PDA

View Full Version : кОя е най тъпата тема пускана във форума ?



~KISs~
09-04-2007, 17:53
Коя е най тъпата тема на която сте попадали във форума ( освен тази :smt016 )

mgxpower
09-04-2007, 17:54
С лопатата да ги ринеш пълно е с такива тук

FelisDirus
09-04-2007, 17:55
С лопатата да ги ринеш пълно е с такива тук


напълно подкрепям

като почнеш от политическите, та свършиш с "е*аха ме в ушите, бременна ли съм?! :-s "

мисля, че са горе-долу на едно ниво

09-04-2007, 18:15
покажи си поне акунтчето :---)
иначе влез в секс, там може да се нагедаж на "хубави и интересни" теми ! прав си

09-04-2007, 18:17
покажи си поне акунтчето :---)
иначе влез в секс, там може да се нагедаш на "хубави и интересни" теми ! :smt015 [-( #-oТочно :D

Skullbreaker
09-04-2007, 18:17
Ми има цифра тъпи теми с реклами на други форуми..
Рекламата попринцип не е тъпата част...
Притеснително тъпото е , че повечето индивиде веднага почват да спамят по темата "Тъп си" "Омг мри" "омг идиот!" " ](*,) " и тн...
Без да осъзнават , че самия факт , че се занимават с такава тема ги слага едно стъпало под автора..

find_m3
09-04-2007, 18:21
Ми има цифра тъпи теми с реклами на други форуми..
Рекламата попринцип не е тъпата част...
Притеснително тъпото е , че повечето индивиде веднага почват да спамят по темата "Тъп си" "Омг мри" "омг идиот!" " ](*,) " и тн...
Без да осъзнават , че самия факт , че се занимават с такава тема ги слага едно стъпало под автора..

да бе току виц се сетили да престанат...,както и да е най -много се дразня на темите дето се повтарят по 10 на една страница демек най-масовите.ей са ако влезете в козметика ще е пълно с автори дето търсят сайт за дрехи или искат да йм кажем магазин за чанти #-o ,а в секс наистина е по-зле там пък са уникално дебилни всяка втора пита дали е бременна...хмм или как се правила свирка правилно ](*,) и искат да ги научим да се целуват :lol:

machoka
09-04-2007, 19:16
тази се класира на челните места.

т. 11.