PDA

View Full Version : Моля Ви...Помогнете ми :((((



So`Sad
09-04-2007, 07:59
Толкова съм тъжна...надявам се темата да е на правилното място да кажя първо и преджарително ви благодаря за отговорите,които надявам се 6те ми дадете:(((.Преди 3 дни се скарах с една приятелка...мислих си,4е не ми пука толкова мн за нея,ама паккк за сетен път разбрах,4е като изгубим не6то виждаме колко запо4ва да ни боли и т.н. знаете .Аз я нареждах мн яко оня ден....поради при4ината,4е не доиде предния ден да излезе с нас както прави обикновено...а излезе направо с гаджето си....На мен и о6те една пр-ка ни стана мн тъпо....А на др ден като излезе навреме аз мн я нареждах...(за тоя ден стаа въпрос)И тя отиде с едно моми4е,което за което казва6е,4е не може да я понася,както и аз не мога,,,,оба4е стана така,4е отидоха тая моята пр-ка и др-та дет не я харесва6е уж..и пове4е не се върна при мен....От 3 дни не е идвала до нас(а няма и да го направи така като гледам никога,а преди идва6е секи ден до нас)...В4ера се обади на най-добрия ми приятел...на мен не....Н еми говори и предполагам,4е това е за6тото я наредих...ии пратих и смс преди 2 дни малко сърдит смс от сорта на "Нали мн ни оби4а6е,а така ни остави"--не полу4их отговор...Сно6ти не съм спала...в 12 си легнах и от 4 до 6 ревах....в 5 4аса и презванях,за да видя дали тел-а и е вкл. и в 6 и20 и писах 2 смс извиних и се ,,,казах и 4е пове4е няма никога да я обиждам,ако ми прости...помолих я за про6ка...и пак ни6то...От 7 и30 до 8и30 да съм спала...И сънувах,4е след тоя смс тя ми про6тава...и съм сигурна ,4е няма да ми прости...за6тото когато сънувам...не6то то винаги се слу4ва на обратно...тоест няма да ми прости и от 8и30 до сега рева,,,знам 4е с рев ни6то не се постига и аз не искам да рева...но просто така се слъ4жа...разбрах колко е Важна за мен... ама и тва моми4е с което сега тя излиза може да й е наговорило мн ло6и не6та за мен...и тя да е повярвала....не 4е мойта пр-ка е мн наивна,ама се пак вярва...Хора побърквам се Без Нея...тая година 6те имам бал...не мога да си го представя без нея...не мога да продължа без нея....не мога да ви опи6а с думи как се 4увствам... ..Както сте ми помагали за песни тука като съм пускала теми...Моля ви помогнете ми кажете ми как да се сдобря с нея..не мога без нея...МОЛЯ ВИ!!!

MostHated
09-04-2007, 08:03
аее занимавате са с глупусти! говори с нея! ](*,) ](*,)

So`Sad
09-04-2007, 08:05
Оффф 6те опитам...не мисля,4е 6те иска да доиде да говори с мен....за мен тва не са глупости :smt010

sexa_na_kompleksa
09-04-2007, 08:06
Това са детски истории.Не мога да повярвам,че сега ще си 12 клас...
Отиди при твоята приятелка,извини й се,кажи й всичко това,което написа тук и се моли да ти прости.И двете не сте постъпили правилно.От една страна е нормално да предпочете да излезне с гаджето си,защо се смята,че с вас прекарва повече време и сега иска да се види с него.Но пък е трябвало да ви се обади и да ви каже да не я чакате.А пък ти не е трябвало да й се сърдиш.Пропуснала е една среща,ами какво толкова.Можехте да се видите на другия ден !
Айде спирай да ревеш,че после знаеш ли как ще те боли главата ?! И бягай при нея !
Успех !

MostHated
09-04-2007, 08:14
големи хора сте а имате проблеми на 5токласници!

So`Sad
09-04-2007, 08:28
Уфф знам,4е и двете не сме постъпили правилно.... ](*,) Ами тука където живея е малко сложно...1-во Тя работи от 7 до 7 и после излиза с тая др-та и там с о6те 1 моми4е....минава покраи мен без да се обажда...6тях да отида при нея,ама е на работа....Такива проблеми имаме на 5токласници,за6тото тука е така тва е от мястото където живея...ако някои иска разяснения 6те му обесня....

sexa_na_kompleksa
09-04-2007, 08:30
Какво е това място, където живеете ? Да не е някоя пещера ?

mid_get
09-04-2007, 08:35
:shock: Да, обясни...ама наистина мисленето ви е като на 10-годишни :roll:

ArTanDra
09-04-2007, 09:01
За това , което сте се скарали е простотия. Какви са тези детски смс-си ? И като си на 18-19 може да си се научила да си сдържаш малко емоциите. Не ти е приятно защо трябва да правиш такива изпълнения.. кажи и каквото има и са извинете една на друга. А като я искаш толкова за приятелка не и се обяснявай в смс-си и я причакай след работа :twisted:

So`Sad
09-04-2007, 09:04
Хмм не е пе6тера,ами зна4и живеем в малък град,оба4е не живеем то4но в него,а на 2км от тоя град зна4и както ни е Ж.П. Гарата до нея има няколко блока около 12 да са ...Та тук има само лицемери,интриганти...курви ,абе как да ви обесня ...с една дума Боклуци..Та пове4ето ходят в града излизат на центъра,оба4е някои не ги пускат 6тот им няат доверие и правилно...и някои няат пари като нас двете с моита пр-ка и така стоим си тука на тая гара тва цялото разстояние абе да сме разположени на 300метра и така как да ви обесня....Си4ки се знаим от малки и е голям ужас,излизаме на групи4ки..то кви групи4ки,аз и тва моми4е и о6те 2 моми4ета др-те кои с гадже,кои има пари и не стои тука,...и така ве4е аз си стоя сама в нас...Офф нз дали сте ме разбрали си4ко ми е толкова объркано ,ама според мен тя не ми се сърди заради тва,4е излезе с гаджето си,а за тжа,4е е нареждах мн,,,нали ви казах от тая ве4ер тя из4езна без да ми се обади,,,ама може би и 6тото аз и казах,ама аи махаи се отивай при др-те 2 ко те боли за мен...не ме търси или не6то от сортай казах... ](*,)

So`Sad
09-04-2007, 09:13
Ами в тва е проблема,4е така и не се нау4их да си сдържам емоциите :smt013 Уфф нз дали 6те иска да говори с мен ArTanDra ...Та то хубу да я при4акам,ама тя се прибира с тея 2-те моми4ета 6тот и те работят там ](*,) и са отвратителни...6те пробвам да отида ама без те да са там нз как 6те стане като тя се прибира с тях..къпи се и ходи до тях ](*,)

sexa_na_kompleksa
09-04-2007, 09:22
Единственото решение е сега да се стегнеш,да учиш много и да кандидатстваш в някой друг град и да се махнеш от тази дупка !

So`Sad
09-04-2007, 09:34
sexa_na_kompleksa Ами мили4ка тва си мислих и аз сно6ти...оба4е как да ти кажя нямам настроение за ни6то...за абсолютно ни6то...И аз тва искам...и 6те се постарая...винаги съм била добра у4ени4ка,,,,оба4е се пак да с върна тук при майка ми и да няма с кой да изляза и да си кажя 2-3 думи...смисъл някъв готин 4овек като нея...ина4е лицемери и др "приятели" които да слу6ат клюки колкото 6те6...оба4е ми тряа тя...тряа такъв 4овек като нея...Уфф нз дали ме разбирате...

kartinka
09-04-2007, 09:38
не мисля, че ти е глупав проблема, нито пък детски. децата като се скарат бързо си прощават, докато вече порасналите хора не забравят.
мисля, че с теб много си приличаме, защото съм изпадала в твоето положение много пъти, а съм на 19. досега винаги съм си оправяла взаимоотношенията като се извинявам настоятелно и продължително. и аз не мога да си сдържам емоциите и когато се обидя малко на някой веднага започвам да обиждам и тн...

единственото, което можеш да направиш е да се извиняваш настойчиво. аз друг начин не знам. но напоследък и този не действа при мен. скарах се с една момиче, което ми беше приятлка от много скоро и сега вече няколко месеца не ми говори, а когато опитам да говоря с нея или ме блокира в скайп или ми обръща гръб на улицата.

ако успееш да се сдобриш с твоята приятелка кажи как си го направила, за да опитам и аз.

а колкото до сдържането на емоциите всички могат само да те хокат и да ти казват "Трябва да мислиш преди да говориш!" такива като нас никога няма да ни разберат, защото те не разбират, че ти или аз обиждаме приятелите си, когато се чустваме наранени от тях, а не за удоволствие.

Presley
09-04-2007, 09:50
Това са детски истории.Не мога да повярвам,че сега ще си 12 клас...
Отиди при твоята приятелка,извини й се,кажи й всичко това,което написа тук и се моли да ти прости.И двете не сте постъпили правилно.От една страна е нормално да предпочете да излезне с гаджето си,защо се смята,че с вас прекарва повече време и сега иска да се види с него.Но пък е трябвало да ви се обади и да ви каже да не я чакате.А пък ти не е трябвало да й се сърдиш.Пропуснала е една среща,ами какво толкова.Можехте да се видите на другия ден !
Айде спирай да ревеш,че после знаеш ли как ще те боли главата ?! И бягай при нея !
Успех !
Нямам какво да добавя.

So`Sad
09-04-2007, 10:17
kartinka офф ужас...зна4и ако иска6 да си пи6ем по скайп ...само си даи скайп аз 6те те намеря...тва е само ако иска6...6те опитам да я видя,,,да не се разрева и да й се извиня настой4иво както каза ти...Но за съжаление мисля,4е няма да успея :smt010 То4но така обиждам когато съм наранена от пр-ка имам нужда от 4овек като теб...дано да иска6 да си пи6ем...

kartinka
09-04-2007, 10:25
skype: overproud
ще чакам включване

So`Sad
09-04-2007, 10:48
kartinka намерихте аз съм сладоледа,само,4е на английски....надявам се да приеме6...Ако някои може да ми помогне да пи6е о6те идеи тука моля ви...