PDA

View Full Version : ко да правя бе



demons_of_my_soul
09-04-2007, 17:36
От няколко седмици съм с едно момиче...
Преди да тръгнем всичко беше много яко... с нея се познаваме от преди 3-4 години, никога не сме предполагали, че един ден ще сме повече от познати, че камоли и по-близки.............. и няма цялата история да разказвам!

Още в първите дни тя почна да ми се прави на власничка, но викам си аз то тва е щото ся ще и идва и е нормално да се криви.... е мина и!
И ся пак се опитва да ми нарежда нещо...
Тя има една приятелка (моя бивша), която се държи по същия начин с приятеля си, а то момчето е путка и и позволява да го юрка...
Моята приятелка се опитва да ми прилага същите номера и като не и минат става един луд скандал...
Онзи ден я дръпнах на страни и съвсем спокойно и казах да не прави така, че не съм като другите хюмненца с които е излизала и т.н.
Взе че почна да ми се репчи...

Абе ко да я правя бе...

ПП: тя е на 18 и аз не съм от хората които се влюбват

Кажете какво е правилно да направя :smt017

MiMcHeToOo
09-04-2007, 17:42
еми кво да ти кажа.. след като една от твойте бивши приятелки се е държала като нея и те двете са приятелки сам можеш да си отговориш откъде идва този нрав ... след като не си влюбен в нея или чувствата ти не са толкова силни предполагам че можеш и без нея... ако продължава да те дразни просто сложи край на тази връзка.. тва е моето мнение разбира се.. сам си решаваш какво да направиш ;)

VerryBerry
09-04-2007, 17:42
moje bi trqbva da pravi6 kompromisi ot vreme na vreme,no i da vnimava6 da ne ti se ka4i na glavata.Ne vinagi 6te stava na tvoeto i ne vinagi na neinoto,namerete nqkakavo ob6to re6enie-vse pak hodite,tova malko li e?

etka
09-04-2007, 17:45
spored men tq 4isto i prosto se opitva da podrujava na priqtelkata si!!!ili puk priqtelkata i poneje ti e biv6a se opitva da q nastroi sre6tu teb!!!ne znam moje bi trqbva da si pogovorite i da i obqsni6 vsi4ko!!!

sentient_
09-04-2007, 17:45
vkarai i edin kalnik i 6te se oprai

demons_of_my_soul
09-04-2007, 17:47
vkarai i edin kalnik i 6te se oprai

ахххх как ми се иска... ъмъ после кофти

Fyrforanche
09-04-2007, 17:48
еми ако продължава започни да се държиш и ти така или по-студено към нея...а може и приятелката й да й влияе зле. Опитай се да поговориш с нея спокойно и обясни,че 1 връзка има две страни-момче и момиче и принципно за да съществува 1 връзка трябва да има компромиси и примиряване с дадени черти на хората ;)

hoseto_
09-04-2007, 17:48
аз лично мого мразя такива жени. просто поговори с нея и и кажи че ако не се вземе в ръце по добре ще е да се разделите

MiMcHeToOo
09-04-2007, 17:55
аз лично мого мразя такива жени. просто поговори с нея и и кажи че ако не се вземе в ръце по добре ще е да се разделите

ама и го кажи със сериозен тон да не си помисли нещо, че не и говориш сериозно и, че ще продължаваш да я търпиш... :wink:

sentient_
09-04-2007, 18:03
znai6 ko i kaji slu6ai sia na4i kaji i ko sa naduva6 ma putko da ta eba v ustata. takiva kato teb na magistralata mnoogooo. ako taka prodaljava6 6te si umre6 sama. ti kat men drug nqq da vidi6 i direktno si obru6ta6 garba. gledai posle kak ti sa mazni. Izjivqno e zatova ti daam takav savet ne e maitap. a i pyk za kakvo ti e takava naduta edno momi4e e krasivo kogato e skromno i ne se misli za mis vselena

monityY
09-04-2007, 18:04
bi mogul da q zareje6,mislil li si vurhu tfa :roll:

demons_of_my_soul
09-04-2007, 18:17
Да я зарежа тва е най лесното.....
Ама пак после ще се чува че съм бил студен, гадняр, че съм с момиетата само за едното ебане, безчувствен и всичките там разновидности и синоними на Сатаната...
Мли като си помисля колко пари пръснах по нея така ме фаща яд.... чувствам се като бизнесмен инвистирал в некачествена стока......
мамка му.... дойде и времето!
СЛЕДВАЩАТА МОЛЯ!

