PDA

View Full Version : как разбирате кога е до6ла истинската любов?



monityY
09-04-2007, 13:34
:lol: може да ви се стори глупав въпроса ама ми е странно... кога разбирате 4е е до6ла истинста любов,4е сте се влюбили? как вие то4но разбирате 4е ве4е не изпитвате само вле4ение към въпросния обект,и не е само да го харесвате,ами и има не6то пове4е,някакви 4увства?говорете за себе си а не за любовта като цяло,извинявам се ако има такава тема O:)

sexa_na_kompleksa
09-04-2007, 13:39
Мисля,че имаше преди такава тема...Това просто се усеща,не можа да се опише.

rihannka
09-04-2007, 13:39
mi nz prosto seki den izlizahme...beshe ni mnogo hubavo i vednaj toi mi kaza che me obicha,no az vse oshte ne,no skoro i tova stana.,..prosto zapochnah mn silno da iskam da sam s nego da go vidq da go celuna i t.n...prosto da obichash nqkoi za men e da ne mojesh bez nego i da chakash momenta kogato shte se vidite!

Blab
09-04-2007, 13:54
Когато не мога да си представя живота без този човек!

FiRe_LaDy
09-04-2007, 13:56
Незнам!Не съм я срещнала може би!Като разбера ще ти кажа...

П.П. Имаше такава тема!

Sunarry
09-04-2007, 16:27
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Аз се като си харесам някой се влюбвам безнадеждно и нещастно и несподелено и всичко друго с не... за това незнам :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

MajeStic
09-04-2007, 16:33
Ще дойде когато преди да напишеш такава тема вече ще знаеш отговора :wink:

SINDEL
09-04-2007, 17:52
Когато мисля за него пове4е отколкото мисля за себе си, когато минат 2 дни без да съм го виждала и ми се струва, 4е е минала цяла ве4ност. Когато съм до него и нищо на света няма зна4ение, когато знам, 4е той е 4овекът, на когото мога да се опра във всеки един момент независимо от ситуацията. Когато ме подкрепя, въпреки 4е може и да не съм права, когато заради него ве4е нямам желание да излизам с други хора, когато се окаже, 4е той ми е достатъ4ен и не искам никой и нищо друго

LoveHim
09-04-2007, 18:01
Леле нямам представа. До сега не съм ходила или харесвала много момчета. Помня, че харесвах един и ако не го видя се побърквах или ако не ме поздрави някъде по улицата и беше много гадно, защото моята приятелка го харесваше. Мислех си, че не мога без него, но най-накрая разбрах че нищо няма да стане, отдръпнах се от него и всичко мина и сега се мразим....не знам защо

sexy_for_you
09-04-2007, 18:02
Когато усетя,че животът ми без този човек няма смисъл,че се нуждая да го видя повече от всичко друго и той е единственият,който искам да е до мен.Чувството може да се изпита,не може да се опише,както вече казаха.

koalka
09-04-2007, 18:03
Просто разбирам.Когато си влюбен си щастлив, вижда ти се розов целия свят(казано преносно) и още много.Искаш да го виждаш, имаш му доверие, искаш да си постоянно с него, желаеш го.

*(~)sTop-f0lLowiNg-mE{~}*
09-04-2007, 18:03
не знам ! до сега не съм била истински влюбена и все още не съм намерила истинката любов!

09-04-2007, 18:49
KAК МОЖЕТЕ ДА искате да е с вас пове4е от си4ко на света да казвате 4е го оби4ате пове4е от си4ки други,4е живота ви без него е ад и никой друг не ви грее.. ами родителите ви? близките ви,никога не бих оставила тях на заден план,ако тръгна д асе влюбвам даже се зарежа мом4ето само и само да не стане така 4е той да е си4ко за мен,неискам да е така,искам и си оби4ам най много родителите и без тях не мога,другите да мрът...

etka
09-04-2007, 18:57
az sum vliubena i kogato vidq mom4eto na me4tite mi iztrupvam!!!krakata mi se podkosqvat!!!ne moga da di6am!4uvstvoto e prekrasno!!!

monityY
09-04-2007, 18:57
KAК МОЖЕТЕ ДА искате да е с вас пове4е от си4ко на света да казвате 4е го оби4ате пове4е от си4ки други,4е живота ви без него е ад и никой друг не ви грее.. ами родителите ви? близките ви,никога не бих оставила тях на заден план,ако тръгна д асе влюбвам даже се зарежа мом4ето само и само да не стане така 4е той да е си4ко за мен,неискам да е така,искам и си оби4ам най много родителите и без тях не мога,другите да мрът...

btw tova bqh az :roll:

MiMcHeToOo
09-04-2007, 19:26
Мисля,че имаше преди такава тема...Това просто се усеща,не можа да се опише.

съгласна съм :wink:

sladko_dete
09-04-2007, 22:37
Не разбрахте ли, че такова нещо като истинска любов няма ?!

Jewel``
09-05-2007, 01:46
kogato zapo4na da si mislq samo za neq kogato prosto totalno blokiram kogato q vidq togava useshtam che sym vluben...tova e v na4aloto est;] posle karai da vyrvi s pishkata napred xhahxahxa :wink:

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-05-2007, 10:10
KAК МОЖЕТЕ ДА искате да е с вас пове4е от си4ко на света да казвате 4е го оби4ате пове4е от си4ки други,4е живота ви без него е ад и никой друг не ви грее.. ами родителите ви? близките ви,никога не бих оставила тях на заден план,ако тръгна д асе влюбвам даже се зарежа мом4ето само и само да не стане така 4е той да е си4ко за мен,неискам да е така,искам и си оби4ам най много родителите и без тях не мога,другите да мрът...

btw tova bqh az :roll:

яввно още не си се влюбвала.. ;) но наистина е тъпо .. а как разбирам ли? ами... усещаш някак че нещата м/у вас не опират до едното кафе едната разходка.. целувки или секс.. нещо повече от това е .. ;)

sexy_for_you
09-05-2007, 10:48
KAК МОЖЕТЕ ДА искате да е с вас пове4е от си4ко на света да казвате 4е го оби4ате пове4е от си4ки други,4е живота ви без него е ад и никой друг не ви грее.. ами родителите ви? близките ви,никога не бих оставила тях на заден план,ако тръгна д асе влюбвам даже се зарежа мом4ето само и само да не стане така 4е той да е си4ко за мен,неискам да е така,искам и си оби4ам най много родителите и без тях не мога,другите да мрът...

btw tova bqh az :roll:

Разбира се,че родителите и близките са най-важни,но смятам,че никой нямаше предвид,че би зарязал семейството си заради въпросната личност.С моят пост аз имах предвид,че никой друг освен семейството няма значение.Мислех,че се подразбира.И ако се влюбиш истински,смятам,че няма да се изразяваш по следния начин "обичам най-много родителите и без тях не мога,другите да МРЪТ"

09-05-2007, 11:01
KAК МОЖЕТЕ ДА искате да е с вас пове4е от си4ко на света да казвате 4е го оби4ате пове4е от си4ки други,4е живота ви без него е ад и никой друг не ви грее.. ами родителите ви? близките ви,никога не бих оставила тях на заден план,ако тръгна д асе влюбвам даже се зарежа мом4ето само и само да не стане така 4е той да е си4ко за мен,неискам да е така,искам и си оби4ам най много родителите и без тях не мога,другите да мрът...

btw tova bqh az :roll:

Ти май обичаш да си противоречиш...а?
Като ти гледам всичките мнения,във всичките теми едно с едно еднакво няма...В една тема каза,дето щяха да те изнасилват мисля беше (много бързо си забрай страховете)...,че на майка ти не й пука за тебе...,а ся без родителите си неможеш!Много филми гледаш май,много си взела да се филмираш нещо...а?Ама да то трябва да има и такива като тебе по тия форуми,че поне такива като мене да има с какво да се забавляват!Само,че като си измисляш небивали истории едва ли ще стигнеш далеч!

CuRly_Doll
09-05-2007, 11:34
Dosega ne sam izjivqla golqmata si lubof.....imala sam samo vle4eniq kam gadjetata si,no ne i golqma lubof.... :roll:

love_actually
09-05-2007, 11:36
ami vuv vseki slu4ei ne polu4avam izvestiq to e 4uvstvo ne moga da go opi6a a i ne smqtam 4e nqkoi moje...kato se vlubi6 6te razbere6 taka ne stava :wink:

=)
09-05-2007, 11:38
Обиновенно при мене любовтта идва още от първите моменти когато видя даденият човек ! Незнам не ми трябва опознаване да се влюбя в някого веднага - така и стана с сегашното ми момиче - просто я видях дори не се познавахме и си казах на ум " боже колко красива" и хлътнах после както обикновенно 2 седмици съм ял колкото мравка и коремът ми се беше свил на топка - знаете всички как е като се влюбиш :lol: :wink:

_Ana_Carenina_
09-05-2007, 18:59
амиии...хахах... ти не го ли усещаш...нещо по-особено...