PDA

View Full Version : Готино пожелание за рожденния му ред



09-04-2007, 11:10
zna4i nai-dobriqt mi priqtel ima skoro rd zna4i toi e mom4e i rabotata varvi na tam 4e toi me haresva i az nego mai zapo4vam da haresvam ta iskam da mi kajete gotino pojelaniq za rd to takova 4e kat go vidi da se izkefi i po nqkav na4in da poddskazva 4e imam simpatii kam nego MERSI PREDVARITELNO :)

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

mgxpower
09-04-2007, 11:12
Не мислиш ли ,че най-добре ще е ти да си го измислиш това , което чувстваш това ,което идва от сърцето ти а не това , което някой друг е измислил...

Presley
09-04-2007, 11:17
Не мислиш ли ,че най-добре ще е ти да си го измислиш това , което чувстваш това ,което идва от сърцето ти а не това , което някой друг е измислил...

~BoRn^InLoVe~
09-04-2007, 11:18
Не мислиш ли ,че най-добре ще е ти да си го измислиш това , което чувстваш това ,което идва от сърцето ти а не това , което някой друг е измислил...

mid_get
09-04-2007, 11:32
Не мислиш ли ,че най-добре ще е ти да си го измислиш това , което чувстваш това ,което идва от сърцето ти а не това , което някой друг е измислил...
Именно :)

Винаги са ме озадачавали такива хора... :roll:

09-04-2007, 11:39
e da ma vie prosto iskam da mi podskajete neshto az kat izmislq neshto vse si mislq 4e ili prekaleno kato za mnogo blizak ili nqkav detinski za tva iskam malko pomosht

mid_get
09-04-2007, 11:45
e da ma vie prosto iskam da mi podskajete neshto az kat izmislq neshto vse si mislq 4e ili prekaleno kato za mnogo blizak ili nqkav detinski za tva iskam malko pomosht
Я сподели какви са ти идеите! Пък ние или ще одобрим, или ще ти си присмеем! :roll:

mgxpower
09-04-2007, 11:58
е ти си момче
и си влюбен в най-добрия си приятел (момче) ?
гейтак :smt005Е ти пък не прави толкова забързани заключения може да е момиче

09-04-2007, 12:01
Neka uhae na rozi patqt po koito varvi6 i kristalna lubov da te vodi kam 4oveka kogoto ceni6 4estit rojden den

4estit rojden den jelaq ti edno priqtelstvo,ne nai-golqmoto a nai-istinskoto
jelaq ti edna lubov,ne nai-golqmata,a nai-iskrenata
jelaq ti edna priqtelka,ne nai-krasivata,a tazi,koqto 6te te napravi istinski 6tastliv

Ako ima neshto po dobro ot zdraveto,po krasivo ot shtastieto i po-nejno ot Lubovta,to az ti go pojelavam ot vse sarce;)

ako mi dadete nqkvi drugi idei shte sam vi blagodarna

09-04-2007, 12:02
MOMI4E SAM I NAI-DOBRIQT PRIQTEL MI E MOM4E AZ ZNAM 4E TOI ME HARESVA KAZVAL MI GO E MNOGO PATI AZ NE GO HARESVAH NO OTSKORO PO4NAH I AZ DA GO HARESVAM

mgxpower
09-04-2007, 12:06
Добре аз ще ти дам идеи въпреки ,че не е правилно апък ти ще ме черпиш една виртуална бира после! :wink: :wink: :wink:

1. Желая ти достатъчно слънце , за да запазиш мирогледа си светъл !
Желая ти достаъчно дъжд , за да оцениш слънцето още повече !
Желая ти достатъчно щастие , за да запазиш духът си жив !
Желая ти достатъчно болка , че и най - малките радости в живота да ти изглеждат много по - големи !
Желая ти достатъчно да получиш , за да задоволиш желанията си !
Желая ти достатъчно да загубиш , за да оцениш това , което имаш !
Желая ти достатъчно " Здравей " , за да ти даде сили за последното " Довиждане " !


2.На този ден тъгата забрави
с приятели празнувай до забрава
изпий до дъно радости мечти,
а времето приемай за награда.


3.Пожелавам ти Здраве - то Винаги е нужно!
Пожелавам ти Щастие -то никога не стига!
Море от любов на брега на...
което винаги те чака някой

4.Грижи и неволи забрави,
празника с усмивка посрещни!
Дните да минават и да не тежат,
годините да се трупа т, но да не личат

5.Букет от нежни пожелания, дарила бих ти с две ръце, щастие и радост желая ти от все сърце! Живот и здраве, любов и дълги дни и нека с рози е окичен живота ти до старини!

09-04-2007, 12:10
MERSI MNOOOOOGOOO :) :) :) :) :) :)

09-04-2007, 13:00
Бъди в живота човек търси в човека човек,живота е хубав и лек когато обичаш и си обичан човек

~BoRn^InLoVe~
09-05-2007, 05:46
Готино пожелание за рожденния му ред
кво е ред?тъй де къв е смисъла на изречението