PDA

View Full Version : Балканистика vs Библиотечно-информационни дейности



RoyTheReaper
09-04-2007, 17:17
Спешно трябва да открия коя от двете специалности (във ВТУ) предлага по-добри възможности за реализация.

HopeLesss
09-04-2007, 18:01
Не виждам каква чак такава реализация може да предложат Бибиотечно-информационните дейности :roll: Специално за ВТУ знам, че хората, записали тази специалност после имат стаж в окръжната библиотека. И също така знам, че точно тая специалност не е от най-престижните.

Иначе за Балканистиката не съм чувала кой знае какви отзиви, но ми се струва интересно. Знам, че се учат 2 балкански езика и разни исторически и съвременни неща.

RoyTheReaper
09-04-2007, 19:43
На мен лично и двете ми се струват смотани, но поне в Балканистиката се учат разни чужди езици, което е интересно. Но не съм особено запознат, а ме накараха да изкажа мнение. :roll:

Благодаря за коментара. Темата вече не е актуална, може да се заключи/изтрие. :wink:

ProstoAz
09-04-2007, 19:56
На мен лично и двете ми се струват смотани, но поне в Балканистиката се учат разни чужди езици, което е интересно. Но не съм особено запознат, а ме накараха да изкажа мнение. :roll:

Благодаря за коментара. Темата вече не е актуална, може да се заключи/изтрие. :wink:
:wink: