PDA

View Full Version : Според вас има ли зна4ение какво е даскалото в което у4ите??



emo_girl
09-04-2007, 15:04
за вас има ли зна4ение в кое даскало у4ите или това каде се намира как изглежда дали е основно или не ... разкайете за у4или6тето в което у4ите ... за у4ителите каквото искате

Blab
09-04-2007, 15:15
Къде се намира, как изглежда - не.
Но определено има значение къде учиш, каква е квалификацията на учителите, дисциплината, знанията, които ще придобиеш.
Аз харесвам училището си страшно много, дори след 7-ми клас не ви представях да уча на друго място и записах в листа си само него.
Учителите ми(99%) са добри(някой и най-добри) в областта си, системата на учене ми допада.Единствено мога да се оплача от новата ни директорка..., но нищо не може да е съвършено.

mid_get
09-04-2007, 15:16
А ти не можа ли да измислиш по-точен начин да си зададеш въпроса? :roll: И стига с тия теми, дето ги измисляш, само и само да се намираш в приказка... :?

Харесвам си училището, пък и как така "Има ли значение?". След като съм в това училище, значи преди да вляза там съм се интересувала за начина на преподаване, за материалната база, за всичко... :)

emo_girl
09-04-2007, 15:28
абе еи какво искате ве като не ви изнася не пи6ете ве какво искате сега от мене искам просто да разбера какжи са мненията за ъ4или6тата ж България тжа 4е на тебе не ти изнася си е ли4но тжои проблем не ми пука искам да разбера и ти няма да ме спрее6 да го направа престанете да намирате кусури ве хора не ви ли писна ве4е ... ???

MostHated
09-04-2007, 15:28
харесвам си училището!

mid_get
09-04-2007, 15:32
абе еи какво искате ве като не ви изнася не пи6ете ве какво искате сега от мене искам просто да разбера какжи са мненията за ъ4или6тата ж България тжа 4е на тебе не ти изнася си е ли4но тжои проблем не ми пука искам да разбера и ти няма да ме спрее6 да го направа престанете да намирате кусури ве хора не ви ли писна ве4е ... ???

Само не ми говори "на въпреки" :roll: И по-спокойно, не съм тръгнала нито да ти се карам, нито да те обиждам, или пък да те упреквам. Просто въпросът ми се стори не съвсем ясно зададен, какво толкова?! Ех, значи... #-o

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-04-2007, 15:37
razbira se 4e ima!u4a v gimnaziq v koqto znam kkakuv zor vidqh za da vlqza... radvam se i mnogo si haresvam daskaloto!.. i sau4enicite sa mi super.. mislq 4e po dobre nqmashe na de

Obsession
09-04-2007, 15:37
Разбира се, че има значение кое е училището и то огромно!!! Аз съм в СОУ "Христо Ботев" Русе. Каквото и да се говори си е добро, получаваш яко образование. Е, да, даскалите мн искат, ама, съдбЪ. На центара на града е, в началото на главната. Има градинка отпред :-D Нали трябва да се пуши някъде :lol: За мен не е важно, но за някои др... Въпрос на живот и смърт е :lol: Ко др да ти кажа за даскалото, доста старичко е, Флинтстоун е учил там... :mrgreen: Ъъъ, в момента ни сменят доиграмата!!! И, ооу, щях да пропусна да спомена нашата гордост - г-жа Р. Манева, по български и литература ( :twisted: )
Няма др за казване - готени сме, умни сме, скромни сме :lol:

sladkish_14
09-04-2007, 15:40
Училище като училище,лично на мен не ми допада с нетарпение чакам да се махна от него!Учителите всичките са си 6!Не мисля от сега,на какво точно ще не научат и дали са най-добрите в областта(те са де)..Още ми е рано за тва,като завърша и стана студентка тогава ще му мисля за професорите дали струват!За сега ми е важен живота,а не да се затворя в учебниците като някой затънал зубар!Има време за всичко все пак :roll: ..Ученето е за пред контролна,изпитване и кандидавтстане,а не 7-8 месеца да се затвориш в къщи и ДАЙ...Не ми пука за живота нали сам отличник... :smt005 ....просто вреди на здравето :smt005

dafi86
09-05-2007, 06:35
Разбира се, че има значение. Каде се намира и как изглежда не, но всичко друго си е от значение - в каква паралелка си, самото училище на какво ниво е, как преподават учителите (квалификационната им степен)....
Аз завърших в СОУ "Иван Вазов" в Плевен, паралелка математика и ако сега трябваше да си избирам даскало пак него бих си избрала. :)

bobka
09-05-2007, 06:58
nai vajnoto e obu4enieto kvalifikaciqta na daskalite.ina4e materialnata baza su6to ima nqkakvo zna4enie est.a i da mn si xaresvam daskaloto, vinagi sum iskala da u4a tam!

love_enrique
09-05-2007, 08:52
Естествено,че има значение,иначе за какво са изпитите слад 7-ми клас?Най-голямо значение според мен има средата в която учиш и това колко сериозно се преподава там,особено езици...Как изглежда училището също има значение,както и къде се намира!

white_chik
09-06-2007, 12:45
Естествено,че има значение къде уча.Виж сега примерно,ако не е в най-луксозния квартал,не е чак такъв проблем,но училището(гимназията) освен образование ти дава и една среда.В момента уча в елитно даскало и общо взето се движа в няква интелигентна среда,което и за мен,и за родителите ми е важно,защото от тази среда по-късно се формира собствения ти характер.А относно сградата,ми предпочитам да е некво якичко,с дограма,с прилични кенефи,с белите дъски,но това не е най-важното.

qg0dkata
09-06-2007, 13:00
ЪЪмм..не не е толкова важно как изглежда,нали пак се учи,но къде уча..има (: Все пак никога няма да искам да вляза в някво застаряло и тъпо даскало [-X Къде се намира пак е от значение,но в момента в училището което уча е на няколко метра от вкъщи и ми е много лесно отиването и връщането ::: Даскалите също ме интересуват,ама никой не пита при кого ще си ](*,)

ismarti
09-06-2007, 14:05
Сега ще съм за първа година 9-и клас в 132 СОУ "Ваня Войнова" и не знам изобщо какво представлява!На външев вид знам,че прозорците са дървени! :lol: :lol: :lol:

ice_cream_f
09-06-2007, 14:20
Opredeleno ima zna4enie kude u4a.Az mn si haresvam daskaloto.V cetura na sf e, ima mn dobra disciplina,u4itelite sa na nivo.Tova e koeto moga da kaja za 32ro tuikato 6te sum za purva godina v tva daskalo. :smt006

gabrielka@a
09-06-2007, 15:10
Разположението и външния вид не са от голямо значение (но са желателни :-) )
Но определено има значение какво е училището,учителите!
Моето е природоматематическа и тази година ме приеха в него-след кандидатстване след 7-ми клас.
Кака ми е учила в него и сестрата на най-добрата ми приятелка.
Почти няма човек,който е учил там и да не му е харесало-било то отначало,било то и в последствие.

kat4enceto
09-06-2007, 17:02
как изглежда не ми пука,но за мен е важно какви са учителите и пр. а и от голямо значение за мене е и кви са самоте хората там! :mrgreen: :smt016

Heaven_Can_Wait
09-07-2007, 11:15
Има, и то ОГРОМНО значение!

Persie
09-07-2007, 11:32
Как изглежда и къде се намира не е от голямо значение, но какви са учителите и какво е самото училище е важно.Все пак се записвам някъде, откъдето до голяма степен зависи развитието ми по-нататък.

Nobody
09-07-2007, 12:06
Все тая е къде учиш... По мои впечатления навсякъде върви еднакво на зле... Важен е университета. Може би езиковите гимназии в момента са най-удачния избор...

