PDA

View Full Version : искам да отида при него ....



ETKA
09-04-2007, 08:18
vliubena sum v edno mom4e!ot mnogo vreme!predi okolo 20 dni bqhme na lager i tam toi razbra 4e go hresvam!reagira mnogo dobre na tova daje prekrasno-doide i me gu6na!!!!! i tova se povtarq6e po4ti vsqka ve4er!kogato go vidq kratkata mi se podkosqvat i ne moga da di6am!!!!vupreki 4e me gu6na i to nqkolko puti toi si ima priqtelka!ne znam za6top no vseki put kogato se celuvat toi se obru6ta kum men i me gleda vse edno se opitva da me nakara da revnuvam!po4ti vseki den se vijdame kogato izlizam no samo se usmihvame otdale4e!iskam da otida pri nego no ne moga ne6to otvutre ne mi dava!

P.P.-toi e 3 god. po golqm ot men!molq vi kajete mi kakvo da pravq

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
7 точка от правилника!

MostHated
09-04-2007, 08:20
отиди ти при него!

sasha_90
09-04-2007, 08:22
Щом си има приятелка не го закачай.Той знае,че го харесваш и ако той има чувства ще зареже гаджето си и ще дойде сам при теб.

KiFy
09-04-2007, 08:24
Ами той те е гушнал.. няколко пъти.. може и той да те харесва (според мен де). Та, както каза MostHated иди при него и го питай защо така е реагирал и ще се получи ли нещо между вас... Успех от мен! :wink:

SlAdKy_KoTi
09-04-2007, 08:29
ami neznam kakfo da ti kaja osfen 4e i az haresfah edin moi mnogo dobur priqtel i toi be6e 3 godini po golqm ot men i me gu6ka6e kat sa videhme i izlizahme ponqkoga ama toi si fana gaje (i znae6e 4e az go haresfam) i taka s taq patka toi zabrai za si4ki drugi!sled tva razbrah 4e ena tupa4ka ot moq klas mu e nagovorila kup luji i mu kazala 4e az sam govorila zad negoviq grub i na gajeto mu!!!i az se razplakah 6tot toi me drupna na strani i me popita i az togava se razplakah i toi vika 4e ako vqrval nqmalo da pita i taka otno6eniqta ni malko se sdurpaha no si pi6ehme po skype...dooosta po rqdko ot predi i nqma6e kat predi nikfi pregrudki nikfi celuvki NI6TY !!! i sq predi nqkolko dena ze 4e mi pisa i si pisahme tam smeehme sa i az mu vikam 4e triaa stavam i toi vika"ai leka i meka" i razni celuvki i pregrudki oba4e vupreki 4e ne go haresfam mi9 stana kef-ta iskah da ti kaja ne poddurjai vruzka s nego izvesno vreme i sled tva budete prosto priqteli :wink:

Veno0m
09-04-2007, 08:32
Той знае,че го харесваш а изглежда,че и той има някакви симпатии към теб.Може би трябва да изчакаш малко време и ако той наистина те харесва,ще зареже гаджето си и ще дойде при теб! А вие можете да продължавате да си се усмихвате:) и ако имаш смелост да започнеш с разни закачки пред гаджето му...Успех! :roll:

Presley
09-04-2007, 08:44
Еми той вече энае ,че го харесваш.Това,че те е гушкал и че ти се усмихва нищо не эначи.Ако и той имаше някакви чувства към тебе и искаше да е с теб,щеше да скъса с приятелката си.По-добре не му се бутай..

etka
09-04-2007, 09:43
iskah da vi kaja 4e ima nqkakvo razvitie po vuprosa daje 2 razvitiq!ednoto otiva kum dobra posoko a drugoto ne znam kum kakva!
1-toi skusa s priqtelkata si za6toto tq mu se razsurdi 4e me e gu6nal!
2-edin ot priqtelite mu me haresva i v negovo prisustvie mi se natiska i me opipva!estestveno az ne mu go pozvolqvam no ne znam kakvo da pravq ot tuk natatuk!
P.P.-mnogo vi blagodarq za suvetite!!! :wink:

alkobalko
09-04-2007, 09:47
Не е хубаво да се намесваш във връзката им. Ако той наистина те харесва толкова, че да е готов да започне с връзка, нека първо се раздели с другото момиче. Чак тогава прави планове за вас двамата.

ninsy
09-04-2007, 09:51
абе действай там пък каквото стане :-D

FiRe_LaDy
09-04-2007, 11:16
Признала си си чувствата.Той знае за тях ... ако и той има ще зареже приятелката си .... ако пък искаш отиди при него и поговорете.Питай го дали имаш шанс и така .. успех :wink:

Korni_ReSeRvE
09-04-2007, 11:22
otidi pri nego ti,govorete(kolkoto i banalno da zvu4i) i vij kvo 6te stane

koalka
09-04-2007, 11:29
Иска да те накара да ревнуваш, но безмислен трик според мен.Не знам какво иска да постигне, така няма да сте заедно, пък и не знам дали иска точно това.Не влагай големи надежди в това, защото, ако толкова те харесваше, няма да е с приятелката си, нали?Може би трябва да поговориш с него.

Erica
09-04-2007, 11:34
На по колко години сте ако не е тайна? :smt017

09-04-2007, 11:35
Emi kvo 4aka6?sega ve4e ni6to ne te spira kato ve4e e svoboden.

monityY
09-04-2007, 11:38
xax,idi i pogovori s nego...kaji mu si4ko koeto kaza na nas :wink: