PDA

View Full Version : Холандия-България 08.09.2007г.



teenkopele
09-04-2007, 05:58
Прогнози и мнения за този изключително важен мач. :wink:


:arrow: Програмата на националите до двубоя: http://gong.bg/view_article.php?article_id=20527

:arrow: За съдията: http://gong.bg/view_article.php?article_id=20540

kinesis
09-04-2007, 06:54
Ще ни трябва победа в този мач. Не знам дали Пенев ще успее да си свърши работата за такъв малък период - все пак само един мач е ръководил до сега ако не се лъжа и той приключи с победа за Уелс..
Дано ги бием, но ще е много трудно. :|

Alcohooligan
09-04-2007, 07:04
София. Във връзка с предстоящата европейска квалификация между отборите на Холандия и България, която ще се играе на стадион “Амстердам Арена” на 8 септември 2007 г., пресцентърът на Министерството на външните работи информира за правилата за поведение и установения режим на стадиона и принадлежащия му район при провеждането на футболни срещи.
Спазването на условията за достъп до спортното съоръжение и правилата за поведение се наблюдават стриктно от холандските власти.
ПРАВИЛА:
Всички посетители на „Амстердам Арена” трябва да притежават билет за вход и документ за самоличност. Посетителите могат да имат достъп до „Амстердам Арена” само от определените за това места.
Целият персонал на Амстердам Арена, или трета страна, назначена да работи за Амстердам Арена, може по всяко време да изиска от посетителя да представи валиден билет за вход. След като посетителят бъде помолен да се идентифицира, той може да го направи с документ за самоличност или валиден пропуск със снимка на него, предоставен му от Амстердам Арена или от Холандския футболен съюз, или от Аякс.
Посетителят не може да остане или да премине в друга част на Амстердам Арена освен до местата, до които билетът за вход му разрешава.
Посетителят може да заема само места, отбелязани му в билета за вход.
Входовете, стълбите, пътеките между редовете и др. са предназначени за използване при спешни и непредвидени случаи за влизане и напускане на Амстердам Арена. Поради тази причина е строго забранено посетителите да се задържат на тези места по-дълго време от необходимото.
При напускане на Амстердам Арена билетът автоматично става невалиден.
Не е разрешено на посетителите да влизат в Амстердам Арена, както и да остават там, когато са под влиянието на алкохол, дрога или др. включително лекарства, които могат да допринесат за тяхното лошо поведение.
Не е разрешено носенето на алкохол, дрога или други подобни. Закупуването и употребата на алкохолни питиета е разрешено само в определените за това места.
Продажбата на алкохолни напитки, храни, сувенири, блузки, шалове, знамена и други подобни не е разрешено, освен ако нямате писмено разрешение от Амстердам Арена за това. Забранено е носенето на бутилки, чаши, консервени кутии, плакати, които според персонала на Амстердам Арена предизвикват дискриминация или провокация, вериги, инструменти, остри оръжия или други подобни предмети. Забранено е носенето и пускането на фойерверки.
Забранено е хвърлянето на предмети и течности. Забранено е поведение, което се приема като провокативно, заплашващо, дискриминиращо. Това включва също повтарянето на лозунги, които могат да се приемат като дискриминиращи.
Забранено е повреждането на имуществото, поставянето в опасност на вашия живот или на живота и здравето на другите, както и нараняването на другите. Изрично е забранено изкачването по стълбовете, оградите, покривите и др. Забранено е внасянето на животни.
При пристигане на Амстердам Арена всички посетители трябва да се осведомят за аварийните изходи. При непредвидени ситуации, асансьорите не трябва да се използват. Всеки посетител трябва да заеме мястото отбелязано на билета му. Не е разрешено да се стои на местата за сядане. Ако счупите мястото за сядане, ще бъдете изгонен от Амстердам Арена.
Персоналът на Амстердам Арена и полицията са упълномощени по всяко време да претърсват посетителя за притежаване на забранени предмети и др., а в случай че такива бъдат открити, да ги конфискуват и унищожат.
Ако някой от публиката извърши някакво нарушение като описаните по-горе, или извърши криминално престъпление вътре в Амстердам Арена, или извън стадиона, или с поведението си допринесе за уронването на престижа на Амстердам Арена, Аякс, Холандския футболен съюз, или на трета страна, Амстердам Арена и Аякс имат право да му откажат достъп до един или повече мача в бъдеще, с или без ограничение във времето.
Нарушителите подлежат на глоби, информират организаторите.

Информацията е на официалния сайт на Български футболен съюз.

