PDA

View Full Version : крем бочко



09-04-2007, 12:20
zna4i polzvah si obiknoveniq krem bo4ko v kutiq za papkite,bqh dovolen ot nego v smisal ne mi e mahnal papkite ama spira vazpaleniq awe ne be6e lo6o krem4e,dneska otivam v aptekata da si vzema,gledam savsem druga opakovka,smenii sastavkite,ei balgarska mu rabota vsqko hubo ne6to trqbwa da se uni6toji,ta da pitam nqkoi ako e polzval noviq krem kvo misli za nego i dali stariq se proizvejda o6te

sexa_na_kompleksa
09-04-2007, 12:23
Да не един в много хубаво светло зелено с бяла капачка ? Ако е този,да,аз го позлвам в момента.Доволна съм,макар че не съм пробавала предишния.Сега уж формулата му е подобрена.

09-04-2007, 12:32
kapa4kata mu e i tq svetlo zelena,abe kato pasta za zubi opakovka,ne znam sq 6te go vida dano da e podobren,ama sustavkite mu sa po4ti izcqo smeneni,a onzi mi ponasq6e dobre na kojata i ne znam za tozi,awe mnogo se iznervih kato vidqh 4e sa go smenili i vednaga si pomisleh nai-mnogo da go razvaqt edva li 6te go podobrqt,vse pak e bulgarska firma

rusalkata_
09-04-2007, 13:03
ползвала съм и стария и новия бочко,но не забелязах да са сменили съставките.крема ми се струва еднакъв само дето са сменили опаковките.и не е като опаковка на паста за зъби,ами е кутийка със светлозелена с бяло капачка.понася ми добре. :roll:

09-04-2007, 13:08
of obarkano stana,zna4i i az si polzvah toq v kutiikata s bqla kapa4ka s ekstrakt ot smradlika i cinkov oksid,oba4e neska mi dadoha nqkav v opakovka kato pasta za zubi,s ekstrakt ot neven i tam drugi raboti,i toq e nai-noviq