му приятелка-гери,която и на мен сащо е най-добра приятелка...но не бях сядала на една маса с него и нея..тя бе на море и така не разбра какво стана..у тях след масажа имаше една две целувки и после ми каза "ако сашо пита били сме на кафе"...вечерта докато бях сас сашо се чуствах гузно и мислех да му призная и че съм го направила само защото ме е било яд че има и той друга...но знаех кой е по добрият и кой ще е само с мен и няма да ме лажи с други...преди да му кажя,както ме беше гушнал му звънна оная и той сладко си говореше с нея по тела...побеснях смао станах и си тръгнах не исках да го виждам махнах се от града за няколко дена....през тея дни той се опитаваше да се свърже с мен.а миро не преставаше да ми шиеше смси и да ми звъни...Избрах миро и ходихме около месец,беше страхотно,басици вечерите прекарвах след кафето у тях,секи ден се виждахме и очевидно ревнуваше от сащо който аз бях заебала и категорично с ебях отказаал и теал да му вдигам...уствах се страхотно с Миро,той си беше просто идеален във всичко,той имаше мн приятелки и ми каза че излиза и с други момичета щот са му приятелки мн добри и аз излзиах с моите приятели..излзиахме в една компания по дискотеки...най-добара му приятелка толкова ни се радваше но всичко имаше край....беше мн зает и нямаше никакви пари и предложи да не се виждаме два дена,след тва както сяка петак вечер излезе по мъжки с приятелите си да се напият...сабота цял ден не го чух,не ми отг на смсите,не ми вдигаше като му звъня осетих че го загубих,болката беше голяма,но у неделя ми прати смси и ми пиеше че му липсвам че си бил забравил тела и бил насело...но место да се видим у понеделник той просто ми каза че е решил да се разделим,мислел го мн и било по добре за двама ни...нещо не се получавало,не съм била аз виновна...после зе да признава че почвал да се влюбва,че го е страх о любовта че след месец заминавам у варна и няма смисъл да ме ограничава...Осъзнавах,че е така но бях хлатнала..не бях се влюбила но просто исках да съм с него почнахме да си призваняваме само...но се скарахме заради един смс дет поакзах на приятелката му и тя му се накара,че или сме заедно или не нямало средно положение като тва да иам смао секс...той ме намрази игнорираме от всякаде,каза да му изтрия номера и никога вече да не го търся,че нищо свързано с емн не го интересува...и аз се скарах с приятелката си и просто всичко изгубих,сабрахм се пак с нея но ми беше кофи исакх да съм снего и се още искам....от няколко дена не знам къф дявол тарси но ми влиза у канала,...ся излезе после пак влезе...освен мен няма кой друг да тъсри там при положение че от акто ме заряза не влиза там...после получих смс от непознат ноемр "пухо няма да се жидим днес зает сам " и му отг "сорръ ама си сбаркал ноемра кой/коя си" и ми звънна оказа се миро...питаше коя съм направо бях бясна че се правеше да ударен как точно моят номер ще сбърка като го няма...Не знам какво става объркана съ,казват ми всички да изчакам и ако иска той сам ще ем потърси...засичам го по кафетат гледа ме но нищо не си казваме ... когато е с мен приятелката му даже се прави че не ни познава...Не съм влюбена или нещо такова,просто имаше страхотна тръпка....такиива чуства кам момче не бях изпитвала от 3-4 години насам..но уви след седмица заминавам да жевея у варна и моеж би кот е било било...та просто исках да споделя мн дълго излезе :(

monityY
09-03-2007, 18:17
mace 6e go pro4eta sled malko 4e e dosta dulgo i 6te pi6a togaa

_Ana_Carenina_
09-03-2007, 18:22
само като видя началото-"...запознахме се преди три месеца "..ми става ясно че става въпрос за някакви детски бози с молби и прошки,измислени изневери,"лапетии",...разбирам,че си мислиш,че твоята история наистина е различна,но погледни във форума и ще видиш ,колко като твоята има..и не мога да разбера какво значение има точно какъв смс ти е пратил и тнт...нямам нерви и да ги чета такива...сори, ноо разнообразете малко!

Cherkeza
09-03-2007, 18:23
Аха ми приятно живуркане у Варнъта :D

cherinka
09-03-2007, 18:23
Доста сакатичко пишеш и това "У Варна", "У канала ми", "У не знам си къде" много ми бърка в едно място. :)

та просто исках да споделя мн дълго излезе
Ами, добре.
Сподели, прочетох го.
И сега каквом?

RoSsY88
09-03-2007, 18:32
о който не иска да не го чете...у тоя фором не пиша от оня ден и ми писна от комплексари ... просто исках да споделя щом нямате съвети не пишете....не съм като повечето от вас на 15-16 дет ходили с 1-2 голямата любов не мога без тях ... просто се кефя на тоя пич и иси го искам ... ад оточня на 19 съм!а за "у-то" вместо "в" така си пиша по ме кефи :twisted: Не ме изкарвайте неграмотна :)

Presley
09-03-2007, 18:34
Доста объркана работа.Като толкова много го искаш,що просто не му го кажеш.Обади му си и говори с него.Като пишеш тука,работата няма да се оправи.Действай ,докато не е станало късно.И въпреки това,насйтина е кофти,че ти эаминаваш эа Варна...нещата 100% ще се променят..!Но пък поне докато си си тук,може да си искарате хубаво.Эвънни му и си му кажи ,квото ти е на душата.

Obitax
09-03-2007, 18:36
зачетох някоилко реда и това ми беше грешката ТИ ПИШЕШ СУПЕР ДУПЕР НЕГРАМОТНО "у Варна " "преваржа" циганите сигурно ще пишат по грамотно от теб ;)

monityY
09-03-2007, 18:53
emi kofti i da se mu4i6 ne6to da naprai6 6tom zaminava6,nqma kak da ostane ne6to mejdu vas taka4e,6e si nameri6 nqkoi drug koito da te zaslujava pove4e :wink:

Blab
09-03-2007, 18:55
зачетох някоилко реда и това ми беше грешката ТИ ПИШЕШ СУПЕР ДУПЕР НЕГРАМОТНО "у Варна " "преваржа" циганите сигурно ще пишат по грамотно от теб ;)
:smt005 Приятен жЕвот във Варна!(:

ninsy
09-03-2007, 19:23
абе като неможете да кажете нещо по темата що я пълните с глупости дали можела да пише или че вместо в казва у кфо ви дреме на вас бе ?!
маце я верно му се обади и му кажи квото си чувстваш...ттъпо е че заминаваш,но докато си си още там.. може да си прекараш яко!

FiRe_LaDy
09-03-2007, 19:36
Защо не го потърсиш и да поговориш с него?И не вярвам случайно да е пратил смс-а на ттвоя номер.Може би е искал да те чуе ... въпреки,че заминаваш във Варна нищо не губиш да излезеш с него и да поговорите.Поне приятели може да си останете ... нали все пак ще се връщаш там от време на време ...

_Ana_Carenina_
09-03-2007, 19:43
само като видя началото-"...запознахме се преди три месеца "..ми става ясно че става въпрос за някакви детски бози с молби и прошки,измислени изневери,"лапетии",...разбирам,че си мислиш,че твоята история наистина е различна,но погледни във форума и ще видиш ,колко като твоята има..и не мога да разбера какво значение има точно какъв смс ти е пратил и тнт...нямам нерви и да ги чета такива...сори, ноо разнообразете малко!


ахах кви смс-си ма.не съм видял един твои свестен пост , като не ти се чете защо постваш отговор , като те гледам съвет не даваш , не се прави на важна а се заври в миша дупка на момента.остави момичето на мира да си излее душата.,

абе аз ще се завра в миша ама ти и такава нямаш ..така че давай си коментари за твоите постове ...

_Ana_Carenina_
09-03-2007, 19:53
хахахаха айде..но съм убедена,че няма да ти стиска,Мистър Слонски

sladkish_14
09-03-2007, 20:23
зачетох някоилко реда и това ми беше грешката ТИ ПИШЕШ СУПЕР ДУПЕР НЕГРАМОТНО "у Варна " "преваржа" циганите сигурно ще пишат по грамотно от теб ;)
:smt005 Приятен жЕвот във Варна!(:

:smt023 .....Пълно губене на време

koalka
09-04-2007, 07:31
Според мен пък трябва да оставиш нещата такива, каквито са.Няма смисъл, нищо не се е получило, а ти, както каза-отиваш да живееш другаде.Ако можеш го забрави и продължи напред.

Lost_Kiss
09-04-2007, 08:19
само като видя началото-"...запознахме се преди три месеца "..ми става ясно че става въпрос за някакви детски бози с молби и прошки,измислени изневери,"лапетии",...разбирам,че си мислиш,че твоята история наистина е различна,но погледни във форума и ще видиш ,колко като твоята има..и не мога да разбера какво значение има точно какъв смс ти е пратил и тнт...нямам нерви и да ги чета такива...сори, ноо разнообразете малко!

Of, malee! E takiwa kat tebe sa mi mn sme6ni.No coment!
A po temata-> Moje pone da se opita6 da mu zvynne6 da izlezete ne edno kafe,da si ostanete kato fr, predi da si zaminala za Varna...

rihannka
09-04-2007, 09:31
mila az te znam koq si..jiveem v edin grad:)naistina mn galda temi4ka..i prosto nz kakvo da te posavetvam...daje 4esno tolkova e dalga che prosto mn qko se opletoh ama 4at pat shvanah..nz mislq che tva che e skasal s teb sega e dobre,zashtoto se pak ima mesec dokato zaminesh i prez toz mesec shte ti pomine malko ili mnogo...savsem razlichno shte e da skasate kato zanimavash...po dobre 4e e sega i se nadqvam bolkata barzo da mine ...i na men mi se e slu4valo takova neshto...edno mom4e me zarqza zashtoto shtql da hodi sled 2 meseca da sledva..est ne hodi beshe si tuka ..ama kakto i da e sravnitelno barzo mi mina taka4e nai iskrenno se nadqvam i na tebe da ti mini ,...tam vav varna pone ot opit znam che ima mnogo mom4eta i vse shte sreshtnesh nqkoi podhodqsht za teb koito shte e samo s teb:)nai iskrenno ti go pojelavam..emi tva e ot men nz dali tva moe pisanie bi ti pomognalo s neshto no nqma zna4enie ...