PDA

View Full Version : Болка при уриниране



09-04-2007, 04:42
emi az sum na 15 god i ot dva dni me boli pri orinirane i to adski mn trqbva6e da mi doide v4era nooo ne mi doide nz kakvo da pravq i nz ot kakvo moje da e za6toto sum devstvena

Moderated by Aleandra
т. 1 и 7 от Правилника!

sasha_90
09-04-2007, 05:02
Отиди на лекар.

MostHated
09-04-2007, 05:38
Отиди на лекар.
+1

shadow4e
09-04-2007, 05:50
Ходи на лекар, но на първ време пий много вода. Наливай се с вода и за 2 часа трябва да ти помине малко.

Soy_tu_mujer
09-04-2007, 08:21
Mne, tova spored men e cistit. Zabolqvane na piko4nite kanali i piko4niq mehur. Kaji na vashite ili vurvi na lekar, toi shte ti napravi izsledwaniq i ako ima neshto neredno v urinata ti shte ti izpishe lekarstva.
Ako iskash da razberesh po-podrobno kakvo predstavlqva cistita vlez v google.com i napishi "Цистит" v tursa4kata i purvo 4e tam mojesh da vidish, tei kato na men ne mi se obqsnqva vseko, koeto znam, a i v google e mn po-dobre opisano. Vtoro 4e ne sum sigurna dali e ot tova. Ako imash 4esti pozivi za urinirane (4esto ti se iska da pishkash..) i imash silni ostri bolki pri urinirane kakto ti kaza nai-veroqtno stava vupros za tova.Edva li e neshto svurzano s cikala ti. Vurvi na lekar i ako se okaje cistit lekara shte ti izpishe neobhodimite antibiotici...I moqt savet togava e da piesh mnogo mnogo technosti ,voda, mineralna voda, 4aiove, sokova prosto kolkoto se mojee poveche i kolkoto se moje poveche da hodish do toaletnata, makar i da ne ti se iska. Sushto taka mnogo visoka higiena, poddurjai se. Emi... tova e ot men, nadqvam se da sum pomognala pone malko.A i ne se pritesnqvai tolkova tai kato znam 4e ot skoro 4uvstvash tezi nepriqtni bolki taka che kolkoto po-byrzo otidesh na lekar, tolkova po-burzo shte ti mine...I ne zakusnqvai s lekara, zashtoto e vazmojno da stane hroni4no a togava mnogo trudno se lekuva, nqkoi dori ne uspqvat. Puk ima hora, koito ot samosebe si im minava cistita. No ti vurvi, ako produlji oshte 1-2 dni - vurvi.


P.S: Uspeh!

BlueAvalanche
09-04-2007, 09:40
Може да имаш проблем с бъбреците : камъчета, песачинки и такива - отиди се изследвай

kalpazanka
09-04-2007, 09:51
Отиди при личния ти лекар и му кажи от какво се оплакваш. Предполагам, че ще ти даде талон за изследвания. Най-вероятно ще минеш само с урина. Оттам нататък ако действително имаш цистит, предполагам ще ти предпише лекарство. Изследванията не са скъпи, както и лекарството за цистит- общо ще ти трябват 15-тина лева.

*(~)sTop-f0lLowiNg-mE{~}*
09-04-2007, 09:55
лекар!

FelisDirus
09-04-2007, 10:12
цистит - върви на лекар да ти предпише хапчета, защото по-зле ще става

имала съм 3-4 пъти... настивала съм през зимата.. таковало си е майката

ThePainIsReaL
09-04-2007, 17:31
Може да е обикновена уроинфекция, лекува се с антибиотици, минава за около 7-10 дни, трябва да се наливаш с повече течностти. Отиди на лекар, за да видиш дали не е нещо по-сериозно. И споки .. (: