PDA

View Full Version : gggg



FireSweet
09-04-2007, 14:09
fhjfhv y

MostHated
09-04-2007, 14:13
заслужаваш повече! остави го да си прави кфот иска! намери си друг!

MoHuTo
09-04-2007, 14:21
Ти също имаш вина в това че си му ровила в личното пространство ..все пак и той да го беше направил и на теб нямаше да ти хареса, нали ?! Но от друга страна неговата вина е много по-голяма, защото в крайна сметка той дефакто ти е изневерявал..зарибявал се е с др момиче, така че няма за какво да съжеляваш, по виновния в случая е той, така че не се измъчвай напразно. :::

sasha_90
09-04-2007, 14:26
Няма ли да си по-добре ако спреш да се занимаваш с него?Според мен ще си по-добре.

hoseto_
09-04-2007, 14:36
Sled kato se razdelihme az mu prostih i pak se subrahme,no ot togava natatuk doverieto mi u nego suvsem iz4ezna.Sled kato iz4ezna moeto doverie v nego stana taka 4e i negovoto zapo4na da iz4ezva zaradi nqkoi moi postupki.

той е направил опит да ти изневери но и ти май не си му останала длъжна или поне така разбирам твойте думи по горе. виновни сте и двамата и няма смисъл да се оплакваш. една връзка се гради на доверие а когато то липсва връзката е обречена

radito
09-04-2007, 14:46
Те си ти го казаха вече - той определено има повече вина, така че няма какво да се вайкаш сега. Без него ще си си по-добре май

Sunarry
09-04-2007, 15:25
Много тъпо си направила да знаеш.... [-X

09-04-2007, 15:26
hoseto_ miiiiii ne sum mu izneverila....O6te v na4aloto kato trugnahme,edin put se durja ujasno stranno.Togava be6e i purviqt put v koito mu kazah 4e go obi4am (da si kaja 4estno i sega e taka ama...polza nikakva).Sled nqkolko dena mi kaza 4e 6tql da mi izneveri oba4e poneje sum mu bila kazala 4e go obi4al i si pomislil :" vij momi4eto me obi4a a az 6te i izneverqvam".Togava doverieto mi kum nego po4na da se ru6i.Oba4e SLED kato skusah s nego se celuvah s drug.A kogato toi skusa s men predi6niq put ne stiga 4e mi izneveri ami i spa s 2 momi4eta,a me luje6e 4e o6te me obi4a i 4e ne e bil s druga

hoseto_
09-04-2007, 15:41
честно казано не мога да ви разбера. скъсали сте. той е спал с две ти пък си се целувала с един. обаче по важното е че и двамата сте били свободни. в такъв случай няма за какво да го обвиняваш както и той теб.

09-04-2007, 15:54
hoseto_ da ama toi go pravi....a kolkoto se otnasq do men az go obvinqvam 4e me e lugal ne 4e e bil s druga.Kakvoto i da si govorim....ako e imalo 4uvstva nqkoga ve4e qvno gi nqma ot negova strana...men za tova me boli.Ne mi puka koi kakvo e napravil,za6toto az vuv vseki edin moment moga da zabravq vsi4ko koeto mi e pri4inil i da sum s nego,no toi ne moje.Ti mi kaji kakvo zna4i tova....

hoseto_
09-04-2007, 16:06
ako e imalo 4uvstva nqkoga ve4e qvno gi nqma ot negova strana...
мисля че ти сама успя да си отговориш на въпроса.
въпреки че може и да се чувства доста наранен и заради това да не иска повече да е с теб, но няма никакво основание за това.
както каза: "ako e imalo 4uvstva nqkoga ve4e qvno gi nqma"

FireSweet
09-04-2007, 16:34
Mi moje i taka da e koeto e basi jalkoto za men :smt012 blg za vs otgovori

koalka
09-04-2007, 17:28
За да се разпазне една връзка не е само един виновния(в повечето случаи) и това да обвиняваш само него е тъпо.Не е било нужно според мен да се целуваш с онова момиче, но сега така е станало и нищо не може да се направи.Лъгала си го, ровила си се в нещата му, ти какво очакваш?Да те поздрави за това ли?

MiMcHeToOo
09-04-2007, 17:36
И двамата сте си виновни.. Той не е бил прав, че ти е изневерявал и, че те е лъгал ама и ти можеше да го оставиш да си троши главата и да не му ровиш из скайпа и т.н.. Дали ще останеш с него сама си реши... Само ти си знаеш чувствата към него..

Mrs. Solis
09-04-2007, 20:21
Ти си даже много виновна.Като се првиш на женичка, ще си търпиш последствията.

morenita
09-04-2007, 22:10
Spored men s tova gadaene na paroli i gluposti si prekrachila granicata na dopustimoto i az da bqh i az shtqh da sloja krai na vruzkata ni. Sledvashtiq put kogato se samnqvash che te lujat prosto pogovori s choveka i mu kaji che ne mu vqrvash, ako toidurji na teb shte se opita da ti dokaje vernosta si, ako mu e prez onaq rabota nqma i togava prosto sloji krai na otnosheniqta vi. S tova momche spored men vs e zagubeno, osvenako ne zapochnete ot AB toest savsem ot nachalo i zagurbite vsichko sluchilo se mejdu vas do sega, no tova iziskva mnogo jertvi i jelanie ot strana na dvama vi. Uspeh ;)

FireSweet
09-05-2007, 06:46
ako nqma kakvo da krie 6te6e sam da mi kaje6 parolata si.Nqma kak da vqrvam eitaka na 4ovek koito sam kaza 4e moje da me zareje bez da mu migne okoto.Ha ne mislq 4e sum prekra4ila granicata za6toto dokato se zaribqva6e s nqkakva si mur6a mi prikazva6e kolko me obi4a.Tova kak vi se struva a?Sigurno vinagi ste me4tali da postupqt taka s vas nali?A kogato ne moje6 da ima6 doerie na nikogo i ne nae6 kakvo stava okolo teb....namira6 na4in.Vinovna sum!Ami negovata vina i negovite luji?????

koalka
09-05-2007, 07:23
Защо си се съгласявала на това положение - да ти казва, че те обича, а да е се зарибява с друга?Човек трябва да има малко достойноство.А ако имаш предвид зарибяване в чата, това не е никакво зарибяване.
Бившия ми е казал паролата си, но това не означава, че трябва да гледам това какво си е писал и не го правя, защото му вярвах(когато бяхме заедно става въпрос).
Казах ти още в първия си пост - за да се разпадне една връзка са нужни двама, почти никога виновния е само един.Ти не си съгласна с това и упорито твърдиш, че само той е виновния.Ако е така, според мен няма шан с да сте заедно отново.За да се съберете, трябва да сте признали грешките си и чак тогава би могло да се получи нещо, но така...
Няма да ти казвам пак твоите грешки, да ти казвам и неговите, но приеми, че и двамата сте виновни.Все пак не мисля, че нещо може да се получи.Той се е зарибявал с онази, а и ти няма доверие.Остави нещата така.