PDA

View Full Version : Наще,не одобряват пр-ката ми...



оХххх..
09-04-2007, 14:45
Здравеите!
Проблема ми е следния. Приятелка съм с едно момиче от почти 4 години. Но в последните месеци преди да свърша даскало наще постоянно ми натякваха че тя ме променяла и заради това съм се карала с тях вкъщи,а това не е така,защото тя не казва нищо за тях и въобще не ме кара да се карам с тях,просто аз самата го правя.. Кой не го прави?! И както и да е скарах се с нея и след 2 месеца се сдобрихме пак... от 1 седмица сме отново все заедно и днес когато пак се скарах с майка ми тя отново ми заяви че това момиче било виновно за скандалите ни.. Че преди да се сдобря с нея не съм се карала с тях и сме се разбиралли.... Та кажете кфо да правя? Според вас дали тя е права? Макар че не виждам ква връзка има фр-ката със скандалите ми с наще.. Моля ви посъветвайте ме какфо да правя?!?! :smt012 :smt011 :smt010

FreakPk
09-04-2007, 14:50
ам кажи на родителите си че неса добре с акъла щом смятат че скандалите ви са заради 1 момиче

monityY
09-04-2007, 19:21
moje da ima ogromna vruzka,ama ti da ne q osuznava6,zareji fr-kata si i ne se karai s va6te,te zalsujava6 uvajenie :roll:

Reed
09-04-2007, 19:39
Само ти знаеш дали е права...ако ти е яко с нея,не слушай майка си (:

Iviqna
09-04-2007, 19:53
еми то родителите никога няма да ни карат да правиме нещо ако не е за хубаво нали така?!? :?
обаче нз ,те и наще не одобряват моита бфр защото се била обличала мн предизвикателно и била туркиня

ProstoAz
09-04-2007, 19:59
Родителите в повечето случаи са прави и в повечето случаи умеят да преценяват хората (та дори и нашите собствени приятели) по-добре от нас.
Ти добре премисли ситуацията, опитай се да се замислиш дали пък няма нещо вярно в думите на майка ти и когато разбереш, че има - опитай се да се сетиш какво по-точно е то и как евентуално можеш да поправиш нещата.
Успех!

LoveHim
09-05-2007, 01:04
Имам същия проблем, само че от другата страна. бабата и дядото на мойта приятелка и казват да не се влачела с мен и някакви глупости за мен, който не са верни и така правят проблеми и на майка й, че я пуска с мен. Добре че е печена и не им се връзва, а ми казжа не ги слушай, щом аз не казвам нишо, значи нямам против и така не си зарязвай приятелката, а по добре им обесни на ваще малко от кога се познавате и зашо толкова държиш на нея.

^Sam90^
09-05-2007, 07:16
Не е изключено приятелката ти да ти влиае без да усетиш. Не умишлено, а просто да вършиш нещата, както тя ги прави.
Замисили си се НАИСТИНА от къде идват скандалите ти с ваще и ако не са неизбежни, се старай да ги намалиш.
Разбирам те - моите родители преди ми държаха сметка с какви приятели движа и се опитваха да ми забраняват и да властват над мен. Резлултатът е, че вече си нямат представа какви са приятелите ми и дори и да искат не могат да кажат, че ме променят просто защото познават само 2ма мои приятели.
Доста често родителите преувеличават и най-редовно си търсят някой виновен за това, че, например, тях не ги бива за родители. Уви, истината боли.

Mariolcheto
09-28-2007, 10:15
Az se gordeq s tova che imam priqtelka ot 10 godini s koqto moje6 da spodeli6 vsi4ko kogato iska6 da izlee6 makata si ni6to 4e nqkoi pat me drazni... :-D

sasha_90
09-28-2007, 10:21
И аз често съм пред такъв избор(сестра ми или приятелките ).Избрах сестра ми.Замисли се добре,приятелката ти винаги може да те предаде,а родетилите ти не биха го сторили.

petet
09-28-2007, 10:45
moje da ima ogromna vruzka,ama ti da ne q osuznava6,zareji fr-kata si i ne se karai s va6te,te zalsujava6 uvajenie :roll:

Моляяяяяяя?!Ми то да я зареже ама следващата е такава,кво?Без приятелки ли да остава.
Дръж си я и ги питай ЗАЩО СЕ ДРАЗНЯТ ОТ НЕЯ.Ако разбереш добре говори с тях и с приятелката ти и нещата се оправят.И при мен се е случвало същото.


И аз често съм пред такъв избор(сестра ми или приятелките ).Избрах сестра ми.Замисли се добре,приятелката ти винаги може да те предаде,а родетилите ти не биха го сторили.

+1

bqsna_teenagerka
09-28-2007, 14:42
ам проблема не е в приятелката ти нито в родителите ти..проблема за съжаление е в теб самата! открий какво става защо става и го оправи!
ти нещо...възприемаш после го прилагаш...нз...анализирай вси4ко и го оправи!

tItEufFf
09-28-2007, 17:30
Ами...приятелката ти с по-лош успех ли е от теб? Питам, защото и аз така се бях сприятелила с едно момиче. Тя не беше дори от четворкаджийките. И тя все ме дърпаше надолу. И аз като теб - постоянно се карах с наще и на мен ми натякваха, че тя ме променя.И така....АМа ако не е така...може би просто родителите не одобряват нещо в нея и решават, че скандалите трябва да са, заради нея. Опитай се да ги убедиш (спокойно, без караници), че тя няма нищо общо със скандалите у дома :wink: Успех

Mariel
09-28-2007, 17:41
Семейството на първо място.Семейството ти е единствено,а гадже можеш по всяко време да си намериш :)

voodoodoll1
10-24-2007, 18:58
Кой ли не се кара с родителите си.Просто е невъзможно да сте в идеални отношения.Аз също имам една рприятелка,която уж ме дърпа надолу,ама няма да я разкарам само защото ми влияе лошо.Ти помисли дали наистина твоята френдка има някаква вина за тва да се караш с майка ти,и ако мислиш,че е така,зарежи я.Но аз мисля,че това не е редно,поговори с майка ти,обясни и,че това момиче не е виновно за разправиите ви,и че в крайна сметка не може да не се караш с майка ти,в всяко семейство има кавги,и дано тя разбере.Оправи нещата с майка ти и не се карай с приятелката ти.Айде успех!!!