PDA

View Full Version : Имам огромен проблем и незнам как да се справя. Помогнете!



emo_girl
09-03-2007, 19:22
mi zna4i istoriqta e takava az sum 8 klas v osnovno dasklao v kvartala mi ... vsi4kite mi fr ot stariq klas kandidatstvaha premestiha se i sega sum sama ... nqma kak ... sega daje ne znam kak da postupa si4kite ot moq klas sa narkoman4eta pu6a4i bokluci i ne moga da gi ponasqm sega mi e dosta trudno pove4eto koito sa ot moq klas sa mi vragove ne se ponasqme ... ne moga da se premesta za6toto e kusno ... kak da postupa kak da se durja da sum altsaidur ili da se opitam da sum fr sus si4ki ... eto vuprosa mi sama ili s bokluci ??? :cry:

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

monityY
09-03-2007, 19:24
i az sum g/d kato tebe,strah me e da ne me izlolirat,ako stane taka prosto se mesta v dr daskalo,edinstvenata mi nadejda e da dodiat novi za koito da se lepna =P~

Sk8&PunkF
09-03-2007, 19:26
бъди себе си! щом не те кефят като хора значи нямаш причини да се променяш за да им се харесваш и да си фр със тях! бъди такава каквато си била винаги и въобще да не ти пука ако някой не ти се кефи или ако някой ти говори нещо,пък и предполагам,че те не са единствените хора на света..простоо не ставай една от тях ..=)

emo_girl
09-03-2007, 19:50
ooo naistina e gadno politikata na daskaloto mi e 4e ako si altsidur si nikoi nqma zna4enie kakvo pravi6 ili koi si bil tova e ni6to kakuvto si sega takuv si do kraq ako ne si ot nqkoq banda i si altsaidur si nikoi bqh svidetelka na tova sedin ot moq klas be6e takuv i si navle4e dori poboi6ta zaridi tova nqma da vi kazvam kakuv ko6mar e ako si nikoi v na6etoi y4ili6te ...

miki4kata_
09-03-2007, 20:00
a nemoje6 li da se premesti6 v dr paralelka.ako nemoje6 na tvoe mqsto bih predpo4ela edna godina da sum sama,otkolkoto da stavam kato tqh.i vse pak sumnqvam se 4e absolutno si4ki sa tolkova zle,nameri si nqkoi fr,s koito da si se muknete taq godina,i taka..otkude si sig,4e nqma da ima nqkoi nov?

emo_girl
09-03-2007, 20:12
mi sigorna sum 4e nqma da ima nov za6toto za posledna godina sme i moeto daskalo e osnovno nqma smisul ... znam go ot godini ne e imalo ... nqma koi da namerq za6toto vsi4ki sa bokluci nqma svesten ne moga da se premesta v druga paralelka za6toto kakto kazah osnovno daskalo i 8 klas vinagi i sega 6te e edin i az misla 4e ako e po dobre za men po dobre da ostana sama kakvito i da sa riskovete ... ne znam kak 6te se sprava no se nadqvam da se .... ako ne moga da izdurja s tqh 6te se premesta no nqma da e taka qko za6toto 6te sum puk nova i eto o6te edin problem mnooo e gadno i neznam mai sum zagubena ... ](*,) :cry: :( :smt014 vsi4ki se karame ili po to4no sus vsi4kim sum skarana ne e istina 4e tova mi se slu4va :cry: #-o :cry:

miki4kata_
09-03-2007, 20:16
ave spoko.to4no 6toto e do 8kl moje da ima novi.kogat izkara6 2ka na izpitite otiva6 v osnovno u4ili6te i dr godina pak kandidatstva6..a taq godina ima6e mn dvoiki..
pojelavam ti uspeh se pak :wink:

emo_girl
09-03-2007, 20:22
emi tazi godina v 8 klas biv6iq ... ima6e dvama no i te bokluci edinq prodava6e treva a drugiqt ciganin kakvo da se prai ... am i az iskam da yspeq no ako ne moga zdrave da e .... se pak altsaidura v na6eto daskalo si ima i posledstviq no dano ne se stiga do tqh ... mnoo sum ot4aqna no se pak moje bi 6te se polu4i ne6to dano [-o< prosto se mola na Bog da bude s mene v tozi den ... [-o< ](*,) ::: abe svirkai si i da ne ti puka ... no se pak 6te si stiskam palci ... na po4vaneto da ima nqkoi ... svesten ... :-k no sumnqvam se [-X

ZaHaRcHe
09-03-2007, 21:52
ae ni sa sduhvai moji i da ima novi ne bydi tolkoz sig a i da nqma svirkai si i da ne ti puka

AFT
09-04-2007, 00:36
Йей, никът ти е emo_girl и наричаш останалите хора боклуци? :smt005 Ти шегуваш ли се?! :lol:

stefko89
09-04-2007, 01:50
ei emo_girl tva 4e nqkoi pu6i prodava ili kakvoto i da e bilo ne ozna4ava 4e e bokluk i az kato malak se mestih v novo u4ili6te togava bqh 6 klas zapoznahse s mnogo hora i prez godinite ostanaha malko priqteli no priqtili koito biha napravili vsi4ko za men nezavisimo dali sa narkomani i kakvito i da bilo i az pu6a trevica no v tva nqma ni6to lo6o koeto da te promeni kato harakter sega sam 12klas i 6te mi bade mnogo gadno kato se razdelim. ponqkoga se 4udq za6to ima tolkova nadmenni hora koito se mislqt za veliki ili za ne6to pove4e ot drugite :smt012

emo_girl
09-04-2007, 06:14
hm intersno blagodarq za mneniqta ... ami ne se misla za nadmenna ako tova ima6e predvid prosto naistina horata v tova y4ili6te sa jestoki ... poznavam gi za6toto 7 godini sme zaedno ... ne moga da si predstava 4e nqma edin ostanal .... a izpolzvah naricatelnoto "bokluci" za6toto se sre6tnah s y4itelkata mi po mamatika i se zagovorihme za tova koi e ostanal ... tq me popita za6to ne sum kandidatstvala za6toto sum 6tqla da se otkusna ot BOKLUCITE ot noviq 8 klas 2007/2008 ... za da mi kaje tova y4itelka i to ot moeto daskalo za mene e mnoo ... neznam za vas no ... za mene e taka ... :) :-$ :smt011 :smt012

`Death`Whore``
09-04-2007, 06:17
Интелигентният човек подбира приятелствата си и сам избира с кого да общува. Разбира се, че по-добре сама, отколкото в лоша компания. Носи си книги и музика в училище...няма да ти е самотно. А и можеш да поговориш по малко с всеки и може да намериш някой свестен.

emo_girl
09-04-2007, 06:23
aha blagodarq za suveta za muzikata i knigite ... naistina tova bi mi pomognalo ... no ne6toto ot koeto nai mnogo se strahuvam za tova e 4e ima edno mom4e ot moq klas 6te bude ... niki se kazva ... toi e dosta dosaden i imenno toi pravi poboi6tata i tova za zakona za altsaidurite v daskaloto ... toi e mnooo gaden i me e strah edinstveno ot tova ... puk i tazi godina dosta se karahme s nego no se pak ima6e nqkoi zad gurba mi ... tova e tolkova oburkano 4e samata az se oplitam v dumite si .... :| #-o :|

namina
09-04-2007, 08:23
Йей, никът ти е emo_girl и наричаш останалите хора боклуци? :smt005 Ти шегуваш ли се?! :lol:

miloto_girl_4e
09-04-2007, 08:27
Ако се сприятелиш с въпросните индивиди от класа ти ... рано или къснсо ще станеш като тях :!: По-добре да си сама в даскало, но да си пълноценен човек, отколкото да се превърнеш в боклук като тях :!:

emo_girl
09-04-2007, 12:34
of mi kato ne vi iznasq kakvo da naprava az se opitvam da razre6a problema si a vie mi pi6ete kuv mi bil nika i tva onova ...are 4upete se... nqma s vas da se zanimavam are sbogom ... za nika mi 6te se hvanete ... 4upka ... :smt006

emo_girl
09-04-2007, 12:36
ami mai naistina e taka trqbva da preglutna tova 4e 6te sum sama ot kolkoto da se prava na oneq smotani turbo gazar4eta naistina vi blagodarq .... s udovolstvie 6te se radvam da prodaljite da davate mneniqta si ... :)

ражур
09-04-2007, 12:54
Ако са чак толкова зле по-добре да си бъдеш сама според мен отколкото да ставаш като тях или да им се подмазваш,това е тъпо.Може да си намериш някой познат от другите класове дори да е с една година по-малък от теб,какво значение има поне няма да си сама.И какво толкова ти пука какво мислят нали казваш,че са боклуци и наркомани :-k . Това е една година,ти си гледай да си изкараш оценките за хубава диплома и после няма и да ги видиш сигурно :roll:

monityY
09-04-2007, 13:05
Интелигентният човек подбира приятелствата си и сам избира с кого да общува. Разбира се, че по-добре сама, отколкото в лоша компания. Носи си книги и музика в училище...няма да ти е самотно. А и можеш да поговориш по малко с всеки и може да намериш някой свестен.

да 4ете книги и да си слу6а музика и да гледа останалите 4е си имат фр-та с които си лафят и т.н а тя е единствената без... на това ли му вика6 ти весело :-s омг...

AFT
09-04-2007, 13:57
Интелигентният човек подбира приятелствата си и сам избира с кого да общува. Разбира се, че по-добре сама, отколкото в лоша компания. Носи си книги и музика в училище...няма да ти е самотно. А и можеш да поговориш по малко с всеки и може да намериш някой свестен.

да 4ете книги и да си слу6а музика и да гледа останалите 4е си имат фр-та с които си лафят и т.н а тя е единствената без... на това ли му вика6 ти весело :-s омг...

Хъх, някои хора предпочитат да си развиват сивото вещество, вместо да обикалят коридорите с разни малоумници и да им гледат простотията.

emo_girl
09-04-2007, 14:10
xax blagodarq za mneniqta i za ideite ... mnoo sum vi blagodarna 6te ima kakvo da prava dori im sama v mejdu4asiqta nali za tova e skeita za da se u4i6 i za da obiv6 vremeto puk i gledai moje i da si namera nqkoi drujko D ili drujka ::: svirkai si ... kakto kazah predniq put nqma da sa mi v izli6uk mneniqta vi =P~

Cold_as_Fire
09-04-2007, 20:54
Йей, никът ти е emo_girl и наричаш останалите хора боклуци? :smt005 Ти шегуваш ли се?! :lol:

според мен тя си е объркала ника или ползва регистрацията на някой от класа си :-({|=

emo_girl
09-05-2007, 11:30
ami ne polzvam nika na nikogo prosto moq fr mi napravi registraciqta tuk za6toto az q pomolix nqmah net i tq mi naprivi registraciqta ... :roll:

emo_girl
09-05-2007, 11:33
mejdu drugto 6te si naprava nova reg tuka i nqma da e taka nepriemliva :) 6te se pi6a ne6to skeitursko :P mnoo sry za nedorazomenieto ... :(

AFT
09-05-2007, 11:38
Tva 4e sum emo ne zna4i 4e misla taka ... ne sum ot onezi prevzeti ku4ki STIGA ne sum takava ... ;(



Ето как реагирах, след като го прочетох:
:| :-s :-# :smt011 :smt013 ](*,) :lol: :smt005 :shock: :o :smt005 :smt005

sk[a]te_girl
09-05-2007, 11:53
eto ve4e tva mi e noviq nik nadqvam se da nqmate osobeno golemi pretencii ... :roll:

AFT
09-05-2007, 12:03
Хах, по твоята логика и аз трябва да си сменя ника, защото има фешъни във форума. :lol:

sk[a]te_girl
09-05-2007, 12:19
na vas nikak ne vi iznasq zna4ii deleee naprao me poburkahte ... prestanete kato ne iznasq fuck off prestanete

Cold_as_Fire
09-05-2007, 12:48
този ми харесва повече. караш ли или си само фенка?

