PDA

View Full Version : Формула 1



love_only_one_boy
09-04-2007, 15:40
Гледате ли Формула1? За кой сте? :o :-D
Аз сън голяма фенка на Люис Хамилтън. :wink:

NerazreshenSimvol
09-04-2007, 16:30
Аз съм за Маса. \:D/ Е, нищо че изостава малко в класирането. :roll:
Преди бях за Монтоя... Жалко, че вече се състезава в НАСКАР. Липсва ми. 8-[ Бахти лудия човек... :mrgreen:

StayClose
09-04-2007, 16:56
Не съм фен но незнам защо,някой път просто оставам бтв и си гледам... 8-[ иначе най ми допада Фелипе Маса ...

love_only_one_boy
09-05-2007, 11:00
McLaren Forever
gledam F1 ot 99 godina !

Само така :smt023

Novkov
09-05-2007, 14:45
Нямам любим отбор. От пилотите съм фен на Алонсо. Неговия дебют съвпадна с времето, когато започнах да гледам формула и много му се кефих как мачкаше :twisted:

Lady-Purple
09-11-2007, 19:33
Само Маса =D> =D> Обожавам го...

love_only_one_boy
09-30-2007, 18:10
Ее?! Кво ще кажете за днешното състезание? Ако някой се е надигнал да го гледа де :roll: Аз станах в 7!! Ама бях на трен и гледах само един час :( Важното е че станах!!! :-D

tedinci_
10-01-2007, 05:43
ЛоФкам СИ кИмИ РаЙкоНЕн мн СИ го ОбичаМ ТОй е НоМЕр 1
голЯМа ФЕнка САМ нА ф1 тфА е наЙ веЛиКия СпОрт

caRamelO_cHicA
10-01-2007, 16:15
Ауу много си я обичам тая ф1.А по темата зи Кими съм много е сладичък и много хубаво кара заслужава да стене шампион

Iria
10-02-2007, 09:05
Ауу много си я обичам тая ф1.А по темата зи Кими съм много е сладичък и много хубаво кара заслужава да стене шампион
Също и Маса е много добър.

MARKOS
10-02-2007, 13:28
az sam izklu4itelno golqm fen na formula 1 gleden sastezaniqta s intere rovq se iz neta za da razbera vsi4ko okolo sveta na F1
lubimiqt mi pilot e FERNANDO ALONSO
mn gadno se polu4i 4e otpadna sega nqma da moje da stane svetoven 6tot luis na vsqko grand pri se ka4va na podilma

love_only_one_boy
10-02-2007, 17:39
az sam izklu4itelno golqm fen na formula 1 gleden sastezaniqta s intere rovq se iz neta za da razbera vsi4ko okolo sveta na F1
lubimiqt mi pilot e FERNANDO ALONSO
mn gadno se polu4i 4e otpadna sega nqma da moje da stane svetoven 6tot luis na vsqko grand pri se ka4va na podilma
Нали?! Много е добър! Много си го обичам!! :smt008

MARKOS
10-03-2007, 09:31
da da vidim kvo 6te stane v Kitai
koi spored vaz 6te vzeme titlata za golqmata nagrada na kitai?

Малък_Alfa_гъзар
10-03-2007, 11:33
Аз също съм голям фен на F1 и съм си твърдо за Ферари а от пилотите съм за Кими Райколенд. А за състезанието в Китай предполагам че Хамилтън ще вземе 1-во място.. гледам че момчето много се е надълаво в последно време

ЕPu
10-03-2007, 18:52
хахах къде е _SL_ да ви напсува в този момент..? :wink: :wink:

caRamelO_cHicA
10-03-2007, 21:11
Ауу много си я обичам тая ф1.А по темата зи Кими съм много е сладичък и много хубаво кара заслужава да стене шампион
Също и Маса е много добър.
Дам така е.

