PDA

View Full Version : Внушавам си, че съм бременна



`ti_si_mi_vsi4ko`
09-03-2007, 21:24
Hora 4esno da vi kaja ne6to poludevam, vaobrazqvam si razni raboti. Tuka v toq sait 4eta postoqnno za nqkakvi bremenosti i si vaobrazqvam 4e i az sam bremenna. po princip si zadavam vaprosa 4e pri polojenie nqmam nikvi simptomi mi e 4udo za6to tova i mislq. idva si mi navreme i nqmam nikvi drygi problemi no 4esno neznam za6to taka si mislq molq vi ne mi se smeeite ne sam na 15 za da ne znam kvo stava no sam mnogo obarkana

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

naMy4Ho_KoTe
09-03-2007, 21:29
какъв е въпросът ти.... :-s

Да бе, верно :?:


П.П. Пише се чесТно :!:

sunshine0107
09-03-2007, 21:30
panikiosva6 se. i az sam taka.... :cry: :cry: :cry:

09-03-2007, 22:00
ne se bezpokoi az sum su6tata i se poburkvam vseki mesec treperq i se pritesnqvam bez da ima za kakvo ..... :( gadno e ama trqbva da svikvame

minava6t 4i4ko :)
09-03-2007, 22:04
недей много да четеш постове в сайта, защото това също води до "бременост" - душевна, психична за каквато фобия се сетиш , може да ти се лепне ако немаш имунитет. [-X

Made_of_Pain
09-03-2007, 22:06
Hora 4esno da vi kaja ne6to poludevam, vaobrazqvam si razni raboti. Tuka v toq sait 4eta postoqnno za nqkakvi bremenosti i si vaobrazqvam 4e i az sam bremenna. po princip si zadavam vaprosa 4e pri polojenie nqmam nikvi simptomi mi e 4udo za6to tova i mislq. idva si mi navreme i nqmam nikvi drygi problemi no 4esno neznam za6to taka si mislq molq vi ne mi se smeeite ne sam na 15 za da ne znam kvo stava no sam mnogo obarkana


И секс не правиш сигурно!
И тва "не съм на 15"... ми звучи като " На 15 и 2 месеца съм" или "ще ги направя скоро"
да видя раздела да се казва "Изповедалня", " Споделете" или "Всеки да си каже болката"?


Не знаеш, какви неща може да направи фантазията :lol:

Unknown-19
09-03-2007, 22:09
ne se bezpokoi az sum su6tata i se poburkvam vseki mesec treperq i se pritesnqvam bez da ima za kakvo ..... :( gadno e ama trqbva da svikvame


Да свиквате с какво ? С параноята ли ?
За тебе щом е нормално не се оптвай да убеждаваш другите че е нормално да свикват с това да ги гони параноята.
М-у другото и аз не разбрах въпроса на авторката. :-k

miss sweety
09-03-2007, 22:31
ama ti pravi6 li go poprincip?

devil_feel_f
09-03-2007, 23:14
Успокой се и не се вживявай толкова ... А ако имаш съмнения дали си бременна,направи си тест.

RisingSun__
09-04-2007, 02:39
Hora 4esno da vi kaja ne6to poludevam, vaobrazqvam si razni raboti. Tuka v toq sait 4eta postoqnno za nqkakvi bremenosti i si vaobrazqvam 4e i az sam bremenna. po princip si zadavam vaprosa 4e pri polojenie nqmam nikvi simptomi mi e 4udo za6to tova i mislq. idva si mi navreme i nqmam nikvi drygi problemi no 4esno neznam za6to taka si mislq molq vi ne mi se smeeite ne sam na 15 za da ne znam kvo stava no sam mnogo obarkana


И секс не правиш сигурно!
И тва "не съм на 15"... ми звучи като " На 15 и 2 месеца съм" или "ще ги направя скоро"
да видя раздела да се казва "Изповедалня", " Споделете" или "Всеки да си каже болката"?

mnogo mnogo pravilno....ne e mqstotu tyk da spodelqsh podobni neshta i kato znaesh kvo stava shto si ubarkana ?


Не знаеш, какви неща може да направи фантазията :lol: