PDA

View Full Version : Дали?



MixXx
09-03-2007, 20:50
Така,ще ви предупредя,че съм на 15 и ще приказвам за проблеми,които се случват на тея години и по-големите,които не се интересуват да не четат и най-малко след това да коментират с негативни отношения!
Значи,аз съм момче,и излизам с приятели,най вече с най-добрия ми приятел почти всяка вечер,той е с гаджето си а аз съм с тях.Гаджето му се познава с едно момиче от моя клас,което е привлекателно,но не бих искал да имам връзка,тъй като сме от 1 клас и няк'фо нестандартно ми е да сме в 1 клас и да ходим...обаче те не искат да ме чуят двамата и за това викат постоянно това момиче да излиза с нас,и тя като помъкне нейна си приятелка и...един вид искат да ме сватосат с тая обаче аз не искам,а тоя като ми звънне и няма как да му откажа.Някои ако може да ми каже какво да правя ще съм благодарен!

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

w0sh
09-03-2007, 20:51
Fuck and run. Тфа е тактика мечта за този случай.

ZaHaRcHe
09-03-2007, 20:52
mi kaji im go napravo be
4e ne iska6 i tokoz
da nqma6 slivi v ustata si

MixXx
09-03-2007, 20:54
Fuck and run. Тфа е тактика мечта за този случай.

Обмислял съм го тоя въпрос много пъти,ама къде да "рън" като сме от 1 клас това е шибания проблем ! Всеки ден трябва да я гледам,и ще съм принуден да говоря с нея не моа просто ::: не стаа така

w0sh
09-03-2007, 20:55
Fuck and run. Тфа е тактика мечта за този случай.

Обмислял съм го тоя въпрос много пъти,ама къде да "рън" като сме от 1 клас това е шибания проблем ! Всеки ден трябва да я гледам,и ще съм принуден да говоря с нея не моа просто ::: не стаа така
Това е ... момиче(съжалявам сексист съм) не е нужно да и обрщаш внимание след това.

MixXx
09-03-2007, 20:58
мерси wosh :) Now playing: 243. Wosh MC - Raper Bate и после :roll: ::: 8-[ [-(

koalka
09-04-2007, 07:35
Не прави нищо, като излизате.Не давай никакви сигнали,че я харесваш, ако не е така.И в един момент ще се откажат, като видят, че нещата няма да станат.

Sk8er_fREak+
09-04-2007, 07:44
Ми прочетох ти мнението, но следващите отговори не успях, тъй като нещо не ми ги отваря, та ако има същото мнение, съжалявам. И на мен ми се е случвало така да искат да ме съберат насила с човек, с който не искам да съм. Аз разбрах, че това момиче е привлекателно, и не те отблъсква. Мисля, че в такъв случай ако тя не иска да сте нещо повече от приятели, можеш спокойно да си излизаш с тях. Тоест след като е приятен човек, бихте могли и да говорите по теми, които да не засягат там... обвързване. + това ти каза, че е искаш да имаш връзка с нея, щото сте от един клас... Човек, ако я харесваш, и тя теб, къв е проблема? Само щото сте един клас, глупости. Сори, ако не съм те разбрала, но аз останах с такова впечатление, ако е друг въпроса ок.

Р.Р. Въпросът беше че ако момичето не е неприятно и не ..ъм.. натиска, то не виждам проблем да излизате с нея и с приятеля ти и с гаджето му, стига да не засягате тази тема със сватосването. Пък ако приятелят ти настоява, завлечи го някъде насаме и му обясни, че не искаш да си с тва момиче, и той да не продължава. Ако е истински приятел, няма да се обиди и ще спре... Най-много да започне да ти търси ново момиче :D

Sk8er_fREak+
09-04-2007, 07:45
Ми прочетох ти мнението, но следващите отговори не успях, тъй като нещо не ми ги отваря, та ако има същото мнение, съжалявам. И на мен ми се е случвало така да искат да ме съберат насила с човек, с който не искам да съм. Аз разбрах, че това момиче е привлекателно, и не те отблъсква. Мисля, че в такъв случай ако тя не иска да сте нещо повече от приятели, можеш спокойно да си излизаш с тях. Тоест след като е приятен човек, бихте могли и да говорите по теми, които да не засягат там... обвързване. + това ти каза, че не искаш да имаш връзка с нея, щото сте от един клас... Човек, ако я харесваш, и тя теб, къв е проблема? Само щото сте един клас, глупости. Сори, ако не съм те разбрала, но аз останах с такова впечатление, ако е друг въпроса ок.

Р.Р. Въпросът беше че ако момичето не е неприятно и не ти се..ъм.. натиска, то не виждам проблем да излизате с нея и с приятеля ти и с гаджето му, стига да не засягате тази тема със сватосването. Пък ако приятелят ти настоява, завлечи го някъде насаме и му обясни, че не искаш да си с тва момиче, и той да не продължава. Ако е истински приятел, няма да се обиди и ще спре... Най-много да започне да ти търси ново момиче :D

Sk8er_fREak+
09-04-2007, 07:47
Оххх, компа ми съвсем се прее*а. Съжалявам, че го пуснах два пъти. :oops: :smt009

sasha_90
09-04-2007, 08:21
Кажи им на тези дето искат да те сватосат,че не искаш това момиче за гадже.+ЗАЩО СЕ ПРИТЕСНЯВАШ,ЧЕ СЕ ОПИТВАТ ДА ТЕ СВАТОСАТ?

neverand
09-04-2007, 08:52
mi kaji im go napravo be
4e ne iska6 i tokoz
da nqma6 slivi v ustata si

Presley
09-04-2007, 08:53
mi kaji im go napravo be
4e ne iska6 i tokoz
da nqma6 slivi v ustata si
съгласна :-D

rihannka
09-04-2007, 09:15
mi kaji na priqtelq si che ne iskash tva momiche da e s vas ne iskash da si s neq i tolkova..ko tolkova mu mislish mene ako taka me svatosvat shte si go kaja napravo...teiche ko si traish..kazvai direktno i gotovo!

Blab
09-04-2007, 09:16
що тряя да ти е гадже , като ти я поднасят на тепсия за секс :-D


абе просто питаи една вечер : Would you go to bed with me ?
...i noticed you around.....I find you very attractive.... :::
по темата: Не й давай никакви сигнали.(макар че на 15 много моминченца си въобразяват, че еди-кой-си ги харесва...)Обясни и на приятелите си, че ни тъ кефи госпо'ицата.

monityY
09-04-2007, 12:28
kaто неиска6 да му откаже6,6те си пати6 :mrgreen:

FiRe_LaDy
09-04-2007, 12:33
Кажи им директно е не искаш да бъдеш гадже с нея.Няма да ти е приятно,защото ще сте в един клас и стига си са притеснявал!Насила никой не може да те накара да си с когото и да било!