H8_mE
09-07-2007, 12:49
Za men e ot zna4enie u4li6teto, v koeto u4a da e Profesionalna gimnaziq,da ima specialnosti s dobro bude6te i da sa interesni za men!Namira se na kraq na Plovdiv ( to4no zad tabelata,4e svur6va grada) :lol: Profesionalna gimnaziq po hranitelni tehnologii i tehnika!Ami izglejda kato staroto mi osnovnoto daskalo!Malko e zabutano i ne se vijda... no stava men si mi haresva!U4itelite sa super ludi!Nqma da spomenavam imena!Mnogo kefat и са strogi4ki de!Ami tova e moito daskalo! :::

StRanGe_tEdDy`bEaR
09-07-2007, 13:00
Все ми е тая къде ще уча... Нали пак е училище..Все тряа се учи, малко или много... За мен няма значение къде уча аз или някой друг...

ZaHaRcHe
09-07-2007, 22:08
mi.. ima na4enie kakvo e u4ili6teto .. kakvo obrazovanie moje6 da polu4i6 v nego ..

Escarina
09-08-2007, 00:17
Ми да има значение. Може да е много тъпо, но определено винаги съм държала да вляза на хубаво място. Но! Отстрани всичко е различно драги ми смехурковци :-D

RoyTheReaper
09-08-2007, 08:43
Има значение, но в никакъв случай не е решаващо. Важните неща в едно училище са учителите и съучениците. Учителите са тези които могат да ти създадат интерес към учебния материал, както и тези които могат напълно да го убият. Съучениците са средата, която ти оказва влияние на характера и възпитанието.

Иначе неща като репутация на училището и профилиране са от минимално значение. За това са университетите. Като отидеш там никой няма да гледа дали си завършил Американския Колеж или селското СОУ, нито при приема, нито след завършването ти (това не се отнася ако кандидатстваш в САЩ, там това има значение). Освен това познавам хора, които от математическа гимназия отиват да учат политология. Или от езикова гимназия отиват в ТУ. :oops: Е отначало няма да им е толкова лесно, защото ще учат неща, които другите знаят. Но това пречи ли да наваксат? Така че и профилът няма значение.

А това какъв ще бъде резултата от образованието ти зависи главно от самия теб. Ако имаш желание, винаги може да превъзмогнеш негативните неща от училище.

Kras4eto_lp
09-08-2007, 09:17
Ми да има значение. Може да е много тъпо, но определено винаги съм държала да вляза на хубаво място. Но! Отстрани всичко е различно драги ми смехурковци :-D
Да и аз все държах да вляза в хубаво даскало след 7 клас.То така и стана и са ученеее,а мене хич не ме бива в ученето :-s

sk[a]te_girl
09-08-2007, 09:18
благодаря ви много за мненията ви !!!

teenage_drama_queen
09-08-2007, 09:29
Къде се намира, как изглежда - не.
Но определено има значение къде учиш, каква е квалификацията на учителите, дисциплината, знанията, които ще придобиеш.
Аз харесвам училището си страшно много, дори след 7-ми клас не ви представях да уча на друго място и записах в листа си само него.
Учителите ми(99%) са добри(някой и най-добри) в областта си, системата на учене ми допада.Единствено мога да се оплача от новата ни директорка..., но нищо не може да е съвършено.


новата ни директорка може да бъде Стойчо Стоев :-$

Deskata_90
09-08-2007, 09:48
Мисля, че няма много голямо значение къде се намира или как изглежда въпреки, че аз нямам оплаквания към нито едното спрямо мойто даскало.Харесвам си даскалото от първи клас уча там и после пак кандидатствах в него по простата причина, че не исках и не искам да го сменям и от даскалите съм си доволна и така.

caRamelO_cHicA
09-14-2007, 09:26
Хъм къде се намира не как изглежда средно положение искам да е готино а не като старото ми даскало .Но обръщам повоче внимание на клалификацията класа и дисциплината.За щастие уча в едно от най-готините у-ще и съм с любимата ми специалност туризъм.

N0_feAR
09-14-2007, 15:02
a[N]D[i]T[k]a]razbira se 4e ima!u4a v gimnaziq v koqto znam kkakuv zor vidqh za da vlqza... radvam se i mnogo si haresvam daskaloto!.. i sau4enicite sa mi super.. mislq 4e po dobre nqmashe na de
абсолютно подкрепям само с единствената разлика че не всички от съучениците ми са супер... :smt012

09-14-2007, 15:34
](*,)

09-14-2007, 15:35
Разбира се 4е е важно...и то мн :lol: