PDA

View Full Version : Въпрос за Една спирала



ff
09-04-2007, 07:24
Вчера една приятелка ми препоръча една спирала на Мейбълин,една розова със зелена капачка-6.70 струва и аз си я взех.Не съм я ползвала още.Искам да попитам,някой ползвал ли я е и дали е доволен от нея?
П.С-в Сливен магазините са отвратителни,не ходете

sexa_na_kompleksa
09-04-2007, 07:47
Ползвай я и ще видиш дали е хубава или не.Все пак вече си я купила и се съмнявам да можеш да я върнеш,ако някой съфорумец ти каже,че не е доволен.Но нали все пак твойта приятелка ти я е препоръчала - значи сигурна е добра.
П.С: Ако смяташ,че магазините в Сливен са отвратителни,то тогава трябва да видиш тези във Видин. :wink:

ff
09-04-2007, 07:57
Е ще я ползвам да,после като излизам ще си сложа и ще ви кажа дали съм доволна :) Просто ми беше интересно,дали някой друг я е взимал.Дано да е хубава.
П.С-Може,може и там да са боклуци ;)
Бтв,като стана въпрос за магазините,а в Бургас дали вече има нещо хубаво.Щото ми е далечко и се чуд дали да отида,а пък ако и там няма нищо,само където съм се разкарвала

sexa_na_kompleksa
09-04-2007, 08:07
В Бургас има толкова много магазини,съмнявам се нищо да не си харесаш. :wink:

ff
09-04-2007, 08:22
Знам,че има..сигурно ще си харесам..но ще видим,още не съм го решила дали да отида:) Мерси много

sexa_na_kompleksa
09-04-2007, 08:31
От къде си иначе и какво искаш да си купиш ?

ff
09-04-2007, 08:45
От Ямбол,можеш да си представиш колко са ни хубави магазините :) Макар,че имаме много,имаме цяла улица с магазини,вчера обикалх и нищо не ми грабна окото,и до Сливен бях.. и там нищо.Ами и аз не знам точно какво си търся...една-две блузки,някакъв панталон или дънки,някакви обувки мисля..ама за тях не съм решила,маратонки,ама тях от тука от един магазин ще си ги взема :)
П.С - не можах да издържа и пробвах спиралата-еми не ми хареса особено.Прави ми ги по-дълги всякаш,но леко ги спластява,и става малко гадно...по-дълги,пък рядки :smt011

sexa_na_kompleksa
09-04-2007, 08:57
И аз нищо не мога да си харесам от тукашните магазини.Ами отивай в Бургас,ако имаш възможност и си потърси и нова спрала щом не си доволна от тази.Потърси тука във форум трябва да има теми за спирали и виж народа от кво е доволен и тва си земи.Аз не мога да ти помогна по този въпрос,защото не използвам такива неща - само вредят на кожата.
Айде успех !

ff
09-04-2007, 09:03
Още го мисля,но сигурно ще отида.Мерси отново