PDA

View Full Version : Чувствам нещо, което не мога да го опиша.



ф-ка
09-03-2007, 19:24
Здравейте на всички.
Регнат юзер съм, но реших да запазя анонимност. :D
Значи, преди известно време ходех с едно момче, разделихме се, ревах ревах, и една мацка ми изтърси, че ходи с него, след което всичко ми се преобърна на 180 градуса и спрях, ама ТОТАЛНО СПРЯХ да изпитвам каквото и да било към това момче.
Представете си - дори го забравих, и мога да благодаря на тази мацка за това, че ми помогна да го забравя. А защо спрях да изпитвам каквото и да било към него?-Ами защото тази мацка просто не ми е на нивото, нито на годините, нито на акъла и започнах да го стжалявам пича, че е тръгнал с нея, защото просто е отбивал време с нея.
Та, ходиха, ходиха, забравих го, по едно време започнахме да се засичаме наляво надясно и ей така от нищото започнахме да се зарибяваме. Макар, че 'уж' го бях забравила, одрязах цифра момчета, защото не притежаваха поне част от качествата на тва момче.
Както и да е. До ден днешен (от 2 седмици) си се зарибяваме с него. Завчера той скъса с неговата 'пикла' и продължихме да си излизаме.
Усещам, че нещата между нас пак ще се получат, демек ще тръгнеме пак, но не знам какво ми става - но сякаш съм забранила на сърцето си да изпитва онези чувства към него, който бяха първия път.
Сега ми е все едно дали ще съм с него, или без него, не твърдя, че го харесвам, може би ме привлича физически (т.е. сексуално :mrgreen: ), иначе си е страшен кавалер, май го приемам като приятел.. и не веднъж тук във форума съм писала, че хората не разграничават приятелските чувства от 'любовните' чувства.
Та, проблемчето ми е, че нито го харесвам, нито го обичам (абсурд :mrgreen: ), нито ми пука за него, но въпреки всичко НЕЩО ме тегли към него и не мога да се откъсна.
И, според вас, знаете ли какво е това НЕЩО?
Общо взето може би ме е страх да не ме нарани както 1вия път.
Аз му го казах това. Казах му "Пич, страх ме е да не се влюба отново в теб.." и за Бога, той ми отвърне "И мен".. и бях шок.
Та, какво мислите? Моля ви, кажете си мнението, защото вече разговарях с 3 приятелки и те си нямат ни най малка идея както е това НЕЩО.

Благодаря ви, предварително.

_Ana_Carenina_
09-03-2007, 19:29
ам познато ми е това да....просто си му се наситила и нищо не те изненадва в него,но си те кефи..ми пробвай..но не започвай нещо сериозно и обвързващо според мене :?

09-03-2007, 19:35
tova "ne6to" e maniq

ф-ка
09-03-2007, 19:36
Малко преувеличих с тва за путката.

09-03-2007, 19:38
zdraveite i az imam sa6tiq problem s tova NE6TO zam kakvo ti e oba4e az ne sam xodila s tova mom4e prosto ne iskax no tova nqma zna4enie problema e 4e ne si go xaresvam ne go obi4am ve4e ne vse mi e v akala i mn obi4am da sam s nego =P~

tuzaro
09-03-2007, 19:38
Малко преувеличих с тва за п****та.кат те сърби дай да я почешем...

FiRe_LaDy
09-03-2007, 19:43
Eми ти сама каза,че те е страх да не те нарани .... може би това НЕЩО е остатъка от чувствата от първия път като сте ходили?Чесно казано не мога да си го обесня какво точно може да е ... :roll:

ф-ка
09-04-2007, 09:32
Хайде, бе, хора. Никой ли няма и понятие какво е това. :(

ninsy
09-04-2007, 09:37
някаква останала тръпка..която те кара да си с него :)

alkobalko
09-04-2007, 09:43
Спомените от миналото, миналата тръпка, може би все още те теглят към него.

Presley
09-04-2007, 10:17
Привличане...
Неэависимо какво привличане.най-вероятно е чисто фиэически,както ит сама каэа.Абе няма эначение.Щом ви е приятно эаедно и го искаш-давай... :-D