OtherDimension
09-04-2007, 08:57
надявам се на X, след Робен, ако и Ваарт отпадне имаме шанс

1921
09-04-2007, 09:04
падаме, не виждам как и хикс можем да докараме.

cskamoni4ka
09-04-2007, 09:42
Очаквам само и единствено победа!

teenkopele
09-04-2007, 19:32
Марто Петров ще вкара гол. :wink:

teenkopele
09-06-2007, 07:25
МАРТИН ПЕТРОВ С БОЛКИ В КОЛЯНОТО- http://gong.bg/view_article.php?article_id=20803.

OtherDimension
09-06-2007, 08:37
МАРТИН ПЕТРОВ С БОЛКИ В КОЛЯНОТО- http://gong.bg/view_article.php?article_id=20803.

ще играе, не се стряскай :)

teenkopele
09-06-2007, 12:28
МАРТИН ПЕТРОВ С БОЛКИ В КОЛЯНОТО- http://gong.bg/view_article.php?article_id=20803.

ще играе, не се стряскай :)

Притеснявам се да не стане някоя преебавка по време на мача.

teenkopele
09-08-2007, 23:21
:(

OtherDimension
09-08-2007, 23:24
лусио вагнер показа какъв тъпанар и нещастник е всъщност
пеев едно време си я пипаше, в момента е дупка
имахме 2 пъти по-чисти положения от лаленцата, но нямаше кой да ги вкарва
ако резултатът отговаряше на играта - мачът трябва да е X
холандците са много зле .. ван перси счупи кръстовете на всички
видя се, че прехвалената Барби е много далеч от класата на Нистелрой
лека вечер

teenkopele
09-09-2007, 00:14
лусио вагнер показа какъв тъпанар и нещастник е всъщност
пеев едно време си я пипаше, в момента е дупка
имахме 2 пъти по-чисти положения от лаленцата, но нямаше кой да ги вкарва
ако резултатът отговаряше на играта - мачът трябва да е X
холандците са много зле .. ван перси счупи кръстовете на всички
видя се, че прехвалената Барби е много далеч от класата на Нистелрой
лека вечер

Пеев няма място в националния от доста време насам. Не мога да разбера защо всеки го бута, като се вижда, че не е в необходимата форма. Мениджърски интереси, връзки...знае ли човек?

blqblqqq
09-09-2007, 00:20
защо Пеев
Вагнер няма място
даже никакво
бих преглътнал , че не е българин
че е черен ако си вършеше работата
бтв.. мене друго ми стана мн интересно
Пената неможе да говори
дори неможа да си намери място,но
още си мисля че е добър тренъор
Бербатов мн хубаво се изказа
и направи нещо мн красиво
отзаде трагедия и дето ми го говорите
че ние сме имали повече положения
ми няма нищо такова хората имат 2гола и 2 греди
освен всичко друго
дано поне упънем Люксембург

teenkopele
09-09-2007, 00:26
защо Пеев
Вагнер няма място
даже никакво
бих преглътнал , че не е българин
че е черен ако си вършеше работата
бтв.. мене друго ми стана мн интересно
Пената неможе да говори
дори неможа да си намери място,но
още си мисля че е добър тренъор
Бербатов мн хубаво се изказа
и направи нещо мн красиво
отзаде трагедия и дето ми го говорите
че ние сме имали повече положения
ми няма нищо такова хората имат 2гола и 2 греди
освен всичко друго
дано поне упънем Люксембург

С какво Пеев е заслужил мястото си в националния? С неубедителната си игра или...?

blqblqqq
09-09-2007, 01:51
алтернатива?
какво си го намразил толкова
:)
мен би ме зарадвало да видя
Благой Георгиев какво може
за друг в момента не се сещам

а и колко хора играха убедително
Телкийски да не направи нещо

teenkopele
09-09-2007, 05:57
алтернатива?
какво си го намразил толкова
:)
мен би ме зарадвало да видя
Благой Георгиев какво може
за друг в момента не се сещам

а и колко хора играха убедително
Телкийски да не направи нещо

Алтернативи има. Той не е единственият футболист, който играе на тази позиция. Не го мразя, а смятам, че нивото, което показа в последните няколко мача, не го прави годен, така да се каже, за националния. При него неубедителното представяне е системно.

hamilcar
09-09-2007, 07:13
Холандците дори не се задъхаха. Нашите не показаха никаква игра, дори не можеха да се намерят на терена. Заслужено паднахме, уж имаме играчи, всичките са много хвалени, но излезнат ли заедно срещу някой отбор нищо не правят. Дано в следващите мачове покажем някаква игра.

OtherDimension
09-09-2007, 08:06
не оставиха на мартин метър място.. видя се, че той без пространство е като с вързани крака
като алтернативи на пеев мога да посоча благой георгиев, който е в добра форма и ивелин попов, в който има хляб, стига да не не е толкова арогантен..
ама вече няма за кога
радостин кишишев е много опитен и спокоен, но вече годинките тежат срещу младоци като бабел и перси, нищо, че първият нищо не направи тоя мач
а аз 2 греди за холандците не съм видял, видях една на сеедорф

radito
09-09-2007, 08:24
Аз направо си мислех, че наще 2-рото полувреме няма да излязат на терена. Много бяха запъхтяни в сравнение с холанците. Те като чели не полагаха никакви усилия (холандците). Наще по 1 време като че ли изобщо незнаеха къде се намират. А тоя Бербо милия, ако бях на негово място щях да се гръмна. Нямахме късмет! :smt009 Колко пъти имаше греда просто...

teenkopele
09-09-2007, 12:38
Иванков или Петков?

Barzikov
09-09-2007, 13:05
Някой вярва ли,че още имаме шанс за класиране?? А.. да ви питам при равни точки с Румъния кво се гледа :голова разлика общо или директните двубои ??

OtherDimension
09-09-2007, 13:06
колкото и да ми е противен - петков
иначе по принцип съм за лилчо арсов :smt005
а бербатов е п*тка, това не стана ли ясно?
прави се на голямото добро утро.. сигурно никой не го понася в отбора
и в тотнъм крещи на другите като че ли е безгрешен

Valar
09-09-2007, 13:09
Едва ли някой наистина си е правил илюзий че ще ги биеме и то като домакини(нещо,което сме го правили само веднъж).Просто ван дер Сар беше невороятен в изявите си на терена.Имахме свойте чисти голови ситуаций но за голяма жалост неможахме да ги реализираме.Ако не бъркам имахме 3 голови ситуаций,който бяха много удобни за отбелязване на гол.И сега ако искаме да се класираме за Еврото трябва да разчитаме Холандия да бие Румания в Букурещ и ние да си вземеме всичките 4 мача до края на тази кампания.

OtherDimension
09-09-2007, 13:10
ван дер саар имаше едно спасяване :shock:

Valar
09-09-2007, 13:11
ван дер саар имаше едно спасяване :shock:
И не бяха ли достатъчни!? :shock:

OtherDimension
09-09-2007, 13:13
ван дер саар имаше едно спасяване :shock:
И не бяха ли достатъчни!? :shock:

едно - достатъчни
ъъъ.. ти знаеш ли какво е множествено число? :smt017

Valar
09-09-2007, 13:15
ван дер саар имаше едно спасяване :shock:
И не бяха ли достатъчни!? :shock:

едно - достатъчни
ъъъ.. ти знаеш ли какво е множествено число? :smt017
Не видях,че си написал смо едно
А всъшност те бяха около 3.

PR0
09-09-2007, 15:11
Лошо продреждане на стената, не добра реакция на вратария.... А при втория гол Тунчев и Томашич просто излгедаха как вкарва гола.... Можем да бием Люксембург, Словения и Албания, за Румъния не знам

chefzz
09-09-2007, 15:30
ами на наша публика сме си срещу Румъния шанса горе долу е на наша страна.. само да не стане фал в първите минути кат предишния мач 2;0 дет беше за тях и после изравнихме

П.Т. найстина вратаря ни хич го няяше в тоя мач.. и се пак имахме на 2 , 3 пъти полужения опасно близо до вратата който моехме да реализиламе :?

teenkopele
09-09-2007, 23:14
Някой вярва ли,че още имаме шанс за класиране?? А.. да ви питам при равни точки с Румъния кво се гледа :голова разлика общо или директните двубои ??

Имаме още 4-ти мача, в които ни трябват задължителни победи.
Гледа се головата разлика, но не съм 100% сигурен.

teenkopele
09-10-2007, 21:50
Някой вярва ли,че още имаме шанс за класиране?? А.. да ви питам при равни точки с Румъния кво се гледа :голова разлика общо или директните двубои ??

Имаме още 4-ти мача, в които ни трябват задължителни победи.
Гледа се головата разлика, но не съм 100% сигурен.

При равни точки се гледат преките мачове!
Бием докрая,Румъния не бие Холандия и се класираме. Това е. :wink:

Дано. :)