PDA

View Full Version : Забелязвате ли...



whiteeeeeeeee
09-04-2007, 17:50
Забелязвате ли как до преди 6-7 години никой не пушеше коз, до преди 2-3 години никой не беше чувал за бяло... На каде отиват нещата...Не ми се мисли след 10тина години кво ше става !

Madness
09-04-2007, 17:55
Че забелязвам,забелязвам...
А ти забелязваш ли че допреди няколко години никой не се ебеше на 12,че е дно време се ходело с униформи,че децата`не правели така`....че`по онова време....`
Не се е пушело,не се е риело,не а се друсали,не са се ебали,не е имало компютри,по цял ден са се чели книжки и са слушали кво им се казва...
...и един ден нещата се променили...
Къв е проблема?

whiteeeee
09-04-2007, 17:58
ХАХахахахахахахахах. Епа щом смяташ, че няя проблем да друсаш ежедневно амфети ОК. То това е вече като мода. Някой не могат да идат на диско ако преди тва не са шмъркали. Е това си е проблем...
Както се пее в песента "започна с цигарка, продължи и с коза, а след време ще има в моргата с диагноза свръх доза" ....
МИНАВАЙТЕ НА ПОМПА ЩОМ НЯМА ПРОБЛЕМИ.
ДЕБА ПРОПАДНАЛИТЕ ВИ. Много сте тежки като се начаткате с бяло и обарнете белтъците хахахаххаа...

Madness
09-04-2007, 18:09
Ейййй...педал само няа ми викаш щото съм женско :lol:
Иди сеу напии,напуши се....не ми дреме...
И не не съм на бяло,на амфети,на поммпа,на нищо не съм...просто си казвам мнението,ОК?

whiteeeeeee
09-04-2007, 18:12
От 1вия ти пост си личи че си няква малка тъпа пъстърва дето изобщо не се замисля над нещата. Проблема си е сериозен...не останаха хора в квартала каде не друсат.
От втория ти пост ако беше пред мен да ми кажеш педал и нам си кво най-малкото щях да те охрача у личицето малка пръдличке !
Най-добре си замалчи като нямаш кво да кажеш.

Madness
09-04-2007, 18:18
:lol: ок слушам како

oTPoBHa
09-04-2007, 19:32
От 1вия ти пост си личи че си няква малка тъпа пъстърва дето изобщо не се замисля над нещата. Проблема си е сериозен...не останаха хора в квартала каде не друсат.
От втория ти пост ако беше пред мен да ми кажеш педал и нам си кво най-малкото щях да те охрача у личицето малка пръдличке !
Най-добре си замалчи като нямаш кво да кажеш.

епа боли те кура момче. само нема се спичаш :lol: :lol: :lol: да бе верно . кво те ебе? и да искаш нищо не можеш да промениш. аз си пуша коза и ме боли малкото пръстче на десния крак кой кво си мисли. щото тфа си е цела философия.. която донякаде ти помага да разбереш кой всъщност си. за амфетите, за белия прах, за хероина.. не знам и не ме интересува секи луд с хуя си :wink:

IlLuSi0nS`
09-04-2007, 19:35
хахахаха тоз пък.. наркотици винаги е имало, има и ще има.. това, че ти си го забелязал тогава не означава, че преди не го е имало.. още древните маи, шумери и т.н. са пушили трева.. наркотиците винаги са били част от нас.. сега просто се връщаме към природата.. :smt033

w0sh
09-04-2007, 19:40
Даже Боб Марли е казал: Билките водят до спасението ан човечеството - алкохолът до неговото разрушение. (Не съм рпевел мн точно ама смисъла се фаща)

Затова натуралното си е натурално(тревица и кокаинец)

09-04-2007, 22:06
Не става дума за тревицата ве...... АМИ АЗ АМФЕТАМИНЕЦАААА

AliceSw
09-04-2007, 22:53
да бе да, сега вече просто всичко се прави явно, преди поне са се криели горе долу...ти си бил по-малък и не си разбирал...изключвам синтетиките, чието производство, продажба и употреба процъфтяват...

09-04-2007, 23:58
Да, забелязвам. Хората прогресивно затъпяват... И к'во?

/wan`a`doo/
09-05-2007, 10:36
Xaxa, i predi 15godini ne sa znaeli kakvo e heroin, nali ?! A tva 4e upotrebata se e uveli4ila e drug vupros...

09-05-2007, 11:24
Ем да човек...преди 15 години ме съмнява 14-15 годишни дрислиовци и пръдли да са шмъркали... Дори ми се струва, че повечето хора изобщо са си нямали представа кво аджеба е тва амфетамин, камоли да друсат. ПРОГРЕСИВНО НАРАСТВА УПОТРЕБАТА...

GLeZoRanA
09-05-2007, 11:38
Всъщност се е пушило чували са за бяло , но всеки се е криел.. Вече като че ли е :-k модерно да зимаш бяло и никой не се крие :?

Cold_as_Fire
09-05-2007, 14:21
ами вие не забелязвате ли, че колкото повече мерки и забрани има срещу наркотиците, толкова повече се увеличава броя на хората, които ги взимат.
преди, когато не се е знаело какво е това дрога хората са си пушели спокойно марихуана в индианските племена, но после дошли белите(цивилизизизизизизз ваните хора), които казали "Това е лошо о вредно" и защо го казали??? За да могат печелят пари от забранена си стока. все пак всичко, което е забранено е по-скъпо! нали се сещате, че ако наркотиците бяха разрешени като цигарите бялото щеше да е на цената на кутия бяло виктори и да си го купуваш от близкия магазин.
Така губят митничарите, политиците и наркопласьорите - печелят само потребителите. :smt006

09-05-2007, 20:23
I v kraq na krai6tata kva e celta na taq tema?Narkotici e imalo i 6te prodaljava da ima,kakto est.i hora,koito polzvat.I amf i kokata sa bili poznati ot predi na horata,a otnosno tova za 14-15 god deca, koito ''drusat'',az li4no takiva ne sam vijdala.Te go pravqt za m/y tqh si da sa gazari,no pred narkomani,nikoga nqma i da spomenat.