LoVe_RuSlAn
09-04-2007, 18:21
Ми като ти се изреп4и тя изреп4и и се и ти де покажи 4е ти командва6не тя.И м-у другото така и трябва да бъде...

kotetyyy
09-04-2007, 18:24
аз лично мого мразя такива жени. просто поговори с нея и и кажи че ако не се вземе в ръце по добре ще е да се разделите

ама и го кажи със сериозен тон да не си помисли нещо, че не и го =D> вориш сериозно и, че ще продължаваш да я търпиш... :wink:

^Sam90^
09-04-2007, 18:31
По принцип момичетата са винаги в комплект. Т.е. тя и най-добрата и приятелка правят повечето неща по идентичен начин. Явно и двете са на принципа, че във връзката има един властващ и това е момичето.
Преди време и аз ходех със същия тип женско. Опитваше се да ми казва какво да правя, да се разпорежда с деня НИ, а когато не стане на нейното да се цупи. Да, ама не.
Номера е да не се даваш. Когато тя се опита да те командва ти спокойно казваш, че няма да го направиш така, а иначе. Нека се ядосва. Тя си мисли, че теб те е страх от нея - ама теб не те е страх. Не ти пука, дали ще вика или не... нали? :)
Когато почне да се тръшка, остави я да си мисли, че е впечатляваща.
Има два варианта - или ще свикне с времето и ще си живеете мирно, или тя ще те зареже и ще си потърси някой глупак, когото да води за носа.
И в двата случая печелиш ти.
Успех. :)

pampers
09-04-2007, 18:32
ти мъж ли си или...?? :lol: като не ти харесва и ако нямаш чувства заеби я.. не е трудно :twisted:

demons_of_my_soul
09-04-2007, 18:34
хехехе
САМ ти върха бе пич...
Дано ме зареже [-o< по скоро [-o<
че другата чака...

MiMcHeToOo
09-04-2007, 18:36
хехехе
САМ ти върха бе пич...
Дано ме зареже [-o< по скоро [-o<
че другата чака...

ма отрежи я ти бе човек.. ко се молиш :D тя може да е решила, че иска да е с тебе до живот :D

demons_of_my_soul
09-04-2007, 18:46
хехехе
САМ ти върха бе пич...
Дано ме зареже [-o< по скоро [-o<
че другата чака...

ма отрежи я ти бе човек.. ко се молиш :D тя може да е решила, че иска да е с тебе до живот :D

ко говориш бе човек :smt009 пепел ти на устата, дявола да не те е чул само....
Искам да ми бие шута че всички да са доволни...
Тя ще си мисли че ме е наранила и ще се чувства тъпо, а аз при всеки удоибен момент ще и натяквам, че ми е разбила сърцето и там други глупости....
а всъщност ще си живеч безгрино и леко животеца като няма да бързам за срещи, ще поркам бира.... и ще флртувам със която си харесам....
ехххх блаженн свобода

koalka
09-04-2007, 19:17
Моя съвет е да я зарежеш.Доста тъпо се държи, а това на теб не ти изнася, за което те поздравявам. :wink:

hasaiko
09-04-2007, 20:51
Доминирай \:D/

hotChocolate
09-04-2007, 21:15
Според мене се държи така,зашото сравнява вашата връзка с тази на приятелката си.Примерно,ако гаджето на нейната приятелка подарява плюшени игра4ки ,то твойта женица ще иска(или поне ще мисли )4е ще е нормално и ти да правиш така.
Тя май още не е разбрала,4е не при всеки минава тоя номер,просто си и го кажи,или я остави да го разбере сама ,но когато е късно :::