PDA

View Full Version : Amorphis в България!



Swinkenhoffer
09-04-2007, 11:33
ТАНГРА МЕГА РОК

представя

20 YEARS NUCLEAR BLAST FESTIVAL

в

СОФИЯ, БЪЛГАРИЯ!

Място: Зимен дворец на спорта (Студентски град)
Дата: 3 ноември 2007 г. (събота)
Начало: 16:00 ч. (вратите се отварят в 15:00 ч.)
Билети: 35 лв. (предварително) / 45 лв. (в деня на концерта)

С участието на:

AMORPHIS
(Финландия)

http://www.radiotangra.com/media//tml7-Amorphis.jpg

Нима боговете на северния метъл се нуждаят от представяне?
Няма шега - Amorphis за първи път в България!

ААААААААААААААААААААААААА АААА!!!!!
:shock: :shock: :shock:

Boot
09-04-2007, 12:00
Хухух, даноу даноу стане, ама нещо някак си се съмнявам.

Иначе ще е чук. :)

Mooo6no
09-04-2007, 12:37
Таман си виках... дано да е в Каварна... и пак София. Нищо, радвайте им се.

Boot
09-04-2007, 12:47
www.dnesplus.bg

Amorphis и EdGuy ще разтърсят София на 3 ноември
04.09.2007 14:57
Точно две десетилетия след основаването на немската звукозаписна компания Nuclear Blast, 12 години след стъпването й на българска земя благодарение на музикална компания Wizard и само седмица след провеждането на първия "20 Years Nuclear Blast Festival" в Щутгарт на 27 октомври 2007 г. България също ще стане свидетел на това грандиозно събитие.

Датата е 3 ноември, а мястото – Зимен дворец на Спорта, София, началото 16.00 ч., а цената на билетите – 35 лева на предварителна продажба и 45 лв.в деня на концерта. Организатор на мега фестивала е радио Тангра Мега Рок, а в неговите рамки българската публика ще има възможност да чуе за първи път на българска сцена уникалните финландци от Amorphis и германците от EdGuy.

Amorphis пристигат в състав Томи Йоутсен – вокали, Еса Холопаинен – китара, Томи Коивусаари - китара (екс-Ajattara), Никлас Етелавуори – бас, Сантери Калио – клавир, Ян Рехбергер - ударни (екс-Ajattara).

Немските пауър метъл герои EdGuy са предвождани естествено от гения зад проекта Avantasia, Тобиас Замет, който ще се качи на сцената на Зимния дворец в компанията на Дирк Зауер – китара, Йенс Лудвиг – китара, Тобиас Ексел - бас (екс-Squealer, Taraxacum) и Феликс Бонке – ударни.

Освен тези два колоса публиката ще може да се наслади на изпълненията на дет метъл законодателите от Бирмингам Benediction, дали Барни Грийнуей на Napalm Death и Дейв Инграм на Bolt Thrower, една от най-уважаваните мелодични блек метъл банди в Европа, германците Agathodaimon и българите герои от Бургас The Revenge Project и русенците Overdawn.

Билетите за 20 Years Nuclear Blast Festival в София ще бъдат пуснати в продажба следващата седмица. Същевременно от Nuclear Blast обещават множество изненади и подаръци по време на фестивала.

Сайта на Едгай обаче не се отваря, а в майспейса им за 3ти пише някфи други места.

Хм...?!

Swinkenhoffer
09-04-2007, 12:49
малко са скъпички билетите

а по колко искаш да бъдат ми е много интересно?

Swinkenhoffer
09-04-2007, 12:55
Официално е - AMORPHIS, EDGUY, BENEDICTION, AGATHODAIMON у нас за "20 Years Nuclear Blast Festival"
(04.09.2007)


След като вчера ви съобщихме за вероятността на 3 ноември у нас да гостуват финландците AMORPHIS, при това в рамките на "20 Years Nuclear Blast Festival", сега вече тази информация бе потвърдена официално по онлайн радио "Тангра Мега Рок", които са и основен организатор на събитието, седмо поред под надслов "Tangra Mega Live". Съорганизатор е Музикална компания "Wizard". Мястото е Зимния дворец на спорта в София, началният час - 16:00, а участниците следните:

AMORPHIS
EDGUY
BENEDICTION
AGATHODAIMON

THE REVENGE PROJECT
OVERDAWN

Билетите на цена от 35 лв. предварително (45 лв. в деня на концерта) ще бъдат пуснати в продажба следващата седмица.

4 групи... 35 лева... определено е много скъпарско. :lol:
едни HIM искат 40 евро в Гърция.

AGATHODAIMON са доста яки.

nohuty
09-04-2007, 12:57
ФАК!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Swinkenhoffer
09-04-2007, 13:12
ХИМ са поп банда... и за Пинк искаха 50 лева, ама за Аморфис и ЕДгай...
хмммммммммм...


явно разчитат на гладните бг фенове...
аз ще взема да пропусна и без това сигурно почти няма да свирят Еледжи...

като не идват - лошо, като идват - пак лошо. няма угодия.
за такова мероприятие 35 лв. са си съвсем прилични.
а само за London After Midnight искат 22 евро... и те ли са поп?

Jack_Sparrow
09-04-2007, 13:21
ХИМ са поп банда...
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Човече,ти да нямаш до теб бутилка Блек Рам.Не знам дали говориш сериозно,обаче за ХИМ може да се каже,че са поп само до албума Лав Метъл.За 4,5 албум,ако твърдиш,че са поп,ще се хвърля през терасата. ](*,) ](*,)

Swinkenhoffer
09-04-2007, 13:27
на мен Менсън ми струваше 20 лв. :lol:
Ротинг Крайст бяха 18, а далеч не са толкова вървежни колкото Аморфис. в случая място за оплакване няма...
а от Мейдън не може да искаш да ти пеят/свирят за 20 лева. ;)

до албума Лъв Метъл са поп? олеле... :D по-скоро след него.

Jack_Sparrow
09-04-2007, 13:31
до албума Лъв Метъл са поп? олеле... :D по-скоро след него.На мен ми се струва,че първите 3 албума нямат бас китара,и затова са метъл. ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) Като текст може да са поп след Лав Метъл,но не и като инструментал.

Swinkenhoffer
09-04-2007, 13:39
до албума Лъв Метъл са поп? олеле... :D по-скоро след него.На мен ми се струва,че първите 3 албума нямат бас китара,и затова са метъл. ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) Като текст може да са поп след Лав Метъл,но не и като инструментал.
добре. :roll:

и тея хора трябва да живеят от нещо, а като знам каква посещаемост има на повечето концерти... мани. :)

DarkSanctuary
09-04-2007, 17:06
Ооо, и EDGUY ще дойдат с тях! :smt007
Баси, напоследък се очертава да има много здрави концерти, чак ми звучи нереално яко, за да се осъществи, ама дано, дано!! С кеф ще си изпразня джобовете!! :mrgreen:

09-04-2007, 17:46
35 лева не са никак малко при условие че ще гледаш AMORPHIS, EDGUY и BENEDICTION! BENEDICTION копеле!!!! КОСМИЧЕСКИ групи.

magesniko
09-04-2007, 18:29
BENEDICTION БРЕ ХОРА!!!!!! Там сме задължително!!! :-D

`Death`Whore``
09-06-2007, 08:47
Benediction в България!

09-06-2007, 10:29
ДОЖИВЯХМЕ!!! :shock: :shock:

TikvenaElhichka
09-13-2007, 18:07
Охоо, Еdguy.... правя - струвам: ще се постарая да съм там, ако трябва и на пост и молитва да стоя 2 месеца, за да спестя финанси ;)

Swinkenhoffer
10-01-2007, 14:09
http://i80.photobucket.com/albums/j187/katunka/HPIM1012.jpg

http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/hyper.gif

Не че е нещо супер важно, ама все пак...

magesniko
10-01-2007, 14:51
Тва книжка ли е няква?

Swinkenhoffer
10-01-2007, 15:30
Само "картонка - флайърка". :lol:

Boot
11-03-2007, 09:25
Глупаци, я темата горе, защоооотоо днес... ДНЕС е Денят!!!
:grin: :grin: :grin: :grin:

Blitzkid
11-03-2007, 17:30
Боговете на Северния метъл?
Наистина е интересно твърдението. Тея аморфис откога имат нещо общо с метъла та чак богове ги напраихте не ми е много ясно

Boot
11-03-2007, 21:26
Ебете се бе. Аморфис бяха меееееегааааа яяяяяяяяяяки.
Понеже съм много изморена, ще напиша по едно кратко изречение за всяка група, а няма да се впускам в детайли.

Първите пичове бяха откровено смотани, не си направих труда да им запомня името. После Дъ ривендж проджект мен лично ме надървиха зверскиии, ама много, за разлика от следващите, чието име исках, но не успях да запомня - много бляк мятъл бяха за мен и не ме изкефиха никак. Пооооосле Бенедикшън сцеееееееепиха света (тогава спечелих и двете кубинки в главата), мееееееега яки бяха. Едгай... от тях очаквах доста малко, всъщност се представиха доволно енергично и зарибяващо. Това, което ме издразни беше, че имах дежа ву с концерта на Хелоуин (януари 2006, пак в Зимния) - ааадски същото беше и някъф гаден сценичен хумор, супер изкуствен. Тях даже ги изгледах само половината и предпочетох да пикая. И после Аморпфис където... нямам думи. Жестоки :):):):):):):)):):):)

Спешъл тенкс ту Магесник, който цяла една песен ме издържа на раменете си и беше фън.

Който не е ходил - да са ибе.
:mrgreen:

Swinkenhoffer
11-03-2007, 21:44
Боговете на Северния метъл?
Наистина е интересно твърдението. Тея аморфис откога имат нещо общо с метъла та чак богове ги напраихте не ми е много ясно
Извинявай, ама кво си почнал да се заяждаш непрекъснато за глупости? :neutral:

Инак... мен всички групи ме накефиха. Някои повече, други по-малко.
На Бенедикшън им пролича, че много се зарадваха на посрещането, което получиха, от публиката... въпреки че не ми харесват - чудесно свириха и най-много се раздадоха.
Едгай бяха забава, направиха шоу момчетата. Агатодайман пък бяха малко заспали, публиката още повече. :-s
Българските банди ми харесаха и двете.
А Аморфис... те бяха повече от прекрасни. По-важното е, че сбъднах една от мечтите си - да чуя Alone на живо. Безценно. Очите ми бяха основно вперени в Tomi & Esa, първият пък приличаше на Горгона Медуза, когато закуфееше... с тея дредлокз. Адски прекрасно!!

=D> =D>

P.S Апел към 70% от хората, посещаващи метъл концерти - Моля, къпете се!! На 100 пъти ни се насълзяваха очите от смрад на пот и спаружена, мазна рокерия.

magesniko
11-04-2007, 08:32
Сега се прибирам от концерта,пихме цяла нощ :D ,Поре трябва ше да останете до края !!!!! последната песен беше Black Winter Day и си откъртих главата.