MARKOS
10-04-2007, 13:57
az sam za ALONSO
iskam toi da stane svetoven

dead_inside
10-04-2007, 15:00
аз пък съм за кими :) любимият ми отбор е ферари,разбира се:)гледам Ф1 покрай баща ми,откакто се помня...и маса си го бива...абе ферари рулз :-D а относно хамилтън...много е добър,признавам му го :!:

petel
10-04-2007, 18:43
помня великите времена на Eddie irvine и Mika Hakkinen :smt005

Еди е най-великия

petel
10-04-2007, 18:44
Аз също съм голям фен на F1 и съм си твърдо за Ферари а от пилотите съм за Кими Райколенд. А за състезанието в Китай предполагам че Хамилтън ще вземе 1-во място.. гледам че момчето много се е надълаво в последно време

кой?

Малък_Alfa_гъзар
10-04-2007, 20:37
Аз също съм голям фен на F1 и съм си твърдо за Ферари а от пилотите съм за Кими Райколенд. А за състезанието в Китай предполагам че Хамилтън ще вземе 1-во място.. гледам че момчето много се е надъхало в последно време

кой?

Сори баце написах го както си го произнасям :lol: :wink: Кими Райкконен

MARKOS
10-04-2007, 21:24
e tuka nqma li nqkoi fen na Alonso kato mene?

Deskata_90
10-04-2007, 22:04
Ммм много обичам и тоя звук направо ме побърква :twisted:
А иначе по темата симпатизирам на Кими Райконен от няколко години и Хамиллтън ме радва последно време :twisted:

Ilianski
10-07-2007, 19:37
Браво на Кими за победата днес :D Страхотно каране :wink: И запази шансовете си да стане шампион =D>

xXxScreamxXx
10-08-2007, 08:15
ami gledam go ot malko ot 5-6 godi6na
i o6te ot togava s1m samo i edinstveno za ferari
ina4e trimata mi lubimci sa : mixael 6ymaxer,kimi raikonen i felipe masa :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt060 :smt060 :smt050 :smt060 :smt050 :smt049 :smt049 :smt055 :smt055 :smt054 :smt050 :smt050

radito
10-09-2007, 12:48
Пфф тука пишат само некви откачени фенки. :shock: А по темата аз съм за Алонсо of course :D

teenage_drama_queen
10-09-2007, 16:48
http://www.autoenciclopedia.com/images/news/massa4707.jpg


:wink:

shadow4e
10-09-2007, 22:23
e tuka nqma li nqkoi fen na Alonso kato mene?
Не съм му фенка, но ме дразни, че само лансират Хамилтън и го избутват него назад. Разбирам да беше 4-5 и да го карат да прави място за Хамилтън, но при положение, че има реални шансове за първото място, е просто гадно, да го мачкат така психически.

love_only_one_boy
10-10-2007, 20:00
Офф много късно казаха на Хамилтън да влезе в бокса!! #-o Ако беше влязъл по-рано...нямаше да отпадне :cry: Сега не се знае кой ще е световен :cry: Стискам палци на Хамилтън :cry: [-o<

krisscho
10-11-2007, 14:13
Williams е отборО-жалко че Алекс Вурц се отказа :?

kemurcho
10-14-2007, 15:15
точно пък хамилтън ме дарзни най много.незнам кво му кво му намирата на този негро.не стига че е за първа година във ф1 ми па за него нема нит накзания нито нищо.сякаш е бог да му е*а майката.на монца ако сте гледали когато изпревари масса на първия завои тогава излезе извън пистата а в правиулника е казно че при такова изпреварване трябва да се даде после позицията на изпреварения.апа тоо хамилтън си бара фара и нищо.посе нема наказание нема нищо а когато алонсо миналата година мисля че масса изпревари на същото място или шумахер понеже не можа да спре после си му върно позицията щото щяха да му удерат кожата а хамилтън щото нали е подлизурко и треа да стане шампион и ако го накажат ша земе некоя точка по малко и нема да стане шампион.и в началото ка зимаше за състезание данни от колата на Алонсо. че той не мое да са опрай сам.новак ма за първа година в отбора на макларан и карал на симулатори и кво ми викат ма еш той кара за пръв път на таа писта. е кво ма е карал на симулатор а симулатора на макларън казаха че е толкова допбър че даже може да се изпробва и нова част за овтомобила и ще окаже влияние.така че не ми го фалете тоо хамилтън щото и ФИА и от отбора са решили да го направят шампион и ако требва ша върнат кими и алонсо с по 10 позиции назада ше им измислат някво наказание само и само да спечели хамилтън обаче справедливоста ще въстаржествува и тоо негър скапан пак ша спука гума или ша са завърти и ша са блусне :smt013

love_only_one_boy
10-17-2007, 19:57
точно пък хамилтън ме дарзни най много.незнам кво му кво му намирата на този негро.не стига че е за първа година във ф1 ми па за него нема нит накзания нито нищо.сякаш е бог да му е*а майката.на монца ако сте гледали когато изпревари масса на първия завои тогава излезе извън пистата а в правиулника е казно че при такова изпреварване трябва да се даде после позицията на изпреварения.апа тоо хамилтън си бара фара и нищо.посе нема наказание нема нищо а когато алонсо миналата година мисля че масса изпревари на същото място или шумахер понеже не можа да спре после си му върно позицията щото щяха да му удерат кожата а хамилтън щото нали е подлизурко и треа да стане шампион и ако го накажат ша земе некоя точка по малко и нема да стане шампион.и в началото ка зимаше за състезание данни от колата на Алонсо. че той не мое да са опрай сам.новак ма за първа година в отбора на макларан и карал на симулатори и кво ми викат ма еш той кара за пръв път на таа писта. е кво ма е карал на симулатор а симулатора на макларън казаха че е толкова допбър че даже може да се изпробва и нова част за овтомобила и ще окаже влияние.така че не ми го фалете тоо хамилтън щото и ФИА и от отбора са решили да го направят шампион и ако требва ша върнат кими и алонсо с по 10 позиции назада ше им измислат някво наказание само и само да спечели хамилтън обаче справедливоста ще въстаржествува и тоо негър скапан пак ша спука гума или ша са завърти и ша са блусне :smt013
Абеее идиот!! К'во като е негър?? По теория на нз кой сме произлязли от маймуните. Маймуните са черни,следователно и ние сме черни... т'ва,че ти си не си толкова близо до екватора и не стоиш толкова много на слънце ъъ нищо не значи!! За първа година цветнокож може да вземе титлата,ноо се появяват шибани идиоти расисти като тебе и... си казват шибаното идиотско расистко мнение!!! Хамилтън е за първа година..От всички 17 състезания на 4 състезания не се е качил на стълбичката на 4 състезания е на първо място!! За втори път казвам: ЗА ПЪРВА ГОДИНА Е!!! Просто кажи,че си расист и не искаш цветнокож на печели ФОРМУЛА1!!!
И за край:
ДА ТИ ЕБА МАЙКАТА!!!

petel
10-17-2007, 20:11
точно пък хамилтън ме дарзни най много.незнам кво му кво му намирата на този негро.не стига че е за първа година във ф1 ми па за него нема нит накзания нито нищо.сякаш е бог да му е*а майката.на монца ако сте гледали когато изпревари масса на първия завои тогава излезе извън пистата а в правиулника е казно че при такова изпреварване трябва да се даде после позицията на изпреварения.апа тоо хамилтън си бара фара и нищо.посе нема наказание нема нищо а когато алонсо миналата година мисля че масса изпревари на същото място или шумахер понеже не можа да спре после си му върно позицията щото щяха да му удерат кожата а хамилтън щото нали е подлизурко и треа да стане шампион и ако го накажат ша земе некоя точка по малко и нема да стане шампион.и в началото ка зимаше за състезание данни от колата на Алонсо. че той не мое да са опрай сам.новак ма за първа година в отбора на макларан и карал на симулатори и кво ми викат ма еш той кара за пръв път на таа писта. е кво ма е карал на симулатор а симулатора на макларън казаха че е толкова допбър че даже може да се изпробва и нова част за овтомобила и ще окаже влияние.така че не ми го фалете тоо хамилтън щото и ФИА и от отбора са решили да го направят шампион и ако требва ша върнат кими и алонсо с по 10 позиции назада ше им измислат някво наказание само и само да спечели хамилтън обаче справедливоста ще въстаржествува и тоо негър скапан пак ша спука гума или ша са завърти и ша са блусне :smt013
Абеее идиот!! К'во като е негър?? По теория на нз кой сме произлязли от маймуните. Маймуните са черни,следователно и ние сме черни... т'ва,че ти си не си толкова близо до екватора и не стоиш толкова много на слънце ъъ нищо не значи!! За първа година цветнокож може да вземе титлата,ноо се появяват шибани идиоти расисти като тебе и... си казват шибаното идиотско расистко мнение!!! Хамилтън е за първа година..От всички 17 състезания на 4 състезания не се е качил на стълбичката на 4 състезания е на първо място!! За втори път казвам: ЗА ПЪРВА ГОДИНА Е!!! Просто кажи,че си расист и не искаш цветнокож на печели ФОРМУЛА1!!!
И за край:
ДА ТИ е** МАЙКАТА!!!


еби му майката че е черен, въпроса е че го подпират по какви ли не начини, що не изкоментира останалта част от мнението на пича

krisscho
10-17-2007, 21:07
точно пък хамилтън ме дарзни най много.незнам кво му кво му намирата на този негро.не стига че е за първа година във ф1 ми па за него нема нит накзания нито нищо.сякаш е бог да му е*а майката.на монца ако сте гледали когато изпревари масса на първия завои тогава излезе извън пистата а в правиулника е казно че при такова изпреварване трябва да се даде после позицията на изпреварения.апа тоо хамилтън си бара фара и нищо.посе нема наказание нема нищо а когато алонсо миналата година мисля че масса изпревари на същото място или шумахер понеже не можа да спре после си му върно позицията щото щяха да му удерат кожата а хамилтън щото нали е подлизурко и треа да стане шампион и ако го накажат ша земе некоя точка по малко и нема да стане шампион.и в началото ка зимаше за състезание данни от колата на Алонсо. че той не мое да са опрай сам.новак ма за първа година в отбора на макларан и карал на симулатори и кво ми викат ма еш той кара за пръв път на таа писта. е кво ма е карал на симулатор а симулатора на макларън казаха че е толкова допбър че даже може да се изпробва и нова част за овтомобила и ще окаже влияние.така че не ми го фалете тоо хамилтън щото и ФИА и от отбора са решили да го направят шампион и ако требва ша върнат кими и алонсо с по 10 позиции назада ше им измислат някво наказание само и само да спечели хамилтън обаче справедливоста ще въстаржествува и тоо негър скапан пак ша спука гума или ша са завърти и ша са блусне :smt013
Абеее идиот!! К'во като е негър?? По теория на нз кой сме произлязли от маймуните. Маймуните са черни,следователно и ние сме черни... т'ва,че ти си не си толкова близо до екватора и не стоиш толкова много на слънце ъъ нищо не значи!! За първа година цветнокож може да вземе титлата,ноо се появяват шибани идиоти расисти като тебе и... си казват шибаното идиотско расистко мнение!!! Хамилтън е за първа година..От всички 17 състезания на 4 състезания не се е качил на стълбичката на 4 състезания е на първо място!! За втори път казвам: ЗА ПЪРВА ГОДИНА Е!!! Просто кажи,че си расист и не искаш цветнокож на печели ФОРМУЛА1!!!
И за край:
ДА ТИ е** МАЙКАТА!!!


еби му майката че е черен, въпроса е че го подпират по какви ли не начини, що не изкоментира останалта част от мнението на пичаЩото е вярно.И че е черен е вярно.

caRamelO_cHicA
10-17-2007, 22:04
Моля спрете да се карате.Хамстера(Хамлъотан) ного ме дразни още от дебюта си покажа рокчета и не искам той да е световен шампион.Но май натам вървят нещата освен ако Фераритата не вземат двойна победа но както и да е можем да благодарим че знаем у кога ще е титлата вече е ясно.Аи навсякъде пише че Люис е любимец на Бърни такаче работата е ясна мисля че няма смисъл да гадем вече е ясно кой ще е шампион.

murder
10-22-2007, 10:08
Тука като гледам се изяват много големи ''капацитети''.Вас лично какво ви засяга,че е негър?Или сте просто един комплексирани ограничени расисти.Объркали сте човека-Алонсо е безочливото лайно.(справка-снощното съзтезание).И мога да кажа браво на такива млади съзтезатели като Хамилтън,Ковалайнен и Фетел.Дано скоро да видим и Владо на пистата.

radito
10-22-2007, 10:14
Алонсо е безочливото лайно.
ТИ СИ ЛАЙНО ВЕ!!!!!!!!!! :smt013 :smt013 :smt013

petel
10-22-2007, 10:50
Тука като гледам се изяват много големи ''капацитети''.Вас лично какво ви засяга,че е негър?Или сте просто един комплексирани ограничени расисти.Объркали сте човека-Алонсо е безочливото лайно.(справка-снощното съзтезание).И мога да кажа браво на такива млади съзтезатели като Хамилтън,Ковалайнен и Фетел.Дано скоро да видим и Владо на пистата.

Абее май не беше Алонсо този, който наруши правилника, като кара с два типа гуми в петъчната тренировка и после някак си мистично не го наказаха..... :oops:

murder
10-22-2007, 11:59
radito,по-полека с определенията.Нито ме познаваш,нито нищо.Може би някой хора проспаха вчерашното гран при.Но както и да е,има шефове-те решават кой е виновен и кой не е.
petela mi qnko,знаеш ли колко ми е на дедовия за петъчната тренировка.Важно е съзтезанието и квалификациите.

sladur4e_yo
10-26-2007, 12:52
A sum momi4e no vupreki tova gledam s nai goliamo udovolstvie F1.Az li4no biah za Hamilton.No se radvam 4ee spe4eli pone raikonnen,a ne Alonso.Alonso az li4no vuobshte ne go haresvam.(li4no mnenie)

love_only_one_boy
10-27-2007, 11:17
К*Р ЗА МАЛОУМНАТА ФОРМУЛА !
кур за тебе айде кат не те кефи недей да пишеш!! :-x :x

love_only_one_boy
10-27-2007, 11:19
Тука като гледам се изяват много големи ''капацитети''.Вас лично какво ви засяга,че е негър?Или сте просто един комплексирани ограничени расисти.Объркали сте човека-Алонсо е безочливото лайно.(справка-снощното съзтезание).И мога да кажа браво на такива млади съзтезатели като Хамилтън,Ковалайнен и Фетел.Дано скоро да видим и Владо на пистата.
Подкрепяяяяяяяям :wink:
Ъъъъ аз пак съм назад ама да питам.. Кой Владо?? :-o

Mitio_man
10-27-2007, 14:30
Predi....,a mislq i sega liubim otbor mi e McLaren.o6te ot vremeto na Mikka hakinen.tova bqha weliki vremena :smt002 a sled tova est. Raikonen mi stana liubim pilot i tova si e do sega(btw.Stana svetoven kopeleto :evil: )Taka 4e da obob6tq.
Liubim otbor:McLaren
Liubim pilot:Kimi Raikonen

chase_93
06-20-2008, 16:38
100% Алонсо !!! Моят идол ! Не може без караници като се съберът на едно място фенове на Хамилтън и Алонсо тфа трее се знае :D Не см расистка не ми пука ,че Люис е черен ако ще и зелен да е пак ще си бъде същия в очите ми . Късмета вече започва да му намалява и вече виждаме , че той не е перфектен както го изкараха след 1-вата му година във ф1! Инт ми е да видя дали ще се напраите на слепи , мили фенчета на Хами или ще си признаете , че той се изложи във Канада по най-бруталния начин :P

kofa_s_voda
06-20-2008, 18:26
TOYOTA....някой ден и те ще са първи

Lorkaa
07-05-2009, 19:04
Хамилтън :smt007 :smt007
нищо че тази година замря :? :D

Ca7aHa7a
07-19-2009, 12:02
Маса :P