PDA

View Full Version : Въпрос по отношение на отношението ^_^



MajeStic
09-03-2007, 21:35
... въпроса ми е към всички мисля...
Когато другарчето ви започне да ви се ежи много и да ви говори глупости, да се сърди и да ви изкарва виновен за неща... намирисва, че иска да ви отстрани нали? Да се освободи от вас?

w0sh
09-03-2007, 21:36
... въпроса ми е към всички мисля...
Когато другарчето ви започне да ви се ежи много и да ви говори глупости, да се сърди и да ви изкарва виновен за неща... намирисва, че иска да ви отстрани нали? Да се освободи от вас?
Мене пък ме кефи кат се цупят много. Става ми мн яко демек им пука. + тфа после сдобрване рулз

MajeStic
09-03-2007, 21:38
... въпроса ми е към всички мисля...
Когато другарчето ви започне да ви се ежи много и да ви говори глупости, да се сърди и да ви изкарва виновен за неща... намирисва, че иска да ви отстрани нали? Да се освободи от вас?
Мене пък ме кефи кат се цупят много. Става ми мн яко демек им пука. + тфа после сдобрване рулз

Цупене от сорта на:

вече не ме интересува

не искам и да знам

искам да ми вдигаш като ти звъня

от такъв сорт... неприятно цупене, а не безобидно.

DivoTo_KoTe
09-03-2007, 21:43
ми аз редовно се цупя за глупости и то нарочно понякога,но супер много се изнервям ако той ми се разсърди :smt014

Котарана
09-03-2007, 21:44
MajeStic, важното е да не ти пука...

w0sh
09-03-2007, 21:45
Tфа е цупене от рода.

Искам ама не искам. Демек сега ти требе да доминираш.

naMy4Ho_KoTe
09-03-2007, 21:45
... въпроса ми е към всички мисля...
Когато другарчето ви започне да ви се ежи много и да ви говори глупости, да се сърди и да ви изкарва виновен за неща... намирисва, че иска да ви отстрани нали? Да се освободи от вас?

Мне.. Просто си проси боя.

Аз от време на време така се държа към любимата ми половинка, просто не се контролирам. После изяждам един-два шамара и мирясвам. И ставам женичка-мечтичка :) Готвя.. Чистя.. Пера.. :-D

naMy4Ho_KoTe
09-03-2007, 21:46
Tфа е цупене от рода.

Искам ама не искам. Демек сега ти требе да доминираш.

Удивително прав си!

MajeStic
09-03-2007, 21:47
MajeStic, важното е да не ти пука...

Ами да й казвам чао, мерси, приятни сънища, довиждане, лека нощ тогава 8)

seksi_kote_f
09-03-2007, 21:48
мн е гадно и мн се изнервям :( и направо откачам :smt013

Vikitooo
09-03-2007, 21:51
Що, какво ти пречи това? Тъкмо разнообразявя обстановката :lol:

naMy4Ho_KoTe
09-03-2007, 21:54
Що, какво ти пречи това? Тъкмо разнообразявя обстановката :lol:

Ако се случва рядко е задължително за прогресирането на една връзка. Няма начин да не се натрупа напрежение и леко озлобение между двамата, и те трябва да се излеят от душата, преди да са се натрупали и положението да стане фатално :)

^Sam90^
09-03-2007, 22:03
Обикновено момичетата, не обичат да казват директно какво ги тормози, ами ни изтезават, докато сами се сетим.
Тези цупенета са класически зов за внимание. Иска да и' тичаш по гъза, да и' се молиш, да я питаш за какво се сърди и т.н.
Има и друг вариант - може просто да е от тези, които обичат драмата. Познавам такива - на тях им доставя удоволствие да създават сапунени опери....

MajeStic
09-03-2007, 22:14
Що, какво ти пречи това? Тъкмо разнообразявя обстановката :lol:

Ако се случва рядко е задължително за прогресирането на една връзка. Няма начин да не се натрупа напрежение и леко озлобение между двамата, и те трябва да се излеят от душата, преди да са се натрупали и положението да стане фатално :)

Да, но вече се случва много често в последния месец...

naMy4Ho_KoTe
09-03-2007, 22:17
Що, какво ти пречи това? Тъкмо разнообразявя обстановката :lol:

Ако се случва рядко е задължително за прогресирането на една връзка. Няма начин да не се натрупа напрежение и леко озлобение между двамата, и те трябва да се излеят от душата, преди да са се натрупали и положението да стане фатално :)

Да, но вече се случва много често в последния месец...

Тегли й един бой (от личен опит те уверявам, че помага). Пък ако наистина е тежко положението и това не помогне - тегли й майната.

Абе, направи се на недостъпен. Има голям шанс да те приема за даденост. Покажи й кой е шефа. Покажи й, че когато тя се държи зле - и ти се държиш зле. Заеби я, после като те пита ”що ме заеба”, увери я, че така ще правиш, когато се държи гадно и неуважително. Па знае ли човек - може да помогне :)

MajeStic
09-03-2007, 22:20
Май ще да има пак FREEDOM 8) Омръзна ми от някакви тъпи сцени да не говорим, че преди ми е изневерявала, а сега ме обвинява, че съм се подсещал само за това. Еми нормално е като всеки път ми изневеряват, а аз никога не съм го правил... как просто да не се чудя на това :smt012

naMy4Ho_KoTe
09-03-2007, 22:26
Май ще да има пак FREEDOM 8) Омръзна ми от някакви тъпи сцени да не говорим, че преди ми е изневерявала, а сега ме обвинява, че съм се подсещал само за това. Еми нормално е като всеки път ми изневеряват, а аз никога не съм го правил... как просто да не се чудя на това :smt012

О, щом е такова положението - с шута през вратата. Ти мъж ли си :Р

MajeStic
09-03-2007, 22:27
Май ще да има пак FREEDOM 8) Омръзна ми от някакви тъпи сцени да не говорим, че преди ми е изневерявала, а сега ме обвинява, че съм се подсещал само за това. Еми нормално е като всеки път ми изневеряват, а аз никога не съм го правил... как просто да не се чудя на това :smt012

О, щом е такова положението - с шута през вратата. Ти мъж ли си :Р

Да ама съм си добричък, а това не е много голямо приимущество в днешни дни. Поне до сега никое момиче не ме е оценило :roll:

koalka
09-04-2007, 07:24
Не е вярно.Говорила съм глупости, сърдила съм се, но съм го обичала.

alkobalko
09-04-2007, 07:27
Щастливка съм, че приятеля ми не се сърди за глупости. А също така никога не ми повишава глас, още по-малко да ме обижда или да се кара.

rihannka
09-04-2007, 10:21
mi v nqkoi sluchai e taka..no primerno s moq mn chesto se karame za gluposti i me obvinqva se z a neshto kakvo sam kazala napravila che e bilo mn tapo i t.n samoche tva e savsem normalno v edna vrazka da ima i karanici .se pak ako v edna vrazka mom4eto i momi4eto ne se karat znachi ne se obichat pone taka sam 4uvala... :roll:

deathproof
09-04-2007, 10:33
Що, какво ти пречи това? Тъкмо разнообразявя обстановката :lol:

Ако се случва рядко е задължително за прогресирането на една връзка. Няма начин да не се натрупа напрежение и леко озлобение между двамата, и те трябва да се излеят от душата, преди да са се натрупали и положението да стане фатално :)

Да, но вече се случва много често в последния месец...

Тегли й един бой (от личен опит те уверявам, че помага). Пък ако наистина е тежко положението и това не помогне - тегли й майната.

Абе, направи се на недостъпен. Има голям шанс да те приема за даденост. Покажи й кой е шефа. Покажи й, че когато тя се държи зле - и ти се държиш зле. Заеби я, после като те пита ”що ме заеба”, увери я, че така ще правиш, когато се държи гадно и неуважително. Па знае ли човек - може да помогне :)
Памучно коте, ти не си добре. Какъв мъж е тоя, който удря момиче?? Абсолютен тъпак, смешник и недодялан глупак. Като не ти харесва какви сцени прави момичето просто я оставяш и си търсиш друга по- разбрана. Но да посегнеш на момиче...значи си стигнал крайната фаза на човешка деградация.
Аз лично не си падам по разни драматизми и гаджето ми също, така че не знам как се реагира, но предполагам, че бих се оттеглила от такава връзка.

naMy4Ho_KoTe
09-04-2007, 10:35
Що, какво ти пречи това? Тъкмо разнообразявя обстановката :lol:

Ако се случва рядко е задължително за прогресирането на една връзка. Няма начин да не се натрупа напрежение и леко озлобение между двамата, и те трябва да се излеят от душата, преди да са се натрупали и положението да стане фатално :)

Да, но вече се случва много често в последния месец...

Тегли й един бой (от личен опит те уверявам, че помага). Пък ако наистина е тежко положението и това не помогне - тегли й майната.

Абе, направи се на недостъпен. Има голям шанс да те приема за даденост. Покажи й кой е шефа. Покажи й, че когато тя се държи зле - и ти се държиш зле. Заеби я, после като те пита ”що ме заеба”, увери я, че така ще правиш, когато се държи гадно и неуважително. Па знае ли човек - може да помогне :)
Памучно коте, ти не си добре. Какъв мъж е тоя, който удря момиче?? Абсолютен тъпак, смешник и недодялан глупак. Като не ти харесва какви сцени прави момичето просто я оставяш и си търсиш друга по- разбрана. Но да посегнеш на момиче...значи си стигнал крайната фаза на човешка деградация.
Аз лично не си падам по разни драматизми и гаджето ми също, така че не знам как се реагира, но предполагам, че бих се оттеглила от такава връзка.

Оффффффф, защо всички ме възприемат толкова буквално? Не съм сериозна като инфаркт винаги! Пффффффф. Имах предвид да й покаже словесно, че той е шефа и няма да й търпи пинизите.

monityY
09-04-2007, 10:36
zaglavieto malko oburkva temata,ama ina4e da,tova zna4i obiknovenno :|

deathproof
09-04-2007, 10:50
Що, какво ти пречи това? Тъкмо разнообразявя обстановката :lol:

Ако се случва рядко е задължително за прогресирането на една връзка. Няма начин да не се натрупа напрежение и леко озлобение между двамата, и те трябва да се излеят от душата, преди да са се натрупали и положението да стане фатално :)

Да, но вече се случва много често в последния месец...

Тегли й един бой (от личен опит те уверявам, че помага). Пък ако наистина е тежко положението и това не помогне - тегли й майната.

Абе, направи се на недостъпен. Има голям шанс да те приема за даденост. Покажи й кой е шефа. Покажи й, че когато тя се държи зле - и ти се държиш зле. Заеби я, после като те пита ”що ме заеба”, увери я, че така ще правиш, когато се държи гадно и неуважително. Па знае ли човек - може да помогне :)
Памучно коте, ти не си добре. Какъв мъж е тоя, който удря момиче?? Абсолютен тъпак, смешник и недодялан глупак. Като не ти харесва какви сцени прави момичето просто я оставяш и си търсиш друга по- разбрана. Но да посегнеш на момиче...значи си стигнал крайната фаза на човешка деградация.
Аз лично не си падам по разни драматизми и гаджето ми също, така че не знам как се реагира, но предполагам, че бих се оттеглила от такава връзка.

Оффффффф, защо всички ме възприемат толкова буквално? Не съм сериозна като инфаркт винаги! Пффффффф. Имах предвид да й покаже словесно, че той е шефа и няма да й търпи пинизите.
И не буквално пак говориш глупости :D Какъв шеф бе? Това е човека до теб, приятеля ти и той няма право по никакъв начин да се държи грубо и " да ти показва кой е шефа",ти си момиче, ти си нежния пол и човека до теб не трябва да ти показва, че е повече и да те командва, а напротив. Може би аз съм имала късмет и затова разсъждавам така, но ролята на момчето в живота ми е да ме кара да се чувствам добре и да улеснява живота ми, а не да ми показва " кой е шефа". И той като се държи с мен като с нещо прекрасно и единствено аз не мога да си позволя да му отвръщам по- друг начин освен по същия.

naMy4Ho_KoTe
09-04-2007, 10:57
И не буквално пак говориш глупости :D Какъв шеф бе? Това е човека до теб, приятеля ти и той няма право по никакъв начин да се държи грубо и " да ти показва кой е шефа",ти си момиче, ти си нежния пол и човека до теб не трябва да ти показва, че е повече и да те командва, а напротив. Може би аз съм имала късмет и затова разсъждавам така, но ролята на момчето в живота ми е да ме кара да се чувствам добре и да улеснява живота ми, а не да ми показва " кой е шефа". И той като се държи с мен като с нещо прекрасно и единствено аз не мога да си позволя да му отвръщам по- друг начин освен по същия.

Ако половинката до него беше нежното, невинно и прекрасно същество, което твърдиш - нямаше така да му се качва на главата и манипулира. Съгласна съм, че момчето трябва да се държи добре към момичето, дъра-дъра бла-бла, но ако момичето почне повечко да си позволява и момчето продължи да се държи добре към нея.. Какво ще стане според теб? Не всички момичета имат чисти сърца и помисли като теб, много от тях си позволяват да си играят с половинката си, независимо дали имат чувства към нея или не.

MajeStic
09-04-2007, 11:13
И не буквално пак говориш глупости :D Какъв шеф бе? Това е човека до теб, приятеля ти и той няма право по никакъв начин да се държи грубо и " да ти показва кой е шефа",ти си момиче, ти си нежния пол и човека до теб не трябва да ти показва, че е повече и да те командва, а напротив. Може би аз съм имала късмет и затова разсъждавам така, но ролята на момчето в живота ми е да ме кара да се чувствам добре и да улеснява живота ми, а не да ми показва " кой е шефа". И той като се държи с мен като с нещо прекрасно и единствено аз не мога да си позволя да му отвръщам по- друг начин освен по същия.

Ако половинката до него беше нежното, невинно и прекрасно същество, което твърдиш - нямаше така да му се качва на главата и манипулира. Съгласна съм, че момчето трябва да се държи добре към момичето, дъра-дъра бла-бла, но ако момичето почне повечко да си позволява и момчето продължи да се държи добре към нея.. Какво ще стане според теб? Не всички момичета имат чисти сърца и помисли като теб, много от тях си позволяват да си играят с половинката си, независимо дали имат чувства към нея или не.

Край :D Приключвам ХАхА

naMy4Ho_KoTe
09-04-2007, 11:14
И не буквално пак говориш глупости :D Какъв шеф бе? Това е човека до теб, приятеля ти и той няма право по никакъв начин да се държи грубо и " да ти показва кой е шефа",ти си момиче, ти си нежния пол и човека до теб не трябва да ти показва, че е повече и да те командва, а напротив. Може би аз съм имала късмет и затова разсъждавам така, но ролята на момчето в живота ми е да ме кара да се чувствам добре и да улеснява живота ми, а не да ми показва " кой е шефа". И той като се държи с мен като с нещо прекрасно и единствено аз не мога да си позволя да му отвръщам по- друг начин освен по същия.

Ако половинката до него беше нежното, невинно и прекрасно същество, което твърдиш - нямаше така да му се качва на главата и манипулира. Съгласна съм, че момчето трябва да се държи добре към момичето, дъра-дъра бла-бла, но ако момичето почне повечко да си позволява и момчето продължи да се държи добре към нея.. Какво ще стане според теб? Не всички момичета имат чисти сърца и помисли като теб, много от тях си позволяват да си играят с половинката си, независимо дали имат чувства към нея или не.

Край :D Приключвам ХАхА

Мяу :-D Жените са коварни змийчуги :D :smt006

MajeStic
09-04-2007, 11:18
Днес явно ще е тежък ден 8)

naMy4Ho_KoTe
09-04-2007, 11:24
Днес явно ще е тежък ден 8)

Ъ. 'Щооооооо?

MajeStic
09-04-2007, 11:59
Днес явно ще е тежък ден 8)

Ъ. 'Щооооооо?

За нея предполагам :)

LizZz
09-04-2007, 12:27
Днес явно ще е тежък ден 8)

Ъ. 'Щооооооо?

За нея предполагам :)
Заслужила си го е! 8)

nohuty
09-04-2007, 12:30
... въпроса ми е към всички мисля...
Когато другарчето ви започне да ви се ежи много и да ви говори глупости, да се сърди и да ви изкарва виновен за неща... намирисва, че иска да ви отстрани нали? Да се освободи от вас?
Мене пък ме кефи кат се цупят много. Става ми мн яко демек им пука. + тфа после сдобрване рулз

Цупене от сорта на:

вече не ме интересува

не искам и да знам

искам да ми вдигаш като ти звъня

от такъв сорт... неприятно цупене, а не безобидно.

Ревност?

Like the wind`
09-05-2007, 11:38
Може просто да е в лошо настроение и да си го изкарва на теб.Покажи й че няма да стане.Ако оставиш една жена да ти се качи на главата става страшно.Иначе всеки се цупи от време на време,ако имаш някаква грешка-оправи я,но ако просто ей така ти се надува зарязвай. [-X

09-05-2007, 12:14
Mi opredelno v tozi slu4ai iska da te zaebe :roll:

hahavteen
09-05-2007, 15:20
Boje ako moia me zariazva6e vseki put kato my se cypia... 8-[ Na men neprekusnato ne6to ne mi e nared i ne6to me drazni i se opitvam da si go izkaram na nego.Toi oba4e vinagi e mnogo mili4uk v takiva momenti i mi stava jal i spiram.Samo vednuj do sega mi se skara malko(bez da povi6ava ton est.). Ta otno6enieto i ne zna4i nepremenno 4e iska da skusate i 4e triabva da iade boi edva li ne za da se krotne.Moje da ima niakuv problem,da i idva skoro,da se iznervia 4e ste neprekusnato zaedno ili 4e ne se vijdate dostatu4no 4esto...Govori s neia,budi mil,obiasni i 4e otno6enieto i te naraniava,ostavi ia edin-dva dena da si pomisli kakvo iska naistina i posle vzimai kraini re6enia. :roll:

MajeStic
09-05-2007, 16:03
Аз от такива работи много се дразна , ти как търпиш ? това е наи вече лигавщина нищо друго :smt012

И аз съм на това мнение... детска лигавщина. Даваш й близалка тя казва, че не обича тоя вкус... :-#

Madness
09-05-2007, 16:16
Да ве момичетата били виновни...и момчетата сте същите :-D
Абе важното да сЪ убичате(:
Стига да не е с цел`да га разкарам`цупенетое безобидно...една целувка опрая нещаата :-)

naMy4Ho_KoTe
09-05-2007, 22:36
Boje ako moia me zariazva6e vseki put kato my se cypia... 8-[ Na men neprekusnato ne6to ne mi e nared i ne6to me drazni i se opitvam da si go izkaram na nego.Toi oba4e vinagi e mnogo mili4uk v takiva momenti i mi stava jal i spiram

Може би това ти е чара :roll:

naMy4Ho_KoTe
09-05-2007, 22:37
Аз от такива работи много се дразна , ти как търпиш ? това е наи вече лигавщина нищо друго :smt012

И аз съм на това мнение... детска лигавщина. Даваш й близалка тя казва, че не обича тоя вкус... :-#

Каква близалка :roll:

hahavteen
09-05-2007, 22:57
Boje ako moia me zariazva6e vseki put kato my se cypia... 8-[ Na men neprekusnato ne6to ne mi e nared i ne6to me drazni i se opitvam da si go izkaram na nego.Toi oba4e vinagi e mnogo mili4uk v takiva momenti i mi stava jal i spiram

Може би това ти е чара :roll:

Xaxa i toi taka smiata i daje mi kaza 4e kato me niama6e edin mesec po4nalo da my lipsva mrunkaneto mi :smt005

MajeStic
09-05-2007, 23:02
Аз от такива работи много се дразна , ти как търпиш ? това е наи вече лигавщина нищо друго :smt012

И аз съм на това мнение... детска лигавщина. Даваш й близалка тя казва, че не обича тоя вкус... :-#

Каква близалка :roll:

Контекст... демек лигави се...