Reed
09-05-2007, 18:55
сигурно колкото е емо,толкова е и скейтърка..не се знае де :lol:

sk[a]te_girl
09-06-2007, 06:27
karam imam duska obli4am se taka ... az sum si skeiturka prosto ima6e nedurazomenie v nikovete sled kato az ne sum si praila predi6nata reg tuka ... sa misla 4e moje bi 6te ste dovolni ... SKEITURKA SUM ... nadqvam se da razbrahte i da priemete nika mi po dobre ot kolkoto predi ... =D~

Escarina
09-07-2007, 23:59
Първо във форума все още важи правилото за писане на кирилица. Второ, хората които карат скейт казват "аз карам скейт" а не " скейтър съм ". Поне според мен. А за останалото: що не кандидатства и ти?Кандидатствай с диплома след осми клас! Пише се аут сайдер и идва от английски език "оutside" И никога не е късно да се преместиш, ако ти ве толкова голям зора винаги ще си готова да минеш няколко приравнители теста и да се махнеш.

shadow4e
09-08-2007, 00:29
ooo naistina e gadno politikata na daskaloto mi e 4e ako si altsidur si nikoi nqma zna4enie kakvo pravi6 ili koi si bil tova e ni6to kakuvto si sega takuv si do kraq ako ne si ot nqkoq banda i si altsaidur si nikoi bqh svidetelka na tova sedin ot moq klas be6e takuv i si navle4e dori poboi6ta zaridi tova nqma da vi kazvam kakuv ko6mar e ako si nikoi v na6etoi y4ili6te ...
Тогава защо си още в това училище. Не знам защо не си кандидатствала, но и в момента още не е късно да се запишеш в друго у-ще.

sk[a]te_girl
09-08-2007, 07:56
purvo kusno e za premestvane puk i ot 4asti ne re6avam az kakvo da praa v pove4eto slu4ai ... ne zavisi ot men ... a kolkoto do tova koe kak se pi6e za kirilicata ... i ostanalite gluposti ... ne mi puka ... trqq li da si bluskam glavata v stenata kato ne sum napraila ne6to .... kazah vi 4e ako pi6ete samo da mi se zaqjdate nqma smisul ot tova ... sry ama ne ste pravi ... ](*,) pak se izvinqvam #-o

Escarina
09-08-2007, 09:18
Ми аз не се заяждам - напротив дадох ти няколко варианта за разрешение на проблема. А има автоматичен кирилизатор, ще ти бъда благодарна ако го използваш. И също така, негативните мнения са изключително често срещано нещо във форума, така че се нучи да се сблъскваш с тях или пък се научи да не ги предизвикваш.

sk[a]te_girl
09-09-2007, 08:18
не знаех за автомати4ния кирилизатор,извинявам се много, понякога го права не сузнателно пак сужалявам за това 4е не сум се нау4ила да приемам негативните мнения не ме судете с времето 6те се нау4а ... за всяко не6то се изисква време ... 8-[ благодаря ви пак :)

zvezdichkaaa
09-09-2007, 11:57
Бъди себе си,а ако все пак някой от класа ти се заяде с теб ги заплаши с нещо или по-скоро с някой и все пак гледай да не навлизаш в спорове просто не им даваи шанс да се скарат с теб,все ще издържиш някак тая година.

Escarina
09-09-2007, 14:26
АААА ако тази прекрасна промяна в мнението ти се дължи на моите постове си почерпена една бира :-D Заеби не се занимавай и тва е;) И в крайна сметка недей да приемаш толкова емоционално нещата, някои неща просто се случват и колкото и да се дразниш не се променят. Така чее keep walking както казва един много симпатичен чичко :-D

Doomcryer
09-09-2007, 17:25
Йей, никът ти е emo_girl и наричаш останалите хора боклуци? :smt005 Ти шегуваш ли се?! :lol:
май ти си боклука бро :-D emo girls rlz

sk[a]te_girl
09-10-2007, 09:34
ми 6том така мисли6 6том според тебе аз сум боклука оки нп ... :wink: радвам се 4е така мисли6