PDA

View Full Version : Май получих оргазъм, ама не съм сигурна



muni4koto_mi6le
09-04-2007, 10:06
az imam vupros kum momi4etata.. zna4i.. az se samozadovolqvam i iskam da vi pitam kakvo predstavlqva orgazma pri momi4etata 6toto mislq 4e polu4ih takuv no ne sum sigurna.. i molq vi pi6ete mi samo ako imate otgovori na vuprosa mi.. bez tupi 6egi


Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

Megi_{P}
09-04-2007, 10:08
tova po princip nqma kak da se opi6e ti sama bi trqbvalo da si go useti6

rihannka
09-04-2007, 10:10
saglasna sam...tva ne moje da se opishi s dumi kato pri mom4etata..prosto e edno mn hubavo i silno 4uvstvo:)

bEbsI
09-04-2007, 10:13
saglasna sam...tva ne moje da se opishi s dumi kato pri mom4etata..prosto e edno mn hubavo i silno 4uvstvo:)

MostHated
09-04-2007, 10:15
saglasna sam...tva ne moje da se opishi s dumi kato pri mom4etata..prosto e edno mn hubavo i silno 4uvstvo:)

E как пък се описва с думи при нас?! :-k
като се замисля и ни стаааааа [-X

muni4koto_mi6le
09-04-2007, 10:17
e da ne moje da se opi6e mn no 6te se opitam da vi kaja akvo po4uvstvah az..
sqka6 imah puls na p*****a mi... xaxx kak da vi kaja...

Megi_{P}
09-04-2007, 10:18
est 4e nqma kak da stane tova :}

SeXyAdrenaLinka
09-04-2007, 10:20
хах пулс..може да се каже..абе изпиташ ли го няма да го сбъркаш и да се 4удиш свърших или не..велико е :P

Megi_{P}
09-04-2007, 10:22
taka 4e muni4koto_mi6le
opitai pak tova koeto si napravila ako useti6 s16toto kato predi zna4i si na prav p1t :}}}

naMy4Ho_KoTe
09-04-2007, 10:27
Естествено, че може бегло да се опише - затопляш се там долу, както и цялото ти тяло. Изведнъж те облива топла вълна. Имаш чувството, че ако спреш да се пипаш - ще заколиш някой. Не искаш да спреш, не можеш да спреш. Изведнъж по цялото ти тяло минава една вълна и изпадаш в екстаз, влагалището ти почва ритмично да се свива и отпуска, даже може да изпиташ няколко спазъма на мускулите на краката. Аз когато свърша, после съм адски чувствителна долу - едно пипване и сигурно ще умра от болка. Около минута-две след оргазма изтича адски много смазка от влагалището и се чувстваш уморена. :)

naMy4Ho_KoTe
09-04-2007, 10:28
хах пулс..може да се каже..абе изпиташ ли го няма да го сбъркаш и да се 4удиш свърших или не..велико е :P

Аз при първия ми оргазъм се чудех :smt017 Описах какво усетих на една приятелка и тя само ми отговори ”Честито, получила си първия си оргазъм”. И когато свърших още няколко пъти се уверих, че това е оргазма :)

muni4koto_mi6le
09-04-2007, 10:30
ami blagodarq vi .. vse pak nqkoi ot vas mi pomognaha i mi otgovoriha na vupros4eto

Megi_{P}
09-04-2007, 10:31
btw kato zagovorihme za orgaz1m imah edna priqtelka koqto kogato sv1r6e6e sex-a za neq i priqtelq i spira6e bilo to dali toi e sv1r6il ili ne.
pri men ne e stavalo taka no tq kaza 4e ako prod1lji sex-a zapo4va da q boli tova normalno li e po princip ?

naMy4Ho_KoTe
09-04-2007, 10:41
btw kato zagovorihme za orgaz1m imah edna priqtelka koqto kogato sv1r6e6e sex-a za neq i priqtelq i spira6e bilo to dali toi e sv1r6il ili ne.
pri men ne e stavalo taka no tq kaza 4e ako prod1lji sex-a zapo4va da q boli tova normalno li e po princip ?

Нормално е, и аз съм така. Ако случайно попадна в такава ситуация - довършвам го със свирка или ”танцувам с дупе” пред него, докато си бие чекия и ми се радва. :roll:

MostHated
09-04-2007, 10:46
btw kato zagovorihme za orgaz1m imah edna priqtelka koqto kogato sv1r6e6e sex-a za neq i priqtelq i spira6e bilo to dali toi e sv1r6il ili ne.
pri men ne e stavalo taka no tq kaza 4e ako prod1lji sex-a zapo4va da q boli tova normalno li e po princip ?

Нормално е, и аз съм така. Ако случайно попадна в такава ситуация - довършвам го със свирка или ”танцувам с дупе” пред него, докато си бие чекия и ми се радва. :roll:

приятеля ти би трябвало да е много щастлив :))))))

Megi_{P}
09-04-2007, 10:47
ne znam no kogato tq mi go kaza tova mi stana mn t1po za6toto kato si go predstavq 4e moje i na men da mi se slu4i nz vse pak ne moje6 vseki p1t da mu pravi6 svirka ili da mu tancuva6 nali i toi e 4ovek i toi iska da izpita izcqlo udovolstvieto ot sexa

naMy4Ho_KoTe
09-04-2007, 10:51
ne znam no kogato tq mi go kaza tova mi stana mn t1po za6toto kato si go predstavq 4e moje i na men da mi se slu4i nz vse pak ne moje6 vseki p1t da mu pravi6 svirka ili da mu tancuva6 nali i toi e 4ovek i toi iska da izpita izcqlo udovolstvieto ot sexa

О, ако те бива в дупе-танците ще изпита и по-огромно удоволствие. Моят по-бързо се празни така :roll: Всичко е до нагласа и предпочитания. Ако толкова не ти се занимава - помолваш го да починете и после без предупреждение го подхващаш ячката :D

naMy4Ho_KoTe
09-04-2007, 10:52
btw kato zagovorihme za orgaz1m imah edna priqtelka koqto kogato sv1r6e6e sex-a za neq i priqtelq i spira6e bilo to dali toi e sv1r6il ili ne.
pri men ne e stavalo taka no tq kaza 4e ako prod1lji sex-a zapo4va da q boli tova normalno li e po princip ?

Нормално е, и аз съм така. Ако случайно попадна в такава ситуация - довършвам го със свирка или ”танцувам с дупе” пред него, докато си бие чекия и ми се радва. :roll:

приятеля ти би трябвало да е много щастлив :))))))

О, да! Каквото ми каже - изпълнявам. Дали ще е танц, дали ще е стриптийз, дали свирка, или да се наглася на задна прашка.. Ех.. *замечтава се извън темата* :-D

Megi_{P}
09-04-2007, 10:53
drugoto koeto tq osven 4e ne mu pravi svirka i ne tancuva pred nego stava i zapo4va da se obli4a a toi si stoi taka napolovina zadovolen tova ve4e ne e normalno

naMy4Ho_KoTe
09-04-2007, 10:54
drugoto koeto tq osven 4e ne mu pravi svirka i ne tancuva pred nego stava i zapo4va da se obli4a a toi si stoi taka napolovina zadovolen tova ve4e ne e normalno

Боже, какъв егоизъм :/ Аз ако бях мъж - нямаше да я изтърпя.

Megi_{P}
09-04-2007, 10:59
imenno za tova ti govorq :}}}}

swords1010
09-04-2007, 11:34
saglasna sam...tva ne moje da se opishi s dumi kato pri mom4etata..prosto e edno mn hubavo i silno 4uvstvo:)
Така ли, а с какви думи се описва при нас ?!?!?

Megi_{P}
09-04-2007, 11:40
s nikakvi :}

Лилиту
09-04-2007, 12:52
получиш ли оргазъм - ще ЗНАЕШ че е това и без никой да ти казва

krem4et0
09-04-2007, 14:49
Естествено, че може бегло да се опише - затопляш се там долу, както и цялото ти тяло. Изведнъж те облива топла вълна. Имаш чувството, че ако спреш да се пипаш - ще заколиш някой. Не искаш да спреш, не можеш да спреш. Изведнъж по цялото ти тяло минава една вълна и изпадаш в екстаз, влагалището ти почва ритмично да се свива и отпуска, даже може да изпиташ няколко спазъма на мускулите на краката. Аз когато свърша, после съм адски чувствителна долу - едно пипване и сигурно ще умра от болка. Около минута-две след оргазма изтича адски много смазка от влагалището и се чувстваш уморена. :)
При тебе е така, ама при други хора не. От самозадоволяване мога да свърша, ама оргазъм не получавам. В смисъл удоволствие. И дори и да е бил най-силния ми оргазъм, много рядко пулсирам. Има я само горещата вълна, напрежение, което се трупа и в 1 момент прераства във тази вълна от топлина и удоволствие в гениталиите ми. а да и винаги се тресе тялото ми. Ама вагината ми хич не с стяга и отпуска. Физическите ми белези са май малксо, ама това което усещам е........
Оргазмът си го изпитва всеки сам за себе си.
Защо ли не пулсира вагината ми?

FreakPk
09-04-2007, 14:57
btw kato zagovorihme za orgaz1m imah edna priqtelka koqto kogato sv1r6e6e sex-a za neq i priqtelq i spira6e bilo to dali toi e sv1r6il ili ne.
pri men ne e stavalo taka no tq kaza 4e ako prod1lji sex-a zapo4va da q boli tova normalno li e po princip ?

Нормално е, и аз съм така. Ако случайно попадна в такава ситуация - довършвам го със свирка или ”танцувам с дупе” пред него, докато си бие чекия и ми се радва. :roll:

хах гадже мечта си :D

marina star
09-04-2007, 14:59
Естествено, че може бегло да се опише - затопляш се там долу, както и цялото ти тяло. Изведнъж те облива топла вълна. Имаш чувството, че ако спреш да се пипаш - ще заколиш някой. Не искаш да спреш, не можеш да спреш. Изведнъж по цялото ти тяло минава една вълна и изпадаш в екстаз, влагалището ти почва ритмично да се свива и отпуска, даже може да изпиташ няколко спазъма на мускулите на краката. Аз когато свърша, после съм адски чувствителна долу - едно пипване и сигурно ще умра от болка. Около минута-две след оргазма изтича адски много смазка от влагалището и се чувстваш уморена. :)

super opredelenie =D>

Schnitzer
09-04-2007, 15:18
drugoto koeto tq osven 4e ne mu pravi svirka i ne tancuva pred nego stava i zapo4va da se obli4a a toi si stoi taka napolovina zadovolen tova ve4e ne e normalno

Боже, какъв егоизъм :/ Аз ако бях мъж - нямаше да я изтърпя.Пък мъжете били боклуци...вече има и един пример с жена.Напредваме :lol: :lol: