PDA

View Full Version : Връза на 300 км разстояние?



09-04-2007, 07:31
Дали е възможна според вас? :roll:

MostHated
09-04-2007, 08:04
Не ! ! ! ! ! [-X [-X [-X

`Death`Whore``
09-04-2007, 08:07
Ако единият има възможност да отива често при другия, е възможно да се получи...но ако се виждат по-рядко от 1 път седмично, каква връзка е? Чат връзка...поне да говорят по телефона често.

miloto_girl_4e
09-04-2007, 08:08
Възможно е, но нито ще е пълноценна връзката, нито на теб ти ще и готино да имаш повече виртуална или телефонна любов, отколкото реална... :roll:

sasha_90
09-04-2007, 08:10
По-скоро не.

vljuben na 260km
09-04-2007, 08:12
DA :-D
Nai-gotinata vruzka.Vinagi ima trupka,nikoga ne si omruzvate,a i nqma kakvo da se lujem da jivee skype ::: :smt007
A puk i gostyvaniqta sa neveroqtno priklju4enie :wink:

`Death`Whore``
09-04-2007, 08:14
Можете да си гостувате и ако живеете в един квартал, всичко е въпрос на желание. А и дори да сте постоянно заедно, ако се обичате и има тръпка, няма да си омръзнете.

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-04-2007, 08:48
според мен не може да има.... ох един ден рано или късно и на двама ви ще ви омръзне цялото това нещо ](*,)

Presley
09-04-2007, 08:51
Попринцип всичко е въэможно,эащо не и това.В началото всичко ще върви окей,но с течение на времете ще срещнете доста пречки...!Абе от лични наблюдения ще кажа,че повечето връэки от километри эавършват лошо.А и эависи колко често ще се виждате...абе като цяло съм против.

rihannka
09-04-2007, 10:08
mi ne ,ne e vazmojno spored men..kakva shte e taq vrazka na 300 km..ne e vazmojno!

naMy4Ho_KoTe
09-04-2007, 10:11
Ако единият има възможност да отива често при другия, е възможно да се получи...но ако се виждат по-рядко от 1 път седмично, каква връзка е? Чат връзка...поне да говорят по телефона често.

С моя се виждаме веднъж на 2 седмици и то само за 2 дена. Това според теб не е ли връзка? Взехме си карти вивател симпатия и си говорим нон-стоп през деня безплатно. Събуди ли се единия - веднага звъни на другия. През деня постоянно си споделяме, мечтаем заедно, шегуваме се, обсъждаме. Вечер го приспивам по телефона - отделям поне по 2-3 часа през нощта да си говорим, докато на някой от нас не му се приспи адски много. И въпреки това вече сме обмислили плана около моето преместване в неговия град, където ще живеем под един покрив.

П.П. По темата - възможна е. Понякога една връзка е достатъчно силна, че да удържи и на времето и на пространството.

LoVe_RuSlAn
09-04-2007, 10:12
Можете да си гостувате и ако живеете в един квартал, всичко е въпрос на желание. А и дори да сте постоянно заедно, ако се обичате и има тръпка, няма да си омръзнете.

toi ima vpredvid na gosti po gradovete nqma zn.
ta taka po temata naistina tfa e ai vylnuva6tata vryzka 6toto ne se vijdate vseki den i ne se karate ne si omryzvate i nqmate tyrpenie da doide denq v koito pak 6te se sre6tnete oba4e ne e e pylnocenna i nqma6 garanciq 4e ne ti izneverqva !!!!

FiRe_LaDy
09-04-2007, 10:15
Да възможна е!Повече от година имах такава връзка.Има тръпка вярно е,но постоянно се чудиш кеде е,с кого е,какво прави ... и това че не си омръзвате - НЕ е вярно!Мене ми омръзна.

`Death`Whore``
09-04-2007, 10:16
naMy4Ho_KoTe, ако сте по 2 дни нон-стоп заедно, може...но колко тийнейджъри имат възможност за това? Точно мислех да допълня това за преместването на единия...защото ако всеки си държи на приятелите и роднините и не желае или няма никаква възможност да заживее в града на другия, връзката няма бъдеще.

naMy4Ho_KoTe
09-04-2007, 10:23
naMy4Ho_KoTe, ако сте по 2 дни нон-стоп заедно, може...но колко тийнейджъри имат възможност за това? Точно мислех да допълня това за преместването на единия...защото ако всеки си държи на приятелите и роднините и не желае или няма никаква възможност да заживее в града на другия, връзката няма бъдеще.

Държа на приятелите си и семейството, но така или иначе ще кандидатствам в София. А ако не ме приемат - ще работя там и ще ходя на курсове, за да се пробвам пак с кандидатстването. Пък и брат ми учи там, тъй че семейството бавно, но славно се мести към столицата. Дори, не дай боже, да се разделим - аз мога да се придържам към плановете си без проблем. Винаги е хубаво човек да е подготвен!

П.П. Малко и аз нямах такава възможност доскоро. Едва от преди половин месец почнаха да ме пускат с преспиване при него. Преди това какви ли не неща измислях за да отида при него :) Поне той ми поема разходите, все пак работи :)

`Death`Whore``
09-04-2007, 10:27
Да, де, това имах предвид...не исках да кажа, че не държиш на приятелите и семейството си :roll:
Аз лично бих изкуфяла...за теб не знам...колкото и да се чуваме по телефона...

naMy4Ho_KoTe
09-04-2007, 10:33
Да, де, това имах предвид...не исках да кажа, че не държиш на приятелите и семейството си :roll:
Аз лично бих изкуфяла...за теб не знам...колкото и да се чуваме по телефона...

И ние изкуфяваме :smt101 , но търпеливо чакаме да дойде подходящият момент да се преместя :-({|=

viva_kleopatra
09-04-2007, 10:42
DA :-D
Nai-gotinata vruzka.Vinagi ima trupka,nikoga ne si omruzvate,a i nqma kakvo da se lujem da jivee skype ::: :smt007
A puk i gostyvaniqta sa neveroqtno priklju4enie :wink:
=D> \:D/ =D>

GaBsI
09-04-2007, 10:48
Ммм и на мен след време ми писна. Ама иначе си беше много вълнуващо :twisted: :P

=)
09-04-2007, 11:14
150 километра- възможна даже супер :P
а и малко разнообразие аз там тя тук 8)

koalka
09-04-2007, 11:34
Всичко е възможно, но за целта чувствата трябва да са доста силни и наистина пак ще е трудно.Общуването ви в повечето случаи ще се ограничава само по скайп и нищо повече, което в един момент и на двама ви може да писне.
Но пък, ако имате желание, защо не?Но все пак не си е оферта да се виждате на три седмици, веднъж.Това за мен не е връзка.Ако можете всяка седмица ще е добре, но дали?

FuckLove
09-04-2007, 11:46
Не не не изобщо не се захващай с това :!: :!: :!: Няма смисъл от собствен опит го казвам :smt011

lyly_lili
09-04-2007, 12:39
По-скоро не.


+1 :roll: